Eldiven

Soğuk havaların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan kadın eldivenleri, birbirinden çeşitli modellerde üretilir. Kadın eldivenlerinde renk ve model seçenekleri çok geniştir. Şık tasarıma sahip olan modeller ile kıyafetlerinize güzel bir hava katabilirsiniz. Ekonomik fiyat seçenekleriyle satışa sunulan kadın eldivenleri arasından bütçenize hitap eden ürünü seçebilirsiniz. 

Kadın Eldiven Çeşitleri

Kadın eldivenleri suni deri, deri, süet, pamuk kumaş, yün kumaş ve polar kumaş gibi değişik materyaller kullanılarak elde edilir. Kadın eldiven çeşitleri arasında çok sayıda farklı modele rastlamak mümkündür. Parmaksız kadın eldivenleri, dokunmatik ekran eldivenleri, abiye ve gelinlik eldivenleri sıklıkla tercih edilen kadın eldiven çeşitleri arasında yer alır. Parmaksız kadın eldiven modellerinde parmakların bir kısmı açıkta kalır. Parmaksız eldivenlerin tüylü, tüysüz, pullu ve sade gibi farklı seçenekleri mevcuttur. Deri eldivenlerin de yarım parmak çeşitleri vardır. Değişik tasarımlı ve rahat giyinmeyi sevenler için pati model eldivenler ideal bir seçenek olabilir. Pati model eldivenler ile araba, motor ve bisiklet gibi araçları kullanmak çok daha kolaydır. 

Deri eldivenler spor ve şık görünümleriyle kıyafetlere ayrı bir hava katar. Geçmiş dönemlerde oldukça moda olan uzun deri eldivenler lüks kıyafetler ile birlikte rahatlıkla kullanılabilir. Kırmızı halıda, davetlerde, doğum günlerinde ya da özel kutlamalarda uzun ya da kısa deri eldivenleri tercih edebilirsiniz. Spor yapanlar için spor görünümlü eldivenler uygun bir seçenektir. Her türlü tarza ve zevke hitap eden kadın eldivenleri arasından beğendiğiniz ürünü, eldiven modeline uygun kıyafetleriniz ile birlikte kullanabilirsiniz. 

Doğru Eldiven Seçimi

Bulunduğunuz ortam ve giydiğiniz kıyafetler doğrultusunda doğru eldiven seçimi yapabilirsiniz. Spora giderken sportif görünüme sahip eldivenleri, davete giderken de abiyenize uygun olan eldiven modelini tercih edebilirsiniz. Tüllü ya da fileli olan modellerde çiçek ve kurdele gibi süsler olabilir. Eğlence mekânları ya da davetlere giderken ortama ve kıyafetinize uygun olan deri ve tül detaylı eldiven ürünlerine yönelebilirsiniz.

Parlak saten kumaştan yapılmış olan kadın eldivenleri, daha çok abiye ve gelinliklerle birlikte tercih edilir. Üzerinde herhangi bir desen yer almayan abiye eldivenlerini her model kıyafet ile kullanabilirsiniz. Kollarınızın uzun ve ince görünmesini istiyorsanız, dirseklere kadar uzanan kadın eldivenlerini tercih etmeniz gerekir. Gelinlerin tercih ettiği eldivenler dantelli ve beyaz renkli modellerdir. Hafif ve terleme yapmayan eldivenler, eldivende rahat kullanım özelliği arayanların favorisidir. Telefonunu eldiven ile beraber rahat bir şekilde kullanmak isteyenler için dokunmatik ekran eldivenler uygun bir seçenektir. Çok sayıda farklı özelliklerde ve modellerde üretilen kadın eldivenleri arasından zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olan modeli seçebilirsiniz. Yapacağınız doğru seçimler ile tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. 

Kadın Eldiven Fiyatları

Kadın eldivenleri fiyatları kendi arasında değişik gösterir. Eldivenin markası ve özellikleri fiyatlandırma üzerinde oldukça etkilidir. Çiçek, kurdele, pul ve tül gibi detayların yer aldığı modeller fiyat olarak pahalı seçeneklere sahiptir. Örgü eldivenler ekonomik açıdan fiyat olarak çok daha uygundur. Genellikle aksesuar olarak kullanılan deri eldivenler, kişilere dikkat çekici bir görünüm sundukları için büyük ölçüde tercih edilir. Fiyat seçenekleri modellere ve markalara göre değişebilir. Eldivenin kumaş türü de fiyatlandırma üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Ünlü markaların özel tasarım eldivenleri lüks seçenekler arasında yer alır. Özel gecelerde ve davetlerde kullanıma uygundur. Günlük olarak kullanılabilen kadın eldiven modelleri fiyat bakımından son derece ekonomik düzeylerde satışa sunulur. Birbirinden değişik kadın eldivenleri arasından beğendiğiniz modeli seçebilir ve hepsiburada.com ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Eldivenleri

4593 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 39 / 4593 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
AksesuarAksesuar, kelime anlamıyla ana unsuru tamamlayan, daha kullanışlı, daha cazip hale getiren, yardımcı ve bütünleyici detay olarak açıklanabilir. Giyim, elektronik, ev dekorasyonu, otomotiv, spor, sanat gibi birçok alanda kullanılan aksesuarlar, ilk çağlardan itibaren insan hayatında önemli rol oynamıştır. Eski çağlarda hayvan kemiklerinden, deniz kabuklarından, taş ve çeşitli madenlerden yapılan eşyalar vücudu süslerken aynı zamanda gücün, statünün ve inancın göstergesi olmuştur. Tarihsel sürecinde çeşitli amaçlara hizmet etmiş olan aksesuar, ilerleyen zamanda moda dünyasında etkin rol üstlenmiştir. Aksesuar denince genellikle ilk akla gelen çanta, takı, saat, güneş gözlüğü, fular, cüzdan gibi kıyafete eşlik eden, estetik katkı sağlayan, fonksiyonel tamamlayıcılar olur. Moda dünyasının vazgeçilmez ögesi haline gelen aksesuarların sezon trendleri özellikle kadınlar tarafından merakla beklenir, yakın takibe alınır. Büyük, küçük, şeffaf ya da dokuma, deri, hasır çantalar; taşlı, üçgen, oval çerçeveli güneş gözlükleri; saç bantları, abartılı ya da minimal takılar modanın dinamiği içinde mutlaka kendine yer bulur. Uygun konseptte doğru kombinler, şık ve seçkin görünmeyi sağlayabilir. Aksesuar ve kıyafet kombininde yapılan seçimler görsel algıda da farklılıklar yaratır. Örneğin, sade bir elbise ile kullanılan abartılı bir kolye daha dikkat çekici ve baskın bir etki yaratırken zarif bir kolye daha naif karakterin göstergesi olarak algılanabilir. İnci bir küpe feminen, deri bir bileklik maskulen etki yaratabilir. Aksesuar seçimlerinde trendler kadar mevsimlerin de önemi vardır. Yazın güneş gözlüğü, renk renk bileklikler, halhallar, açık renk çantalar, saç bantları tercih edilirken kışın bereler, eldivenler, koyu renk çantalar, atkılar kullanılır. Aksesuar giysi kadar önemlidir. Çünkü kişinin tarzını yansıtır. Stil sahibi olmanın yolu, giysiler kadar doğru aksesuar seçiminden ve doğru kombin yapmaktan da geçer.
Detaylar
ManşonEllerin soğuktan korunması için dizayn edilmiş olan manşon, silindir şekle sahip iki ucu açık bir giyim eşyası olma özelliği taşır. Pratik bir kullanımı olan ürün, ellerin iki açık uçtan içeriye sokulması suretiyle kullanılır. Genel olarak astarlanmış kürk malzeme ve çeşitli kumaş türleri ile üretilen giyim eşyası, kullanım şeklinden dolayı el kürkü adıyla da anılır. Manşon kullanımına ilk olarak Rusya’da rastlanır. Ürünün tasarım amacı, Rus soylularının kızaklarla yolculuk ettikleri sırada ellerinin sıcak tutulmasına dayanır. Diğer halk kitlelerinin de yoğun bir biçimde ilgi göstermesi sonucu ürünün kullanımı kısa sürede önce tüm ülkeye, sonra da Avrupa’ya yayılır. Özellikle soğuk iklimin hüküm sürdüğü bölgelerde hızlı şekilde elleri ısıttığı için tercih edilen bir aksesuara dönüşür. Manşon, bilek bölgesine kadar el koruması sağlaması ve elleri sıcak tutması gibi yararlı özelliklerin yanı sıra rulo tasarımın yarattığı iç hacim sayesinde çanta olarak da kullanılabilir. Dolayısıyla ürün, yanlarında çeşitli aksesuarlar taşıyan kadın kullanıcılar için çok yönlü bir araç görevi de üstlenir. Manşon, tarih boyunca ağırlıklı olarak kadın kullanıcılar tarafından kullanılmış bir ürün olmakla birlikte model alternatifleri arasında erkek ve çocuklara yönelik üretilmiş seçenekler de yer alır. 16. yüzyılda bir kadın moda ürünü olarak kabul edilen manşon, 17. ve 18. yüzyılda ise erkekler tarafından da kullanılmaya başlanır. Popülaritesini eldiven kullanımının yaygın hale geldiği 20. yüzyıla kadar korumayı devam ettiren ürün, günümüz modasında ise şık ve estetik bir klasik olarak nitelendirilir. Manşondan modern toplumda da çeşitli alanlarda aktif şekilde yararlanmaya devam edilir. Üründen yola çıkılarak motosiklet ve bisiklet kullanıcılarına yönelik tasarlanmış olan koruyucu nitelikteki aksesuarlar elleri sıcak tutar ve dış faktörlere karşı koruma sağlar.
Detaylar