Aksesuar

Eldivenlerin Stil Gücünü Keşfedin

Eldivenler yalnızca elleri soğuktan korumaya yarayan aksesuarlar olarak kullanılmıyor. Birbirinden şık ve gösterişli eldiven modelleri aynı zamanda giysi kombinlerini tamamlayıcı birer aksesuar olarak da tercih ediliyor. Farklı tasarım çizgilerine sahip olan eldivenler arasında örgü modellerden deri ürünlere, kürklü eldivenlerden dantelli alternatiflere kadar pek çok seçenek yer alıyor.

Giysi kombinlerinin etkisini artırmakta en çok işe yarayan ürünler aksesuarlar olarak öne çıkıyor. Özenle seçilen şık aksesuarlar, kıyafetlerin yarattığı etkiyi güçlendirdiği gibi daha bütüncül bir şıklık elde etmeye de yarıyor. Farklı durumlarda ve hava koşullarında kullanılabilecek çeşitleri bulunan eldivenler, en dikkat çekici aksesuarlar arasında yer alıyor.

Herhangi bir elbisenin yarattığı zarif etkiyi tül eldivenlerle daha da ilgi çekici hale getirmek son derece kolay bir hal alırken, soğuk kış aylarında giyilen kalın ve kürklü kabanlarla birlikte deri ya da kürklü eldivenler kullanmak da sıklıkla tercih edilen stil çözümleri arasında yer alıyor.

Seçeceğiniz eldiven modeli kombinlerinizin etkisini daha zarif, dinamik ya da gösterişli yapabiliyor. Bu noktada önemli olan hangi tür kombinlerle ne tür eldivenler kullanmak gerektiğini bilmek şeklinde kendini gösteriyor.

Zamansız bir stil elde etmek isteyenlere modası hiçbir zaman geçmeyecek olan minimal tasarım detaylarına sahip siyah bir elbiseyle, siyah tül eldivenler kullanmaları öneriliyor. Giysinin ne derece sade ya da gösterişli olduğuna bağlı olarak seçilecek eldivenin uzunluğu da kolayca belirlenebiliyor. Sade modellerle birlikte uzun ve puantiye gibi desenlerle hareketlendirilen eldivenlerin kullanılması önerilirken, dekoltesiyle ya da tasarım detaylarıyla dikkat çeken siyah bir elbiseyi kısa ve bilekten büzgülü tül eldivenlerle tamamlamak tavsiye ediliyor.

Yarım parmak eldiven modelleri ve çeşitli baskılarla renklendirilen gösterişli seçenekler, günlük giysi kombinlerini daha çarpıcı hale getirmekte tercih ediliyor. Son derece spor ve dikkat çekici bir görünüm elde etmeye yardımcı olan bu eldivenler, her yaştan kadın tarafından beğeniyle kullanılıyor.

Eldiven kullanırken aksesuarlar arası doku ve renk uyumu yaratmak da büyük önem taşıyor. Deri bir eldiven kullandığınız takdirde benzer renkte deri bir kemer ya da çanta kullanmanız tavsiye ediliyor. Deri eldivenlerle hasır çanta gibi son derece farklı bir ürünü birlikte kullanmak, uyumsuz bir görüntüye neden oluyor. Bu sebeple dokular, desenler ve tasarım çizgileri arasında bağ kurulması büyük önem taşıyor.

Kombinlerinizi Şal ve Panço Modelleri ile Tamamlayın

Kadınların en sık tercih ettikleri aksesuarlar arasında şal ve panço modelleri de bulunuyor. Bahar aylarında ya da yaz akşamlarında kullanıcıları soğuktan korumaya yarayan ürünler, aynı zamanda kişilere tarzlarını yansıtan seçimler yapma fırsatı da tanıyor.

Şal modelleri arasında ipek ürünlerden el örgüsü modellere, trikolardan baskılı alternatiflere kadar farklı seçenekler yer alıyor. Her zevke uygun bir şal bulmanın mümkün olduğu ürünler arasında farklı bütçelere sahip kullanıcıların tercih edebilecekleri çeşitlilikte şallar bulunuyor. Bazı kadınlar şalları mont ve kaban gibi dış giyim ürünlerinin içine takmayı tercih ederken birçok kadın, şalları giysilerinin en üst katmanında göz alıcı birer aksesuar olarak da kullanıyor.

Şal seçerken dikkatli olunması gereken birkaç detay bulunuyor. Bunlar şalın desenleri, kumaş yapısı ve büyüklüğü olarak öne çıkıyor. Ebatları geniş olan şallar katlanarak ya da iki çapraz ucu birleştirildikten sonra üçgen formda kullanılırken, daha küçük şallar salaş bir şekilde boyun etrafına dolanıyor. Her iki seçenekte de ilk bakışta dikkatleri çekecek güçte şık kombinler yapmak mümkün oluyor.

Şal seçimi esnasında da ürünün diğer giysilerle olan uyumunu gözetmek gerekiyor. Şallar üst bedende kullanıldığı için diğer birçok aksesuara göre daha dikkat çekici konumda yer alıyor. Bu da şalların yalnızca giysilerle olan uyumuna değil, saç ve makyaj gibi unsurlarla yarattığı bütünlüğe de dikkat etmeyi gerektiriyor.

El örgüsü şal modelleri çeşitli figürler içermesi bakımından çarpıcı bir aksesuar kullanmayı seven kadınların ilgisini çekiyor. Çiçek figürleriyle bezeli ince işçilikle hazırlanan şal modelleri sıklıkla hediye olarak da tercih ediliyor. Sevdiklerinize hoş ve düşünceli bir armağan vermek istiyorsanız, siz de el örgüsü şal modellerini tercih edebilirsiniz.

Şallar kadar beğenilen ve kullanılan bir diğer aksesuar olan pançolar farklı mevsimlerde kullanımı uygun olan alternatifler sağlıyor. Yünlü ve kalın pançolar soğuk kış aylarında bile içinizi ısıtacak güçte olmalarıyla öne çıkarken bazı panço modelleri de incecik kumaşlardan üretilerek serin yaz akşamlarında kullanmaktan keyif alacağınız seçeneklere dönüşüyor.

Birçok kadın, pançoları yalnızca birer aksesuar olarak değil, giysi olarak da kullanmayı tercih ediyor. İnce bir boğazlı kazak üzerine giyilen şık bir panço, bahar aylarının vazgeçilmez ikilileri arasında yer alıyor. Siz de hangi mevsimde ve ne tür bir kombinde kullanacağınıza bağlı olarak kendiniz için en uygun panço modelini kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Yağışlı Havaların Olmazsa Olmazı Şemsiyeler

Bahar ve kış aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından olan şemsiyeler, farklı boyutlardaki seçenekleriyle kullanıcı taleplerine yanıt vermeyi hedefliyor. Geniş bir ürün yelpazesi barındıran şemsiye seçenekleri çantada taşınabilecek mini modellerden ahşap gövdeli son derece şık seçeneklere kadar farklı alternatifler sunuyor.

Değişen iklim koşulları nedeniyle ne zaman yağış olacağını tahmin etmek zor olabiliyor. Bu yüzden birçok kullanıcı katlandığında çantaya sığabilecek bir boyuta ulaşan şemsiyeleri yanlarında taşımayı seçiyor. Yaz aylarında bile bir anda bastırabilen yağışlardan korunmak için son derece önemli olan şemsiyeler, birbirinden güzel modelleriyle hoş birer aksesuar olarak da kullanılıyor.

Şemsiye seçimi yapmadan önce gereksinimlerinizi doğru tanımlamanız tavsiye ediliyor. Yalnızca aksesuar olarak şemsiye kullanmak istiyorsanız dilediğiniz her türlü modeli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Ancak hava koşullarını göz önüne alarak sizi yağıştan koruyacak bir şemsiye almak istiyorsanız, rüzgar sertliğinden yağış yönüne kadar pek çok farklı detaya dikkat etmeniz gerekiyor..

Zira rüzgarlı hava yağmurun yönünü kolaylıkla değiştirebiliyor. Bu durumda kenar kısımları içe bombeli modeller tercih etmeniz özellikle saçlarınızı ve makyanızı yağmurdan korumakta büyük başarı gösteriyor. Kuvvetli bir yağış olmadığı takdirde tercih edebileceğiniz model sayısı da benzer şekilde bir hayli fazlayken, yağış şiddetini arttırdığında mutlaka metal gövdeli ürünler tercih edilmesi öneriliyor. Aksi takdirde şemsiyelerde kırılma ya da ters dönme problemleri meydana geliyor.

Şemsiye modelleri arasında farklı zevklere hitap edecek güçte çok çeşitli ürünler yer alıyor. Tek renkli modeller farklı giysi kombinlerine kolaylıkla uyarlanabilir olmalarıyla beğeni kazanıyor. Baskılarla ve desenlerle renklendirilen şemsiyeler ise birlikte kullanıldıkları giysi kombinlerine daha dinamik bir görüntü katsalar da giysilerle aralarında desen ve tarz bakımından bir bağ kurmak gerekiyor.

Pratik bir kullanım sunan şemsiye modelleri arasında bulunan katlanabilir modeller, aynı zamanda kılıf da içeriyor. Şemsiyeyi katladıktan sonra ürünü kılıf içine yerleştirdikten sonra çantanıza koyabilir, bu sayede çantanızda yer alan ürünlerin ıslanmasını da engelleyebilirsiniz.

Şapka Modelleri Arasından Tarzınıza Uygun Olanları Seçin

Örgü, kürklü, süet ve deri gibi farklı materyaller kullanılarak hazırlanan şapkalar kesimleri itibarıyla da farklılık gösteriyor. Ressam şapkalarından kaptan şapkası modellerine, beyzbol şapkalarından berelere kadar pek çok farklı model bulunuyor.

Her tür kombini tamamlayabilecek bir şapka bulmak mümkün oluyor. Günlük kombinlere hareket katmak ve daha şık bir görünüme ulaşmak için tercih edilebilecek pek çok model bulunuyor. Kış aylarında baş bölgesini soğuktan korumak için kullanılan bereler aynı zamanda iyi görünmedikleri günlerde saçları kamufle etmek için de tercih ediliyor.

Giysi kombinlerinin etisini daha genç, dinamik ve kendinden emin hale getirmekte kullanılan şapka modelleri arasında kaptan şapkaları, fötr şapkalar ve kepler yer alıyor. Ressam şapkaları ise kullanıcılara son derece sofistike bir hava kazandırmalarıyla hayranlık uyandırıyor.

Gece dışarı çıkarken ya da şık bir davete katılırken kullanabileceğiniz şapka alternatifleri de bulunuyor. Keskin tasarım çizgilerine sahip olan bu modeller, günlük hayatta kullanılan şapkalardan dizayn anlamında büyük farklılıklar barındırıyor. Minimalist ya da maksimalist çizgilere sahip olabilen şapkalar, sıklıkla tül detaylarıyla zenginleştiriliyor. Küçük ve şık aksesuarlarla hareket katılan şapkalar, görenlerde hayranlık uyandıracak pek çok seçenek sunuyor.

Çok sayıda şapka seçeneği bulunduğu için şapka seçerken oldukça titiz davranmak gerekiyor.

Vücut proporsiyonuna dikkat edilerek şapka seçmek size en uygun modelleri bulmanızı sağlıyor. Bunu yapmak için baş çevrenizin ölçüsünü alabilir, şapka seçerken de bu ölçüler doğrultusunda tercihler yapabilirsiniz.

Şapka kullanırken boynunuzun zarif bir şekilde görünmeye devam edebilmesi gerekiyor. Dolayısıyla şapka seçerken boynunuzu kamufle edecek, formu itibarıyla size uygun olmayan modellerden kaçınmanız öneriliyor. Şapkanın genişliği konusunda karar verirken de kendi omuz genişliğinizi göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Herhangi bir şapkanın genişliğinin omuzlarınızdan daha fazla olmamalı.

Birkaç ufak detaya dikkat ederek siz de şıklığınızı tamamlayacak harika şapkalar seçebilirsiniz. Birbirinden güzel şapka modellerini kendiniz kullanabileceğiniz gibi sevdiğiniz dostlarınızı mutlu etmek için de tercih edebilirsiniz.

Kemerlerin Tamamlayıcı Etkisini Keşfedin

Kemerler her ne kadar zaman zaman gömleklerin ya da tişörtlerin altında kalsalar da çoğu kombinde güçlü birer tamamlayıcıya da dönüşüyor. Kısa üstler tercih edildiği zaman eteklerin ve pantolonların şıklıklarını artırmakta büyük bir görev üstlenen kemerler, birçok farklı kombinde kendine yer bulabiliyor.

Elbiselerle, kabanlarla ve çeşitli farklı giysilerle birlikte de kullanılan kemerler, her türlü ortama uygun seçenekler sunuyor. Giysi kombinlerini ufak bir dokunuşla bambaşka bir noktaya taşıyabilecek güçteki kemer modelleri, incelikli tasarım anlayışlarıyla hayranlık uyandırıyor.

Deri, kumaş ve hasır gibi farklı dokularda hazırlanan kemerleri birbirlerinden ayrıştıran en önemli ayrıntı ise ürünlerin toka bölümleri oluyor. Herhangi bir kemerin etkisini bambaşka bir noktaya taşıyabilecek derecede güce sahip olan tokalar, farklı zevklere hitap edecek güçte çok sayıda alternatif dizayn sunuyor.

Kemer tokalarında kullanılan işlemeli yapılar, figüratif tasarımlar ve gösterişli çizgiler ürünleri ilk bakışta dikkatleri çekecek güce ulaştırıyor. Oldukça sadece bir giysi kombini gösterişli bir kemerle tamamlandığında bambaşka bir etkiye sahip oluyor. Elbiselerin çok daha şık görünmelerine aracılık eden kemerler, büyük beden giysilerin bel bölgesine oturtulmasında da tercih ediliyor. Geniş ve salaş üstler kullanırken vücut kıvrımlarını vurgulamak isteyen kadınların severek tercih ettikleri bu kombinler, skinny olarak adlandırılan dar kotlarla kombin yapıldıklarında son derece şık görünüyor.

Saç Aksesuarlarıyla Göz Alıcı Bir Görünüme Kavuşun

Birçok kadın saçlarını şekillendirirken aksesuarlardan da yardım alıyor. Saçları toparlamakta ya da istenen şekli vermekte yardımcı görevi gören aksesuarlar, aynı zamanda daha şık ve ilgi çekici bir görünüme kavuşmanın da önünü açıyor.

Kadın saç aksesuarları arasında pek çok ürün ve model, sayısız alternatif yer alıyor. Taçlar, tokalar, bandanalar, topuz aparatları ve bantlar en sık tercih edilen ürün gruplarını oluştururken her bir ürün çok sayıda farklı modele ve tasarıma sahip alternatifler sunuyor.

Binlerce çeşidi bulunan saç tokaları, her zevke uygun bir modelin kolayca bulunmasını sağlıyor. Toka modelleri arasında lastikli, çengel iğneli ve mandallı modeller bulunuyor. Çengel iğneli tokalar minimal yapıları ve sadece tasarımlarıyla öne çıkarken lastikli ve mandallı modellerin çok sayıda farklı çeşidi bulunuyor.

Lastikli tokalar basit bir şekilde saçın belli bir bölümünü toplamak ya da topuz yapmak için tercih ediliyor. Saç rengiyle benzer tonlarda seçilen bir lastik toka, sade ve gösterişten uzak topuzlar yapmayı seven kadınların beğenisini kazanıyor. Bunun yanında tüllerle, ponponlarla ya da farklı ayrıntılarla çarpıcı bir hava kazandırılan lastik toka modelleri de bulunuyor. Birbirinden güzel renkleri ve irili ufaklı modelleriyle her kadının saç aksesuarları arasında kendine mutlaka yer bulan lastikli tokalar, kolayca takıp çıkarılabilir olmalarıyla da beğeni kazanıyor.

Mandal toka modelleri ise salaş topuzlar yaparken tercih ediliyor. Günlük kombinler kullanırken salaş topuzlar yapmak isteyen kadınların gereksinimlerine yanıt verebilen mandal tokalar, ahşap ve plastik gibi sert materyallerden üretiliyor.

Saç aksesuarları arasında en çok tercih edilen ürün gruplarından bir diğeri ise taçlar oluyor. Pratik bir şekilde saçın ön kısmını yüz bölgesinden uzaklaştırmayı hedefleyen ürünler, birbirinden güzel tasarımlarıyla kadınlara kendi zevklerine uygun ürünler seçme avantajı sağlıyor. Kristal formlu taşlarla ve rengarenk detaylarla bezeli taçlar arasında gece kullanılabilecek çeşitler de yer alıyor. İnci gibi kıymetli materyaller kullanılarak hazırlanan taçlar, son derece şık bir görüntü elde etmeye yarıyor.

Bandanalar ve Bantlarla Tarzınıza Özgünlük Katın

Saç aksesuarları arasında oldukça dinamik ve yenilikçi bir görünüm elde etmeyi sağlayacak güçte bandanalar ve bantlar da bulunuyor. Saçları toplarken giysilerin yüz bölgesinin güzelliğini daha da başarılı şekilde ortaya çıkarmaya yarayan ürünler, her tür kombinde kendilerine yer buluyor.

Küpe ve kolye gibi takıların, makyaj uygulamalarının ve giysilerin etkisini bir anda değiştiren ve artıran bandana çeşitleri, göz alıcı renkleriyle ve zarif tasarımlarıyla beğeni topluyor. Birçok kadın bandanayı saç aksesuarı olarak kullanmanın yanında farklı şekillerde de değerlendiriyor.

Boyun bölgesine sarılan bir bandana minimal bir şal ve hoş bir fular etkisi yaratıyor. Spor ve rahat bir giysi kombini yapan kadınlar bandanaları bileklerine dolayıp daha yenilikçi bir görünüm elde etmeyi de tercih edebiliyor.

Bandanalar kadar sık kullanılan saç aksesuarlarından bir diğeri ise bantlar oluyor. Bandanalara göre daha minimal formlarda hazırlanan bantlar, bandanaların aksine farklı aksesuarlarla da barındırıyor. İşlemeler, taşlar ya da pullar aracılığıyla oldukça çarpıcı bir hava kazanan saç bantları, pratik kullanımları dolayısıyla da sıklıkla kullanılan aksesuarlardan oluyor.

Aksesuar Setleriyle Bütüncül Bir Görünüm Yakalayın

Kadın saç aksesuarları tekli olarak tercih edebilecekleri gibi set olarak da satın alınıyor. Saç aksesuarı setleri arasında tokaları ve bandanaları bir araya getiren seçeneklerden taçları ve lastik tokaları birlikte sunan alternatiflere kadar pek çok çeşit bulunuyor.

Ürünler arasında benzer bir tasarım çizgisi olması, aynı anda birden fazla saç aksesuarını da uyum içinde kullanabilmeye yarıyor. Siz de kullanmaktan keyif aldığınız saç aksesuarlarını birlikte tercih ederek bütüncül bir görünüm yaratabilirsiniz. Birbirinden güzel seçenekleri değerlendirerek zevklerinize ve tarzınıza uygun ürünler sipariş etmek istiyorsanız, HepsiBurada’da yer alan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Birbirinden güzel ürünlere sahip olmak için güvenli alışveriş ve hızlı teslimat avantajlarından da yararlanarak Hepsiburada üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

Deri eldiven, şapka ve kemerleri nasıl temizleyebilirim?

Deri ürünlerin çamaşır makinesinde yıkanmamaları gerekiyor. Piyasada bulunan deri bakım solüsyonları ile hem hijyen sağlamak hem de ürünlere bakım yapmak mümkün oluyor.

Şalları ve pançoları kaç derecede yıkamalıyım?

Farklı kumaşlar kullanılarak hazırlanan ürünlerin yıkanmaları için maksimum sıcaklık değerleri de farklılık gösteriyor. İstenmeyen bir sonuçla karşılaşmamak için satın aldığınız aksesuarı yıkamadan evvel ürün etiketini okuyup yıkama talimatlarını kontrol etmeniz tavsiye ediliyor.

Gümüş saç aksesuarlarının kararma problemi nasıl giderilir?

Limon suyu ve tuz karışımında yarım saat kadar bekletilen gümüşler eski parlaklıklarına kavuşuyor. İşlem sonrası ürünü iyice kurulamanız büyük önem taşıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Aksesuarlar

10.000+ ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Kadın
Kadın
Aksesuar
Aksesuar
Atkı
Atkı
Bere
Bere
Eldiven
Eldiven
Şal
Şal
Eşarp
Eşarp
Şemsiye
Şemsiye
Saç Aksesuarları
Saç Aksesuarları
Şapka
Şapka
Kemer
Kemer
Peluş Kulaklık
Peluş Kulaklık
Kadın Bez Bileklik
Kadın Bez Bileklik
Çanta Aksesuarları
Çanta Aksesuarları
Eşarp & Şal Aksesuarları
Eşarp & Şal Aksesuarları
Aksesuar Seti
Aksesuar Seti
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler