Kombinlerinin olmazsa olmazlarından olan eşarp ve şal modelleri, bayanların şıklığını yansıtmada en önemli aracıları arasında yer alıyor. Eşarp ve şal modelleri de pek çok aksesuar gibi değişen moda rüzgarının etkisi altına girerek bambaşka trendlerle karşınıza çıkıyor. Tasarımcıların sezon modasını yansıtan eşarp koleksiyonları, şıklığına önem veren ve modayı yakından takip eden bayanlar tarafından büyük ilgi görüyor. Sadece eşarp ve şal modelleri değil; bu aksesuarların bağlama yöntemlerinin popülerliği de sezondan sezona farklılık gösteriyor. Eşarp ve şal kullanımında yardımcı aksesuarların kullanımı da son dönemlerin trendleri arasında yer alıyor.

Eşarp Aksesuarları

Eşarplar; gündüz ya da abiye kullanım gibi kullanım amacına göre farklı model ve tasarımlara sahip oluyor. Günlük eşarp modellerini de uygun eşarp aksesuarları ile kullanarak oldukça şık bir görünüm elde etmek mümkün oluyor. Hem eşarp kullanımını kolaylaştırmak hem de görsel çeşitlilik sağlamak için eşarp aksesuarlarına sıklıkla başvuruluyor. Kullanılan aksesuarların tasarımları, modaya göre farklılık gösterse de bazı eşarp aksesuarlarının popülerliği hiç geçmiyor.

Modası hiç geçmeyen eşarp aksesuarlarının başında eşarp mıknatısları geliyor. Eşarp mıknatısları, bağlanan eşarbı sabitlemek için iğne yerine sıklıkla tercih ediliyor. İğnelerin eşarpları deforme etme olasılığına karşılık mıknatıslar, kumaşa zarar vermiyor. Mıknatıslar, kullanım kolaylığı sağlamasının yanında aynı zamanda da görsel şıklık sağlıyor. Taşlı ya da renkli olabilen pek çok farklı tasarımla bayanların beğenisine sunulan mıknatıslar, şıklığına önem veren bayanların öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

Boneler de bayanların vazgeçemediği diğer eşarp aksesuarları arasında yer alıyor. Eşarbın kaymasını önlemek amacıyla kullanılan boneler, kombinlerde şıklık yaratmaya önemli ölçüde katkı sağlıyor. Dikkat çekici bir eşarbın içine giyilen ve önden gözüken siyah bone, şıklığı daha da ön plana çıkartıyor. Ya da siyah renklerde bir eşarbın içine tercih edilen renkli boneler ile kombine farklı bir tarz kazandırmak mümkün oluyor. Lastiksiz olarak tasarlanmış boneler ise baş ağrısı sebebi ile bone kullanamayan bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olmayı başarıyor.

Günlük kullanım için tasarlanmış eşarp aksesuarları dışında eşarpların abiye kıyafetlerle bütünlük sağlamasını sağlayacak daha gösterişli eşarp aksesuarları da bulunuyor. İnci detaylı, "Swarovski" taşlarla şıklık kazandırılmış ve bol pırıltılı aksesuarlar; davet gecelerinde şıklığı ile göz kamaştırmayı seven bayanların popüler aksesuarları arasında yer alıyor.

Şal Aksesuarları

Şallar, kombinlerine zenginlik katmayı seven pek çok bayanın oldukça severek tercih edip kullandığı aksesuarlar arasında yer alıyor. Öyle ki sade bir kıyafet bile hoş bir şal ile oldukça şık bir görünüme kavuşabiliyor. Şalları bağlarken kullanılan şal aksesuarı ile farklı şal bağlama şekilleri yaratmak mümkün hâle geliyor; bu sayede özgün tarzlar yakalanabiliyor. Farklı yöntemlerle bağlanan şallar, kıyafetlerin havasını bir anda değiştirebiliyor.

Özellikle abiye kıyafetlerle kombinlenen şalların kullanımında şal aksesuarları tercih ediliyor. Eşarp ve şal mıknatısları, şallara çok farklı şekiller vermeyi kolaylaştırıyor. Ayrıca, bu mıknatıslar, şık tasarımları ile de özellikle abiye kıyafetlerle hoş bir bütünlük sağlıyor. En beğenilen şal aksesuarlarından biri olan broş iğneler, farklı tasarımları ile her zevke ve her kombine uyum sağlayacak ürün çeşitliliğine sahip olmaları sayesinde geniş alternatifler sunuyor. Bütünlük sağlamak için kıyafetlerde yer alan detayları şal aksesuarlarına da yansıtmak bir başka seçenek oluyor. Dantel detaylarla hareketlendirilmiş bir kıyafetin tamamlayıcısı olarak dantel süslemeli tokaların kullanımı da bayanların başvurduğu bir başka yöntem oluyor.

Eşarp & şal aksesuarları, tasarımları ile farklılık gösterse de hem kullanım kolaylığı hem de hoş bir görsel şıklık sağladığı için özellikle tesettürlü bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen aksesuarlar arasında yer almayı başarıyor.

Eşarp & Şal Aksesuarları

204 ürün var
 1. Markalar
  1. Fsg Takı
  2. Zevahir Gümüş
  3. Balse Eşarp
  4. Veronya
  5. Biggdesign
  6. Ocean Pole
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Renk
 5. Satıcı
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001127/80109017
BAŞA DÖN