Ucuz Şal Modelleri 2020

Burden İpekli Şal Modelleri

Örtünme emri İslam dininin bir gereği olan kadınların uyguladıkları dini bir vecibedir. Başörtüsü, eşarp, türban gibi zamanla değişim ve gelişim göstermiş olup son hali ile de şal kullanımları yaygınlaşmıştır. Şallar, pratik ve hızlı bir örtünme şekli olarak görülmüş, hızlı bir şekilde tesettür dünyasına girmiştir. Birçok farklı kumaşlardan üretilen şallar, günlük olarak kabul edilse de özel günler içinde kumaş türleri artmasıyla daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Burden ipek şal modelleri de en çok tercih edilenler arasındadır.

Kombinlerde oluşturulan eksikliği Burden markasının şal modelleri ile tamamlayabilirsiniz. İster sade isterseniz son derece şık ve odak noktası haline dönüşebilirsiniz. Düğün, nişan, mezuniyet ya da özel yemekli toplantılarda göze çarpan tek konuk olabilirsiniz. Şalların kalitesi ve renkleri ile ortamdaki tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Eğer sade giyinmeyi tercih edenlerden iseniz, desenli ya da tek renkli ipek şallarını tercih edebilirsiniz. Spor giyim tarzınıza uygun geniş renk yelpazesi ile şık bir giyim stil haline dönüştürebilirsiniz.

Şal modellerinin en çok tercih edilme nedeni eşarplarda veya türbanlarda bulunmayan renklerin şal kategorisinde rahatlıkla bulunabilmesidir. Bu nedenle her zevke, her yaşa ve her stile uyum sağlayan renk skalasına sahiptir. Pamuk, keten, krep, şifon ve saten kumaş türlerinden yalnızca birkaçı olarak üretilmektedir. Burden ipek şal modelleri sayesinde tesettür giyiminde odak noktası haline gelebilirsiniz. Spor giyimle beraber abiye modellerine de eşlik eden şal kombinlerini uygulayabilirsiniz. Abiye modellere özel olarak hazırlanan simler, payetler veya danteller pek çok kategoriye eşlik edebilme imkanı sağlamaktadır. 

Burden İpek Şal Çeşitleri

Birçok değişik kumaşlardan üretilen şallar, günümüzde tesettürlü kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Yumuşak dokusuna sahip olan şal modelleri, gün içerisinde kişinin rahat etmesini amaçlanmaktadır. Bunun yanı sıra spor ve şık bir görünüm kazanmak adına Burden ipek şal en büyük destekleyici konumuna sahip olur. Tesettürlü kadınların örtünmesi sırasında baş ve boyun bölgelerini öretecek biçimde geniş tasarımı ile çok popüler olmuştur. Şal modelleri arasında farklı renk ve desenleri ile son derece dikkat çekicidir. 

Tesettür giyim tercihini kabul eden kadınlar arasında eşarplar veya şallar, tesettür giyimin en temel parçasıdır. Bu nedenle bu giysi parçaları dış giyim olarak kabul görülmektedir. Bu giysi türüne verilen önem ve değer de çok fazladır. Şallar ya da eşarplar ne kadar kolay şekil alabilirse o derece beğeni görülür. Kolay bağlanan bu dış giysisi için ekstra bir zaman ayırmaya hiç gerek kalmadan kısa sürede hazırlanmayı hedeflemektedir. Polyester veya viscon kumaş türlerine sahip olan şal kullananların sayıları yok denecek kadar azdır.

Şalların yumuşak dokuları sayesinde özgürce kullanım sağlayan özelliği, büyük beğeni toplamıştır. Herhangi bir kayma, bozulma olmadan, terletme ve hava akışının engellenmesi ve buna benzer olumsuz etkileri ortadan kaldıran Burden şal çeşitleri hem renkleri hem de desenleri ile büyük ilgi toplamaktadır. Tüm kombinlere uyum sağlayan şallar, genel itibari ile yumuşak ve hafif kumaşlardan üretilmektedir. Tercih edeceğiniz şal modelleri arasında farklı pek çok kombin yapabilirsiniz. 

Burden İpek Şal Renkleri

Şal modelleri farklı birçok tasarıma sahiptir. Kullanım alanlarınıza göre tercih edeceğiniz birbirinden şık şal modelleri sayesinde, bulunduğunuz her ortama ayak uydurabilirsiniz. Şık bir görünüme kavuşmak için fazladan bir efor harcamanıza gerek kalmadan Burden ipek şal renkleri ile rahat, kendinizden emin ve konforlu bir vakit geçirmenize imkan sağlanmaktadır. Tunik pantolon takımlarına, abiye kıyafetlere, etek gömlek kombinlerinize eşlik edebilecek geniş model skalası sunulmaktadır. 

Kaşmir, ipek, keten, pamuklu gibi pek çok kumaş seçeneği olan şal çeşitlerinin iplik kalitesine işçilik ve dokuma olarak ayrı bir değer katmaktadır. Birbirinden güzel şalların yazlık ve kışlık olarak üretilen seçenekleri de satışa sunulmaktadır. Kış için tercih edilen kaşmir şal modellerinin yanı sıra pamuklu ve ipekli şallarda tercih edilmektedir. Pamuklu şallar ile yün şallar arasındaki fark kalitesi, özel keçi yünü kullanılması ile elde edilmektedir. Kullanımı sırasında verdiği ısısı, kalitesi, canlı renkleri, işçiliği ve dokuma sıklığı ile özel günlerde kullanıma uygun şal modelleride bulunmaktadır.

Sevdiğiniz kişilere hediye almak için çok fazla düşünür araştırır ve satın alma sırasında karar vermek büyük bir sorun haline gelebilir. Tesettürlü olan sevdikleriniz için alınabilecek ve kendisini değerli hissettirebilecek bundan daha güzel bir hediye olmayacağını belirtmek isteriz. Burden ipek penye şal modellerinden renkleri, tasarımları, desenleri ile birbirinden şık ürünler bulunmaktadır. Hangisini alabileceğiniz konusunda kararsız kaldığınızda, hediye edilecek olan kişinin giyim tarzı, zevkleri veya sevdiği renkleri ön planda tutarak filtre seçenekleri arasında tercihlerinizi yapabilirsiniz. 

Şal satın alırken ön planda tutacağınız pek çok özellikler bulunmaktadır. Bunların başında kalitesi, rengi, deseni, modeli ve en önemlisi de şalın boyutudur. Şal boyutları birbirinden çok farklı şekillerde olup kullanımları sırasında büyük sorunlar yaşatmaktadır. İplik boyları, kumaşın kalitesi şallar arasında önemli olan unsurlardır. Fakat Buden şalları geniş tasarımları, iplik ve dokuma kalitesi ile tüm bu sorunları ortadan kaldırarak yalnızca modellere odaklanmayı hedeflemiştir. Her biri birbirinden kaliteli ve şık olan modeller arasında aksesuar olarak da kendi kullanımınız için veya sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. 

Burden Model Eşarp

Tesettür alanında şallardan önce zorunlu olarak eşarplar kullanılırdı. Günümüzde hala eşarptan vazgeçemeyen kadınlar da bulunmaktadır. Ancak geçmiş yıllarda eşarpların kullanımları son derece meşakkatli ve zor bir kullanıma sahipti. Alternatif olmadığı içinde mecburi bir kullanım olarak tek seçenek olarak görülürdü. Ancak gelişen giyim dünyası, tesettür alanında alternatifler sunarak yaşamı kolaylaştırmaya başlanmış, zor dönemleri geride kaldığını gösteren modeller üretmiştir. Bunlardan biri de Burde model eşarp seçeneğine yardımcı olmuştur. Eşarpların kullanımları artık eskisi kadar vakit harcamamaya, kullanım sırasında sorunlara neden olacak tüm sorunlarla beraber kısıtlı hareket etmeyi de ortadan tamamen kaldırmıştır.

Bir şalın görünüşü ve sunulan rahatlığın aynısını eşarplarda yaşamak büyük bir şans olarak görülmektedir. Üretilen şalların modelleri ve farklı tasarımlarını eşarp kullananlar için sergilenmesi ve satışa sunulması, eşarp kullanıcılar tarafından büyük takdir toplamaktadır. Boyutları ile birlikte kalitesi, renkleri, tasarımları ve kumaş dokusu da değişen eşarpların kullanım alanlarını da çok genişletmiştir. Artık okulda, hastanede, iş yerlerinizde, sokakta, ofiste, özel toplantı ve davetlerde, yolculuk sırasında dilediğiniz her ortamda verdiği konfor ile eşarplara olan ilginiz artacaktır. 

Bir şal kadar eşarbında fonksiyonel özellikleri ve kumaş yapısı çok önemlidir. Üretilen şal modelleri kadar eşarplarında her kullanıcının tarzına ve zevkine göre seçim skalası çok fazladır. Birbirinden farklı renk ve desenlere sahip olan eşarp modelleri yazın terletmeyen, kışın da üşütmeyen modelleri üretilmiştir. Tercih edilen eşarpların kullanımları sırasında kolay şekillenen özelliği sayesinde eşarplar kolayca şekil almaktadır. Tesettür giyim tarzını yeni tercih eden genç kızlar veya kadınlar içinde hazır eşarp modelleri ile çok fazla tercih edilmektedir. Eşarplar başı tamamen kapattığı için saçların ve başın hava alması biraz zor olmaktadır. Fakat üretilen son eşarp modellerinde saç derinin nefes almasını sağlayan kumaş türü ile bu sorun ortadan tamamen kaldırılmıştır.

Burden İpek Şal Kombinleri

Tesettür giyim stillilerinin önemli bir parçası olan ve günümüzde aksesuar olarak da kullanılan şallar, dikdörtgen bir formdadır. Tesettür dışında da fular şeklinde kullanılan şalları tüm giysilerinizle kombinleyebilirsiniz. Burden ipek şal kombinleri yazlık ve kışlık olarak tercih edebileceğiniz çok fazla çeşitleri bulunmaktadır. İpekli, keten, penye, şifon, kaşmir modellerinin beraberinde püsküllü, simli modelleri de günlük ve özel günler için tercih edilebilenler arasındadır. 

Giysilerine bir hareketlilik katmak isteyenler için püsküllü şallar çok fazla tercih edilmektedir. Özel etkinliklerde ise simli kumaşları seçebilirler. Gece elbiseleri arasında abiye modelleri ile kullanılan şallarda payet, pul, sim modelli şallar sizleri olduğunuzdan daha şık gösterecektir. Yazın veya bahar mevsimlerinde günlük giysilerinizde püsküllü, keten, penye veya pamuklu, delikli örgü şallar spor bir hava katarken, cildinizin nefes almasına ve serin kalmasına yardımcı olacaktır. Kış mevsiminde kazaklarınızın veya hırkalarınızın üzerine kullanılacak olan kaşmir şallar sizi hem havalı gösterecek hem de sıcak tutacaktır.

Burden İpek Şal Fiyatları

Standart ölçülere sahip olan Burden ipek şal fiyatları, yapılarına, desenlerine, özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Son derece yumuşak olan şal modelleri arasında desenli ve düz modellerde büyük ilgi görmektedir. Kumaşlarının bu kadar yumuşak ve akıcı olması, gün içirişindeki kullanımı ile rahat hareket edilebilir. Şalların kullanımı kadar temizliği de oldukça kolaydır. Saf sabunlu su ile yıkanabilir. Böylece renklerinde hiçbir solma veya yıpranma meydana gelmeyecektir.

Erkeklerin ve kadınların favori giyim eşyalarının başında gelen şallar, dökümlü ve yumuşak görünümleri ile son derece zarif aksesuarlardır. Sıcak havalarda serin kalmak, soğuk havalarda ise sıcak olmak için ayrıca şık ve havalı bir görünüme kavuşturan şallar, çok yönlü aksesuarlar olarak gösterilir. Bu bağlamda mevsimlere göre üretilen şallarda kullanılan iplik türlerine göre fiyatlandırılmaktadır. Kaşmir, ipek, pamuklu, penye veya şifon şalların her birinin dokusu birbirinden çok farklıdır. Bu kadar çok kumaş seçenekleri karşısında yaz ve kış şal modelleri sizleri her mevsim elegan bir görünüme kavuşturacaktır. 

Burden İpek Şal Fiyatı

Şal modelleri birçok unsura göre değişen fiyatları ile yeniden listelenmektedir. Kumaş detayları, tasarımları, dayanıklıkları fiyatlara etki etmektedir. Kumaşların elde edilme süreçlerine göre farklı olan Burden ipek şal fiyatı, sezona göre değişiklik gösterir. Her bütçeye uygunluk sağlayan alternatifler arasında keten, pamuklu, penye modelleri de farklı markalar arasında en ideal olan seçeneklerdir. Özellikle kışın tercih edilen kaşmir kumaşları, bütçenizin zorlamaması adına markanın belli dönemlerde yaptığı indirimleri ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

Özel günlerde ya da davetlerde kullanılan ipek, saten gibi kumaşlardan yapılan şalların fiyatları diğer kumaşlara göre farklı fiyatlar ile satışa sunulur. Tasarımlı ve özel şal modelleri arasında dilediğiniz tarza uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. Online satışlar içinde filtreleme özelliği yaparak bütçenize en uygun olanı ve zevkinize hitap eden modeli seçebilirsiniz. 

Burden Şallarının Özellikleri Nelerdir?

%100 pamuklu kumaştan üretilmiş olup, saçınızı korurken cildinize zarar vermez. Kolay şekil alma özelliği sayesinde kısa sürede pratik bir kullanım imkanı sunar. Leke tutmayan, yazın serinlik, kışın sıcaklık vermesi ile büyük ilgi görmektedir. 

Şal Kumaşı Çeşitleri Nelerdir?

İpek, penye, şifon, krep, keten, pamuklu ve saten olmak üzere üretilen bu şallar, leke tutmaz, genel itibari ile de ütü gerektirmez. Bu yönüyle kullanıcılara avantaj sağlar. 

En Çok Tercih Edilen Şal Modelleri Nelerdir?

Yerli üreticiler hem renklerini hem de desenlerini ön planda tutarlar. Çizgili, çiçekli, puantiyeli, zamansız desenli ve tek renk olarak birbirinden farklı şal modellerini kombin yapmanız için uygun olan modellerdir. Kullanılacak olan alana göre taşlı, şifon, incili, payetli şal modellerini daha çok düğün, özel davetler, mezuniyet gibi özel kutlamalarda kullanabilirsiniz. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Şal Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın