Ucuz Şal Modelleri 2020

Tesettürlü kadınların saçlarını örtmek için kullandıkları, açık kadınların ise farklı sezonlarda bir bayan aksesuarları olarak tercih ettiği şallar, farklı renk ve modellere sahiptir. Değişen tasarımları ile kullanım amaçları ve hitap ettiği kullanıcı kesimi de değişen şal çeşitleri, üretildikleri malzemeye göre de farklılık gösterir. Şal modelleri arasında düz şallar, desenli şallar ve fular çeşitleri yer alır. Tasarımları ile farklı yaşam tarzlarına sahip kadınların kullanımına hitap eden şallarda tek renk ürünler oldukça işlevsel bir kullanım sunar.

Tek renk şallarda küçük püskül detayına sahip keten ürünler, ince yapısı ile yaz aylarında tercih edilir. Keten kumaştan üretildiği için kayma gibi sorunlara neden olamayan paşmina şalların ölçülerini inceleyebilirsiniz. Kullanışlı bir kumaş dokusuna sahip olan ürünler, günlük hayatta ve okulda rahatlıkla kullanılabilir. Siyahtan pembenin farklı tonlarına kadar birçok renk seçeneği ile sunulan şallara farklı markalardan ulaşabilirsiniz. Tek renk şal modelleri arasında uzun püskül detaylı ürünler de mevcuttur. Polyesterden ya da viskondan üretilen ve keten şallara oranla daha parlak bir dokuya sahip modeller de farklı renklere sahiptir.

Şal çeşitleri içerisinde abiye kumaş olarak tanınan poliviskon kumaştan üretilen ürün çeşitleri de yer alır. Parlak bir dokuya sahip olan modeller şık bir görünüm sunduğu için özel davetlerde de tercih edilebilir. Tesettürlü kadınlara uygun tasarlanan diğer bir model ise çift taraflı şal çeşitleridir. İki yüzü de rahatça kullanılabildiği için işlevsel bir ürün çeşidi olarak öne çıkan modeller, şık tasarımları ile günlük yaşamda giyimine dikkat eden kadınlara hitap eder. Şal çeşitleri arasında tasarımı ile farklılık gösteren diğer bir ürün ise dantel detaylı şifon şallardır. İnce kumaş dokusu ve kenar kısımlarında yer alan dantel detayları ile farklı ortamlarda takılabilen ürün çeşitlerini detaylıca inceleyerek ürün ebatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Özellikle farklı renkte gösterişli aksesuarları bulunan ya da dikkat çekici dantel detayına sahip şalları nişan, düğün gibi özel ortamlarda kullanabilirsiniz.

Açık kadınlara yönelik üretilen şal ve fular çeşitleri ise bir aksesuar olarak kullanılır. Renkleri, desenleri ve ebatları ile farklılık gösteren şallar, günlük yaşamda kıyafetleri kombinlemek için takılır. Şal modelleri arasında çiçek desenli, çift renk, çizgili ve farklı renklerde kumaşların birlikte kullanıldığı şallara ulaşabilirsiniz. Tasarımları ile farklı zevklere hitap eden ürün çeşitlerini kumaş özellikleri açısında da inceleyebilirsiniz. Özellikle kumaşına bağlı olarak boyunda duruşu değişen şal çeşitlerinde kırışık ürünleri bulabilirsiniz. Spor giyimde kullanılabilen şallar arasında kalın dokuya sahip ya da polar kumaşla üretilmiş ürünleri kış aylarında omuzlarınıza alabilirsiniz. Şal modelleri arasında yer alan fular çeşitleri de ilgi çekici tasarımları ile ön plana çıkar. Özellikle klasik giyimde kullanılabilecek fularlarda ipek ürünler dikkat çeker. Renkleri ve motifleri değişen fular çeşitlerini tasarımları ile öne çıkan ünlü markalardan temin edebilirsiniz.

Modelleri ile farklı kullanıcılara hitap eden şal fiyatları ise markası ve kumaş özelliklerine bağlı olarak değişir. Günlük kullanılan şal türlerine oldukça uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Çeşitli aksesuarları ile özel davetlerde takılmaya uygun şallar ise fiyatları ile farklılık gösterir. Markaları da fiyatları etkileyen şallarda şifon parıltılı süslemelere sahip ürünlerin modellerini karşılaştırarak ürünleri inceleyebilirsiniz. Boyun şalları arasındaysa lüks giyim markalarına ait ürünler hitap ettiği bütçeler ile değişiklik gösterir. Fiyatları ile benzer modellerden ayrılan şallarda renkli, desenli ve tek renk ürünleri bulabilirsiniz. İpek şal modelleri ise ipek fularlar ile benzer fiyat aralığında kullanıcıya sunulur. Kış aylarında kullanım için üretilen örgü şallar ve kalın dokuya sahip şallarsa ürün modeline uygun değerlerde satılır. Farklı tasarımlara sahip şal modellerini inceleyerek moda anlayışınıza uygun ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Şal Modelleri

.
Çok Renkli
Pembe
Yeşil
Kahverengi
Siyah
Bej
Gri
Mor
Mavi
Kırmızı
Lacivert
Sarı
Krem
Beyaz
Turuncu
Gümüş
.
Konumseçilmedi