Ucuz Şal Modelleri 2020

Tesettürlü kadınların saçlarını örtmek için kullandıkları, açık kadınların ise farklı sezonlarda bir bayan aksesuarları olarak tercih ettiği şallar, farklı renk ve modellere sahiptir. Değişen tasarımları ile kullanım amaçları ve hitap ettiği kullanıcı kesimi de değişen şal çeşitleri, üretildikleri malzemeye göre de farklılık gösterir. Şal modelleri arasında düz şallar, desenli şallar ve fular çeşitleri yer alır. Tasarımları ile farklı yaşam tarzlarına sahip kadınların kullanımına hitap eden şallarda tek renk ürünler oldukça işlevsel bir kullanım sunar.

Tek renk şallarda küçük püskül detayına sahip keten ürünler, ince yapısı ile yaz aylarında tercih edilir. Keten kumaştan üretildiği için kayma gibi sorunlara neden olamayan paşmina şalların ölçülerini inceleyebilirsiniz. Kullanışlı bir kumaş dokusuna sahip olan ürünler, günlük hayatta ve okulda rahatlıkla kullanılabilir. Siyahtan pembenin farklı tonlarına kadar birçok renk seçeneği ile sunulan şallara farklı markalardan ulaşabilirsiniz. Tek renk şal modelleri arasında uzun püskül detaylı ürünler de mevcuttur. Polyesterden ya da viskondan üretilen ve keten şallara oranla daha parlak bir dokuya sahip modeller de farklı renklere sahiptir.

Şal çeşitleri içerisinde abiye kumaş olarak tanınan poliviskon kumaştan üretilen ürün çeşitleri de yer alır. Parlak bir dokuya sahip olan modeller şık bir görünüm sunduğu için özel davetlerde de tercih edilebilir. Tesettürlü kadınlara uygun tasarlanan diğer bir model ise çift taraflı şal çeşitleridir. İki yüzü de rahatça kullanılabildiği için işlevsel bir ürün çeşidi olarak öne çıkan modeller, şık tasarımları ile günlük yaşamda giyimine dikkat eden kadınlara hitap eder. Şal çeşitleri arasında tasarımı ile farklılık gösteren diğer bir ürün ise dantel detaylı şifon şallardır. İnce kumaş dokusu ve kenar kısımlarında yer alan dantel detayları ile farklı ortamlarda takılabilen ürün çeşitlerini detaylıca inceleyerek ürün ebatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Özellikle farklı renkte gösterişli aksesuarları bulunan ya da dikkat çekici dantel detayına sahip şalları nişan, düğün gibi özel ortamlarda kullanabilirsiniz.

Açık kadınlara yönelik üretilen şal ve fular çeşitleri ise bir aksesuar olarak kullanılır. Renkleri, desenleri ve ebatları ile farklılık gösteren şallar, günlük yaşamda kıyafetleri kombinlemek için takılır. Şal modelleri arasında çiçek desenli, çift renk, çizgili ve farklı renklerde kumaşların birlikte kullanıldığı şallara ulaşabilirsiniz. Tasarımları ile farklı zevklere hitap eden ürün çeşitlerini kumaş özellikleri açısında da inceleyebilirsiniz. Özellikle kumaşına bağlı olarak boyunda duruşu değişen şal çeşitlerinde kırışık ürünleri bulabilirsiniz. Spor giyimde kullanılabilen şallar arasında kalın dokuya sahip ya da polar kumaşla üretilmiş ürünleri kış aylarında omuzlarınıza alabilirsiniz. Şal modelleri arasında yer alan fular çeşitleri de ilgi çekici tasarımları ile ön plana çıkar. Özellikle klasik giyimde kullanılabilecek fularlarda ipek ürünler dikkat çeker. Renkleri ve motifleri değişen fular çeşitlerini tasarımları ile öne çıkan ünlü markalardan temin edebilirsiniz.

Modelleri ile farklı kullanıcılara hitap eden şal fiyatları ise markası ve kumaş özelliklerine bağlı olarak değişir. Günlük kullanılan şal türlerine oldukça uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Çeşitli aksesuarları ile özel davetlerde takılmaya uygun şallar ise fiyatları ile farklılık gösterir. Markaları da fiyatları etkileyen şallarda şifon parıltılı süslemelere sahip ürünlerin modellerini karşılaştırarak ürünleri inceleyebilirsiniz. Boyun şalları arasındaysa lüks giyim markalarına ait ürünler hitap ettiği bütçeler ile değişiklik gösterir. Fiyatları ile benzer modellerden ayrılan şallarda renkli, desenli ve tek renk ürünleri bulabilirsiniz. İpek şal modelleri ise ipek fularlar ile benzer fiyat aralığında kullanıcıya sunulur. Kış aylarında kullanım için üretilen örgü şallar ve kalın dokuya sahip şallarsa ürün modeline uygun değerlerde satılır. Farklı tasarımlara sahip şal modellerini inceleyerek moda anlayışınıza uygun ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Şal Modelleri

HepsiLojistik Ürünleri
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 10000+ ürün
Şal Kategorisinde En Çok Merak Edilenler
Aksesuar Aksesuar, kelime anlamıyla ana unsuru tamamlayan, daha kullanışlı, daha cazip hale getiren, yardımcı ve bütünleyici detay olarak açıklanabilir. Giyim, elektronik, ev dekorasyonu, otomotiv, spor, sanat gibi birçok alanda kullanılan aksesuarlar, ilk çağlardan itibaren insan hayatında önemli rol oynamıştır. Eski çağlarda hayvan kemiklerinden, deniz kabuklarından, taş ve çeşitli madenlerden yapılan eşyalar vücudu süslerken aynı zamanda gücün, statünün ve inancın göstergesi olmuştur. Tarihsel sürecinde çeşitli amaçlara hizmet etmiş olan aksesuar, ilerleyen zamanda moda dünyasında etkin rol üstlenmiştir. Aksesuar denince genellikle ilk akla gelen çanta, takı, saat, güneş gözlüğü, fular, cüzdan gibi kıyafete eşlik eden, estetik katkı sağlayan, fonksiyonel tamamlayıcılar olur. Moda dünyasının vazgeçilmez ögesi haline gelen aksesuarların sezon trendleri özellikle kadınlar tarafından merakla beklenir, yakın takibe alınır. Büyük, küçük, şeffaf ya da dokuma, deri, hasır çantalar; taşlı, üçgen, oval çerçeveli güneş gözlükleri; saç bantları, abartılı ya da minimal takılar modanın dinamiği içinde mutlaka kendine yer bulur. Uygun konseptte doğru kombinler, şık ve seçkin görünmeyi sağlayabilir. Aksesuar ve kıyafet kombininde yapılan seçimler görsel algıda da farklılıklar yaratır. Örneğin, sade bir elbise ile kullanılan abartılı bir kolye daha dikkat çekici ve baskın bir etki yaratırken zarif bir kolye daha naif karakterin göstergesi olarak algılanabilir. İnci bir küpe feminen, deri bir bileklik maskulen etki yaratabilir. Aksesuar seçimlerinde trendler kadar mevsimlerin de önemi vardır. Yazın güneş gözlüğü, renk renk bileklikler, halhallar, açık renk çantalar, saç bantları tercih edilirken kışın bereler, eldivenler, koyu renk çantalar, atkılar kullanılır. Aksesuar giysi kadar önemlidir. Çünkü kişinin tarzını yansıtır. Stil sahibi olmanın yolu, giysiler kadar doğru aksesuar seçiminden ve doğru kombin yapmaktan da geçer.
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001127/60001130