Fresh Scarfs Şal Modelleri

Tesettür giyim tarzınızı çok daha modern ve şık şallar ile tamamlamak istemez misiniz? Fresh Scarfs şal modelleri ile bu isteğinize hızlıca ulaşabilirsiniz. Oldukça şık ve güncel renkleriyle, desenleriyle ve kumaşlarıyla dikkat çeken bu şal modelleri ile günlük tüm kombinlerinizi en güzel şekilde tamamlayabilirsiniz. Dilediğiniz her an her yere giderken takabileceğiniz özgün şal tasarımları Fresh Scarfs kalitesiyle sizlere sunuluyor. Tüm kombinlerinizde kullanabileceğiniz spor şal modellerinden şık şal modellerine, klasik modellerden günlük modellere kadar çeşitleri, renk ve desen seçenekleri her geçen gün arttırılan ürünlerdir. Özellikle de tesettür giyimde bir hayli ön plana çıkan şal modellerinde ipek kumaşlar, pamuklu kumaşlar, viskon kumaşlar, bambu kumaşlar, bürümcük kumaşlar, penye kumaşlar, organik pamuk kumaşlar, kirınkıl kumaşlar ve dokuma kumaşlar ön plana çıkıyor.

Özel olarak seçilen bu kumaşların her biri dört mevsim boyunca kullanıma uygundur. Terletme yapmayan bu şal modelleri ile gün boyu rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Gerek baş bölgesinde gerekse boyun bölgesinde oldukça esnek ve ferah bir kullanım avantajı sunan şallar, kombinlerinizle uyum sağlayarak şıklığı da ön plana çıkarıyor. 

Fresh Scarfs Medine İpeği Şal Modelleri

Yıllardır en çok tercih edilen şal modelleri arasında Fresh Scarfs Medine ipeği şal modelleri yer alıyor. Kullanıcılarının beğeni algısını yükselten ve kullanımlarından tam puan alan Medine ipeği şallar ile şıklığınızı daima ön plana çıkarabilirsiniz. Dilediğiniz her kombin üzerine takabileceğiniz bu şallarda özel ipek dokuma iplikler kullanılıyor. Terleme yapmayan bu şallara dair en çok merak edilen ise başta sabit durup durmamasıdır. Tam bir hayat kurtarıcı olarak kullanılan Medine ipeği şallar ile gün boyu rahat hareket edebilir ve başınızda sabit durmasını sağlayabilirsiniz. İster günlük olarak ister özel zamanlarda kullanabilirsiniz. Kırmızıdan bordoya, kahverengiden siyaha, kremden beyaza, sarıdan turuncuya tüm renk tonlarını barındıran Medine ipeği şallar genellikle düz renkli şekilde tasarlanıyor. Böylece desenli bir kombin yaptığınızda ya da spor kombinlerinize şıklık katmak istediğinizde Medine ipeği şalları takabilirsiniz. Yumuşak dokusu sayesinde kolayca takabilirsiniz. Boyutları ise genel olarak 75x195 cm’dir. Boyun kısmını istediğiniz ölçüde kapatabilir ve baş üstünü istediğiniz kalınlıkta ayarlayabilirsiniz. 

Fresh Scarfs İnce Pamuk Vual Şal Modelleri

Fresh Scarfs pamuklu şal modelleri arasında yer alan ince pamuk vual şal modelleri, %100 pamuk ipliklerden elde ediliyor. Boyutları genellikle 85x200 olan ince pamuk vual şal modelleri ince olmasına rağmen kesinlikle iç göstermeyen özelliğe sahiptir. Çeşitli renk ve desen seçenekleri ile kullanan herkesi yüksek oranda memnun eden vual şallar yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Başta ağırlık yapmadan kullanılan ince pamuk vual şal modellerinin nefes alan dokusu vardır. Bu yumuşak ve nefes alan dokusu sayesinde yaz boyunca terleme meydana gelmeden kullanımına devam edebilirsiniz. Gün içerisinde ilk taktığınız andan itibaren bozulmadan durmaya devam eder. Başta incelme ya da sönme gibi bir durum söz konusu olmaz. İçinde yer alan vual iplikler şalların kalıp şeklinde kullanılmasına olanak sağlar. Boyama tekniği ile renklendirme yapılan bu şal modellerinde tüm renk tonlarını bulabilirsiniz. Hem elde yıkamaya hem makinede yıkamaya uygundur. Ütüleme esnasında da şallarınıza herhangi bir zarar gelmez. Dört mevsim boyunca kullanıma uygun olmasına rağmen en çok yaz aylarında hafifliğinden ötürü tercih edilir. 

Fresh Scarfs Penye Şal Modelleri

Son döneme damgasını vuran ve kullanıcı kitlesinde giderek artış yaşanan Fresh Scarfs penye şal modelleri bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam ediyor. Şal koleksiyonunuza mutlaka eklemeniz gereken ve ilk kullanımdan itibaren bir daha vazgeçemeyeceğiniz forma sahip olan penye şallar genellikle 70x190 cm ebatlarına sahiptir. Oldukça geniş bir renk yelpazesini bünyesinde barındıran penye şallar, kenarları dikişli şekilde tasarlanır. Renk seçeneğine göre kullanılan penye kumaşın incelik ve kalınlığı da değişkenlik gösterebilir. Boyama tekniği ile renklendirilen penye şallar iç göstermez özelliğe de sahiptir. Açık ve soft renk tonlarında dahi içiniz görünmeden kullanımlarına devam edebilirsiniz. Başınızda ağırlık yapmadan kullanılır ve leke tutmaz. Özellikle de uzun bir günde, yorucu bir günde başınızı sürekli kontrol etmek istemediğinizde, hiç bozulmayan ve ilk taktığınız şekilde saatler boyunca kalabilen penye şallara bir şans verebilirsiniz. Günlük kullanımda spor ve klasik tüm kombinlere uyum sağlayan penye şallar sayesinde başınızın ne kadar rahat ettiğini de göreceksiniz. 

Fresh Scarfs Organik Pamuk Şal Modelleri

%100 pamuk iplikler kullanılarak tasarlanan Fresh Scarfs organik pamuk şal modelleri ile güzelliğinize güzellik katmak ister misiniz? Özellikle de yaz aylarında terlemeden, gün boyu konforlu bir şekilde hareket etmek istediğinizde organik pamuk şallar sizi bekliyor. Geniş ebatlara sahip olan organik pamuk şallar iç göstermez ve gün boyu rahat şekilde kullanmanıza olanak sağlar. Özellikle de yaz sıcaklarında başınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz bu organik pamuk şal modellerinin nefes alan özel bir dokusu mevcuttur. Hafif yüzeyi sayesinde başınızda ağırlık yapmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. İçinde kullanılan %100 saf pamuk iplikler, uzun ömürlü bir kullanım garantisi de sunar. 

Yıkandığı zaman çekme ya da uzama gibi sorunlar meydana gelmez. İncelme ya da sönme meydana gelmez. Gün boyu kalıp şeklinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Rengarenk düz modellerin yanı sıra desenli ve baskılı modellerine de göz atabilirsiniz. 

Fresh Scarfs Bürümcük Şal Modelleri

Şal koleksiyonuna yeni eklenen modellerden bir diğeri de Fresh Scarfs bürümcük şal modelleridir. Yeni sezonda yeni kumaş türü ile dikkat çeken bürümcük şal modelleri mevsimlik kullanım için adeta bir hazinedir. Başta varlığı dahi belli olmayan bürümcük şallar, tamamen kumaşın yapısından ötürü bu ismi alır. Kumaş türü pamuk viskon olarak da adlandırılan bürümcük şal modelleri hiçbir şekilde ütü istemez. Kırışma, bozulma, sönme, incelme gibi bir durum meydana gelmez. Başınızda hafif bir şekilde gün boyu taşımaktan keyif alırsınız. Boyu da ideal uzunlukta kesilen bürümcük şalların uç kısımlarında ise minik iplikler püskül tasarımı şeklinde yerini alır. Baş üstünde uç kısmı yuvarlak kullanmayı daha çok sevenler için bürümcük şallar oldukça idealdir. Acil bir şekilde çıkmanız gerektiğinde ve ütü yapmaya vaktiniz olmadığında da bürümcük şalları severek takacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Fresh Scarfs Desenli Şal Modelleri

Günlük ve özel kullanımda en sık tercih edilen şal modelleri arasında Fresh Scarfs desenli şal modelleri yer alıyor. Düz kombinlerin üzerine en çok yakışan modellerden biri olan desenli şallar ile günlük giyiminizi çok daha hoş bir hale getirebilirsiniz. Çiçek desenlerden geometrik desenlere, çizgi desenlerden puantiye desenlerine, dokuma desenlerden etnik desenlere varana dek pek çok çeşitli desenin yer aldığı şal modellerine göz atabilirsiniz. Açık renk tonları, soft renk tonları, koyu renk tonları ve ebruli renk tonları desenler ile uyum içerisinde kullanılıyor. Büyük baskı desenler, orta baskı desenler ve minimal baskılı desenler şalların her tarza hitap etmesine olanak sağlıyor. Kullandıkça memnun kalacağınız ve her geçen gün farklı renk ve desende takmak isteyeceğiniz bu şal modellerini özellikle de bahar aylarında tercih edebilirsiniz. Desenli şal modellerinde saten kumaşlar, Medine ipeği kumaşlar, pamuk vual kumaşlar ve dokuma kumaşlar alternatif seçenekler olarak karşınıza çıkıyor. 

Fresh Scarfs Modal İpek Şal Modelleri

İpek kullanımından hoşlananlar için büyük bir titizlikle tasarlanmakta olan Fresh Scarfs modal ipek şal modelleri ile gününüzü daha şık geçirmeye hazır olun. Günlük kullanımlarda da özel kullanımlarda da sık sık tercih edilen modal ipek şallar hem ipek ipliklerin hem de pamuk ipliklerin orantılı şekilde kullanıldığı şal modelleridir. Ütü gerektirmeyen, kırışma yapmayan, katlaması ve takması kolay olan bu şalları iğne kullanmadan takabilirsiniz. Gün boyu başınızda kaymadan durabilir. Bone ile kullanımda çok daha sıkı bir şekilde başa yerleşir ve bir daha düzeltmek zorunda kalmazsınız. Yapay ipek olarak da bilinen modal ipek şallar, selülozik bir yapıya sahiptir. Elde ya da makinede yıkama yapıldığında renklerinde atma ya da bozulma meydana gelmez. Uzun süre boyunca yıpranma meydana gelmez. Oldukça dayanıklı bir kumaş türüne sahip olan modal ipek şallar, ağarma gibi bir soruna da yol açmaz. Yaz kış kullanıma uygun olan modal ipek şallar rayonun bir diğer çeşidi olarak da bilinir. 

.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fresh Scarfs Şal Modelleri

472 ürün listeleniyor
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 472 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?