İç giyim dünyasının ünlü markası Kom, sutyen çeşitleriyle de kadın tüketicilerinin beklentilerine yanıt vermeyi başarıyor. Farklı göğüs ve fizik yapılarına göre geliştirilen ürünler; sade, renkli, desenli, dantelli, spor ve fantezi modelleriyle kadın müşterilerin beğenisine sunuluyor. Kom sutyen çeşitlerinin toparlayıcı modelleri büyük ve sarkık göğüsler için tasarlanıyor. Mükemmel toparlayıcı özelliği ile büyük göğüsleri olduğundan daha küçük ve kalkık gösteriyor. Rahat ve yumuşak kumaşları estetik özelliği ile bedene uyum sağlıyor. Özel askıları omuz bölgesindeki baskıyı azaltıyor. Bu sutyenler ile göğüsler diri ve daha estetik bir gör görünüm kazanıyor. Ayrıca bu ürünler, vücudu bir beden küçük gösteriyor. Toparlayıcı sutyenlerin bazı çeşitleri sırt ağrısı çeken kullanıcılar düşünülerek geliştiriliyor. Özel yapım askıları sırt ağrılarını sonlandırarak bedeni rahat tutuyor. Pamuklu kumaşlar cilde nefes aldırıyor. Klasik stilli sutyenlerin askıları incelirken bazı modellerin kenarlarındaki kurdeleler ürüne klasik ve sükseli bir hava katıyor. 

Sade giyimden hoşlanan müşteriler için dikişsiz sutyenler tasarlanıyor. Göğsü mükemmel kavrayan bu çamaşırlar yumuşak kabı sayesinde bedeni hafif ve rahat hissettiriyor. Sadeliğine karşın şık dizaynı sayesinde sadık müşterilerinin vazgeçmediği ürünler arasında yer alıyor. Kom kalitesini her haliyle yansıtan bu ürünler, uzun süre bozulmadan ve gevşemeden kullanılabiliyor. Her iç çamaşır kullanıcının beklentisi aynı doğrultuda olmayabiliyor. Küçük göğüslü tüketiciler, özellikle dekolte giysiler içinde kendini kötü hissedebiliyor ve giydikleri elbiseleri taşıyamıyor. İç çamaşır devi Kom, bu tarz müşterileri için destekli sutyenleri geliştiriyor. Bedenle uyumlu yapısı sayesinde vücutla bütünleşen çamaşırlar, göğüsleri olduğundan büyük göstererek bedene estetik ve seksi bir görünüm kazandırıyor. Dekolte ve günlük giysiler içinde göğüslerin büyüklüğü doğal izlenimi veriyor. Küçük göğüs çok zayıf kadınlarda daha yaygın olduğu için destekli sutyenler kullanıcıyı daha kilolu ve sağlıklı gösteriyor. 

Destekli sutyenlerin dantelli örnekleri Fransız stili dantellerle işleniyor. Büyüleyici tasarımları kadınların kendine olan güvenini de artırıyor. Transparan kumaşlı Kom sutyen modelleri iç çamaşırında şıklığından ve zarafetinden vazgeçmeyen kadınlar için üretiliyor. Yaz aylarında ince askılı giysiler ya da straplez bluzlarda sutyen askıları çirkin bir görüntü verebiliyor. Bu durumda sutyenleri çıkarmak bedeni teşhir ettiğinden tercih edilmiyor. Bu sorun için tasarlanan çıkarılabilir askılı sutyenler sayesinde straplez giysiler rahatça giyilebiliyor. Vücutla bütünleşen sıkılıktaki çamaşırlar askılar çıkarıldığında dahi bedenden kaymıyor. Ayrıca dilerseniz şeffaf askılarla da ürünü taşıyabiliyorsunuz. Bazı küçük ve ayrık göğüslü tüketicilere ise destekli modeller yetmeyebiliyor. Bunun için ultra büyütme fonksiyonu olan dolgulu sutyenler tasarlanıyor. Bu modeller sayesinde maksimum büyütme özelliğiyle göğüsler istenilen düzeyde büyük görünüyor ve ayrık göğüsler birbirine daha da yaklaşmış duruyor. 

Ünlü markanın sporcu stilli sutyenleri pamuk kumaştan imal ediliyor. %100 nefes alan bu modeller bu sayede terlemeyi engelliyor. Bedeni kuru olan sporcu antrenmanlara daha iyi konsantre oluyor ve bedenini rahat hissediyor. Vücudu sıkmayan ürün sayesinde sporcu, maç esnasında daha esnek ve kıvrak hareket kabiliyeti yakalıyor. Ön askıları kalın olan bu modellerin arka askıları ise yine sporcu stilli çapraz biçimli üretiliyor. Ünlü firma bunların yanı sıra lohusa müşterilerinin ihtiyacını karşılayacak çamaşırlar da geliştiriyor. Doğum yapmış hanımlar için geliştirilen emzirme sutyenlerinin özelliği ise ürünü çıkarmaya gerek kalmadan göğüs ucu ve çevresine gelen kapların çıkarılabiliyor oluşu. Gün içinde defalarca bebeğini emziren anneler, sutyeni pratik bir şekilde kullanabiliyor. Gece-gündüz rahatlıkla kullanılan bu modeller, yumuşak dokusu sayesinde göğüs uçlarını rahat hissettiriyor. Antibakteriyel modelleri annelerin bebeğini emzirirken hijyen kaygısı yaşamalarını önlüyor. Kom kalitesi ve güvencesiyle üretilen farklı segmentteki çamaşırlar, uzun süre bozulmadan kullanılabiliyor. Markanın şık ve fonksiyonel sutyen modelleriyle tüketiciler bedeniyle daha barışık olurken, eskisinden çok daha güzel görünüyorlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kom Sütyen Modelleri ve Çeşitleri

1131 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Renk
Toplam 24 / 1131 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000678/kom