LC Waikiki 2020 Etek Modelleri

LC Waikiki etek modelleri farklı tasarımlara sahip olan ürün seçeneklerini bir arada içerir. Modaya uygun biçimde dizayn edilen etekler sayesinde giyiminize zarafet katabilirsiniz. Estetik görünümleriyle öne çıkan deri etekler oldukça şıktır. Parlak bir dış görünüş yaratan deri etekler esneklikleriyle kullanıcılarını memnun eder. Bu etekler solma, çatlama gibi sorunlara karşı dayanıklıdır. Deri eteklerden iş yaşamınızda veya özel hayatınızda yararlanabilirsiniz. LC Waikiki modaya uygun şekilde tasarladığı ürünler arasında günlük etekler de yer alır. Günlük etek modelleri konforu ön plana çıkaran tasarımlarıyla dikkat çeker. Yumuşaklıklarıyla beğeni toplayan bu etekler cildinizde sürtünme sonucunda kızarıklık oluşmasını engeller. Günlük etekler sade tasarımları sayesinde çok sayıda kombin oluşturabilmenize de olanak tanır. LC Waikiki'nin kısa ve uzun etekleri bir arada tasarlaması sayesinde giyim zevklerinize uygun ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Mevsim Farklılıklarına Eteklerinizle Uyum Sağlayın

Yazlık ve kışlık etek çeşitleri kullanışlı özellikleriyle kadınların beğenisini kazanır. Yazlık etekler ince kumaşlarıyla ön plana çıkar. İnce kumaş dokusu sıcak havadan korunarak serinleyebilmenize yardım eder. Hava akışı sağlayan kumaşlar terlemenizi de önler. Kışlık etekler de nefes alabilir dokuya sahiptir. Nefes alabilir kumaş özelliğiyle üretilen LC Waikiki etekler sayesinde gün boyunca kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. LC Waikiki'nin ürün koleksiyonunda diz altı ve diz üstü etek çeşitleri de bulunur. Giyim tercihleriniz doğrultusunda bu ürünler arasında tercihte bulunabilirsiniz. Eteklerin arka kısmında yer alan fermuarları kullanarak ürününüzü giyebilirsiniz. Fermuarlarda yer alan sık dişler, eteğinizi giyip çıkarırken size kolaylık sağlar. Etek modelleri kalıplarıyla da kullanıcılarına konfor yaşatır. Dar kalıplı modeller belinizi ve bacaklarınızı sararak estetik bir görünüm kazanmanızı sağlar. Bol kalıplı modellerse özgürce hareket edebilmenize yardımcı olur.

Farklı Alanlarda Giyebileceğiniz Etek Modelleri

LC Waikiki'nin özgün şekilde tasarladığı etek modellerini hem özel yaşamınızda hem de resmi ilişkileriniz sırasında giyebilirsiniz. Renkleriyle canlılık yaratan eteklerle dikkat çekici bir stil oluşturabilirsiniz. İş yaşamınızda kullanmak istediğiniz etekleri sade tasarımlara sahip olan modeller arasından seçebilirsiniz. Kalem etekleri hem iş hayatınızda hem de gündelik hayatınızda kullanabilirsiniz. Kalem etek çeşitleri bacakları saran tasarımlarıyla zarafet yaratır. Eteklerde kullanılan desenler çok sayıda tasarım alternatifi oluşturur. Parlak desenlere sahip olan ürünler gece saatlerinde de dikkat çekebilmenizi sağlar. LC Waikiki'nin koleksiyonunda yer alan eteklerde sağlam dikişlerden yararlanılır. Bu dikişler sayesinde bacaklarınızı ve gövdenizi özgürce hareket ettirebilirsiniz. Cepleri bulunan eteklerle gün içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli ürünleri yanınıza alabilirsiniz. Derin ceplere sahip olan etekler eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilmenizi sağlar.

LC Waikiki etek modelleri nelerdir?

Uzun ve kısa etek çeşitlerine LC Waikiki ile ulaşabilirsiniz. Markanın ürün gamında pileli etek, kot etek ve mini etek gibi estetik ürünler de yer alır. Kot giyimden hoşlanan kadınlar için tasarlanan kot etekler de mevcuttur.

Etek modellerinin fark yaratan tasarım özellikleri nelerdir?

Ön kısmı düğmeli şekilde tasarlanan etekler şık düğmeleriyle beğeni toplar. Yırtmaçlı etek modelleri zarif yırtmaçlarıyla dikkat çekici bir stil oluşturabilmenizi sağlar. Bel lastiği bulunan etekleri kullanarak alt giyim ürününüzün belinizi sarmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede eteğiniz gün boyunca sabit kalır ve belinizden kaymaz.

Etek çeşitlerinin giyim konforu sağlayan özellikleri nelerdir?

Yüksek bel özelliğiyle tasarlanan etekler bel bölgenizi sararak giyiminizi şıklaştırır. Düşük bel özelliğiyle üretilen etekler belinizi ön plana çıkaran tasarımlarıyla beğeninizi kazanır. Kemerli etekler bel bölgenize kolayca uyum sağlayarak gün içerisinde rahatlığınızı korur. Astarlı ve astarsız etekleri giyim ihtiyaçlarınıza göre tercih ederek konfor elde edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LC Waikiki Etek Modelleri

64 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Toplam 24 / 64 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60004640/12087197/lcwaikiki