Kadınların giydiklerinde kendilerini rahat hissedebileceği sütyen modelleri üreten Le Jardin, aradığınız kalite ve konfora uygun ürünler tasarlar. Le Jardin sütyen modelleri ve çeşitleri arasında rahatlığınızı ön planda tutabileceğiniz pek çok farklı seçenek vardır. Yıllardır aradığınız rahatlığı zahmetsiz bir şekilde bulabileceğiniz sütyenler estetik ve özgün görünümleriyle de dikkat çeker.

Le Jardin Sütyen Modelleri ve Özellikleri

Daima kusursuz ve pürüzsüz bir görünüm elde edebileceğiniz Le Jardin sütyen çeşitleri arasından kullanım alanlarına göre farklı seçenekler bulabilirsiniz. Klasik modeller, ultra dolgulu ve dolgusuz modeller ve şık kıyafetleriniz ile giyebileceğiniz sütyenler birbirlerinden farklı tasarımlara sahiptir.

Kadınlar genellikle sütyen tercihlerinde rahatlığı ve yumuşaklığı ön planda tutar. Le Jardin sütyen modelleri ekstra konfor desteği ile beklentilerinize en iyi şekilde cevap verir. Ürünlerde tercih edilen kumaşlar genellikle yumuşaklığı ile bilinen pamuklu kumaşlardır. Yüksek pamuk oranı olan ürünler sizlere varlığını unutturur ve yumuşak bir kullanım imkanı sunar.

Rahat, Konforlu ve Şık Le Jardin Sütyen Çeşitleri

Bütün modeller uzun ve kısa süreli kullanımlarda sizlere maksimum rahatlık verir. Le Jardin tasarımları arasında destekli ve desteksiz modellerin yanı sıra spor için de farklı modeller vardır. Sporcu sütyen modelleri, spor aktiviteleri esnasında göğüs sağlığınızı da korumaya yönelik tasarlanır. Toparlayıcı sütyenler esnek ve yumuşak kumaşları ile dikkat çeker. Bu tür modeller arasında büyük göğüsleri daha küçük göstermek ve toparlayabilmek için ideal olan seçenekler sizlere sunulur. Bütün model ve ürünlerde aradığınız bedeni de zahmetsizce bulabilirsiniz.

En küçük ve en büyük beden seçenekleriyle geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran Le Jardin, ideal rahatlığa ulaşabilmeniz için toparlayıcı özelliklere sahip sütyen seçeneklerini üretir. Özel gün ve gecelerde çoğu kullanıcı kıyafetinin içerisinde kusursuz bir görünüm elde etmek ister. Kıyafetin içerisinden belli olan sütyenler ve askılar kullanıcıları rahatsız eder. Bu tarz durumlar için Le Jardin imzalı straplez sütyen modellerini tercih edebilirsiniz.

Sütyen Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Askı desteği olmayan modeller ön kısımdan ayarlanarak üzerinize tam bir şekilde oturur. Le Jardin sütyen çeşitlerinin pek çok farklı renk seçeneği bulunur. Böylelikle bütün kıyafetlere ve renklere uyum sağlayabilen iç çamaşırlarına sahip olabilirsiniz. Kusursuz bir duruş sunan Le Jardin dolgulu sütyen modelleriyle hayalini kurduğunuz kıyafet içinde eşsiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Gündelik kullanımlar için isterseniz dolgusuz modelleri de kullanabilirsiniz.

Sütyen seçiminizi yaparken göğüs beden ve yapısını bilmeniz işinizi kolaylaştırır. Bu detay dışında, cildinizi tahriş etmeyecek ürünler kullanmanız da büyük önem taşır. Sütyenin duruşunun ise aşırı sıkı ya da aşırı dar olmaması önemlidir. Göğüsleriniz sütyenin üzerinde taşma yapmamalıdır. Yanlış seçimler yaptığınız zaman duruş bozukluğu sorunları ve cilt problemleri yaşanabileceği asla unutulmamalıdır.

Soru 1: Sütyen ölçüsü nedir?

Cevap 1: Sütyenler iki ayrı ölçüye sahiptir. Bunlardan biri kup, diğeri ise beden ölçüsüdür. Sütyen tercihi yapılırken kuplar standart alınır. Ancak her insanın beden ve göğüs yapısının farklı olduğu unutulmamalıdır. Sütyen ölçüsündeki kup, göğüslerinizin sütyen kabı içerisinde iyi görünebilmesi için önemlidir.

Soru 2: Sütyen ölçüsü nasıl alınır?

Cevap 2: Göğüs altı çevresi santimetre cinsinden ölçülür. Bu ölçü sütyen ölçülerinden birini verir ve beşerli olarak da kısaltılabilecek özelliklere sahiptir.

Soru 3: Çapraz beden nedir?

Cevap 3: Aradığınız sütyen modelinin size uygun olan bedeni kalmadıysa çapraz bedende bir sütyen tercih edebilirsiniz. Bunun için göğüs çevresi bedeninin bir büyüğünü, kup bedeninin ise bir küçüğünü seçebilir ya da tam tersini deneyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Le Jardin Sütyen Modelleri ve Çeşitleri

2728 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Renk
Toplam 24 / 2728 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000678/lejardin