Başlarda sadece spor ayakkabı üretimi yapan Lotto markası 1973 yılında İtalya'da kuruluyor. Spor ayakkabıları ile oldukça büyük beğeni toplayan Lotto diğer spor giyim ürünlerinin üretimine de başlıyor. İtalyan modasının şıklığını spor giyim tarzı ile mükemmel bir şekilde birleştiren Lotto bugün dünyada 100'den fazla ülkede büyük bir beğeniyle kullanılıyor. Türkiye'de de en çok tercih edilen spor giyim markaları arasında yer alan Lotto markası kurulduğu günden beri futboldan tenise kadar pek çok spor dalında dünyaca isimlere ve spor kulüplerine sponsor olarak tanınırlığını her geçen gün daha da arttırıyor. Çoraptan monta, eldivenden şapkaya kadar oldukça geniş bir ürün seçeneği sunan Lotto erkek eşofman takımı modelleri ile de oldukça büyük bir beğeni topluyor.

Lotto Erkek Eşofman Takımı Modelleri

Lotto daima yenilikçi ve gelişime açık bir spor giyim markası olmasıyla dikkat çekiyor. Spor giyim üzerine üretim yapsa da modanın son trendlerine uygun spor kıyafetlerinin yanı sıra spor modasına yön veren tarzda giyim ürünleri de tasarlıyor. Lotto hem kalitesini sürekli arttıran kendine özgü tekstil teknolojileri üretmek amacı ile hem de spor modasına yön vermek için yeni, farklı ve özgün tasarımlar geliştiriyor. Marka bu amaçla araştırma, geliştirme faaliyetlerine ve inovasyona oldukça büyük önem veriyor.

Lotto'nun inovasyon ekibi tarafından sürekli geliştirilen teknolojileri ile donatılan Lotto erkek eşofman takımı modelleri kumaş teknolojileri ve tasarımları ile büyük beğeni topluyor. Lotto erkek eşofman takımı modelleri kumaşın nefes alma özelliğini arttıran Poly Strecht 130 teknolojisi ile üretiliyor. Sentetik bir dokuya sahip olan bu teknoloji hızlı kuruma özelliği ile kullanıcıya maksimum rahatlık sağlıyor. 4 Way Strech teknolojisi ile üretilen Lotto erkek eşofman takımı modelleri dört yöne esneyebilen kumaşıyla mükemmel bir hareket özgürlüğü sağlıyor. Sportif faaliyet esnasında sporcunun performansını arttıran bu özellik günlük kullanımda da oldukça ferah bir kullanım sağlıyor.

Poly Tech Mesh teknolojisi ile üretilen Lotto erkek eşofman takımı modelleri ise anorak yapıları ile dikkat çekiyor. Su geçirmez kumaştan yapılan erkek eşofman takımı modelleri gerek kullanımda gerekse de sportif faaliyetler esnasında yağışlı havalarda kullanıcıya maksimum rahatlık ve konfor sağlıyor. Lotto X-Dry Soft teknolojisi ile üretilen erkek eşofman takımları pamuk bazlı yumuşak yapısı ile kullanıcısına olağanüstü bir rahatlık sağlıyor. Poly Micro 40 teknolojisinin kullanıldığı Lotto erkek eşofman takımı modelleri teri hızla emerek kurutan kumaşı ile vücut sıcaklığını dengeliyor. Böylece hem günlük kullanımda hem de spor aktiviteleri sırasında rahat bir kullanım sağlıyor.

Lotto Erkek Eşofman Takımı Fiyatları

Lotto için müşteri memnuniyeti en önemli kurumsal amaçlar arasında yer alıyor. Lotto bu kurumsal amacını en mükemmel şekilde gerçekleştirmek için ürün kalitesine, tasarıma, satış sonrası desteğe ve fiyat politikalarına oldukça büyük önem veriyor. Bu nedenle Lotto yüksek teknolojilerle ürettiği, şık tasarımları ile dikkat çeken ürünlerini yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlayacak Lotto erkek eşofman takımı fiyatları ile taçlandırıyor. Satış sonrası verdiği destekle de yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışını güçlendiriyor.

Lotto erkek eşofman takımları üstün kumaş teknolojilerinin yanı sıra spor giyimine yön veren tasarımları ile de oldukça dikkat çekiyor. Şıklığından asla vazgeçmeyen sportif erkeklerin tercih ettiği markalardan birisi olan Lotto erkek eşofman takımı fiyatları ile de en az kalitesi ve şıklığı kadar adından söz ettiriyor. Lotto markası son teknolojiler ışığında ve spor giyimde tarz yaratan stilleri ile ürettiği erkek eşofman takımlarını en avantajlı fiyatlarla sunmanın ayrıcalığını yaşıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lotto Erkek Eşofman Takımı

27 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
İndirimli Ürünler
Kuponlu Ürünler
Beden
Toplam 27 / 27 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?