Mavi Erkek Tişört 

Erkek giyim kategorisinde tişörtler gündelik kombinlerden spor veya iş görüşmelerine kadar pek çok alanda değerlendirilmeye uygundur. Bu doğrultuda kendi içerisinde geniş bir skalaya yayılan Mavi erkek tişört seçenekleri de çeşitlilik oluşturur. Hem uygun maliyetli hem de kaliteli ve şık görünüm sunan Mavi erkek tişörtleri ayrıca geniş beden numaralarına da sahiptir. Uzun veya kısa kollu, V yaka veya bisiklet yaka gibi alternatiflerin olması gibi özel tasarım baskıları da bulunan Mavi erkek tişörtler mevcuttur. İstanbul ya da Mavi yazılı baskılara sahip erkek tişörtler de vardır. Ayrıca çizgili ve polo yaka spor bir modelde erkek tişört seçenekleri de değerlendirilebilecek alternatifler arasındadır. 

Mavi Erkek Tişört Modelleri 

Mavi erkek tişört modelleri kalıplarına, yaka modellerine ya da baskısına bağlı olarak çeşitlilik oluşturabilir. Aynı zamanda kısa kollu, uzun kollu veya kapüşonlu erkek tişört modelleri de bulunur. Sade bir model Mavi logosu bulunan düz erkek tişört seçenekleri de vardır. Erkek giyim stillerinde uyumluluk oluşturabilecek ve kolayca kombin parçası olarak kullanılabilecek türden içerikler yer alır. Bu doğrultuda istenilen bedene veya tişört kalıbına bağlı olarak Mavi erkek tişörtleri rahatlıkla değerlendirilebilir. Hem yaz dönemlerinde hem de kış aylarında Mavi erkek tişört seçenekleri kombin parçası olarak kullanılabilir. Polo yaka, V yaka ya da yuvarlak ve bisiklet yaka gibi farklı yaka kesimlerine de sahip erkek tişörtler vardır. İstenilen tarzda veya kesimde uygun fiyatlı Mavi erkek tişört modelleri değerlendirilebilir. 

Mavi Erkek Tişört Kalıpları 

Tasarımlarıyla ve kesimleriyle benzersiz kombinler oluşturulmada etkili olan Mavi erkek tişörtlerinin kalıpları merak edilir. Mavi erkek beyaz tişört modelleri standart beden kalıplarına uygun bir tasarıma sahiptir. XS, S, M, L, XL ve XXL beden aralıklarında Mavi erkek tişört seçenekleri bulunur. Aynı zamanda tişörtler modellerine bağlı olarak dar kalıpta veya oversize bir kalıp kesimine de sahip olabilir. Beden kalıplarını da göz önünde bulundurarak istenilen görünümü sağlayacak olan kalıpta bir Mavi erkek tişört tercih edilebilir. Klasik erkek tişörtlerinde standart kalıplar olduğu gibi çeşitli tişört koleksiyonlarında dar kalıp veya oversize kalıp ile de karşılaşılabilmesi mümkündür. 

Mavi Erkek Tişört Yaka Çeşitleri 

Erkek giyim alanında tişörtlerdeki yaka modelleri stili ön plana çıkaran detaylar arasında yer alır. Bu doğrultuda değerlendirildiğinde Mavi erkek tişörtlerinde de yakalar konusunda çeşitlilik gözlemlenebilir. Mavi erkek polo yaka tişört seçenekleri sportif ve rahat bir görünüm için tercih edilebilecek alternatifler arasında değerlendirilebilir. Polo yaka tişörtler aynı zamanda spor bir ceket ile de iş yeri kombini olacak bir görünüm sağlayabilir. Bunun yanı sıra bisiklet yaka Mavi erkek tişörtleri de bulunur. Bisiklet veya dik yaka tişörtler üzerine bir gömlek veya hoodie ile de kullanılabilir. Spor ve sade bir görüntü sunması bakımından da minimalist giyimi benimsemiş kişiler açısından bir seçenek sağlar. Mavi erkek tişört polo yaka modelleriyle birlikte V yaka erkek tişörtleri de mevcuttur. Mavi v yaka tişört erkek seçenekleri baskılı veya direkt olarak düz bir renkte bulunabilir. Oldukça uygun bir fiyatlandırmaya sahip olan V yaka Mavi erkek tişörtleri de gündelik yaşantıda kombin yapmak için alternatif sağlar. 

Mavi Kısa Kollu Erkek Tişörtleri 

Kısa kollu erkek tişörtleri yaz aylarında erkek sokak stillerinde ön plana çıkan kombin parçalarından biridir. Bununla birlikte Mavi kısa kollu tişört erkek modelleri de çeşitlilik göstermesi ile alternatif oluşturur. Farklı yaka dikimlerine sahip olan kısa kollu yapıda erkek tişört modelleri bulunur. Aynı zamanda baskılı, baskısız, nakış detaylı olacak şekilde Mavi kısa kollu erkek tişörtleri de mevcuttur. Genel olarak modaya hitap eden ve kaliteli bir kumaşa sahip olan Mavi kısa kollu erkek tişörtleri ile kombin yapmak da kolaydır. Düz ve desensiz kısa kollu tişörtler ile klasik ve gündelik spor bir kombin oluşturulabilir. Bunun yanı sıra kış dönemlerinde de tişört üzerinde gömlek tercih edilerek de alternatif bir kombinasyon sağlanabilir. Kurtarıcı özellikte olmalarıyla beraber kısa kollu erkek tişört tasarımları da benzersizdir. Özel olarak tasarlanan kısa kollu erkek tişörtler Mavi logosunu taşıyabildikleri gibi M harfinden oluşan çeşitli baskı detaylarına da sahiptir. Böylece giyim tercihlerine ve beğenilerine bağlı olarak uygun beden seçeneklerindeki tişörtler değerlendirilebilir. 

Mavi Uzun Kollu Erkek Tişörtleri 

Soğuk havalarda ya da yaz akşamlarında, havanın hafif serinlemesiyle birlikte Mavi erkek uzun kollu tişört seçenekleri değerlendirilebilecek alternatiflerden biridir. Bisiklet yaka, polo yaka ya da V yaka alternatifleri de bulunan erkek tişört modelleri ayrıca kapüşonlu olarak da çeşitlilik gösterir. Böylece klasik, spor veya minimal erkek giyim stillerinde uzun kollu erkek tişörtleri tercih edilebilecek alternatifler arasında yerini alır. Çizgili, düz renkte veya baskılı olacak şekilde pek çok farklı tasarıma sahiplik eden Mavi uzun kollu erkek tişörtleri vardır. Uzun kollu erkek tişörtleri aynı zamanda kumaş yapısı ile de rahat bir giyime sahiptir. Böylelikle şık, rahat ve konforlu bir kombin oluşturulabilmesi de oldukça olağandır. Basic erkek uzun kollu tişört seçeneklerinin değerlendirilmesi ile pek çok farklı renk paleti de kullanılabilir. Çeşitli stillere sahip kişiler için uygun portföyde uzun kollu Mavi erkek tişört modelleri bulunabilir. Fiyat konusunda da uygunluk gösteren Mavi erkek uzun kollu tişört seçenekleri rahatlıkla değerlendirilebilir. 

Mavi Düz Erkek Tişörtler 

Yaz veya kış fark etmeksizin Mavi düz erkek tişört modelleri rahatlıkla tercih edilebilecek türden tişört seçeneklerini içerir. Mavi logolu erkek tişört seçenekleri de düz erkek tişört modelleri arasında değerlendirilebilir. Beyaz, mavi, siyah veya gri gibi renk skalasından oluşan düz tişörtler arasında ayrıca haki yeşili ve kırmızı tişörtler de bulunur. Klasik, spor veya modern bir giyim tarzında kolayca kombin yapılabilmeleri bakımından da alternatif bir seçenek oluştururlar. Aynı zamanda Mavi düz erkek tişört seçenekleri bisiklet yaka, polo yaka ve V yaka olacak şekilde de çeşitlilik gösterir. Vücut yapısına ve talep edilen modele bağlı olarak düz erkek tişört modelleri değerlendirilebilir. Bir pantolon veya şort ile kombin yapılabileceği gibi deri ya da blazer ceket ile de düz erkek tişörtlerle kombin oluşturulabilmesi mümkündür. Bu doğrultuda Mavi erkek tişörtler kurtarıcı bir özellik de gösterir. Hem yaz hem de kış aylarında farklı farklı kombinlerde, çeşitli stillerde alternatif bir seçenek olarak da düz erkek tişört modelleri kullanılabilir.

Mavi Baskılı Erkek Tişört Modelleri 

Çeşitli şekil veya görsellerin baskısı olan, Mavi logo baskılı beyaz tişört erkek veya herhangi bir görselin nakış ile işlendiği Mavi tişört erkek modelleri bulunur. Tişörtlerin renk skalalarına bağlı olarak baskıların renkleri de değişiklik gösterir. Siyah tişört üzerinde içerisinde egzotik yapraklar ile süslendiği M harfi baskılı tişört baskılı modellerden biridir. Bununla birlikte beyaz erkek tişört üzerinde mavi renkte Mavi yazılı baskılı tişörtler de vardır. Direkt olarak tişörtün orta kısmında Mavi logosunun baskısı ya da nakış işlemesi gibi farklı modellere de yer verilir. Ayrıca Mavi Jeans ya da İstanbul gibi çeşitli şehir isimlerine yer verilen baskılı tişört seçenekleri de değerlendirilebilir. Minimal baskı tarzını benimseyen Mavi erkek basic tişört seçenekleri uzun veya kısa kollu olarak da çeşitlendirilir. Bunun yanı sıra üstü baskılı ve kapüşonlu erkek tişört alternatifleri de bulunur. Çeşitli renklerin kombinasyonu kullanılarak da hazırlanan baskılı Mavi erkek tişört modelleri mevcuttur. Yeşil, mavi ve beyaz renklerinin bir arada kullanıldığı tişörtlerin yanı sıra siyah, gri ve beyaz tonlarının hakim olduğu baskılı tişörtler de yer alır. 

Mavi Erkek Tişört Kombin Fikirleri

Duruma ve kişisel stile bağlı olarak erkek tişörtlerini kombinlemenin birçok yolu vardır. Mavi tişört kombinleri erkek seçenekleri arasında klasik kombin stili yer alır. Düz ve desensiz tişört altına kot pantolon ile zamansız klasik bir kombinasyon oluşturulabilir. Bununla birlikte gündelik zamanlarda ayakkabılar ve aksesuarlara bağlı olarak sade bir stil sağlanabilir. Yaz dönemlerinde kapri pantolon veya şort üzerinde baskılı veya Mavi logosu bulunan erkek tişört kombinleri de değerlendirilebilecek alternatif seçeneklerdendir. Tişört üzerine blazer ceket kombini de spor ve modern bir stil elde etmek isteyenler için uygundur. Aynı zamanda Mavi erkek tişörtleri ile kargo model pantolonlar da şık bir görünüm için tercih edilebilir. Pek çok farklı durumda veya kombinasyonda uyum sağlayacak olan erkek tişört modelleri ayrıca kısa kollu veya uzun kollu olmasına göre de mevsimsel kombinasyon fikirlerine de yardımcı olur. Polo yaka erkek tişörtleri ile spor veya klasik bir kombin oluşturulabilmesi de mümkündür. 

Mavi Erkek Tişört Fiyatları 

Mavi erkek tişörtleri baskılı veya baskısız, kısa kollu ya da uzun kollu gibi çeşitli modellere göre kategorize edilir. Bununla birlikte yaka modeli de çeşitlilik gösteren Mavi erkek tişört fiyatları da değişir. Genel olarak fiyatlandırma açısından uygunluk gösteren Mavi erkek tişörtleri sahip oldukları özelliklere ve koleksiyona göre ayrılır. Basic tişört seçenekleri bulunduğu gibi sadece Mavi logosunun yer aldığı, baskısız veya nakış işlemeleri tişörtler de vardır. Aynı zamanda baskılı ya da desenli Mavi erkek tişört seçenekleri de modeller arasında yerini alır. Pek çok farklı kombin ile değerlendirilebilecek türden olan Mavi erkek tişörtleri bütçeye uygunluk gösterir. Uygun beden standartlarına göz atarak doğru bedende istenilen tişört tercih edilebilir. Uzun kollu veya kısa kollu erkek tişört modeli seçimine göre de fiyatlandırmalar da farklılıklar görülebilir. Tüm Mavi erkek tişört fiyatı tasarımları şık ve kaliteli olmasının yanı sıra standart beden ölçülerine de uygun bir şekilde üretilir. Böylelikle uygun maliyette kaliteli bir Mavi erkek tişört alımı da mümkündür. 

Renkli Mavi Erkek Tişörtleri Yıkandığında Rengi Solar mı?

Çeşitli renklerde ve farklı modellerde Mavi erkek tişörtlerini etikette belirtilen derece ayarında yıkanması önemlidir. Tişörtlerin kumaşına bağlı olarak da sıcaklık, kullanılan deterjan ve sıkma ayarı düzeltilebilir. Bu sayede makine ile yıkama işlemi sonrasında herhangi bir solma oluşumu da gözlemlenmemiş olur. 

Mavi Erkek Tişörtleri Kumaşı Nedir?

Mavi erkek tişört modellerinde genel olarak tercih edilen kumaş türleri pamuk ve polyester olarak belirtilir. Polyester ve pamuk kumaştan hazırlanan Mavi erkek tişörtleri herhangi bir tüylenme oluşumunun da önüne geçecek yapıdadır. 

XL Beden Mavi Erkek Tişörtü Var mı?

Mavi erkek tişört modelleri standart beden ölçülerine göre kategorize edilir. Bu kapsamda XS, S, M, L, XL ve XXL bedende erkek tişört seçenekleri bulunur. Tişörtlerin sahip oldukları kalıplara göre uygun beden ölçüsüne karar verilerek değerlendirilebilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mavi Erkek Tişört Modelleri

400 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Beden
Toplam 36 / 400 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?