Muya Kadın Terlik

Muya, terlik ve ayakkabı üzerine ürünler üreten, piyasaya 1995 yılında giriş yapmış, ülkemizde tanınan ve kalite olarak da isim yapmış bir markadır. Sektörün önde gelen isimleri arasında yer alır. Dünyanın pek çok bölgesine ürünleri ihraç edilmiş, kullanıcı kitlesi geniş bir firmadır. Yüksek kalite anlayışıyla ürün tasarımı yapan marka, ürünlerini kullanıcı ve çevre dostu düşüncesini ön plana alarak, üretimden satışa kadar olan her basamakta tüketici sağlığına ve memnuniyetine önem vererek üretim planını hazırlamıştır. Güvenilir ve ayak ergonomisine uygun ürünleriyle tüketici memnuniyetini her zaman daha üst seviyelere çıkarmayı hedef belirlemişlerdir.

Tüm bu hedeflerini planlarken de doğayla dost, temiz üretim için gerekenleri tesise uygulanmış, doğal kaynakların yok olmasına sebep vermeyecek üretim yöntemleri belirlenmiştir. Günümüzde firmaların bu çevresel faktörlere karşı duyarlı olması, gezegenimizin geleceği ve kaynaklarımızın sağlıklı kullanımı açısından çok önemlidir. Şirketin resmi ismi Muya Poliüretan Kauçuk Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak geçmektedir. Kadın, erkek, çocuk ve medikal ürün kategorilerinde terlik ve ayakkabı ürünleri mevcuttur. 

Son Derece Konforlu Muya Kadın Terlik Modelleri 

Ayakkabı ve terlik alanında öne çıkan marka, kullanıcıların sağlığını ön planda tutan çözümler üretmektedir. Muya kadın terlik modelleri, son derece rahat olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bir yandan şık görünümleriyle de farklı ortamlara uyum sağlayan bu ürünler, aynı zamanda günlük kullanımda ayak sağlığını gözetebilmektedir. Ergonomik yapılarıyla pek çok kullanıcının ayağına uygun modeller üreten marka, uzun süreli kullanımlarda dahi rahat bir ortam oluşturmaktadır. 

Muya kadın terlik kategorisinde rahatına düşkün, popüler, gündelik şıklık, deri koleksiyonu, nostalji ve alternatifleri dikkat çekmekte. Her kullanıcının kendine uygun ürünü bulması adına geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu ürünler ister rahatlık ister şıklık alanında ürün seçmek için kullanılabilir. 

Çeşitli Renkleriyle Muya Kadın Terlik Ürünleri 

Muya kadın terlik ürünleri incelendiğinde, kullanıcıların ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmış, her ürününde konfor ve kaliteyi buluşturan, kadınların ilgisini çekecek ürünlerin geliştirilmiş olduğu görülür. Kullanım rahatlığı ve güvenilir kalite her üründe en önemli kriterdir. Renk seçenekleri epey geniş bir skaladadır. Bej, beyaz, bordo, kahve, krem, kurşun, kırmızı, lacivert, platin ve siyah renkler bulunur. Muya siyah kadın terlik, çeşitlilik olarak en çok alternatif barındıran üründür. Çünkü genellikle siyah ürünler daha çok tercih edildiğinden, ürün gamına yansıması da arz talep karşılığıdır. 

Terlik ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında ortopedik alternatifler yer almaktadır. Bunlar, çok amaçlı ve kaymaz tabanlı medikal terliklerdir. Hastane, eczane ve gıda sektöründe güvenle kullanılan, tabanı kaymayı engelleyen hafif poliüretan malzemeden yapılmıştır. Muya terlik, Muya kadın terlik ortopedik ürün kullanıcıları için hem şık hem sağlıklı bir tercihtir. Özel teknoloji ile üretilen bu ürünler, topuk dikeni rahatsızlığı olanlar için iç tabanında jel destekli ortopedik tasarım geliştirilmiştir. Muya’nın klasik imza terliklerinden, anatomik 6 noktalı iç tabana sahip, özellikle günün çoğunluğunu ayakta geçiren kullanıcılar tarafından tercih edilen terlikler de sıklıkla kullanılmaktadır. Muya tokalı terlik çeşitleri de ayarlanabilir toka sayesinde her türlü ayağa uyum sağlar. 

Muya Kadın Ev Terlik Ürünleri 

Kadınlara hitap eden, estetik özellikleriyle ön plana çıkan Muya, ev terliği çeşitleriyle kadın kullanıcılarının evde de zevkini yansıtmalarına olanak sağlar. Bu alanda da öne çıkan özellikleri bulunmaktadır. Anatomik tabana sahip olan modeller kendini rahatlık alanında öne çıkarmaktadır. Çeşitli modeller, üst nakışlarıyla şıklığı ev modasına yansıtan bir özelliğe sahiptir. Kadife kumaş üzerine yapılan nakış, kabartmalı ve terliğe şıklık katan bir özelliktir. Aynı zamanda anatomik tabanı ve hafif yapısıyla da estetiğin yanında ayak sağlığı da düşünülerek tasarlanan ürünlerdir. 

Benzer şekilde çeşitli Muya terlik modelleri ise hem ortopedik hem nakışlı; yine estetik ve sağlığı birleştiren tasarımlara sahiptir. Anatomik tabanın hafifliği ile ayak konforu çok iyidir, üst kısımda ve iç bölmede kullanılan teknolojik malzeme ise sıcaklığı hissettiren bir yapıdadır. Bunlar, kadın ev terliği kategorisindeki en ekonomik ürünlerdendir. 

Muya Kadın Özel Seri Ürünleri 

Muya, kadınlar için hazırladığı özel serisinde, tarz ve çeşit olarak ürünleri kategorilendirerek tüketicilerin ihtiyaçlarına daha hızlı ulaşması ve seçim kolaylığı sağlamıştır. Özel seri kategorisinde; rahatına düşkün, popüler, gündelik şıklık, deri koleksiyonu, nostalji ve yeniden stokta bölümleri mevcuttur. Rahatına düşkün kategorisinde daha çok terlik olmakla birlikte, ayakkabı ve bot çeşitleri de mevcuttur. En çok tercih edilen tarzdaki terlik modellerinden biri de ortopedik jel destekli tabanı olan modeller olmaktadır. Anatomik 6 noktalı iç tabanı olan bu modeller, topuk dikeni için jel destekli iç tabanı olan alternatiflerle birlikte sıklıkla tercih edilmektedir.

Aynı şekilde, ayak anatomisine uygun ortopedik iç tabanı olan çeşitler de uzun süreler rahatlıkla kullanılabilmektedir. Muya kadın platin terlik tercih edecek olan rahatına düşkün tarz sahipleri bu ürünlerin platin rengine ulaşabilirler. Diğer renk seçenekleri de kırmızı, krem, kurşun olarak sıralanabilir. Muya kadın terlik fiyatları kullanıcı dostu olmalarıyla dikkat çekmektedir. Oldukça ulaşılabilir fiyatlara sahip olan bu terlikler aynı zamanda kaliteli yapılarıyla dikkat çeker. Bu sayede uzun yıllar kolaylıkla kullanılabilmektedirler.

Muya Terlik Tasarım Özellikleri 

Muya’nın marka olarak önem verdiği değer hem kaliteli malzemeyle hem de rahat ve modern tarzlarıyla kullanıcıların ihtiyaçlarını optimum seviyede karşılamaktır. Sürekli iyileştirme ve inovasyonlarla talepleri karşılamak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ister. Piyasada lider bir marka olarak ürünlerinin tasarım özellikleri, malzeme ve rahatlığı ön plandadır. Bu terliklerin tüm malzeme ve topuk yüksekliği detaylarına katalog içeriğinden ulaşılabilir. Müşterilerin ilgiyle kullandıkları ve çoğunlukla çok satanlarda yer alan tasarım özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

Muya terlik medikal ürünlerde kaymayı engelleyen, hafif poliüretan taban kullanmıştır. Topuk tipi düz topuk ve topuk yüksekliği ise 3,5 cm’dir. İç taban ve üst malzeme suni deridir. Ortopedik dört mevsim terlik olan modeller, Muya kadın dolgu topuklu terlik tercih edecek müşteriler için siyah ve beyaz seçeneklerinde, ayak anatomisine uygun ortopedik iç tabanıyla sunulmuştur. Dolgu topuk yüksekliği 6 cm’dir. Muya kadın parmak arası terlik ürün gamında zaman zaman üretime eklenir. Dört mevsim ve ıslak zeminde de kullanabilen alternatifler, yetişkinlerin rahatça kullanabileceği tasarımıyla 39 numaraya kadar üretilmektedir. Muya kadın terlik yorum ve incelemelerin de gösterdiği üzere bu ürünler şık tasarımlarının yanı sıra kişinin sağlığını gözeten yapılarıyla da dikkat çekmektedir. Sizde Muya kalitesindeki bu terliklere anında ulaşmak için hemen Hepsiburada ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Muya Kadın Terlik Numaraları Nelerdir? 

Muya kadın segmentindeki ürünler 35 - 42 arasındadır. 35 ve 42 numaralı ürünler de mevcuttur. 

Muya Kadın Terlik Nasıl Temizlenir? 

Hafif nemli bir bezle kolayca silip, kirlerinden arındırılabilir. Deri bölümleri dışındaki plastik kısımlar kimyasal kullanılarak temizlenebilir.

Muya Kadın Terlik Nerelerde Kullanılır?

Muya kadın terlikleri iç ve dış mekan olarak rahatlıkla kullanılabilir. Ev terliği kategorisindekiler yalnızca evde kullanılmakla birlikte, genel terlik sekmesinde dış mekanda kullanılacak alternatifler mevcuttur. Medikal ürünleri ise eczane, hastane gibi steril mekanlarda kullanım için tasarlanmıştır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Muya Kadın Terlik Modelleri

882 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 36 / 882 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?