Nike Erkek Sneakers Ayakkabı

Söz konusu ayakkabı olduğu zaman, birçok kullanıcı ürünün estetik bir görünüm sunmasından çok daha fazla kritere dikkat etmektedir. Ayakkabı kullanım alanına göre, kullanıcıların dikkat ettiği bu kriterler bir hayli farklı olabilir. Örneğin egzersiz veya sportif aktiviteler sırasında eşlik etmek üzere tercih edilen ayakkabılarda dikkat edilen hususlar bunlardan biridir. 

Giyilen sneakers veya spor ayakkabının kişilerin hem duruşunu hem ayak sağlığını desteklemesi, dikkat edilen ilk kriterler arasında yer almaktadır. Bu faktörlerin yanı sıra spor ayakkabının ani hareketler sırasında ayağı sıkması ve ona uyum göstermesi gerekir. Sportif aktiviteler sırasında terlemek olağan bir durumdur. Ancak yanlış ve sağlıksız bir kumaş tercihi, ayağın cilt sağlını da bozabilmektedir. Belirtilen tüm bu kullanıcı kriterlerini göz önüne alan Nike erkek sneakers ayakkabı koleksiyonu benzersiz bir ürün yelpazesidir. 

Nike erkek sneakers ayakkabı koleksiyonunu öne çıkaran pek çok faktör bulunur. Her zaman popülerliğini korumayı başaran Nike, ürünlerini her sezon içerisinde son teknolojik gelişmeler ile buluşturmaktadır. Bu sayede kullanıcılarına yastıklama, destekleme gibi faydalar sunabilmektedir. Bunun yanı sıra kendine özgü tasarımları ve sunduğu dinamik enerjisi ile Nike erkek sneakers modelleri pek çok kullanıcının beğenisini toplamaya devam ediyor. Her spor branşı için farklı bir seriye sahip olan bu koleksiyon; günlük giyim, Jordan, koşu, basketbol, antrenman ve spor salonu veya futbol olmak üzere farklı kategoriler halinde sunulmuştur. 

Nike Sneakers Erkek Ayakkabı Modelleri

Daha önce değinildiği üzere Nike sneakers erkek ayakkabı modelleri farklı spor alanları çerçevesinde değişiklik göstermektedir. Bu nedenle erkek Nike sneaker seçenekleri günlük giyim, koşu, basketbol, antrenman ve spor salonu, basketbol, golf, kaykay, tenis, futbol veya dans olmak üzere farklı kategorilere sahip olmaktadır. Bu kullanım alanlarına ek olarak açık hava, yürüyüş veya atletizm gibi ek seçenekler de bulunmaktadır. 

Hem günlük kullanım hem basketbol sırasında giyilmek üzere tasarlanan Nike Air Force modelleri, Nike react teknolojisine sahiptir. Bu ürünün Nike react teknoloji sayesinde alçak tabanı yumuşaktır ayrıca kullanıcılarına esnek ve rahat bir kullanım da sunabilmektedir. Aslında yüksek performanslı basketbol ayakkabıları için kullanılan Air yastıklama teknolojisi, gündelik kullanım için de kullanıcılara büyük bir avantaj sağlar. Koşu için kullanıma birebir uygun olan modeller ise ultra hafif bir his sunmaktadır. Kullanıcıların uçuyormuş gibi hissetmeleri için son derece hafif olmasına özen gösterilen Nike sneaker erkek ayakkabı koşu seçenekleri, ayağı sabitleyen ve aynı zamanda nefes almasını sağlayan bir tasarıma sahiptir. 

Antrenmanda veya spor salonlarında kullanılmak amacı ile özel olarak tasarlanan Nike erkek sneaker kauçuk tabanı egzersiz deneyiminizi en üst seviyeye çıkarmanıza olanak tanır. Buna ek olarak özellikle ağırlık antrenmanları için üretilen modeller de koleksiyon içerisinde yer almaktadır. Bu sneaker seçenekleri, ekstra rahatlık sunabilen köpük ve bağcık sabitleme sistemi ile kullanıcıların odaklanmasını iyileştirmeyi hedefler. 

Pek çok kullanıcı ister amatör ister profesyonel olarak futbol ile ilgilenmektedir. Bazen ayakkabı seçimi, antrenman veya maç sırasında hem odaklanmayı hem de performansı bir hayli etkilemektedir. Bunun bilincinde olarak tasarlanan Nike sneakers erkek ayakkabı futbol modelleri, çevik dönüşler yapılmasına fırsat tanır. Kullanıcıların hızını artırmayı hedefleyen bu tasarım, esnek bilek kısmını da sahiptir. Bu sayede ayak bileğine ekstra destek sunabilmektedir. 

Tenis sırasında kullanıma uygun seçenekler ise yumuşak bilek kısmı ve ayağın nefes almasını sağlayan file sayesinde hem serin bir kullanım hem de yastıklama hissi hedefler. Bu ürünlerin yanı sıra Nike erkek sneaker ayakkabı golf seçenekleri; optimum kavrayış ile hareket ederken topuğun kaymasını önler.

Nike Sneakers Erkek Ayakkabı Özellikleri

İster günlük hayatın koşturmacasında ister basketbol sırasında uzun saatler boyunca kullanıcıların rahat etmesini sağlayan Air Force Nike erkek sneakers modelleri, dolgulu bilek ve dil kısmına sahiptir. Bu nedenle ayakkabı ayakta bir hayli yumuşak bir his oluşturur. Bunun yanı sıra kauçuk materyal ile üretilmiş dış taban, sıkı bir tutuş ve dayanıklılık kazandırmaktadır. Koşu sırasında kullanılmak için tasarlanan Nike Sneakers erkek ayakkabı, köpük taban ve burun kısmında yer alan hafif ve yastıklama özelliğine sahip yapısı sayesinde koşu sırasında rahat bir kullanım fırsatı tanır. Topukta yer alan kauçuk materyal ise ani hareketler veya zorlu patikalara rağmen, ayakkabının dayanıklı olmasını sağlamaktadır. 

Kullanıcıların antrenmanda veya spor salonlarında kullanması için özel olarak tasarlanan modeller de kauçuk tabana sahiptir. Bu kauçuk taban, yeri daha güçlü bir şekilde kavramaya yardımcı olacağı için kullanıcılarına dairesel hareketleri içeren fitness egzersizlerini kolaylık ile yapabilme imkânı tanımaktadır. 

Bunun yanında yoga eğitmenleri, sağlıklı bir spor ayakkabısı ile yapılan egzersizlerin omurga sağlığı açısından koruyucu etkisi olduğunu belirtmektedir. Belirtildiği ve birçok kişinin de tecrübe ettiği üzere futbol sırasında uygun ayakkabı tercihi oyunu doğrudan etkileyebilmektedir. Kullanıcıların hızını ve futbol deneyimini en yüksek düzeye çıkarmak üzere tasarlanan Nike erkek sneaker ayakkabı modelleri optimum temas ve tutuş amaçlamaktadır. Buna ek olarak Nike aerotrak plaka mikro oluklar bulundurmaktadır. Bu sayede kullanıcılara aniden hızlanma sağlayan V şekline sahip krampon çiviler, her adımda çok yönlü tutuş verebilmektedir. Dikişsiz desteğe sahip üst kısım, ayağın nefes almasına olanak sağlayan esnek kumaşı ile ayak bileğini sıkıca sararak ani hareketler yapmaya izin verir. Sert kort zeminlerinde bile kullanılmak için uygun olan Nike ayakkabı erkek sneaker tenis ürünleri olağanüstü tepki kabiliyeti ile verilere dayanan tutuş özelliklerine sahip olabilmektedir.

Nike Sneakers Erkek Ayakkabı Bakımı 

Nike sneakers erkek ayakkabı modelleri, her bir spor branşı için farklı özellik ve materyal taşır. Bu nedenle her ayakkabının bakımı bir diğerinden farklı olabilir. Bakım ve temizlik için, spor ayakkabının asla çamaşır makinesi ile yıkanmaması önerilmektedir. Ayakkabı ile verilen kullanım talimatlarına birebir uyulması tavsiye edilmektedir. Ayakkabılarda kesinlikle ağartıcı özelliğe sahip deterjanlar kullanılmamalıdır.

Nike Sneakers Erkek Ayakkabı Fiyatları

Nike sneakers erkek ayakkabı modelleri pek çok farklı spor dalı için farklı bir seçeneğe sahiptir. Bu kategoriler kendi içerisinde de ürün özelliği ve materyali ile farklılaşmaktadır. Zengin bir koleksiyona sahip olan erkek Nike sneaker ürünleri, ayakkabının özelliklerine göre pek çok farklı fiyatlandırmaya sahip olabilmektedir. Ürünlerin kaliteli malzemelerden üretilmesi ve özel tasarımlarla hazırlanması, fiyatlarda görülen değişikliği açıklayan en önemli unsurdur.

Hangi Spor Branşı İçin Hangi Nike sneaker erkek ayakkabı tercih edilmelidir?

Nike sneaker erkek ayakkabı alternatifinin ilgili spor branşı için en uygun tercih olup olmadığını anlayabilmek için ürün özellikleri ve kullanım alanlarını dikkatli bir şekilde okumaları tavsiye edilmektedir.

Nike Erkek Sneaker Ayakkabı Seçenekleri Kullanıcılara Hangi Faydaları Sağlar?

Nike erkek sneaker seçenekleri sahip olduğu özelliklere göre hafif ıslak olan sahalarda bile kullanım için uygundur. Buna ek olarak bazı koşu ayakkabıları, su geçirmez özelliği ile siz kullanıcılara büyük bir kullanım esnekliği sağlar. Çoğu ürün içerisinde yer alan yastıklamalı iç taban ile rahat bir his ve destek sunar.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nike Erkek Sneakers Ayakkabı

55 ürün listeleniyor
adidas
Puma
Lumberjack
Derimod
Nike
Hotiç
U.S. Polo Assn.
Reebok
Lacoste
Hammer Jack
Bpm
Guja
Chekich
Cabani
M.P.
Pierre Cardin
Shoecide
Kinetix
Walkway
BOA
36
37,5
37.5
38
38,5
38.5
39
40
40,5
40.5
41
42
42,5
42.5
43
44
44,5
44.5
45
45,5
Siyah
Beyaz
Çok Renkli
Bej
Kahverengi
Mavi
Sarı
Yeşil
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Beden
Toplam 36 / 55 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?