Kadınlar için iç giyim ürünleri büyük öneme sahip. En önem verilen iç giyim ürünlerinden biri de sütyenler. Penti sütyenleri de kumaş dokusu, çeşitliliği ve modern çizgisi ile çok tutuluyor. İç giyim sektöründe faaliyet gösteren marka kullanıcıları tarafından pek çok konuda tam not almayı başarıyor. Penti markası şık ve rahat tasarımının yanı sıra sunduğu farklı çeşitlerde sütyen modelleriyle sektörde öncü bir konumda yer alıyor. Özgün tasarımının yanı sıra sunduğu kaliteli ve rahat kullanım deneyimi markayı ön plana çıkarıyor. Penti toparlayıcı sütyen modelleriyle özellikle beğeniliyor. Her vücut tipine ve her ihtiyaca uygun bir sütyen modeli bulunuyor. Böylece herkesin tercih edebileceği bir marka halini alıyor. Kaliteli ürünlere sahip marka uzun süreli kullanıma imkân tanıyor.  Aynı zamanda kullanılan kaliteli malzeme vücutta herhangi bir hassasiyete de sebebiyet vermiyor. Penti sütyen çeşitlerini Hepsiburada üzerinden inceleyerek vücut yapınız ve ihtiyacınıza uygun olan modellere ulaşabilirsiniz. 

Penti Sütyen Özellikleri 

Tasarımlarıyla oldukça beğenilen Penti sütyenler diğer özellikleri bakımından da beğeniliyor. Vücudu saran, rahat ve esnek yapısı ile kaliteli bir sütyen kullanımına imkân tanıyor. Sütyenler vücudumuzun en hassas yerlerinden biri olan göğüslerimizle temas ettiği için kullanılan malzeme önem arz ediyor. Penti markası bu noktada kullandığı kaliteli malzeme ile kullanıcılarını üzmüyor. Penti markası sütyen üretiminde ana malzeme olarak büyük oranda elasten ve polyamide kumaşlar kullanıyor. Elasten kumaş sıkı bir yapıya sahip. Bu sayede kumaşın salmasını önlüyor. Vücudu iyi bir şekilde sarar ve kullanım ömrü de uzundur. Polyamide kumaş ise çoklu liflere sahip yapısıyla daha dayanıklı bir hal alıyor. Esnek ve yumuşak yapısıyla da kullanım rahatlığı sağlıyor.  

Penti Sütyen Modelleri 

Penti sütyen modelleri geniş bir skalaya sahip. Sunduğu çeşitli sütyen modelleriyle her kesime hitap edebiliyor. Her ihtiyaca uygun sütyeni bünyesinde barındırması ile ön plana çıkıyor. Penti sütyen modelleri ihtiyaca göre farklılaşsa da tüm modellerde ortak olarak kullanılan kaliteli malzeme sayesinde uzun süreli kullanım ve şıklık vaat ediyor. En çok tercih edilen modeller şu şekilde; 

  • Push-up modeli: Push up özelliği ile göğüsleri destekliyor. Böylece daha dolgun ve dik göğüslere ulaşmanızı sağlıyor.  
  • Lotus modeli 

Penti sütyen lotus modeli toparlayıcı özelliği ile ön plana çıkıyor. Göğüslerin daha dik görünmesine yardımcı oluyor. Rahatlığıyla oldukça beğenilen lotus modeli kalitesi ve renkleriyle de ilgileri topluyor.  

  • Penti Sporcu Sütyenleri

Kadınlar için spor sırasında kullanılan kıyafetlerin rahatlığı dikkat edilen bir kriter oluyor. Sporcu sütyenlerinin özellikle rahat olması spor sırasında önem kazanıyor. Penti sporcu sütyenleri rahat yapısıyla bu ihtiyacı karşılıyor. Aynı zamanda şık tasarımıyla da dikkat çeken penti sporcu sütyenleri vücudu tam sarıyor. Böylece spor sırasında herhangi bir kaymaya neden olmuyor ve herhangi bir rahatsızlığa sebebiyet vermiyor.  

  • Penti Bralet Sütyen Modelleri

Penti bralet modelleri kendine has göz kamaştıran tasarımlara sahip. Her tarz ve ihtiyaca uygun bralet modelleriyle çarpıcı bir görüntüye ulaşmak mümkün. Sof tasarımları ve daha cesur çizgilere sahip tasarımları ile farklı kesimlere hitap edebiliyor. Dolgulu ve dolgusuz bralet modelleri arasından tarzınıza ve vücudunuza uygun olanı tercih edebilirsiniz.  

  • Pop Up Sütyen Modelleri 

Pop up modeli ekstra göğüs kaldırma özelliği ile göğüslerin daha dik ve daha hoş görünmesini sağlar. Esnek ve yumuşak yapısıyla da rahat ve kaliteli bir kullanım sunar. Küçük göğüslere sahip kişilerin de hoş bir dekolteye sahip olmasına olanak sağlayan pop up modelleri Pentinin klasik modellerinden biridir. 

  • Penti Wowbra Sütyen Modelleri

Penti sütyen wowbra modeli cesur tarzıyla dikkat çekiyor. Dantel ayrıntısıyla şıklık vaat eden wowbra modeli dolgulu yapısıyla da en iyi görüntüye ulaşılmasına olanak sağlıyor. Derin göğüs dekoltesi için tercih edilebilecek modellerden biridir. Dolgulu yapısıyla ve derin dekolteye izin veren kesimiyle oldukça cesur ve şık bir görüntü sunar.  

  • Penti Glow Sütyen Modelleri

Penti sütyen glow modelleri daha çok büyük göğüslü kadınlara hitap ediyor. Balenli yapısı ve özel kesimiyle göğüsleri toparlayarak daha küçük görünmesine olanak sağlıyor. Sunduğu derli toplu görüntü ve rahatlığa ek olarak tasarımında kullanılan dantellerle de içerisinde kendinizi şık hissettiriyor. 

Markanın aynı zamanda takım şeklinde alternatifleri de bulunuyor. Daha pek çok modele sahip Penti sütyenlerini Hepsiburada üzerinden inceleyebilirsiniz. Filtreleme seçeneklerinden yararlanarak İncelediğiniz modeller içerisinden kendinize en uygun modele karar vermek kolaylaşır. Vücudunuza ve tarzınıza en uygun Penti sütyen modelini tercih ederek kendinizin en iyi halini ortaya çıkabilirsiniz.  

Penti Sütyen Beden Seçimi 

Sütyen satın alırken en önemli konulardan biri de beden seçimidir. Yanlış bedende seçilmiş sütyen kullanımı hem vücutta rahatsızlığa yol açar hem de bu nedenle hareket özgürlüğü kısıtlanır. Görüntü açısından da doğru bedende seçilmiş sütyenler daha hoş bir görüntü sunacaktır. Sütyen bedeni seçerken iki ayrı ölçü baz alınır. Bunlar beden ve cup ölçüleridir. Beden ölçüsü göğüs altından alınır. Bir mezura yardımıyla göğsünüzün tam altından sırtınızı çevreleyerek beden ölçünüzü alabilirsiniz. Cup ölçüsü alınırken de göğsünüzün en yüksek yerinden ölçüm yapmalısınız. Yine bir mezura yardımıyla sırtınızdan göğsünüzün en yüksek yerini çevreleyerek cup ölçünüzü alabilirsiniz. 5 farklı cup ölçüsü bulunur. A, B, C, D ve E cup ölçülerinin cm olarak karşılığı beden ölçüsüne göre değişim gösterir. Örneğin göğüs altından aldığınız beden ölçünüz 68-72 cm aralığında ise sütyen beden ölçünüz 70 bedene tekabül eder. Sütyen beden ölçüsü 70 olan bir kişi için göğsün en yüksek yerinden alınan ölçüm 82-84 cm aralığında olduğunda A Cup; 84-86 cm aralığında olduğunda B Cup kullanılmalıdır. Kendi ölçümlerinizi yaparak size en uygun bedeni belirleyebilir ve böylece doğru beden seçimi yapabilirsiniz. Penti sütyen ölçüleri her bedene uygun tasarlanmıştır.Yaptığınız ölçümleri Penti Sütyen beden tablosu üzerinden inceleyerek hangi bedenin size uygun olduğunu öğrenebilirsiniz.  

Sütyen Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Sütyen seçiminde dikkat edilmesi gereken temel birkaç nokta bulunuyor. Dikkat edilmesi gereken en temel konu beden seçimi oluyor. Kullandığınız sütyenin doğru bedende olması önemli. Bu nedenle ilk olarak bedeninizin ne olduğunu doğru bir ölçümle öğrenerek başlayabilirsiniz. Daha sonrasında vücut yapınız ve kullanım alanınıza göre hangi modelin size uygun olduğuna karar vererek devam edebilirsiniz. Örneğin küçük göğüslere sahipseniz ve daha büyük ve dik bir görüntü istiyorsanız push up modellere yönelerek bu görüntüye ulaşabilirsiniz. Kullanım alanı açısından da dekoltesi olan bir kıyafetinizin altında kullanacağınız sütyen için derin kesime sahip modelleri tercih etmeniz gerekir. Aynı zamanda Penti sütyen kullanıcı yorumlarını da inceleyerek diğer kişilerin deneyimlerine göre size hitap edip etmediğine karar verebilirsiniz. Hepsiburada üzerinden kullanıcı yorumlarına göz atarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Penti Sütyen Fiyatları 

Penti sütyen fiyatları incelendiğinde modelden modele fiyatların farklılaştığı görülüyor. Renk, desen ve modele göre farklılaşan Penti Sütyen fiyatları her bütçeye hitap edebilmeyi başarıyor. Öncelikli olarak vücut yapınıza ve tarzınıza uygun olan modelleri belirleyebilir ve ardından bu modeller içerisinde bütçenize daha uygun olanı tercih edebilirsiniz. Hepsiburada üzerinden Penti sütyen fiyatlarına göz atabilirsiniz. Aradığınız modelde penti sütyen için filtreleme seçeneklerinden fiyatı azdan çoğa sıralama özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece aradığınız modelde en uygun alternatifi bularak alışverişinizi daha hesaplı hale getirebilirsiniz. Penti sütyen takımı seçeneğine yönelerek daha avantajlı fiyatlarda bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Almak istediğiniz modeli listenize ekleyebilir böylece indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda Penti sütyen günlerini takip ederek markanın özel indirimlerinden de ayrıyeten yaralanabilirsiniz.  

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Penti Sütyen

544 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 544 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000678/penti