Pierre Cardin Bayan Sütyenler

Uzun yıllardır tüm dünyada modanın öncü markaları arasında görülen Pierre Cardin, giyim, aksesuar ve iç çamaşırı sektörlerinde tasarımlarıyla fark yaratmıştır. Ülkemizde 2008 yılından bu yana satışta olan Pierre Cardin bayan sütyenler, kısa zamanda kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve en çok kullanılan iç çamaşırı markalarından biri olmuştur. Tasarımlarında Fransız şıklığı ve sadeliği taşıyan Pierre Cardin bayan sütyenler farklı zevklere hitap ederken marka prensiplerinden de ödün vermiyor. Tüm çeşitlerinde kullanılan malzemelerin kalitesi, cildin nefes alması ve kullanıcının rahatlığı ön planda tutuluyor.

Pierre Cardin Sütyen

Sütyen tasarımı konusunda şıklık her kadının önem verdiği bir konudur. Şıklığın yanısıra gün boyunca kullanılan sütyenin rahatlığı ve cilde alerji yapmayacak malzemelerden üretilmesi de bir o kadar önemlidir. Sütyenin sağlıklı malzemeden yapılmış olması cildin nefes almasını sağlar. Bu sayede ciltte oluşabilecek olan tahriş, yanma ve terleme engellenmiş olur. Pierre Cardin bayan sütyenler de maksimum rahatlık sağlamak için kullanıcıların beklentileri göz önünde bulundurularak sağlıklı malzemelerle üretilmiştir. Tüm tekstil ürünlerinde şık görünümle birlikte kullanıcıların sağlığını da esas alan marka, tüm dünyada sevilen ve hem kıyafet, hem de iç çamaşırı seçimlerinde rahatlığı ön planda tutan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Şıklığı ve rahatlığı bir araya getiren Pierre Cardin bayan sütyenler ürün çeşitliliği ve farklı zevklere uygun olarak üretilen seçenekleri ile geniş bir kitleye hitap ediyor.

Pierre Cardin Sütyen Modelleri

Kullanıcıların sütyen seçimleri göğüslerinin kıyafet içindeki duruşunu ve görünümünü etkilediği gibi, uzun vadede göğüs şekillerine de etki eder. Aynı zamanda, özellikle genç kullanıcıların göğüs yapısı bozulmadan vücut gelişimini tamamlaması için sütyenin tüm vücudu sarması ve toparlayıcı özellikte olması gerekir. Bu yüzden vücudun şekillendiği gelişme döneminde doğru sütyen seçimi büyük önem taşır. Pierre Cardin bayan sütyenler her yaştan kullanıcıya hitap eden sade tasarımlarıyla özellikle günlük kullanım için üretilmiştir.

Dar ve ince kumaşlı kıyafetler ile birlikte de rahatlıkla tercih edebileceğiniz iz yapmayan dikişsiz modeller, spor yaparken kullanmanız için de uygundur. Terletmeyen yapısı ile spor yaparken cildinize eşsiz bir rahatlık sunar. Kullanım sırasında hareket etmenizi engellemez, esnek ve vücudunuzu saran kumaşı ile göğüslerinizin dik, sağlıklı ve formda görünmesini sağlar. Toparlayıcı özelliği olan ve yumuşak bir dokuya sahip bu ürünler, esnekliği sayesinde zaman içinde göğüslerde meydana gelebilecek sarkma olasılığını minimum seviyeye indirir.

Pierre Cardin sütyen çeşitleri arasında askısız kıyafetlerle de rahatlıkla kullanabileceğiniz büstiyer modelleri bulunur. Kıyafetinize göre renk seçimi yapabileceğiniz bu modellerin kumaşı özellikle kaygan yapıya sahip olan askısız elbiselerinizin üzerinizden kaymasını engelleyerek güvenli kullanım sağlar.

Pierre Cardin Sütyen Fiyatları

Günlük kullanımda vazgeçilmeziniz olacak Pierre Cardin iç çamaşırı çeşitleri her yaşa ve zevke hitap ediyor. Sade ve kullanışlı modeller arasından zevkinize uygun renk ve model seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Ürünlerin fiyatları kullanım amaçları ve tasarımları bakımından farklılık göstermektedir. Pierre Cardin sütyen çeşitlerinde kullanılan kumaşlar farklılık gösterse de, marka tüm ürünlerinde kalite ve dayanıklılık bakımından aynı performansı sağlar. Tüm sütyen çeşitlerinde kullanılan kumaşlar düşük ısıda çamaşır makinesinde yıkanabilir, kısa sürede deforme olmaz. Uzun süreli kullanım ömrü olan sütyenler, her yıkamadan sonra ilk günkü gibi vücudunuzu saracak ve rahatlığından ödün vermeyecektir.

Ürünlerin sunduğu kalite, modern kesim ve vücudunuzla uyumlu tasarımları sayesinde Pierre Cardin sütyen çeşitleri kısa zamanda favorileriniz arasına girecektir. Özellikle günlük ve spor modellerde kullanılan hafif kumaşlar üzerinizde ağırlık hissi yaratmayacaktır. Ürünlerin kalite ve rahatlığından emin olmak için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pierre Cardin Sütyen Modelleri ve Çeşitleri

618 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 48 / 618 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
AgrafAgraf, bir giyim eşyasının karşılıklı uçlarını birbirine tutturarak kapatmaya yarayan, üzerinde genel olarak metal küçük çengeller ve halkaların bulunduğu iki parçadan oluşan bir yardımcı malzemedir. Farklı çeşitleri bulunan agrafların genel çalışma prensibi, mevcut iki parçanın birbirine geçirilmesi şeklinde olur. Agraf kelimesi yerine zaman zaman kanca, kopça gibi kelimelerin de kullanıldığı görülebilir. Kanca ve kopça gibi gereçler mantık olarak aynı işlevi görse de agraf, bunların bir kumaş parçasına dikilerek toplu şekilde kullanıldığı bir malzemedir. Agraf gibi tamamlayıcı malzeme kategorisine giren ürünlerin yokluğu ya da işlevini yitirmesi durumunda üzerinde kullanıldığı ürünler kullanılamaz hale gelebilir. Agraf, kıyafetlerin 3 farklı bölgesinde sıklıkla kullanılmaktadır. En sık kullanım alanı olarak sütyenler örnek gösterilebilir. Klasik bir sütyen için olmazsa olmaz bir parça olan agraf, sütyenin iki uç parçasının birleştirilmesine yarar. Bu tarzdaki agraf, bir parçası çengelli bölüm, diğer parçası bu çengellerin içine geçeceği halkalı bölüm olmak üzere sütyenlerin uçlarına dikilir. Terzilerin sık sık kullandığı bu faydalı malzemeler, bir kumaş parçası üzerine metal parçaların dikilmesi şeklinde imal edildiği için zamanla deforme olabilir ya da dikim bölgesinden sökülüp kullanılamaz hale gelebilir. Bu durumda kıyafet üzerindeki agrafların bir yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Agraf, kapatma işlevi yanında bir elbisenin açık kalan bir bölgesini birleştirmeye de yarar. Örneğin, elbiselerin ense bölgelerinde kullanılan agraflar bu işe yarar. Bu yardımcı malzemelerin kıyafetlerde kullanıldığı diğer bir bölge ise etek ve pantolonların bel kısımlarıdır. Kıyafetin bel boşluğuna tam oturmasına yardımcı olan bu önemli parçalar sayesinde daha rahat bir kullanım söz konusu olabilir. Agraf gibi ufak terzilik malzemeleri, her ne kadar göz önünde olmasalar da işlevleri açısından oldukça faydalıdır.
Detaylar