Polaris Çocuk Sandalet Modelleri

Her yetişkin gibi çocukların da birçok ürüne ihtiyacı vardır. Bu ihtiyaçlar arasında da özellikle en iyi yaz sandaletlerini bulmak önemli bir yer tutar. Sandaletler çocuğunuzun ayaklarının yıpranmasına engel olabilecek şekilde dayanıklıdır. Kaliteli malzemelerden oluşur ve uzun ömürlü kullanılabilecek şekilde üretilir. Birçoğu su geçirmezdir ve kuru arazideki yaz etkinlikleri için de idealdir. Plaj gezilerinin ve yaz sporlarının stresiyle çocuğunuzun sandaletlerinin tüm yaz boyunca dayanmasını istiyorsanız, çocuklar için yapılmış en iyi sandalet modellerine sahip olan Polaris’i göz önünde tutabilirsiniz. En geniş tasarım özellikleri ve birbirinden farklı Polaris Çocuk Sandalet Modelleri ile çocuğunuza tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Polaris Çocuk Sandaletlerini Özel Kılan Nedenler

Yastıklı: Bu sandaletlerin iç tabanı hafif ve yaylı bir kauçuk malzemeden (EVA) yapılmıştır. Bu nedenle sandaleti çok rahat hale getiren harika bir dokusu bulunur. Özellikle yaz aylarında bu sandaletleri kullandığınızda hissettirdiği ferahlığa yakından tanıklık edebilirsiniz. Yastıklı tasarımı sayesinde uzun süreli kulanım koşullarında bile ayağınızda herhangi bir ağrı ya da benzeri olumsuz bir durum ile karşılaşmamış olursunuz.

Ferah: Bütün ayakkabılarda olduğu gibi sandaletler için geçerli olan kurallardan birisi de sahip olacağınız konfor seviyesidir. Hafif ve esnek kauçuk tabanın getirmiş olduğu ekstra rahatlığın yanında sandaletlerin doğal tasarımı gereği nefes alabilir özelliğe sahip olması büyük önem taşır. Polaris Çocuk Sandalet Modelleri ile 7/24 ferah hissedebilirsiniz.

Tarz: Bütün bireylerin olduğu gibi çocukların da şık ürünlere sahip olma hakkı vardır. Ama onların tarz anlayışı biraz daha farklıdır. Kıyafetlerinde ya da ayakkabılarında farklı desenler ve ilgilerini çekecek figürler ararlar. Polaris Çocuk Sandalet Modelleri de çocukların bu isteklerine karşılık olarak birbirinden farklı ve ilgi çekici tasarımlara sahiptir. Çocuklarınızı mutlu etmek için birçok çeşit içerisinden en ilgi duyacağını düşündüğünüz sandaleti temin edebilirsiniz.

Taban Kalınlığı: Çocuğunuzun sandaletlerini günlük ayakkabı olarak ya da keskin veya engebeli arazilere sahip yerlerde kullanacağını düşünüyorsanız, maksimum koruma için kalın ve sağlam bir tabana sahip sandalet seçebilirsiniz. Eğer sadece yaz aylarında plaj ve kumsallarda kullanmayı planlıyorsa daha ince ve hafif bir tabana sahip sandaleti tercih etmelisiniz. Her iki seçeneğe de sahip Polaris sandaletleri içerisinden kullanım alanına göre tercihinizi yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Numara Seçenekleri: 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 40
  • Renk Havuzu: Siyah, Gümüş, Beyaz, Kahverengi, Krem, Mavi, Sarı, Mor, Pembe, Kırmızı, Turuncu
  • Cinsiyet Uygunluğu: Kız Çocuk, Erkek Çocuk ve Unisex
  • Saya Malzeme: Suni Deri
  • Tasarım Şekli: Tokalı, Yapıştırmalı ve Standart

Çocuğum için ne sıklıkla sandalet almam gerekir?

Öncelikle çocuğunuzun ayaklarına tam uyum sağlayan sandaleti tercih etmelisiniz. Bunun yanında eğer çocuğunuz büyüme çağında ise ayak numarası da hızlı bir şekilde yükselecektir. Dolayısıyla çocuğunuzun ayak sağlığı için numarası yükseldikçe sandaletini değiştirmelisiniz.

Sandaletlerin ıslanması durumunda deforme olma durumu söz konusu mudur?

İster deniz suyunda isterseniz havuz suyunda kullanın, sandaletlerin aynı performansta yüksek dayanıklılık gösterdiğini görebilirsiniz. Suya karşı direnç göstermeme ihtimali yoktur. Bu yüzden gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sandaletlerin yoğun güneşe maruz kalması halinde renginde bir solma durumunun ortaya çıkma ihtimali var mıdır?

Polaris Çocuk Sandalet Modelleri, UV etkisi içerdiği için güneş ışınları karşısında herhangi bir renk solması durumuyla karşılaşmaz. Aksine bu sandaletleri ilk günkü renk canlılığında uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Polaris Çocuk Sandalet Modelleri

İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 193 ürün
DSACategoryId/2147483636/60002723/205474/60002362/60002366/polaris