Moda sektörüne yön veren aksesuarlardan biri de ayakkabılardır. Ayakkabıların modaya uygun şıklıkta olması öncelikli tercihtir. Puma sneaker şık tasarımlarını modern ve spor bir görünüm üzerinden sunar. Ayak sağlığını olumlu yönde destekleyecek, uzun yürüyüşlerde sizi yarı yolda bırakmayacak olması ile büyük beğeni toplar. Tasarımlar oluşturulurken tercih edilen tekstil ve diğer kaliteli malzemelerin kullanımı sizlere gün boyu rahatlık ve hafiflik olarak döner. Puma sadece ayakkabılarıyla değil, başka spor ürünleri ile de çokça bilinen ve tercih edilen bir markadır. Beğenilerinizi karşılayan ve ihtiyacınız olan diğer ürünleri de rahatlıkla bulabilirsiniz. Yaz ayları için daha ince bir iç kısım, kış ayları için daha kalın ve korunaklı iç ve dış yüzey sunan modelleri dışında neredeyse her çeşidi mevsimlik ürünler olarak yer alır. Her mevsime uygun bu ayakkabıları günlük kombinlerinizde, spor anlarınızda, ofis hayatınızda hatta şık ve özel anlarınızda bile giyebilirsiniz. Kadın sneaker Puma markası sayesinde şık elbiseleri günlük elbise haline dönüştürebilir. Erkek Puma sneaker ise takım elbiselerin altında bile giyilerek modern bir görünüm yaratmanızı sağlar. Sportif oluşuna özel tasarımlarını da ekleyerek modern ve şık bir görünüm sağlar. Puma klasik sneaker logosu, tasarımı ve kalitesi ile bir klasik halini alır. Bağcıklı, yapışkan bantlı, direkt giyilebilir gibi seçeneklerinin olması isteğe göre pratiklik tercihi oluşturur. Her zevke, her yaşa ve her ortama uyan modelleriyle bu ayakkabıları ister kendiniz için isterseniz de sevdiklerinize hediye etmek amacıyla değerlendirebilir ve aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Puma Sneaker Özellikleri

Doğru ayakkabıyı ararken ürünlerin birçok özelliğine bakılır. Kalıpların uyuşmasına ve rahatlığına, ayak sağlığını korumasına, suya dayanıklılığına ve tasarımına dikkat etmek sizi doğru ürüne ulaştırır. Marka, klasiklerden olan siyah Puma sneaker modelleriyle bile sportif görünümü ve şıklığı bir arada yakalar. Şıklığının yanı sıra kullanılan materyallerin kalitesi, tabanların ortopedik ya da ayak sağlığını olumlu yönde etkileyecek, bel ve omuz sağlığına zarar vermeyecek kalıplardan oluşmasıyla marka beğeni kazanır. Puma sneaker ayakkabı her yaştan kişiye ve zevke göre çokça alternatif sunar. Spor görünümünün yanı sıra oldukça da şıktır. Günlük kombinleri tamamlayarak rahatlığınızı sağlayabileceği gibi özel anlarda da oldukça yoğun talep görür. Taban kısımlarının hafif yükseltili olması, sürekli ayakta kalıyorsanız veya uzun yürüyüşler yapıyorsanız topuğa vurma ya da parmakları sıkma gibi durumlar yaşamanızı engeller. Bakımları konusunda dikkat etmeniz gereken noktalar da bulunur. Elde kimyasalı bol deterjanlarla ya da çamaşır makinelerinde yıkamamak gerekir. Hafif neme sahip bezlerle ya da özel ayakkabı temizleyicisi gibi köpüklerle temizleyip oda sıcaklığında kurutmanız halinde yıpranma, çatlama ve soyulma gibi durumlarla karşılaşmamış olursunuz. Kadın puma sneaker modellerinde su geçirmez özellikler bulunabilir. Böylece açık renk diye çekindiğiniz Puma beyaz kadın sneaker çeşitlerine kış aylarında da rahatça bakabilirsiniz. Aynı şekilde Puma sneaker erkek ayakkabı çeşitlerinde de su geçirmez özelliği vardır, fakat bu durum her üründe geçerli değildir. Geçerli olmadığı takdirde ayakkabınızı ıslanmalara ve özellikle deniz suyuna karşı korumanız gerekir. Çıplak ayakla giydiğiniz takdirde terleme ve buna bağlı şekilde bakteri, mantar ve koku gibi ayak sağlığı sorunları yaşayabilirsiniz, bu yüzden ayakkabıları malzemesi ne olursa olsun çorapla giymeniz gerekir. Puma spor çoraplarla giydiğiniz takdirde malzemelerin kalitesi sizi nem ve sıcaktan korur.

Puma Sneaker Kalitesini Sağlayan Malzemeler

Alacağınız ayakkabının sizinle uzun süre yıpranmadan kalmasını istiyorsanız kullanılan malzeme içeriğini incelemenizde fayda vardır. Puma sneaker kadın ve erkek modelleri tasarlanırken, farklı malzeme seçimleri kullanılır. Ürünlerin iç materyallerinde tekstil ürünleri kullanılırken dış materyaller bazı modellerde hakiki deri, suni deri ya da süet ve nubuk gibi şekillenebilir. Puma renkli sneaker çeşitleri de desenli tekstil kumaşlarından ya da boyanan suni derilerden elde edilir. Ürünlerin taban kısımlarında ise kauçuk kullanılır ve böylece kaymaz yapısına esneklik katılmış olur. Puma erkek sneaker, en küçüğünden 47 ayak numarasına kadar aynı kaliteli malzemeler ile kalıplarını ve ürünlerini oluşturur. Aynı şekilde Puma kadın sneaker çeşitlerinde de erkeklerden farklı olarak daha canlı ve sıcak renkteki tasarımlara yer verilir. Marka kolay kullanım sunan ve dayanıklı bağcık ipleriyle konfor öğesini artırır.

Herkese Hitap Eden Puma Sneaker Çeşitleri

Ayakkabı seçiminde doğru ürüne ulaşmak hem konfor hem de sağlık açısından önemlidir. Bu noktada farklı tasarımların da üretildikleri amaçlara uygun şekilde kullanımı doğru olur. Koşu ayakkabısı olan Puma erkek beyaz sneaker ile futbol oynamak gibi amacı dışında kullanımlarda bulunursanız erken yıpranma ve yırtılmalarka birlikte ayaklarda rahatsızlık gibi istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Puma beyaz sneaker erkek modellerinde koşu, yürüyüş, ağır sporlar ve bol hareket içeren aktiviteler için ayrı gruplanmalara gider. Üstelik sadece beyaz renkler değil; siyah, gri, lacivert gibi klasik renklerle Puma yeşil sneaker ve hatta mor, kırmızı gibi çok renkli sıcak tonlar da bulunur. Puma pembe sneaker çoğunlukla kadın kullanıcıların sportif şıklığı elde etmesine yardımcı olur. Puma bayan sneaker kullanıcıları tarafından lila, beyaz, pembe, turuncu ve gri renkteki üretimlerin tercih edildiği . Siz de zevkinize göre seçeceğiniz ayakkabıya rahat ettiğiniz pratik kullanımı ekleyebilirsiniz.

Puma Sneaker ile Spor ve Şık Kombinler

Puma’nın ürünleri arasında bulunan klasik ve özel tasarımlar hemen hemen her kombine uyacak şıklıkta hazırlanır. Puma siyah sneaker, rengi ve modeliyle en bilinen tasarımıdır. Kadın veya erkek fark etmeden herkesin kombininde kurtarıcı özellik taşır. Kadınlar için Puma siyah kadın sneaker spor ya da şık bir görünüme evrilebilir. Belinizde sorun var ve topuklu ayakkabı giyemiyorsanız, klasik bir siyah spor ayakkabı ya da Puma sneaker kadın beyaz renkteki ayakkabılar size eşlik edebilir. Spor ayakkabı da olsa oldukça şık tasarımları vardır. Ürünlerdeki payetli, taşlı ya da renkli seçenekler; sade bir elbiseyle şık bir görünüm sunar. Klasik olan siyah ve beyaz renk seçenekleri de kurtarıcı rol üstlenir. Erkekler tarafından takım elbiselerin altına, eşofmanlarla ya da iş kıyafetleriyle tercih edilebilir. Puma erkek yeşil sneaker, özellikle profesyonel ya da hobi olarak basketbol oynayanların sıkça tercih ettiği modeller arasında yer alır. Çok renkli, parlak ve hareketli desenlere sahip ürünlerle spor hayatınızda bile şıklığı yakalarsınız. Puma sneaker lila rengindeki modeller de sıra dışı seçenekler oluşturarak dikkat çeker. Birçok kadın, spor hayatında bu tarz pastel tonlarını ve modellerini tercih edebilir. Marka da bunu gözden kaçırmayarak çok sayıda çeşit üretir.

Konforlu Puma Sneaker Avantajları

Spor ürünü gibi gözükse de Puma ayakkabıları her mevsimde ve her ortamda rahatlıkla şıklığı bir arada sağlar. Gençlerin de sıklıkla kullandığı bu spor ayakkabılar, ayak gelişimlerini de olumlu yönde etkiler. Üstelik modern dokunuşlara sahip olduğundan her kıyafetin kurtarıcısı olarak giyilebilir. Puma beyaz sneaker kadın en klasik modeliyle bile dikkatleri üzerinize çeker. Marka çok sayıda ürünü olmasıyla zevkinize hitap edeni bulmanıza yardımcı olur. Markanın ürünlerini kullanmanın pek çok avantajı vardır. Bu avantajlar ise şöyle detaylanır:

  • Puma’nın ayakkabıları kaliteli malzemeleri sayesinde uzun süreli kullanım elde etmenizi sağlar. Böylece yıl içerisinde tekrar tekrar ayakkabı almanıza gerek kalmaz.
  • Ortopedik ya da rahat tabanlarıyla bel ve omuz sağlığınızı destekler. Uzun süre ayakkabının içerisinde kalan ayaklarınızı rahatsız etmez.
  • Sıcağa ve neme karşı dayanıklıdır. Tekstilden oluşan iç kısımlarda bile en kaliteli kumaşlar tercih edilir ve böylece oluşabilecek bakteri ile koku durumunu engeller.
  • Kullanım alanlarına göre farklı kategorilere ayrılır ve bir ayakkabıyı nerede kullanacağınız konusunda kafanız karışmaz. Klasik modelleri, özel günlerinizde dahi modern tarzınıza dahil edebilirsiniz.
  • Kışın spor ayakkabı kullanımı zorlaşır. Su geçirmez özelliği bulunan marka modelleri bu açıdan imkan sağlar. Bilek yüksekliğine sahip modelleri alarak, kışın getirdiği zor şartlara rağmen spor rahatlığını bırakmamış olursunuz.
  • Geniş ayak numarası ve kalıbı sunmasıyla küçük ya da büyük ayakkabı numarası bulmakta zorlananlar için konfor sunar.
Puma Sneaker Fiyatları

Ürün fiyatları genellikle ürünün yapımında kullanılan materyallerin kalitesi ve çeşitliliğiyle belirlenir. Puma sneaker fiyatları da bu unsurlara bağlı şekilde şekil alır. Ayak sağlığına önem vermek ve uzun süreli kullanım sunmak için markanın ürettiği sneaker modellerinde kaliteden ödün verilmez. Böylece uzun sürede yeni bir ürün ihtiyacı hissetmeden kullanım yapmanız ve bütçeniz üzerinde avantaj sağlamanız mümkün olur. Kendinize, eşinize ya da sevdiklerinize almak istediğiniz erkek sneaker Puma modellerine bakabilirsiniz. Çokça tercih edilmekte olan Puma sneaker erkek beyaz renkteki modeller arasında kalıpların büyüklüğünden ve kullanılan malzeme artışından dolayı fiyat aralığı da değişkenlik gösterebilir. Puma kadın beyaz sneaker gibi ürünlerde yer alan ek detaylar da fiyatları etkiler. Ürünlere en uygun şekilde sahip olabilmek için yapmanız gereken tek şey indirimleri ve kampanyaları takip etmektir. Bu sayede fiyat düşüşleri yaşandığında ilk haberdar olacak kişiler arasında olursunuz. Birbirinden şık, kalitesi ile bilinen ve rahat olan bu ürünleri kullanıcı değerlendirmeleri üzerinden inceleyebilirsiniz. Aradığınızı bulduğunuzda, Hepsiburada’dan hızlı ve güvenli bir alışveriş yaparak ürüne sahip olabilirsiniz.

En İyi Puma Sneaker Modeli Hangisidir?

Herkes için en iyi olarak adlandırılabilecek modeller vardır. Puma sneaker erkek modellerinde en çok siyah renkteki tasarımlar ve bağcıklı modeller olumlu yorumlar alır. Klasiğin dışına çıkmak isteyenler için özellikle Puma sneaker bayan modellerinde çok daha cesur ve farklı modeller de vardır. Ortopedik tabanlı tasarımlar ise pek çok kişi için en iyi modeller arasındadır.

Puma Sneaker Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Düzenli ve özenli temizlik, ayakkabılarınızın daha uzun süreli kullanımlarını sağlar. Aşırı kimyasal bulunduran temizlik malzemelerini ayakkabılara doğrudan sürmemek önemlidir. Puma sneaker beyaz renk çeşitleriyse diğerlerine göre daha çok kir belli eder. Bu durumda kullanım talimatlarına bakarak ürünlerin temizliğini yapabilirsiniz. Bu ürünleri çamaşır makinesinde yıkamamanız önerilir.

Puma Sneaker Kalıpları Nasıldır?

Bu markanın ayakkabılarının kalıpları oldukça rahattır, ayağı sıkmayan hatta yürürken yokmuş hissi veren bir konforu vardır. Özellikle Puma unisex sneaker modellerinde 35 numaradan 47 numaraya kadar aynı ürünün farklı bedenlerini bulabilirsiniz. Böylece kadın ya da erkek model şeklinde ayırmadan kendi zevkinize göre olanı seçebilirsiniz.

Puma Sneaker Her Mevsimde Giyilebilir Mi?

Puma’nın ürünleri genel olarak mevsimlik kalınlığa sahiptir. Yazın giyilen bir klasik Puma beyaz sneaker kış aylarında da tercih edilebilir. Beyaz renkten kış aylarında bile vazgeçmeyenler için beyaz Puma sneaker modelleri ideal olur. Bu ürünler arasında kalın materyaller içeren, bilek boy, su geçirmez ayakkabılar da bulmanız mümkündür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Puma Erkek Sneakers Ayakkabı

292 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Renk
Toplam 24 / 292 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60000117/204249/puma