Speedo, 1914 yılında Avustralya'da kurulduğundan beri markasını yüzme sporu ile birlikte geliştirmeye devam ediyor ve bugün dünyadaki en dikkat çeken mayo markalarından biri konumunda bulunuyor. Speedo mayo ürünleri, 300'den fazla model ve geniş renk seçenekleriyle hem erkeklere hem kadınlara ve hem de çocuklara hitap ediyor. Klora dirençli kumaştan imal edilen mayolar, şekli koruma özelliği ve dayanıklı yapılarıyla öne çıkıyor. Speedo mayolar, dirençli olmalarının yanı sıra hızlı kuruma özelliğiyle birlikte yumuşak, rahat bir his yaratıyor.

Speedo Mayo Modelleri

Kullanım amacı ve tarza göre kategorilere ayrılan Speedo mayo modelleri, tek parça veya iki parça olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Naylon/elastan malzemeyi kullanıcılarla ilk tanıştıran marka olma özelliğine sahip Speedo, mayo üretiminde hem günlük kullanım hem de yarışlara uygun teknolojilere başvuruyor. Bu teknolojilerin en güncel kullanımları, Fastskin, Fastskin FS II ve LZR Racer olarak göze çarpıyor. Üretimleri esnasında çevreye verilen zararların minimumda tutulduğu Speedo mayo modelleri, aynı zamanda yüzücülerin tekniklerini geliştirmelerine ve en iyi performansı almalarına da yardımcı olacak şekilde tasarlanıyor. Bu sebeple, ürünler Michael Phelps dahil birçok profesyonel yüzücünün gözdesi oluyor.

Vücut şekillendirici mayoları da seçenekleri arasında bulunduran Speedo, dünyanın teknik açıdan en gelişmiş mayolarının üretimini gerçekleştiriyor. Kullanılan yenilikçi teknolojilerin yanı sıra, Speedo mayo modelleri, estetik tasarımlarıyla da göz dolduruyor ve aynı zamanda hem iyi hissetmenizi hem de iyi görünmenizi sağlıyor. Kas yapınıza destek vererek vücudunuza mükemmel biçimde oturan mayolar, rahatsızlık hissini ortadan kaldırıyor.

Mayo modellerinin tasarımında 100 yılı aşkın süreden bu yana kazandığı bilgi birikimini ve son teknolojiyi kullanan Speedo, yüzücülerin hedeflerine ulaşmasına ve bunu tarz sahibi olarak gerçekleştirmesine yardımcı olmayı hedefliyor. Geliştirilmiş yüksek kalitedeki malzemeleriyle Speedo mayo modelleri, yüzme esnasındaki sürtünmeyi en aza indirerek yüzme hızını maksimum seviyeye ulaştırıyor. Tüm bunların yanında Speedo mayo modelleri, her zevke uygun olarak üretiliyor: Sade geometrik şekillerin ve tek veya iki renkli seçeneklerin yanı sıra gösterişli ve çok renkli desenler de Speedo mayo modelleri arasında yerini alıyor. Siyah, mavi, yeşil, turuncu, kırmızı, mor ve daha birçok renk, çekici desenler ve şekillerle süslenmiş tasarımların arasında bulunuyor. Speedo mayo modelleri, hem tek mayo olarak hem de diğer yüzme kıyafetleriyle uyumlu setler hâlinde satın alınabiliyor.

Speedo Mayo Fiyatları

Speedo mayo fiyatları, kullanılan malzeme, teknoloji ve tasarıma göre değişiyor. Çeşitli renk, desen ve modellerde satışa sunulan Speedo mayoları arasından siz de bütçenize en uygun olanını belirleyebilir; kullanım amacınıza göre deniz tatilinize veya yüzme antrenmanlarınıza renk katabilirsiniz. Dünyanın en başarılı yüzücülerinden amatörlere değin her yüzücüye uygun seçenekler sunan Speedo mayo fiyatları da oldukça cazip aralıklarda seyrediyor. Bu sayede kendileriyle rekabet edilmesi güçleşen ürünler, her daim ilk tercihiniz olmayı başarıyor. Speedo mayoları; suyun vücudun yüzeyindeki akışını kontrol etme ve geliştirme, hidrodinamik formu geliştirme, engelleme kuvvetini en aza indirme ve kulaç performansını en iyi noktaya taşıma amaçlı olarak her geçen gün geliştirilmeye devam ediliyor. 4 yöne esneme kabiliyeti bulunan hafif malzemelerden üretilen mayolar, suyun içerisinde ideal şeklin korunmasını sağlıyor. Speedo mayolar, sık kullanımda dahi yıpranmaya uğramayarak sık sık yeni mayo almak zorunda kalma sorununu ortadan kaldırıyor. Günlük düzenli kullanımda bile gerçekleştirilen yüksek mühendislik çalışmaları sayesinde şeklini yitirme ve erime sorunları yaratmayan mayolar, tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor ve renkleri ilk günkü gibi canlı kalıyor.

Speedo Mayo Modelleri ve Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Speedo
  2. Dagi
  3. Ayyıldız
  4. Pierre Cardin
  5. Sunset
  6. Marc & Andre
  7. DeFacto
  8. Mite Love
  9. Koton
  10. LC Waikiki
  11. Mavi
  12. Nur Karaata
  13. NBB
  14. VB Butik
  15. Angelsin
  16. Endeep
  17. Kom
  18. Mila
  19. Alfasa
  20. NBJ
  21. Argento
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Renk
  1. Siyah
  2. Mavi
 4. Beden
 5. Satıcı
 • Marka Speedo
DSACategoryId/2147483636/12087178/60005259/60005255
BAŞA DÖN