İç giyim, günlük hayattaki konfor seviyenizi artırabileceği gibi büyük bir rahatsızlık kaynağı haline de gelebilir. Cildinizle direkt temas halinde olduğundan atlet seçimi ve atlet modelleri seçimine dikkat edilmesi gerekir. Sağlıklı, mutlu ve dinç bir yaşamın en önemli koşullarından biri olan spor için sporcu atleti gibi özel kıyafetler gerekmekte. Kaliteli malzemeden üretilen ürünler ile harekete geçmek çok önemli. Spor yapmak vücuda oldukça faydalı; bu aktiviteyi yaparken de kendinizi rahat hissetmek ve spor yaptığınız her andan zevk almanız pozitif bir enerji ile dolmanıza sebebiyet verir. Sporcu atletleri bu anlamda spor tutkunlarının aktivitelerini destekliyor ve kolaylaştırıyor.

Sizleri spor yaparken teşvik edecek bir giysi ile kendinizi daha rahat hissedersiniz. Hem kullanılan kumaş dokusu hem de biçki ve modeli ile sporcu atletleri, erkek tüketicilerin daha sportif bir yaşam sürmelerine yardımcı olmakta. Bu ürünler, spor yapılırken kullanılabileceği gibi, gündelik hayatta hareket etmenizi gerektiren aktiviteler için de çok rahat ve sağlıklı bir giysi olarak işlev görmekte.

Havaların ısınmaya başladığı bahar ve sıcaklıkların iyice hissedildiği yaz aylarında yapılan açık hava sporlarında, koşu ve yürüyüşlerde, sporcu atletinin üstüne bir şey giymeden kullanılabilir. Daha soğuk havalarda ise sweatshirt’lerin, eşofman üstlerinin içine de giyilebilir. Bu tercihinizle birlikte kendinizi daha rahat hissederken, terinizin emilmesine ve kötü hava koşullarından korunmanıza olanak tanıyor. Sporcu atletleri, kesim ve biçim açısından farklı tarzlar barındırsa da her biri ter emici, nefes alan, cilt dostu malzemeden üretiliyor. Sporcu atletleri doğal yapısı sayesinde, hiçbir cilt tipinde alerjiye sebebiyet vermiyor. Her yaş grubuna uygun ve farklı bedenlere sahip erkeklerin beğenisini kazanıyor. Pratik ve rahat yapısı sayesinde evde, tatilde, deniz kenarında, yazlık mekanlarda gündelik yaşamda bolca tercih ediliyor.

Sporcu Atletin Faydaları

Herkes kişisel hijyenine önem verir. Kişisel hijyen, sağlığınız için önemli olduğu kadar çevrenizdeki insanların bizlere bakış açısını da etkiler. Kişinin kendi hijyenine önem vermemesi rahatsız edici koku oluşumuna, çeşitli hastalıklara ve rahatsızlıklara sebebiyet verebilmekte. 


Sporcu atletleri; rahatlıkla tercih edebileceğiniz, kişisel hijyenine önem verenlere özel ürünler olarak piyasada yer almakta. Bu noktada atletlerin özellikle ter emici yönleri öne çıkıyor. Koşu, yürüyüş ya da spor salonu aktivitelerinde vücudunuzda meydana gelen ter hijyenik açıdan istenmeyen bir durumu ortaya çıkarabilir, ancak sporcu atleti kullandığınızda bu ter çok iyi bir şekilde emilir ve cildiniz böylelikle yaptığınız aktivite sırasında serin ve kuru kalabilir. Böylelikle terin cildinizde kalmasını önleyebilirsiniz. İncelediğiniz ter emici sporcu atlet modellerinin önemli bir özelliği olarak ürünlerin çabuk şekilde kuruma özelliği gösterilebilir. Nemi emerek dışarı atma işlevine sahip olan atletler, özellikle spor aktivitelerinde çok fazla terleme oluşacağından size bu alanda pratik ve sağlıklı çözümler sağlayabilirler. Erkeklerin en çok kullandığı giyim ürünleri arasında bulunan sporcu atletler için ünlü markalar farklı amaçlara uygun üretimler yapıyor. Günlük ya da antrenmanlar için uygun atlet tercihleri yapabilirsiniz.

Sporcu Atleti Modelleri

Bedenden bedene değişen ölçülerine ve farklı tarzlara bağlı olarak, sporcu atletlerinin değişik modelleri bulunuyor. Bu modellerden bazıları geniş yuvarlak yakalı ve klasik atlet formuna sahipken, bazı modeller boyun kısmına daha yakın olarak dikkat çekiyor. Boyun kısmına yakın olan atletlerde, dar yuvarlak yakalar kullanılıyor. Değişik tarzlarla zenginlik katan bir kategori olan erkek sporcu atletleri, sırtı geniş, klasik askı tarzı modeller de kullanıcılara ayrı bir hava katıyor. Bazı tasarımlarda daha çok kürek kemiklerini dışarıda bırakan geniş omuz oyukları dikkat çekiyor. Kas geliştirme çalışmalarının sonucunu en net biçimde görmenizi sağlayacak kesime ve modele sahip modeller de sizleri bekliyor. Bu modellerin kesimi, sırt, göğüs ve omuz kaslarınızı daha belirgin hale getiriyor. Atletin rahatça hareket edebilmesine yardımcı olan esnek yapısı; pamuk ve elastan içeren yumuşak dokusu, antrenman sırasında konforunuzda fazlasıyla artış sağlıyor.

Bir kısım sporcu atletinde yer verilen kolsuz tişört tarzı ile atlette farklı bir hava yakalamak da mümkün olabiliyor. Bisiklet yaka ve yarım kollu modeller araştıracağınız kategoriler arasında bulunurken, uzun kollu termal atletler ise özel bir yere sahip oluyor. Üçgen yaka seven erkekler için geniş ve dar yuvarlak yakalı sportif atletler göz dolduruyor. Ürünlerin dokusu, rengi ve desen açısından da modellerinde çeşitlilik öne çıkıyor. Kullanılan kumaş türlerindeki farklılık ise zenginlik yaratıyor. Rahatça esneyen kumaşlar, atlet giyildiğinde vücudu tam olarak sarmasını sağlıyor. Vücuda yapışan tasarımları tercih etmeyenler içinse hafif ve lastiksiz malzemeden üretim yapılıyor. Çokça tercih edilen siyah, beyaz ve gri gibi sade renklerin yanı sıra, zengin renk seçenekleri de sizlerin beğenisine sunuluyor.

Sporcu Atleti Fiyatları

Sporla arasındaki bağı kuvvetli tutan erkeklerin giyim tarzının başlıca tercihlerinden biri olan sporcu atletleri, kullanıcı dostu fiyatları ile de yüz güldürüyor. Çok uzun zaman yıpranmadan, bozulmadan, yırtılmadan kullanılabilen bu ürünler, tüketiciye olan faydaları ile oldukça dikkat çekiyor. Sporcu atletleri, kalite - fiyat özelinde de tüketiciden yana oluyor. Defaten yıkansalar bile renkleri solmuyor, dokuları özelliğini kaybetmiyor. Tüketicilere sağladığı konfor, rahatlık ve fayda, sahip olduğu kalite düzeyi ve konforlu kullanım ile, kullanıcısına iyi bir alışveriş yapmış olmanın keyfini yaşatıyor. 

Günümüzde çoğu kişi spor yapıyor ya da basit antrenmanlar yapıp koşu veya yürüyüşe çıkıyor. Bunu düşündüğümüzde spor ürünlerine talep de doğru oranda artmış oluyor. Geniş fiyat skalası sayesinde her ekonomik duruma uygun ve kişinin kendisine hitap eden bir seçenek bulabilir. Sporcu atlet fiyatları ekonomik bütçenize uygun fiyatlarla sizlerin tercihine sunuluyor.

Yüzücü Spor Atlet

Yüzücü spor atletleri genellikle kayın ağacından üretilen modal ile yapılmaktadır. Tamemen doğal, yaş ve kuru mukavemeti oldukça fazla olan bir lif çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği gayet iyidir. Modal iplik ile dokuması yapılan ya da örülen kumaşlar, yumuşak bir yapıya sahiptir. 

Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli iklimlerde bile giyim konforu sunar. Modal pamuk karışımı, her ikisinin de selülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanımda yüzde 100 saflık sunmaktadır. Modalın bu sentezlemeye verdiği konfor, parlaklık, yüksek seviyedeki yaş ve kuruya karşı olan direnç özellikleri ile pamuğun bilinen özellikleri bütünleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Böylece yüzücü spor atletlerini tercih eden erkekler için oldukça rahat bir kullanım imkânı sağlanmıştır. 

Şekillendirici Erkek Sporcu Atleti

Şekillendirici erkek sporcu atletlerinde yüksek performanslı üç etki bir arada bulunmaktadır. Vücut geliştirme, zayıflatma ve vücut şekillendirme ile bir atletten alacağınız faydayı maksimuma çıkarabilirsiniz. Eğer şekillendirici sporcu atleti düzenli olarak kullanırsanız ilk aydan itibaren özellikle bel bölgesinde incelmelerin başladığı da kanıtlanmış gerçekler arasında yer almaktadır.

Egzersiz yaparken vücudunuzun sağlıklı kalması en önemli unsur. Şekillendirici erkek sporcu atleti, vücudunuzun ısısını ayarlama ve dengeleme özelliği (thermoregulating) ile venöz (toplardamar) dolaşımını rahatlatıp kolaylaştırır ve yapacağınız egzersiz sırasında performansınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu tarz atletlerin faydasını artıracak bazı hamleler de yapıldı. Yeni kozmeto seramik teknolojisi ile zenginleştirilmiş, kalıcı sonuçlar elde etmek için aktif içeriklerin seramik elyaf tekniği ile difüzyonunu harmanlayan benzersiz bir tedavi sağlıyor. 3D yapısı sayesinde abdominal kayışın ve düz bir karın için lomber bölgenin bakımını sağlar ve görünümü düzeltir. Her türlü spor başta olmak üzere günlük egzersizler de dahil rahatlık ve hareket özgürlüğünü korurken siluetin yavaş yavaş düzelmesini sağlar.

Birçok Spor için Farklı Tercihler Mümkün

Birçok farklı spor branşı için birbirinden farklı sporcu atleti modelleri bulunmaktadır. Vücudunuza esnek bir yapı kazandırmak ve enerjinizi yükseltmek için yoga ve pilates gibi sporlar günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu tarz sporlarda vücudunuzu saran slim spor erkek atletlerini kullanmanız sizin açınızdan daha verimli olacaktır. Eğer açık havada spor yapıyor ya da yürüyüş yapmaya karar verdiyseniz daha rahat ve bol seçenekleri değerlendirerek güzel bir aktiviteye imza atabilirsiniz. 

Bu seçenekleri değerlendirirken slim fit ya da bol olmasının dışında kişisel zevklerinize, beden ölçülerinize, yapacağınız spora ve renklere dikkat ederek bir karar verebilirsiniz. Futbol ya da basketbol oynamak istiyorsanız bol spor atleti tercih ederseniz yapacağınız hareketleriniz kısıtlanmaz ve yaptığınız spordan verim alırsınız. Güzel ve temiz havasıyla ayrı bir cazibesi olan bir orman korusunda ya da sahil kenarında yürüyüş ya da koşu yapmanın tadı bir başkadır. Bu güzel anlarda aktivitenizin tadını çıkarmak ve yaptığınız spordan verim almak için kolsuz sporcu atletlerini satın alabilirsiniz. 

Vücudunun zinde olmasını isteyen erkekler fitness salonlarında uzun bir süre harcamaktadır. Bu ortamda da şıklığından ödün vermek istemeyen erkekler için birbirinden şık ve kaliteli erkek fitness için dizayn edilen erkek sporcu atletleri sizleri bekliyor. Yapılan bu spor sayesinde vücut fazlasıyla hareket halinde olur ama bu sporcu atletleri sayesinde vücut ısısında herhangi bir düşme gözlemlenmez. 

Günümüzde daha da artan vücut geliştirme sporu, birçok erkeğin tercihleri arasında yer almaktadır. Özellikle kürek kemiklerini dışarıda kalmasını sağlayan, genişleyen omuzlara uygun olarak omuz oyukları olan, askısı geniş olan erkek sporcu atletleri çok ilgi gören seçenekler olarak dikkat çekmektedir. Bu ürünleri satın alarak hem rahatça sporunuzu yapar hem de geliştirdiğiniz kaslarınızı sergileyebilirsiniz. 

Herkesin sevdiği ve tercih ettiği spor dalı pek tabii ki farklılık göstermektedir. Bu sporlarda vücut çok fazla ter üretir. Bu yüzden mutlaka sporcu atleti kullanarak terin vücutta kalmamasını sağlamalısınız. Bu tarz ürünler teri dışarı atıp çabuk kuruma özelliğine sahiptir. Eğer normal bir atlet ile bu aktiviteleri gerçekleştirirseniz teri dışarı atamaz ve atletiniz çabuk kurumadığı için hızlıca hasta olabilirsiniz. Özellikle kış aylarında açık alanlarda spor yapmayı sevenler için bu durum sağlık problemleri doğurabilir. Hem sağlıklı kalıp hem de rahat hareket özelliği sayesinde özgürce hareket etmenizi sağladığı için sporcu atletleri sizlerin spor yaparken en yakın arkadaşı olacak. 

Sporcu Atletleri Nasıl Kombinlenir?

Sporcu atletlerini yalnızca koşarken ya da herhangi bir spor aktivitesi ile uğraşırken kullanmayız. Sıcak yaz günlerinde, seçtiğimiz sporcu atletine uygun bir pantolon ya da şort ile tamamlayıp günün tadını rahatça çıkarabilirsiniz. Sportif bir şıklık arıyorsanız sırtı açık bir erkek sporcu atleti ile kot bir pantolon tercih edebilirsiniz. 

Erkekler gerek spor salonunda gerek temiz bir havada spor yaparken giydiği sporcu atletlerini istedikleri an kolayca gündelik yaşama da adapte edebilirler. Spor yaparken tercih ettikleri sıfır kollu erkek sporcu atletleri çeşitlerini günlük hayatında da kullanarak sportif bir rahatlık elde edebilirler. Peki bunlar yalnızca sıcak havalar için mi düşünülmelidir? Tabii ki hayır! Termal sporcu atletleri soğuk kış günlerinde kazak ya da gömleklerin içinde tercih edilebilir. Böylece termal kumaş sayesinde vücudunuzu sıcak tutup kendinizi soğuktan koruyabilirsiniz. Bunun paralelinde kışın da koşu ve yürüyüş için özellikle temiz havayı tercih eden tüketiciler için termal erkek sporcu atletleri tam sizin isteyeceğiniz özelliklere sahip. Hem sporunuzu keyifle yapabilir hem de soğuk havadan kendinizi koruyabilirsiniz. 

Sporcu Atleti Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Spor hem sağlık hem de aktivite olarak vazgeçilmezlerimiz arasında kendine yer edinmiştir. Spor yaparken kendimizi rahat hissetmek ve sağlığımızı da koruyacak şekilde giysiler tercih ederiz. Spor yaparken birçok farklı durumla karşılaşabiliriz. Özellikle değişken hava durumları bu konunun baş sırasında yer almaktadır. Soğuk bir havada ayrı bir seçim, sıcak havalarda ise ayrı bir seçim yapıp sporumuzdan eksik kalmayız. Bunların yanı sıra rahat hareket edebilme özgürlüğüne sahip giyecekler tercih etmek her zaman lehimize olacaktır. Çünkü hareket kısıtlaması ne kadar artarsa, yapacağımız aktivite ya da spordan da o kadar verim alamayız.

Tarz, kaliteli ve sağlıklı ürünler tercih ederek hem stilinizi koruyup hem de hava şartlarına bağlı rahatsızlıklardan korunacak şekilde erkek sporcu atleti seçiminizi yapmalısınız. Soğuk havanın etkisini azaltmaya yarayan, bir yandan da teri emen klasik kesim sporcu atleti, hemen hemen tüm erkeklerin sıklıkla tercih ettiği çeşitlerdendir. Bu tarz, her gardrobun vazgeçilmezleri arasındadır. Yaz ayları ve kış ayları için kullanıma çok uygun farklı renkler ve farklı kumaşlarda olabilen sporcu atletleri ile kendinizi rahat hissetmenizin yanında mevsim şartlarından da daha az etkilenirsiniz. Pamuklu ya da yünlü seçenekler de soğuk havalarda daha iyi ısınmanıza yardımcı olur. Rahatlık ve konfor yanında şıklıkta da dikkat çeken modeller arasından seçeceğiniz bir sporcu atleti ile aktivitelerinizi daha tarz bir görünümle gerçekleştirebilirsiniz. 

Sporcu Atletleri Teri Emer Mi?

Sporcu atletleri gerek kesim gerek biçim açısından birbirinden değişik modeller barındırsa da bu modellerin her biri; ter emici, nefes alan, cilt dostu malzemeden üretilmektedir. Böylece sağlık açısından tam performanslı ürünler haline gelmiştir. Sporcu atletleri ter emici özellikleri sayesinde sportif kişilerin vazgeçemediği ürünlerin ilk sırasında yer almaktadır. Rahat hareket etme imkanının yanında ter emici özellikleri de bulunan sporcu atletleri, günümüzde birçok kişinin tercih etmesine sebep olmaktadır. 

Sporcu Atleti Tek Başına Kullanılır Mı?

Özellikle sıcak havalarda daha rahat hareket etmeniz için tasarlanan ve ter emici özellikleriyle dikkat çeken sporcu atletleri, birçok tarzda kullanılabilir. İster bir eşofman üstü ile kombinleyip tarzınıza ayrı bir soluk getirin, isterseniz de sporcu atletlerini tek olarak kullanıp kendinize daha özgür hareket etme imkânı tanıyın. Seçeceğiniz renk ve kullanılan kumaşın özelliklerine göre de farklı kombinleme imkanlarına sahip olan sporcu atleti modelleri, yaz aylarında serin kalmanızı, kış aylarında ise soğuktan korunmanızı sağlayacaktır. 

Sporcu Atleti Fiyatları Ne Kadar?

Birçok modeli bulunan sporcu atletleri her yaştan insanın kullanabileceği oldukça kullanışlı bir üründür. Geniş fiyat skalası sayesinde her bütçeye uygun ve herkese hitap eden seçeneklerle gencinden yaşlısına kadar her kesimi tatmin edecektir. Sporcu atleti kullanımı için bütçeniz ne olursa olsun kendinize uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Birbirinden çeşitli sporcu atletlerine uygun fiyata Hepsiburada farkıyla ulaşabilir, sportif kişiliğinize şık ve güzel bir dokunuş yapabilirsiniz.
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Sporcu Atleti

.
.
Toplam 24 / 2799 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001586/60000692/60006829