Sağlıklı ve zinde bir yaşamın en önemli koşullarından biri olan spor, sporcu atlet gibi özel kıyafetler gerektiriyor. Tarzını yansıtan, iyi malzemeden üretilmiş, kaliteli ürünler ile hareket etmek, yürümek ve spor yapmak hem daha keyifli hem de daha faydalı hale geliyor. Sporcu atleti bu anlamda beylerin aktivitelerini destekliyor ve kolaylaştırıyor. Önemli bir ihtiyacı karşıladığı gibi, kullanıcısına rahat hissettiriyor.

Sporcu Atlet

Gerek kullanılan kumaş dokusu, gerekse biçki ve modeli ile sporcu atleti, erkek tüketicilerin sportif bir yaşam sürmelerini teşvik ediyor. Ürünler, spor yaparken kullanılabildiği gibi, gündelik hayatın hareket gerektiren gündelik aktiviteleri esnasında da çok rahat ve sağlıklı bir giysi olarak işlev görüyor. Bahar ve yaz aylarında yapılan açık hava sporlarında, koşularda, yürüyüşlerde, üstte tek başına kullanılabiliyor. Daha serin havalarda ise sweatshirt’lerin, eşofman üstlerinin içine giyildiğinde, hem rahat ettiriyor, hem ter emiyor, hem de hava koşullarından bedeni koruyor. Sporcu atletleri, kesim ve biçim açısından farklı çeşitler barındırsa da her biri ter emici, nefes alan, cilt dostu malzemeden üretiliyor. Aynı zamanda dayanıklı ve uzun kullanım ömürlü olan ürünler, sıkı kullanan kişilerin bile uzun süre hareketli yaşamlarına eşlik ediyor. Doğal yapısı sayesinde, hiçbir cilt tipinde alerjiye yol açmıyor. Her yaş grubundan ve farklı beden yapılarına sahip beylerin beğenisini kazanıyor. Ev içi giyimde, tatilde, deniz kenarında, plajda ve yazlık ortamlarda, gündelik yaşamın pratik ve rahat giysisi olarak da değerlendiriliyor.

Sporcu Atlet Modelleri

Değişen beden tiplerine, ölçülerine ve farklı kişisel tercihlere bağlı olarak, sporcu atletlerinin de değişik modelleri bulunuyor. Modellerden bir kısmı geniş yuvarlak yakalı ve klasik atlet formuna sahipken, bazı modellerde boyun kısmına daha yakın, dar yuvarlak yakalar kullanılıyor. Askı tiplerinde de farklı biçimler ve değişen tasarımlar söz konusu. Sırtı geniş klasik askı tarzı modellerde yerini alırken, bazı tasarımlar kürek kemiklerini dışarıda bırakan geniş omuz oyukları ile geniş askılarla dikkat çekiyor. Bir kısım sporcu atleti ise kolsuz tişört tarzı ile atlete farklı yorum getiriyor. Bisiklet yaka ve yarım kollu modeller de koleksiyonda bulunurken, uzun kollu termal atletler özel bir yere sahip bulunuyor. Geniş ve dar yuvarlak yakalı sportif atletler daha fazla ilgi toplamakla beraber üçgen yaka seven beyler için de uygun seçenekler göz dolduruyor. Ürünlerin doku, renk ve desen açısından da modellerinde çeşitlilik öne çıkıyor. Kullanılan kumaş türleri farklılığı oluşturan unsurlardan biri. Esneyen kumaşlar, atlet giyildiğinde vücudu tam olarak sarmasını sağlıyor. Daha hafif ve lastiksiz malzemeden üretilen modeller ise vücuda yapışan tasarımları tercih etmeyenler için sunuluyor. Ürünlerde siyah, beyaz ve gri gibi sade renklerin yanı sıra, değişik renk seçenekleri de seçilebiliyor. Ürünlerin bir kısmında ise, tasarımlara ağırlıklı renklerin yanında farklı renklerde detaylar zenginlik katıyor.

Sporcu Atlet Fiyatları

Zinde ve uzun bir hayata sporla adım atmak isteyen, hareket alışkanlığını kazanmış olan erkeklerin kıyafette başlıca tercihlerinden biri olan sporcu atletleri, kullanıcı dostu fiyatları ile de yüz güldürüyor. Uzun süre yıpranmadan, formu bozulmadan, yırtılmadan kullanılabilen ürünler, tüketici için çok karlı bir alışverişe dönüşüyor. Kalite fiyat dengesinde de kullanıcıdan yana bir sonuç ortaya çıkarıyor. Defalarca yıkandığında bile renkleri solmuyor, dokuları özelliğini kaybetmiyor. Sağladığı rahatlık ve fayda, sahip olduğu kalite düzeyi ve konforlu kullanım ile, kullanıcısına iyi bir alışveriş yapmış olmanın keyfini yaşatıyor. Sporcu atletleri ile yaşam kalitesini artırmak, tüm beyler için mümkün hale geliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Sporcu Atleti

353 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Pierre Cardin
  2. Kiğılı
  3. Koton
  4. Big Sam
  5. Deepsea
  6. DeFacto
  7. Tutku
  8. Darkzone
  9. Namaldı
  10. Orbis
  11. Şahinler
  12. Seher
  13. Özkan
  14. Anıt
  15. Berrak
  16. NBB
  17. Jiber
  18. Ödül
  19. Emay
  20. Focuswear
 2. Beden A-Z
 3. Renk
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Ürün Puanı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001586/60000692/60006829
Başa dön