Starter 

Starter nedir? 1971 yılında kurulmuş olan ve büyük lig spor takımlarına odaklanmış üretimler yapan bir markadır. Amerikan giyim üreticisi olarak faaliyetlerini sürdüren bu marka, farklı türden kıyafetler tasarlar. Markanın mevcut lisansları ise NFL, NBA, NHL, MLB takımları olarak sıralanabilir. Bunun yanı sıra, spor dışında da markanın anlaşmalı olduğu firmalar da bulunmaktadır. Günümüzde büyük birkaç markanın ise Starter markası ile ortaklığı vardır. 

Markanın ürettiği ürün çeşitleri arasında, spor sweatshirtler, erkek kapüşonlu sweatshirtler, spor t-shirtler, erkek bisiklet yaka sweatshirtler, erkek bisiklet yaka t-shirtler, zincirli ağaç kesme aksesuarları ve yavru kedi malzemeleri yer alır. Bu kategoriler arasından kendinize en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Spor şıklığı yakalayabileceğiniz erkek ve kadınların stiline hitap eden farklı giyim seçeneklerini kontrol edebilirsiniz. 

Starter Ürün Seçenekleri

Starter markasının ürettiği giyim ürünleri, spor faaliyetlerine hitap eden modellerdir. Farklı baskı özellikleriyle üretilen sweatshirt ve t-shirtler tarzınıza hitap eden özelliklerdedir. Özellikle, basketbol severlerin tarzına hitap eden baskı özellikleri dikkat çeken niteliklere sahiptir. Starter markasının üst giyim ürünleri, ayakkabı, spor outdoor, pet shop, yapı market, oto ve bahçe gibi kategorilere yer verilmiştir. Bu kategoriler sayesinde, farklı kullanım alanlarını destekleyen ürünleri ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz.

Erkek, kadın ya da erkek çocukların beden yapısına uyumlu olan t-shirt ve sweatshirtler, farklı renk skalalarına sahiptir. Siyah, beyaz, saks, yeşil, gri, bordo, mor ve benzeri canlı renkler ile spor giyim ürünlerini kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Giyim ürünleri, yazlık, kışlık ya da mevsimlik kumaşlarla üretilmektedir. Böylece her mevsimde rahatlıkla Starter markalı giyim ürünlerini kullanabilmeniz mümkündür. Özellikle, fit baskılı olarak imal edilen modeller sporseverler tarafından dikkat çekmektedir. 

Kapüşonlu, kapüşonsuz, sıfır kol, uzun kol, kısa kol gibi farklı sweatshirt modellerine seçenekler arasından ulaşabilirsiniz. Bu ürünler, markanın imzasını taşıyan baskı ve tasarımlarla daha da anlam kazanmıştır. Dolayısıyla spor tarzın farklı anlamlar katılarak yansıtılmasından kaynaklı olarak uçta modeller ortaya çıkarılmıştır. Markanın kalitesini tanıttığı kategoriler arasında bir tek giyim ürünleri yer almaz. Farklı alanlarda tercih edilen ve kullanılan ürünler de Starter marka imzasını taşır. 

Starter Pet Shop Ürünleri

Starter markası, yoğunluklu olarak giyim malzemeleri üretse de pet shop malzemelerine de ürün seçenekleri arasında yer vermektedir. Örneğin, kedi başlangıç setleri, sevimli dostlarınızın ihtiyaç duyduğu malzemelerden oluşur. Set 10 parçadan oluşur ve içinde kedi tuvaleti, kedi kum küreği, kedi kumu, kedi tırmalama tahtası, kedi tasması, kedi oyuncağı, mama ve su kabı ve yaş mama bulunur. Bu setin içinde yer alan su ya da mama kabı gibi ürünler, plastik malzemeden üretilmiştir. 

Kedi malzemesi setinde ağırlıklı olarak pembe tonları kullanılmıştır. Evinizde beslediğiniz ya da beslemeyi düşündüğünüz kedilerin karakteristik yapısına uygun olarak üretilen setlerdir. Bu nedenle, her hayvan severin rahatlıkla satın alacağı işlevsel setlerdir.

Starter Sweatshirt Modelleri

Starter sweatshirt modelleri, kadın, erkek ve çocuklar için özel olarak üretilmektedir. Spor tarza bürünmekten hoşlanan bireyler için farklı tip ürün kategorileri oluşturulmuştur. Özellikle, basketbol tutkunlarının rahatlıkla kullanabileceği sweatshirt modelleri vardır. Örneğin, erkeklerin kullanabileceği kapüşonlu ve farklı baskılarla üretilen kısa ya da uzun kollu modeller seçenekler arasındadır. Aynı zamanda, bisiklet yakalı olarak üretilen sweatshirt modelleri vardır. T-shirtler gibi sweatshirtler de yaz aylarına uygun kumaş ve işçiliklerle üretilir. Çünkü sıfır kol ya da kısa kol olarak imal edilen modeller yaz aylarında sık sık kullanılır. 

Erkek spor giyime yön veren ürün gruplarının yanı sıra kadınların da spor giyimde kendilerini bulabilmeleri için marjinal modeller üretilmiştir. Kadın giyim için de yine baskılı ve özel tasarımlar yapılmıştır. Kapüşonlu ya da kapüşonsuz olarak iki seçenekli şekilde üretilen sweatshirtler, mevsimlere uygun kumaşlar kullanılarak imal edilir. 

Starter Spor Outdoor Modelleri

Spor tarzını ortaya çıkarmak isteyen kadın ya da erkekler için özel tasarımlara yer verilmiştir. Spor outdoor kullanıma uygun olarak üretilen t-shirt ya da sweatshirt seçenekleri vardır. Bu ürünlerde kullanılan baskılar arasında; Bucks Sleeveless, Detroit basketbol, Houston 34, heat key basic, harden, cavaliers, bed stuy gibi seçenekler yer alır. Bu baskılar, özel yöntemler kullanılarak t-shirt ve sweatshirtlere yapılmıştır. Ayrıca her baskıda kullanılan renk ve işçilik de farklıdır. Kaliteli ürünler kullanılarak yapılan baskı işlemleri sayesinde, bu ürünler uzun süre kullanılsa bile baskılar zarar görmez. Yani herhangi bir aşınma, yıpranma ya da solma gibi problemler yaşanmaz. 

Outdoor kullanıma uygun olarak üretilen üst giyim spor malzemeleri, son derece kalitelidir. Aynı zamanda, Starter markasının renkli tasarım anlayışı sayesinde, spor tutkunları rahatlıkla kombinlerini oluşturur. Yapılan kombinler genellikle, eşofman altlarıyla birleştirilir. Alt giyim renklerine uygun olarak kullanabileceğiniz birçok üst giyim rengi ve ürünü bulunur. Bu ürünler sayesinde, spor giyimindeki tarzınızı yansıtarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Aynı zamanda, Starter markası taşıyan outdoor ürünleri, son derece rahat ve kullanışlıdır. Ayrıca kullanılan özel işçilikler ve kumaşlar sayesinde rahatsızlık yaşamadan bu ürünleri kullanabilirsiniz. 

Starter Ürün Fiyatları

Starter fiyat aralıkları, üründen ürüne değişkenlik gösterir. Markanın genel olarak ele aldığı ürünler arasında spor kıyafetleri yer alır. Ancak farklı alanlarda da marka adını duyurmayı başarmıştır. Örneğin, yapı market, bahçe ya da oto ürünleri, pet shop, ayakkabı gibi ürün grupları da üretmektedir. Buna bağlı olarak da her ürünün fiyat aralığı farklılık gösterir. Genel olarak, markanın ürün fiyatlarını etkileyen faktörler arasında; model, kullanım alanı, üretim yapısı, ürünlerde kullanılan malzemeler yer alır. 

Starter marka tutkunlarının tercih edeceği ürün, kumaş ve kategoriye bağlı olarak ödeme yapacağını söyleyebiliriz. Çünkü her bir ürün için farklı bir piyasa değeri belirlenmiştir. Ancak genel olarak, markanın ürettiği giyim ve diğer kategoriler uygun fiyat aralıklarıyla satışa sunulur. Ekonomik bir alışveriş yapmak için markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz. Çünkü bu marka oldukça köklü ve bir o kadar da kaliteli bir patente sahiptir. 

Hemen hemen her spor severin zevkine ve tarzına hitap eden ürün seçeneklerine Starter markası yer vermiştir. Aynı zamanda, hayvan severlerin can dostlarına özel olarak üretilen malzemeler de yapılan imalatlar arasındadır. Bu ürünler, farklı amaçlara hitap ettiği için imalatlarında kullanılan işçilik ve malzemeler de değişkenlik gösterir. Dolayısıyla fiyatları da bu unsurlara bağlı olarak farklılık gösterir. 
Starter markasının En Fazla Tercih Edilen Kategorisi Hangisidir?

Starter markasından en fazla tercih edilen ve beğenilerek giyilen ürünler arasında t-shirt ve sweatshirtler yer alır. Bu ürünler, basketbol liglerinin görselliğini yansıtan özelliklere sahiptir. Bu nedenle, basketbol severler tarafından sıkça tercih edilen bir markadır. 

Starter Hangi Yaş Gruplarına Hitap Eder?

Markanın ürettiği giyim ürünleri, yetişkin ve çocukları kapsamaktadır. Erkek ve kadınlara özel olarak üretilen spor kıyafetleri, farklı beden ölçülerine uyum sağlamaktadır. Bu nedenle, her yaş ve bedendeki bireylerin bu ürünleri tercih edebilmesi mümkündür. 

Starter Köklü Bir Marka Mı?

Bu marka, büyük lig takımlarına yönelerek üretimlerine yön vermektedir. 1971 kurulumlu olan Starter, en köklü spor giyim markalarından bir tanesidir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Starter

5.820 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Beden
 6. Renk
 7. Yaka Stili
 8. Sezon
 9. Satıcı A-Z
 10. İndirimli Ürünler
 11. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön