Basketbol

Basketbol, futboldan sonra dünyanın en popüler ikinci sporu durumunda bulunuyor. Çocuklardan yetişkinlere kadar geniş bir kitlenin ilgisini çekmeyi başaran spor dalı, basketbol malzemeleri kullanılarak bireysel veya takım halinde oynanabiliyor. Basketbol ayakkabıları, basketbol giyim malzemeleri, basketbol topları ve basketbol aksesuarları içerisinden uygun malzemeler seçildikten sonra basketbol oynamak için tüm şartlar yerine getirilmiş oluyor. Bahçesi bulunan kişiler, uygun bir alana pota takarak, panyalı pota monte ederek ya da taşınabilir pota koyarak kişisel basketbol sahasını hayata geçirme olanağına sahip bulunuyor. Kişiler, mini boyutlu ürünlerden nizami boyutlu ürünlere kadar farklı ölçülerde basketbol malzemeleri temin edebiliyor. Böylece çocuklar, gençler ve yetişkinlere uygun basketbol ortamları hazırlanabiliyor.

Oyuna Odaklanmaya Yardımcı Olan Basketbol Aksesuarları

Basketbol aksesuarları içerisinde saha içinde ve dışında çeşitli amaçlarla kullanılabilecek basketbol malzemeleri bulunuyor. Oyunculara basketbol tekniklerini geliştirmeleri ve ekstra antrenman yapmaları için sunulan basketbol malzemeleri arasında hedef şut geliştirme aparatı, şut çalıştırıcı, defans antrenman aparatı, şut ve ribaund çalıştırıcı, taktik tahtası, çeviklik antrenman aleti ve oyun setleri yer alıyor. Antrenman ve oyun sırasında sürekli hareket halinde olan oyuncunun saçları tarafından rahatsız olmaması için saç bandı, ellerinde ve göz çevresinde terlemeye bağlı sıkıntı yaşamaması için bileklik ve antrenman gözlüğü gibi basketbol malzemeleri kullanması, oyuna odaklanmasına ve göstereceği performansa olumlu yönde katkı sağlıyor.

Hareket Özgürlüğü ve Konfor Sunan Basketbol Ayakkabıları

Basketbol, topla ellerin sürekli aktif ilişkide olduğu bir spor dalı olmakla beraber ayakların verimliliğine ve kondisyonuna da ihtiyaç duyuyor. Birçok önemli spor markası tarafından çeşitli teknolojilerle üretilmiş olan ve piyasaya sürülen basketbol ayakkabısı modelleriyle oyuncular tutunma, hız, dayanıklılık ve esneklik konularında destekleniyor. Nefes alan yapıdaki modeller ayakların terleme sorununun önüne geçiyor. Oyun süresince ayakların konforu korunmuş oluyor. Hareket özgürlüğü kazanan ayaklar, oyun kalitesini yukarı taşıyor. Tasarım bakımından da model seçenekleri bulunan basketbol ayakkabı modelleri, farklı renk ve numara seçenekleriyle kullanıcıların tercihine sunuluyor. Efsane NBA oyuncularından ilham alınarak dizayn edilmiş olan modeller, kullanıcılara hayranlık duydukları oyuncuların ayakkabılarıyla sahaya çıkma fırsatı veriyor.

Uygun Basketbol Topu Seçimiyle İç ve Dış Mekânda Oynama Olanağı

Yalnızca spor salonunda kullanılması uygun olan basketbol topu modellerinin yanı sıra hem iç hem de dış mekânda ya da sadece dış mekânda kullanılabilen model alternatifleri bulunuyor. Kişiler, basketbol oynamayı planladıkları alana göre basketbol topu modeli seçimi yapabiliyor. Renk, top beden numarası ve üretim malzemesine göre de ürün seçimi gerçekleştirilebiliyor. Model seçenekleri arasında tek veya çok renkli, 3 ile 7 arasında değişen boyutlarda, kauçuk ya da poliüretan deri malzemeden üretilmiş olan basketbol topları yer alıyor. Ayrıca FIBA ve Euroleague gibi basketbol organizasyonlarında kullanılan resmi oyun topları da kişilere ürün alternatifi olarak sunuluyor.

Basketbol Giyim Ürünleriyle Rahat ve Güvenli Oyun

Son derece geniş bir model yelpazesi bulunan basketbol giyim ürünleri, sadece saha içini değil saha dışını da kapsıyor. Oyun sırasında giyilen forma ve şorttan, oyun öncesinde ve sonrasında giyilen tişörtlere kadar yetişkin ve çocuk kullanıcılar için ürün alternatifleri bulunuyor. Ürün modelleri, farklı renk ve beden seçenekleriyle kullanıcıların tercihine sunuluyor. Dizlik, bilek desteği ve kolluk gibi ürünler, oyuncunun antrenman ve oyun esnasında sakatlık ve yaralanma riskleriyle karşılaşmasını minimum seviyeye indiriyor. Önemli spor malzemesi üreticisi markaların bağımsız tasarımlı ürünlerinin yanı sıra çeşitli takımların lisanslı ürünleri de alternatifler arasında yer alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Basketbol Malzemeleri

2832 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Spor / Fitness
Spor / Fitness
Spor Branşları
Spor Branşları
Basketbol
Basketbol
Basketbol Aksesuarları
Basketbol Aksesuarları
Basketbol Ayakkabıları
Basketbol Ayakkabıları
Basketbol Giyim
Basketbol Giyim
Basketbol Topları
Basketbol Topları
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 38 / 2832 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?