Basketbol Ayakkabıları

Basketbol Ayakkabıları

En önemli spor dalları arasında yer alan basketbol, dünya genelinde birçok farklı kıtada sayısız sporcu tarafından tercih ediliyor. En popüler spor dalları arasında yer alan basketbol, sahip olduğu büyük federasyon sayesinde de başarılı bir şekilde büyüme göstermeye devam ediyor. Basketbola gönül veren sporcuların, antrenman ve müsabaka sırasında ayak sağlıklarını ise basketbol ayakkabıları koruyor. Hem antrenman hem de spor müsabakaları için özenle tasarlanan basketbol ayakkabıları, ayak sağlığını %100’e varan oranlarda destekliyor. En hareketli dönemlerde en uzun süre boyunca giyilmesi gereken durumlarda bile ayaklarda konfor sağlıyor. Bu sayede ayak sağlığı başta olmak üzere iskelet sistemine de olumlu yönde destek veriyor. Basketbola gönül verenlerin yanı sıra sporcuların ve günlük yaşamda rahat olmayı tercih edenlerin de seçtikleri en trend basketbol ayakkabıları modelleri kategoride sizleri bekliyor. Tadına varacağınız bir alışveriş yapmak ve tahmin edemeyeceğiniz kadar modeli bir arada incelemek için kategoride yer alan ürünleri gözden geçirebilirsiniz. 

Hem güvenli hem de verimli bir performans ortaya koymak için tercih edilen basketbol ayakkabıları erkek modelleri sahip olduğu yeterli düzeyde esneklik ile de beğeni topluyor. Kavrama özelliği son derece yüksek olan basketbol ayakkabısı modelleri ayakları ve bilekleri saran özel yapısı ile de kullanım esnasında güven sağlıyor. Ayak konforunu en iyi seviyelere çıkartan basketbol ayakkabısı modelleri sağlıklı bir basketbol oyunu geçirmek için en ideal ortamı oluşturuyor. Ayak numaranıza ve tarzınıza uygun modeller arasından yapacağınız tercihler ile spor hayatınızı daha konforlu bir hale dönüştürebilirsiniz.

Basketbol Ayakkabısı Modelleri

Hem profesyonel hem de amatör basketbol hayatını destekleyen basketbol ayakkabısı erkek modelleri kullanışlı tasarımları sayesinde performansını artırıyor. Hem kaliteli hem de her biri popüler olan orijinal basketbol ayakkabısı modelleri bütün beklentilerinizi karşılamaya odaklanıyor. Dayanıklı olduğu kadar esnek ve hafif yapısı ile beğeni toplayan basketbol ayakkabıları nefes alabilen özellikleri ile de ayak sağlığına maksimum katkı sağlıyor. Basketbol ayakkabısı modelleri arasından yapacağınız tercih ile hareketleriniz kısıtlanmadan ve uzun saatler boyunca yorulmadan kullanabilirsiniz.

Basketbol Ayakkabı Ölçü Aralığı Nelerdir?

Basketbol tutkunuzu en yüksek seviyeye çıkartacak olan basketbol ayakkabısı erkek modelleri arasında her ayak numarasına uygun bir tercih mutlaka bulunur. Ayak numaranız kaç olursa olsun, mutlaka kendinize yuğun bir modele sahip olabilirsiniz. Basketbol ayakkabısı 43 numara seçenekleri genelde sınırlı olarak üretilse de sipariş edeceğiniz durumlarda mutlaka stoklardan ayağınıza uygun bir numara gönderimi yapılır. Büyük ve geniş ayaklarınız için konfor garantili basketbol ayakkabı modellerini ayaklarınız terlemeden ve şişmeden güvenle kullanabilirsiniz. Basketbol ayakkabısı 42 numara genelde çok çabuk tükenir. Kategoride yer alan birçok ayakkabı modelinin 42 numarası stoklarda mevcuttur. Erken dönemde yapacağınız tercihler ile birçok farklı modelde dilediğiniz ayakkabı modeline sahip olma şansını yakalayabilirsiniz. 

Çocuklar İçin Basketbol Ayakkabısı Modelleri 

Basketbol ayakkabıları özel iç taban tasarımı sayesinde her yaşa hitap ediyor. Çocuklarda gelişmeye devam eden ayak yapıları dikkate alınarak, basketbol ayakkabıları özel kalıplar ile üretiliyor. Her ayak bedeni için uygun olan ayakkabılar gelişimi destekleyen özel yapısı sayesinde çocuklarda iskelet sistemine olumlu katkı sağlıyor. Farklı model seçenekleri arasında hem kız hem de erkek çocukların zevklerine uyan birçok farklı model seçeneği bulunuyor. Çocuklarınız için ihtiyacınız olacak basketbol ayakkabısına en uygun fiyat garantisi ile sahip olabilmek için kategoride bulunan ürünlere göz atmanız yeterlidir.

Basketbol hayatı kadar gündelik yaşamda da kullanılabilen basketbol ayakkabısı çocuk modelleri teknik özellikler ile de desteklenir. Çocuklar her türlü spor faaliyetine basketbol ayakkabıları ile katılabilir. Hem koşu hem yürüyüş hem de daha pek çok farklı spor dalları ile uyumlu olan basketbol ayakkabısı modelleri çocuklara oyun esnasında da ihtiyacı olan rahatlık ve konforu sunar. 

Basketbol Ayakkabısının Ayak Salığı Üzerindeki Etkisi 

Basketbol ayakkabısı modelleri, özel taban tasarımı sayesinde hem yürüyüş hem de koşma esnasında ayaklarda mükemmel bir tutuş sağlıyor. Ayakları ve bilekleri kavrayan özel dokusu burkulmaları yüzde 90’a varan oranlarda önlüyor. Yere sağlam bir şekilde basmak için tasarlanan özel taban tasarımı sayesinde çocukların düzgün bir yürüyüş performansı kazanmasına yardımcı oluyor. Yaralanmaları minimum seviyeye indiren çocuk basketbol ayakkabıları saha içerisinde her türlü oyun esnasında çocuklara ihtiyacı olan dengeyi de sağlıyor. Ayakkabıları inceledikten sonra ayakkabıların teknik özelliklerine göz atarak ihtiyacınıza en uygun modeli güvenilir koşullarda sipariş verebilirsiniz. 

Basketbol Ayakkabısı Kadın Modelleri

Her yaşa uyum sağlayacak özel tasarımları ile dikkat çeken basketbol ayakkabısı modelleri kadın tasarımları ile de ön plana çıkıyor. Görünümüne özen gösterenler için birçok farklı model seçeneği sunuyor. Hem sade hem de rengarenk modeller iç tasarımları ile de kadınlarda gün boyu rahatlık sağlıyor. Kadınların narin kemik yapıları düşünülerek özel olarak tasarlanmış basketbol ayakkabıları kadın modelleri özellikle ayak bileklerini koruma görevini üstleniyor. Ayak bileklerini korumaya yönelik özel olarak tasarlanan basketbol ayakkabıları kadın modelleri en ince ayaklarda bile mükemmel bir koruma ve kavrama sağlıyor. Kategoride yer alan kadın basketbol ayakkabı modelleri arasından yapacağınız tercih ile gün boyu kendinizi hem rahat hem de güvende hissedebilirsiniz.

Basketbol Kadın Ayakkabıları Her ayak Tipine Uygun mudur?

Basketbol yaşantınızı destekleyen basketbol ayakkabısı kadın modelleri sizi sizden daha çok düşünüyor. Özel bağcıklı yapısı sayesinde modelleri ayağınıza göre ayarlama fırsatı sunuyor. Hem kemikli hem de taraklı ayaklar için birçok farklı model seçeneği sunuluyor. Ayakları küçük ve kibar gösteren özel kalıplar sayesinde hem konforu yakalamak hem de ayaklarda şirin bir görünüm yaratmak mümkün olabiliyor. Ortopedik dokusu ile ayak topuklarını koruyan basketbol ayakkabısı modelleri kadınların en zorlu spor dallarında bile kendilerini rahat ve güvende hissetmelerini sağlıyor. 

Kadın basketbol ayakkabı modelleri arasında her ayak bedenine uygun model seçeneği bulunur. En çok terci edilen kadın ayakkabı bedenleri 38 ve 39 numaradır. Basketbol ayakkabıları 39 numara modeller arasında daha fazla seçeneğe sahip olmak için zaman kaybetmeden kategoriye göz atarak, siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Kategoriden satın alacağınız ayakkabıları sadece basketbol antrenmanlarınızda değil, günlük yaşamda birçok farklı aktivite sırasında da kullanabilirsiniz.

Gençler İçin En İyi Basketbol Ayakkabı Modelleri

Basketbol ayakkabılarının en büyük avantajlarından birisi ayak sağlığını desteklemek amacı ile üretiliyor olmasıdır. Bu sayede her koşulda ayakların rahat etmesi sağlanır. Hareket alanına esneklik kazandıran basketbol ayakkabıları adım atmayı ve özellikle de sıçramayı destekler. Bu sayede özellikle oyun sırasında daha az efor sarf ederek daha yükseklere zıplamak mümkün olur. Sekmeyi destekleyen basketbol ayakkabıları ile hareket sınırlaması son bulur. Bu sayede en zor hareketlerde bile ayak ve bilekler elastikiyet kazanır. Basketbol oyunlarından haz almak ve performansınızı artırmak için kategoride sunulan basketbol ayakkabı modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Basketbol ayakkabıları hem bağcıklı hem de cırt cırtlı modeller içerir. Bu sayede her yaş kullanımı için uygunluk kazanır. Bağcıklı modeller, açılma ve çözülme ihtimaline karşı koruyucu bant özellikleri ile geliştirilmiştir. Bu sayede bağcıkları bağladıktan sonra kemerler ile açılmasını önleyebilirsiniz. Yastıklama özelliğine sahip olan basketbol ayakkabıları gençlere basketbolu sevdirmekle kalmaz, aynı zamanda onları oyun boyunca da destekler. 

Gençler için üretilen basketbol ayakkabısı modelleri özel kumaşlar ve ürünler kullanılarak üretilir. Bu sayede belirli bir süre kullanımdan sonra ayakkabılar ayakların şeklini alır. Ayakkabılar ideal yumuşaklığa ulaştıktan sonra da kullanım sırasında ayaklarınızda hiç ayakkabı olmadığı hissi yaratır. Buna ilave olarak basketbol ayakkabıları darbelere karşı da dayanıklıdır. Hem rahat hem de güvenilir bir ayakkabıya sahip olmak için kategoride sunulan ürünler arasından beğendiğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. 

Basketbol performanslarınız sırasında hem oyun tarzınızı ortaya koymak hem de şıklığınızı göz önüne sermek için kategoride onlarca farklı basketbol ayakkabısı seçeneği sizleri bekliyor. Zevkinize uygun göz alıcı modeller arasından özgürce tercihlerinizi yapabilirsiniz. Güvenli satın alma koşulları atında alışverişlerinizi gerçekleştirmek için dilediğiniz ayakkabı modelini sepetinize ekleyebilir ve alışveriş için ilk aşamayı gerçekleştirebilirsiniz. 

Doğru Tercihler ile Oyun Sırasında Yüksek Performanslar

Basketbol ani manevralar gerektiren bir spor dalıdır. Oyun başından sonuna kadar aktif olmak gerekir. Her spor dalında olduğu gibi basketbol dalında da bir takım ekipman ve aksesuarlar önem arz eder. Basketbol sporunda olmazsa olmaz ekipmanlardan bir tanesi ayakkabıdır. Sıradan bir spor ayakkabı ile basketbol oyununda etkin bir performans sergilemek mümkün değildir. Mutlaka doğru tercihler yapılarak, ayak modeline en uygun ürünün tercih edilmesi gerekir. Kendinize en uygun modele karar verdiğiniz anda performansınızın ciddi oranda arttığını siz de fark edeceksiniz. 

Sağılığınızı düşünerek her aşamasında kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bir ayakkabı seçmeniz, spor hayatınızı daha uzun süre aktif tutmanız anlamı taşır. Yanlış ayakkabı tercihiniz ile kariyerinizi daha başlamadan bitirebilirsiniz. Daha aktif bir spor yaşamına sahip olmak ve daha üstün başarılar elde etmek için ayakkabı tercihinizde mutlaka dikkatli ve özenli olmanız gerekir. Tercih sırasında ayakkabının taban özelliklerine, bilek yükseklik detaylarına dikkat etmeniz ve kendiniz için en doğru seçimi yapmanız gerekir. Bilek desteği ile diğer spor ayakkabı modellerinden ayrılan basketbol ayakkabıları ayaklarınıza yüklenecek olan yüklerin dengelenmesinde de önemli bir rol taşır. 

Basketbolda performansınızı artıracak özel tasarım ayakkabılar kaymaz özellikleri ile size oyun sırasında ekstra güç ve destek sağlar. Basketbol ayakkabı modelleri arasında yetişkinlerde her ürün 36 numaradan başlar 43 numaraya kadar devam eder. Bu sayede her modelde ayağınıza uygun bir ayak numarası bularak ürünü sipariş vermenizin önü açılır. Geniş numara seçenekleri sayesinde basketbol ayakkabıları dünyanın her yerinde bulunan sporcular tarafından ilgi görür. 

Her sezon yeni modellerin eklendiği ayakkabı modelleri arasından zevkinize uygun modeli tercih edebilir ve ilgi gören markaların en orijinal ürünlerine sahip olabilirsiniz. Performans değerlerinizi maksimum seviyeye ulaştırmak için sporcunun konforu düşünülerek üretilen basketbol ayakkabısı modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Basketbol ayakkabılarına en uygun fiyatlar ile sahip olabilmek için kategoride sizlere birçok seçenek sunuluyor. Basketbol ayakkabısı ucuz model seçimleriniz ile de ihtiyacınız olan başarıyı yakalayabilirsiniz.

Yeni Sezon Basketbol Ayakkabı Modelleri

Basketbol ayakkabılarının her bir bölümü farklı bir özelliğe sahiptir. Tabanlar yere sağlam basmayı sağlar ve kaymayı önler. Sıkı tutuş özelliklerinin yanı sıra daha yükseğe sıçramayı sağlar. Bilek kısımları bilek sağlığını korurken, üst kısımlar hava geçirgen özellikleri ile ayakların terlemesini önler. Basketbol ayakkabılarının uç kısımları ile özel geniş tasarımları sayesinde parmakların rahat hareket etmesini sağlar. Bu sayede bütün parmaklar ayakkabı içerisinde her harekette serbest dolaşım halinde olur. Bu durum sporcuları tırnak batması başta olmak üzere birçok ciddi sağlık probleminden korur. Özellikle uzun saatler boyunca kullanılması gereken durumlarda ayakkabının ön kısımları ayak parmaklarını her türlü hasardan korur. Böylece rahat hareket eden ayak parmakları ile kendinizi her an rahat hissedebilirsiniz. Bu durum doğal olarak performansınızı etkileyecektir. 

Basketbol ayakkabıları hem parke hem de beton zeminlerde rahatlıkla giyilebilir. Bu ayakkabılar her zeminde istediğiniz güveni sizlere sunar. Kaygan zeminlerde bile giyebileceğiniz ayakkabı modelleri kaygan ıslak zeminlerde kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olur.

Basketbol ayakkabıları birçok farklı renk seçeneğine sahiptir. Bu sayede her zevke hitap eder. Siyah ve beyaz gibi ana renkler başta olmak üzere kırmızı, mavi, pembe, mor ve sarı gibi renkli ayakkabılar arasından da tercihlerinizi yapabilirsiniz. Model ve renk olarak farklı olan ayakkabılar rahatlık ve kalite açısından birbiri ile aynıdır.

Basketbol Ayakkabı Fiyatları

Basketbol oyuncularının iyi bildikleri bir konu oyun içerisinde birçok farklı oyuncu pozisyonu olduğudur. Bu doğrultuda bazı pozisyonlar atak gerektirirken bazı pozisyonlar ani sıçrama ve dönüş gerektirir. Pivot oyuncular ile pota altında görev alan oyuncular daha hareketli pozisyonlara sahiptir. Bu doğrultuda her pozisyon için tercih edilecek ayakkabı modeli de özelliklerine göre farklılaşır. Basketbol hayatınızda pozisyonunuza en uygun modeli tercih ederek basketbol ayakkabı fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz. 

Basketbol ayakkabı fiyatları hakkında bilgi almak için kategoride yer alan ürün özelliklerine göz atmanız yeterlidir. Basketbol ayakkabılarının üretiminde kullanılan her bir malzeme, ürünün fiyatını değiştirme konusunda etkilidir. Tercih edeceğiniz ürün özelliklerini inceledikten sonra fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz. 

Basketbol ayakkabısı fiyatları konusunda yapacağınız araştırmalar sizi çok farklı adreslere götürür. En kaliteli basketbol ayakkabı modelini en uygun fiyat garantisi ile satın almak için kategoriye göz atabilirsiniz. Her dönemde en yeni modellerin en erken dönemde sergilendiği basketbol ayakkabıları kategorisi fiyatları ile de sizlere avantaj sağlar. Herkesten önce en yeni modellere göz atmak ve modelleri kimse incelemeden ilk önce siz satın almak için ihtiyacınız olan ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli, basketbol ayakkabısı fiyat avantajı ile güvenilir koşullarda satın alabilirsiniz. 

Basketbol Ayakkabısı Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Basketbol ayakkabıları doğru tercih edildiğinde performansı iki katına varan oranda artırır. Oyuncular oyun pozisyonlarını göze alarak hareketlilik seviyelerine göre kendilerine en uygun modele karar verebilirler. Basketbol ayakkabısı seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer detay ayak yapısıdır. Basketbol ayakkabı modelleri bilekleri kavrayan özel tasarımlara sahiptir. Oyuncular ayak yapılarına göre kendilerine en uygun modele karar vererek hem oyun sırasında hem de antrenman esnasında performanslarını artırabilir.

Basketbol Ayakkabısı Fiyatları Nedir?

Basketbol ayakkabısı fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için öncelikle bir ürün üzerinde karar vermek gerekir. Basketbol ayakkabı modelleri birbirinden kaliteli ve sağlığa uygun malzemeler kullanılarak üretilir. Ürünlerin içeriklerine göz atıldıktan sonra daha doğru fiyatlara ulaşmak mümkündür. 

Basketbol Ayakkabıları Ne İşe Yarar?

Basketbol ayakkabılarının en büyük avantajı performansı artırmaya destek olmasıdır. Oyun esnasında ayakların rahat etmesini ve hava almasını sağlar. Bu sayede oyuncunun performansını üst seviyeye çıkartır. Bunun yanında kaymaz taban özellikleri ile zeminlerde kaymanın önüne geçer. Zemin tutuş özelliği ile sekme ve sıçrama durumlarında maksimum performans sağlar. Basketbol ayakkabıları özel tasarımı sayesinde sakatlanmaların da önüne geçmesi ile diğer ayakkabı modellerinden ayrılır. Üretimden sonra ünlü basketbol oyuncuları tarafından denenir ve ardından piyasaya sürülürler. Oyun dışında günlük spor aktivitelerinde de kullanıcılara rahatlık ve konfor sağlar. Ayak için uygun model tercih edildiği durumda basketbol ayakkabıları hem oyun için hem de günlük yaşamda hayatı kolaylaştırıcı etkiye sahiptir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Basketbol Ayakkabıları

359 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Değerlendirme Puanı
Toplam 24 / 359 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?