"Günümüzde basketbol, amatör ya da profesyonel fark etmeksizin özel olarak üretilmiş basketbol ayakkabıları ile oynanıyor. Basketbol sporuna ilgi duyan kişilerin en büyük dostları olan bu ayakkabılar, kaliteli malzemeden üretilmiş formları ve bilekli yapıları sayesinde beton ve parke zeminlerin üstesinden gelmenizi kolaylaştırıyor. Göz alıcı görüntüleriyle de sporcularda ayaklarına giydikleri ilk andan itibaren bir özgüven oluşmasını sağlayan basketbol ayakkabılarının faydaları bununla da sınırlı kalmıyor.

Dış taban yastıklamaları ve ayağınızı ferah tutmanıza imkan veren havalandırma deliklerine sahip olmalarıyla dikkatleri üzerlerine çeken basketbol ayakkabıları, aşınma ve yıpranma payları gözetilerek dayanıklılığa dayalı üretim şekliyle de uzun ömürlü kullanım avantajı ve azami sağlamlık sunuyor. Genel olarak sentetik deriden üretilmiş üst yüzeyleriyle öne çıkan ürünler, ayaklarınıza hiç olmadığı kadar konforu hissettirerek, aklınızın ayaklarınızda değil topta kalmasını sağlıyor.

Her geçen gün ilerleyen teknoloji ile birlikte inovasyon harikalarına dönüşen basketbol ayakkabıları, ani dönüş ve zıplamalar düşünülerek geliştirilen yapıları ile kusursuz bir denge kurmanıza destek veriyor. En üst düzey sporcuların gereksinimleri karşılayacak kıstaslarda üretilen ayakkabılar, ayak boyunca uzanan orta tabanları ve amortisman takviyeleriyle performansınıza da gözle görülür bir ivme kazandırıyor.

Dünyanın önde gelen spor firmalarının basketbol ayakkabıları, hepsiburada.com farkıyla sizlerle buluşmaya devam ediyor.

"

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Basketbol Ayakkabıları

52 ürün var
 1. Cinsiyet
 2. Markalar
  1. Nike
  2. Skechers
  3. Adidas
  4. Under Armour
  5. Jump
  6. Lig
  7. Lotto
  8. Puma
 3. Numara A-Z
 4. Numara A-Z
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Ürün Puanı
 7. Renk A-Z
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19002/403006
Başa dön