Ten Sütyen

Ten, birçok kişinin beğenisini alan önemli bir iç giyim markasıdır. Bu sebeple de öncelikle iç giyimde kalitenin önemini hazırladığı ürünlerle en iyi şekilde göstermektedir. Ten sutyen ve külot takımları başta olmak üzere pek çok ürün çeşidine sahiptir. Markanın iç giyim ürünleri ise, sutyen, külot, bustiyer ve korse gibi farklı seçenekleri de içerisine alır. Aynı zamanda kolaylık sağlayan toparlayıcı sutyen, emzirme sutyen, dantelli ve desenli sutyen üretimi de mevcuttur. Ürünlerinde renk skalası oldukça geniş olan Ten sutyenleri iç giyimde öncü marka olmaya devam ediyor. 

Bu sebeple de öncelikle ürün içeriğinde mevcut olan malzeme yapısı uzun süre kullanıma dayanıklı olarak hazırlanmıştır. Markanın ürünlerinde model çeşidi ise oldukça fazladır. Sutyen çeşitlerinde mevcut olan kalın bant kullanımı, kumaş çeşidi ve farklı tasarımı ile her zaman konforlu bir giyim olanağı sunar. Ürün alımı sırasında en çok dikkat edilmesi gerekenlerden biri de sutyenlerin sağlık açısından kaliteli bir malzeme yapısına sahip olmasıdır. Her üründe mevcut olan kalite standardı dikkate alınıp her bir modelde üst kalite üretim hakimdir. Ten sutyen markası, konforlu ürün yapısı ile kolay bir kullanım için tasarıma önem vermiştir. 

Ten Sutyen Modelleri

Sutyen çeşitleri ile en çok beğeni alan Ten markası, ürün yapısında mevcut olan esneklik ve kumaş kalitesine önem verilmesi ile her zaman kullanımda kolaylık sağlar. Fark yaratan marka aynı zamanda alerjik reaksiyona karşı ciltte tahriş etkisi yaratmaz. Bu sebeple de hassas ciltler için kolaylık sağlayan özel bir markadır. Ten sutyen modelleri yeni doğum yapmış anneler için de kolaylık tanır. Konforlu iç giyim ürünleri satışa sunan marka aynı zamanda kalite standartlarına uygun bir ürün skalasına sahiptir. Ten sutyen modelleri arasında yer alan çeşitler ise, emzirme sutyeni, desenli takımlar, bustiyer takımlar, kaplı takımlar ve dantelli takımlardır. 

Sutyen modellerinde kullanılan kumaşlar çeşitleri ise en çok dikkat edilen üretim materyalidir. Destekli ve desteksiz olarak iki kısımda hazırlanan sutyenler birçok kumaş çeşidi ile üretilir. Tasarımında mevcut olan göğüs bölgesinde daha dik ve oval hale getiren destek kullanımı mevcuttur. Günlük ve özel günlerde kullanım için en iyi alternatiftir. Özel tasarım cup seçenekleri ile göğsünüze tam olarak oturur ve göğüslerinizin dışarıya taşmasını engelleyen bir yapıdadır. Üretiminde geniş cup ve beden seçenekleri de geniş yelpazede tutulmuştur. Ekstra rahat dikişsiz kuplar sayesinde ekstra rahatlık sağlayan bir içerik kalitesi mevcuttur. 

Dantelin altındaki kumaş ilavesiyle birlikte maksimum konfor sağlayarak toparlama sağlar. Aynı zamanda göğüs uçlarınızı belli etmeyen bir yapıya sahiptir. Her yaşa uygun üretilen sutyen modelleri, dantel tasarıma sahip yumuşak ve elastik yapısı ile toparlama sağlar. Ön sabit askıları göğüsün daha dik ve sabit durmasına yardımcı olur. Ayarlanabilir arka askı ayarına sahip olması ise önemli bir kullanım kolaylığı sunar. Ön ve yan balenleri ile göğsünüzü sararak istediğiniz formu almasını kolaylaştırır. Bu ürünün ayrı olarak külot modeli ile takım kullanma imkanınız mevcuttur. İçeriğinde Polyamid, Elastan Cup, Polyamid, Elastan Dantel kullanılmıştır. Aynı zamanda yıkama talimatlarında ise 30 derecede yıkanabilir özellikte tasarlanmıştır. 

Ten Toparlayıcı Sutyen

Birçok sutyen modeli arasında en çok tercih edilenlerden biri de ten rengi toparlayıcı sutyen çeşididir. Göğüslerin toparlanmasını sağlayan ve daha dik durmasına yardımcı olan sutyen çeşidi her zaman kullanışlı yapısı ile tercih edilir. Toparlayıcı sutyenler straplez şeklinde de üretilmiştir. İstenilen modelde hazırlanan ürün aynı zamanda içerik malzemesinde de kaliteyi en iyi şekilde yansıtır. İçeriğinde mevcut olan malzeme yapısı ise, elastan, likra, polyamid lyrca, cup, polyester ve lyrca kullanımı mevcuttur. Hem yumuşak bir yapıya sahiptir hem de esnek bir kullanım ile gün boyu rahatlık sunar. 

Ekstra rahat toparlayan sutyen çeşididir. Bu sayede göğüslerde yumuşak kumaş tasarımı ile hassasiyete karşı özel üretimdir. Nefes alabilen kumaş yapısı mevcut olduğu için öncelikle kalite en iyi şekilde aktarılmıştır. İsteğe göre parlak veya mat kumaş içeriği tercih edilmiştir. Tercih edilmesine bağlı olarak beyaz, gri, siyah, bordo ve ten rengi üretim ağlanmıştır. Ten sutyen toparlayıcı modellerinde 75B üretimden 100B üretime kadar yapılmaktadır. Sutyenlerde özel şişirme kumaş teknolojisi ile ekstra şiş bir görünüm sağlar. Ürün içeriğinde yumuşak kavrama, hafif ve hissedilmez yapısı ve nefes aldıran kumaş teknolojisi kullanılmıştır. 

Ten Sutyen Kalitesi

Ten sutyenlerde üretim sırasında tercih edilen malzeme yapısına dikkat edilmektedir. Kullanıma uygun ve kaliteli yapısı ile kolay bir giyim imkanı sunmaktadır. Bu sayede konforlu bir iç giyim ürünü sayesinde göğüslerde gelişen herhangi bir cilt reaksiyonu veya terleme sorunu yaşanmamaktadır. Nefes aldıran kumaş teknolojisi ile birlikte hava alan ciltte herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Ürünlerde aynı zamanda sadece model çeşidi değil aynı zamanda ürün yapısı ve üretim kalitesi kadar satış maliyetleri de dikkate alınmaktadır. Ten sutyen modelleri ve fiyatları ile en çok tercih edilen ürünler arasında gelir. 

Her modeli ile beğeni alan sutyen çeşitleri arasında esnek yapısı ve sıkmayan kumaş çeşidi ile elastiki bir konfor sağlar. Ten sutyen modellerinde mevcut olan kalite standardı oldukça yüksek tutulmuştur. Emziren anneler için hazırlanan sutyen modellerinde özel açılır kapanır sistemi ile farklı bir dikim özelliği sunar. 75B üretimden 100 B aralığına kadar mevcut olan bir sutyen çeşididir. Emziren bayanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Üründe hem anneye hem de bebeğin temas sonrası zarar görmemesi için özel olarak üretilmiştir. Üretim materyalleri arasında pamuk, elastan, cup polyester, liycra tercih edilmiştir. 

Ten Sutyen Fiyatları

Farklı tarzlara hitap etmesi ile en çok tercih edilen ürünlerden biri de kaplı takımlardır. İkili olarak satışa sunulan takımlar hem sutyen hem de külot seçeneğinden oluşur. Sporda, evde ve dışarıda günlük kıyafetten özel kıyafet seçimine kadar rahat bir giyim imkanı sunar. Bu sayede kolaylıkla açılıp takılan yapısı ile tercih edilmektedir. Her rengi mevcut olan takımlarda tercihe göre birçok tasarım hakimdir. Ten sutyen fiyatları ise uygun maliyetlerde satışa sunulan önemli bir iç giyim ürünüdür. Hem uygun fiyatlarda hem de kaliteli bir üretime sahiptir. Toparlayıcı yapısı, göğüslerin dik durmasını sağlaması ve nefes alan kumaş tercihi ile cildin rahat etmesi sağlanır. Bu sayede ergonomik tasarımı ile her kıyafete uygun renk çeşidine sahiptir. Ten marka iç giyim ürünlerinde her çeşit ürün yapısı mevcuttur. Kumaş kalitesi ön planda tutulmuş olan markanın farklı çeşitlerde kullanıma göre ürün yelpazesi de mevcuttur. 

Ten Sutyen Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?

Ten sutyen alımında giyilecek kıyafet rengine uyum sağlaması ve doğru beden yapısına göre seçim yapılması önemlidir. 

Ten Sutyen Alımında Her Beden Ürün Mevcut Mu?

Ten sutyen çeşitleri 75B ile 100 B arasında ürün satışı yapmaktadır. 

Ten Sutyen Ürünlerinde Kumaş Kalitesi Nedir?

Ten sutyen markasının ürünlerinde kullandığı kumaşlar, polyamid, cup, liycra, elastan ve pamuklu olarak tercih yapılmıştır. Bu sebeple de dayanıklı bir ürün özelliğinde sahiptir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ten Sütyen Modelleri ve Çeşitleri

İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 148 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000678/ten