En Ucuz ve Kaliteli Tesettür Gömlekler

Tesettürlü giyim modasının en popüler parçalarından olan tesettür gömlek modelleri, birbirinden şık tasarımları ile dikkat çekici ürünlerdir. Kadınların en favori giyim ürünü olmasının temel sebebi ise hem rahat hem de çok sık kullanımıdır. Tesettür tunik modelleri, günlük yaşamınızda sizlere konforlu bir deneyim sunarken aynı zamanda hemen her koşula adapte sağlar. Dolayısıyla, her tarzda kadının rahatlıkla tercih edebildiği bir üst giyim ürünüdür. Pek çok farklı şekilde kesim yöntemi ile üretilmesi, birbirinden farklı görünüme sahip varyasyonların olmasını sağlar. Tesettür gömleklerin özellikle yazlık olanları, barındırdıkları kumaş yapısı sayesinde aynı zamanda ferahtır. Hava sirkülasyonu sağlaması, tesettür gömlek giyen kişilerin en sıcak yaz aylarında bile ferah bir şekilde hissetmelerini sağlar. Sonbahar ya da kış aylarında ise hem mevsime uygun soft renk seçenekleri ile göze çarpar hem de zorlu hava şartlarına uyum sağlayarak vücudun üşümesini önemli ölçüde engeller. Tesettür gömleğin bu kadar sık tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise tasarımlarıdır. Farklı kesimlerin yanı sıra üzerlerinde bulunan işlemeler sayesinde dikkat çekici görselliğe kavuşur. Kısa gömleklerin yanı sıra, tunik olarak kullanılabilen uzun modelleri de mevcuttur. Bütün bunlardan dolayı, kullanıcılarına çok fazla seçenekte kombin yaratma imkanı verir. Fazla seçenekte kombin oluşturma olanağı verilmesinin en temel artısı ise her bireyin kendi giyim tarzına uygun görüntüye kavuşabilmesini sağlamasıdır. Abiye ve sade görüntüye sahip modellerden dilediğinizi seçerek, hayallerinizdeki görüntüye kavuşabilirsiniz.

Moda Trendine Uygun Tesettür Gömlek Modelleri

Tesettürlü kadınların giyim tarzına uygun olarak dikilen ve renklendirilen gömlekler, pek çok çeşitte üretilir. Bütün tesettür gömlek modelleri, dönemin moda trendine uygun olacak şekilde kesilip renklendirilerek tasarlanır. Tesettür gömlek tunik, tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği seçenekler arasında yerini alır. Tunikler, hem kolayca her ortama uyumlu bir şekilde kullanılabilen hem de birbirinden farklı alternatiflere sahip giyim ürünleridir. Bundan dolayı, kullanıcılarına pek çok kombin yapma olanağı sunar. Örneğin, üzerlerinde bulunan işleme detayları sayesinde, düğün gibi özel günlerde kullanabilirsiniz. Rahat bir gün geçirmek, spora uygun bir giyim kombini oluşturmak isterseniz, hoodie tarzı kombinler ile sportif bir görünüm sahibi olabilirsiniz. Spor tesettür gömlek çeşitleri ile yaz kış demeden kullanabileceğiniz tesettür gömlek tunikler ile rahatlığı elde edebilirsiniz. Bunun yanında bir diğer tercih edilen model ise etek üstü giyilen kadın tesettür gömlek ürünleridir. Özellikle üzerlerindeki işlemelerin kattığı görüntü sayesinde ışıl ışıl görünmeleri dolayısıyla, özel günlerde de sıklıkla tercih edilen kıyafetler arasında yerini alır. Etek üstü bayan tesettür gömlek çeşitleri kadife kumaş yapısı, üzerlerindeki detaylı işlemeler ve kesim tarzları ile modayı yansıtan tasarıma sahiptir. Sadelikten ziyade iddialı bir görünüme sahip olmak isteyen kullanıcılar için, desenli ve hareketli görüntüleri ile ekose ya da desenli gömlekler kelimenin tam anlamıyla göz alıcıdır. Eşarpların renkli yapısına uyum sağlayan bir tesettür gömlek tercihi ile iddialı ve şık bir kombin oluşturarak, ne kadar özgüvenli olduğunuzu gösterebilirsiniz. Eşarplara ek olarak şalla da kullanabileceğiniz renkli tesettür gömlek modelleri de vardır. Renkli olmalarına ek olarak şekilli olan kareli tesettür gömlek modelleri ile her zaman şıklığı garantileyebilirsiniz. Tesettür gömlek ile beraber tamamlayıcı olarak kullanabileceğiniz kolye, bileklik ya da yüzük gibi takılar sayesinde muazzam bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Özellikle yaka ve bileklerde nakış işlemeleri bulunan tesettür gömlekler, takılar ile uyum içinde bir görsellik sunabilir. Tesettür gömlekler, baştan aşağı her bir detayıyla kullanılacakları alana uygun olarak tasarlanır. Yapımları aşamasında kullanılan renkler, kesim şekilleri, üzerlerinde bulunan işlemeler ya da çeşitli aksesuarlar ve daha pek çok detay, giyilmek istenen yere en uygun şekilde üretilerek kadın müşterilerin beklentilerini tam olarak karşılamayı amaçlar.

Her Koşulda Güzelliğini Koruyan Tesettür Gömlekler

Görüntüsüne önem veren kadınlar, her zaman tepeden tırnağa uyum içerisinde giyinmeyi tercih ederler. Tarzları ya da bulundukları ortam nasıl olursa olsun, birbirini tamamlayıcı parçaları üzerlerinde tutmak isterler. Dolayısıyla günlük giyimde her koşula uygun bir tesettür gömlek modelini gardropta bulundurmak, kullanıcının taleplerini karşılar niteliktedir. Örneğin sportif ve dinamik görünmek istiyorsanız, sade tasarımlara sahip tesettür gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle gömleğe uygun renkte ve desende bir eşofman tercihi sayesinde, hareketli bir gün geçirmek için hazır olabilirsiniz. Ekose kesime sahip tasarımlar, pantolon ile giyilmeye de uygun olduğundan gündelik yaşamda da sizi yarı yolda bırakmaz. Hem sportif hem de günlük giyinmeyi amaçlayan kadınlara yönelik olan oversize kesime sahip uzun tesettür gömlek modelleri, kot pantolon ya da eşofman altlar için birebirdir. Gündelik yaşamda en sık tercih edilen desenli tesettür gömlek tipleri ise oduncu tarzlardır. Bu modeller sokak stiline uyum sağlaması ile dikkat çeker. Dolayısıyla, özellikle dış mekanlarda bir numaralı tercihler arasındadır. Kış dönemlerinde de tesettür gömlekler, kazak yerine sıklıkla tercih edilir. Özellikle ısı geçirmez yapısı ile dikkat çeken tesettür pamuklu gömlek modelleri, kış döneminde kullanılmak için birebirdir. Isı geçirmemesi sayesinde, vücut ısısını içerde hapsederek kullanan kişinin üşümemesini sağlar. Tesettür gömlek modelleri ana hatlarının yanı sıra, kol kesimleriyle birbirinden ayrılır. Yarasa kollu, geniş kollu, truvakar kollu ya da uzun kollu olan çeşitleri, herkesin tarzına hitap edebilir. Tesettür gömlek çeşitleri, geniş ürün skalası ile üretildiğinden, karakteriniz ve yansıtmak istediğiniz tarz ne olursa olsun kendinize uyum sağlayan bir model bularak, keyifle giymeye başlayabilirsiniz.

Özel Günlerin Şıklığı Tesettür Gömlekler

Tesettür gömlekler, genç ya da yaşlı demeden herkese şıklığı vaat ederek göz alıcı bir görünüme kavuşulmasını sağlar. Farklı kumaş ve dokuda, desende üretilir. Tesettür gömlekler fırfırlı, düz renk, çiçekli, çizgili ya da spesifik bir desenli olacak şekilde tasarlanır. Örneğin fırfırlı tesettür gömlek, kullanacağınız ortamın ağırlığına uygun modellerde tasarlanır. Fırfırlı eklentiler kendi kumaşına uygun olarak parlak, mat ya da dantel görünümünde olabilir. Bir diğer özel gün seçeneği ise tesettür gömlek elbise modelleridir. Bu tarzlar hem gömlek hem de elbise olarak tercih edilir. Dolayısıyla, ağırbaşlı ancak iddialı bir giyim tercihinde bulunmak isteyen kadın kullanıcılara hitap eder. Tesettür gömleklerin şık bir görüntüye sahip olması için tek faktör desenler değildir. Kesim şekilleri de bir tesettür gömleğin şık görünmesini sağlayan başlıca detaylar arasında yerini alır. Örneğin düz renk modellerden olan siyah tesettür gömlek seçenekleri arasından her ortama uyum sağlayacağınız sade ya da şık kullanımlı modeller bulabilirsiniz. Hangi tarz giyinirseniz giyinin bu tarz gömlekler kurtarıcı görevindedir. Tesettür gömlekleri kullanarak yapmak istediğiniz kombinler sizin stilinizi yansıtır. Hangi parçanın, hangi kıyafetle kullanılması gerektiğini doğru bir şekilde uygulayarak kendi tarzınızı yakalayabilirsiniz. Tarzınızı yansıtmanın en büyük önemi de şık görüntüye kavuşmanızı sağlamanın yanı sıra, karakterinizin bir aynası olarak görev almasıdır. Tesettür giyimi benimseyen kullanıcılar için sayısız seçeneği bu tarz model ürünlerde bulabilirsiniz.

Tesettür Gömlek Modelleri ile Tarzınızı Yansıtın

Tesettür gömleklerin işlevselliği de oldukça önemlidir. Tercihlerinize göre seçtiğiniz modellerin üzerlerinde bulunan cep detayları ile rahatça eşyalarınızı tutabilirsiniz. Üstelik bu ceplerin farklı boyutlarda olması, her çeşit eşyanın uygun cebe konularak taşınmasına da olanak verir. Tesettür gömleklerin kalıpları, giyen kişilerin rahat hissetmesini sağlayacak şekilde tasarlanır. Dolayısıyla büyük ya da küçük demeden her bedene uygun kalıpları ile her vücut tipine sahip kadına uygun bir model bulmak mümkündür. Beden tipinize göre regular fit, oversize, slim fit gibi seçenekler sayesinde üzerinize tam oturan tesettür gömleği bulabilirsiniz. Bu durum, her kadının kendi tarzına uygun kombin yaratmasına da olanak verir. Tesettür gömlek çeşitleri ile tarzınızı yansıtmak için, farklı kombinler uygulayabilirsiniz. Tesettür gömlek giydiğinizde spor ayakkabı, bot, çizme ya da topuklu ayakkabı gibi seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Öte yandan eşofman giyebileceğiniz gibi pantolonlarda da keten, kot, kadife gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz. Örneğin özel günlere uygun kullanım sunan dantelli tesettür gömlek altına giyebileceğiniz keten pantolon aracılığı ile dikkat çekici görünebilirsiniz. Genel hatları ile tesettür giyim gömlek modelleri casual, klasik, abiye ya da sokak stili şeklinde olabilir. Bunlara ek olarak yaş skalası da yine tesettür gömlek modellerinin çeşitlenmesine sebep olur. Örneğin genç tesettür gömlek modelleri, daha çok genç yaştaki kadın bireylere uygun bir şekilde tasarlanır. Genç yaşa uygun tesettür seçenekleri, canlı renklere, göz alıcı ve rengarenk desenlere sahiptir. İleri yaştaki kadın bireyler için ise tesettür gömlek modelleri genellikle ağır, sade ve şık görüntüleri ile dikkat çeker. Bütün bunların sonucunda, genç yaşlı demeden her yaştan kişiye uygun olarak tasarlanan tesettür gömlek seçeneklerinden birini tercih ederek güzel bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Tesettür Gömleklerde Kumaş Tipleri

Tesettür gömlek modellerinin kumaş tipi ise yine pek çok farklı varyasyona sahiptir. Bu kumaş tipleri esasında yaz, bahar ve kış olarak üç farklı mevsime göre şekillense de giyilecek ortam gibi faktörler de hangi kumaşın seçileceğine etkendir. Örneğin keten, polyester, şifon, ipek gibi kumaş malzemeleri ile üretilen tesettür gömlekler daha çok yazlık havalara adapte olması için tasarlanan modellerdir. Bunun temel sebebi bu kumaşların ince dokulu, hafif ve ısı geçirgen olmasıdır. Bu tür kumaşlar ile yapılan tesettür gömlekler, kullanıcısına efil efil bir his verir. Öte yandan kış dönemine uygun kumaş tipleri ile üretilen tesettür gömlekler de vardır. Bu tarzdaki kumaşların en temel özelliği, kalın, yumuşak, ısı geçirmez olmasıdır. Böylece kullanıcılarına yumuşak, sıcak bir deneyim sunarak zorlu hava koşullarına uyum sağlayıcı bir niteliğe sahip hale getirir. Kış dönemlerine uygun kışlık tesettür gömlek kumaş tipleri ise yaygın olarak kadife, pamuklu, örme gibi kumaşlardır. Bunlara ek olarak her mevsime uygun kumaş tipleri ile üretilen tesettür gömlekler de vardır. Bu gömlekler aşırı sıcak ya da aşırı soğuk havalar olmadığı sürece sizin mevsime adaptasyonunuzu sağlar. Öte yandan bahar dönemi için de bu kumaş tipleri ile üretilen tesettür gömlekler oldukça uygundur. Kot, saten, viskon, krep gibi kumaşlar genellikle dört mevsim kumaşları arasında yerini alır.

Tesettür Gömlek Modellerinde Çeşitli Fiyatlandırmalar

Tesettür gömlek modelleri, günün modasına uygun olacak şekilde pek çok farklı tasarıma sahip olarak üretilir. Desen farklılığı göz önüne alındığında, düz, çiçekli, çizgili modeller vardır. Bunun yanı sıra tesettür gömleklerdeki yaka ve kol kesimleri de oldukça dikkat çekicidir. Yaka kesimleri sıralandığında dik, düğmeli, bisiklet, italyan, yarı italyan, V gibi modeller bulunur. Bu modellerden hangisinin tercih edileceği temelinde kullanıcının talebine bağlı olsa da yaş, mevsim gibi parametreler de değişkenlik gösterir. Tesettür gömlek fiyatları ana hatlarıyla kullanım amacı, malzeme kalitesi ve işçiliği ile değişkenlik gösterir. Örneğin %100 ipek bir tesettür gömlek, keten tesettür gömlekten daha uygun fiyatlı olabilir. Bunun temel sebebi ise ipek kumaşın işçilik ve üretim maliyetinin daha yüksek olmasıdır. Bir diğer kıstas da tesettür gömlek üzerindeki işlemelerin kalitesidir. Çok detaylı ya da kaliteli işçilik ile üretilen tesettür gömlekler, sade modellere nazaran yüksek fiyatlı olabilir. Ancak ana hatları ile gündelik tesettür gömlek modelleri, abiye olanlardan daha uygundur. Örneğin abiye kullanım için dizayn edilmiş dantelli tesettür gömlek ürünleri, üzerlerinde bulunan yüksek işleme ve abiye gerektiren günler için tasarlanmış olmasından dolayı, daha yüksek fiyatlandırılır. Bütün bunlara rağmen, Hepsiburada farkı ile hangi model olursa olsun, kullanım alanına ucuz tesettür gömlek bulmak mümkündür. Hepsiburada içerisinde bulunan sayısız tesettür gömlek seçeneği ile sizler de aradığınız tarzdaki kıyafeti hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Tesettür Gömlek Giymenin Avantajları

Tesettür gömlek giyimi çok sık tercih edilen ürünler arasındadır. Bu tarz kullanımın avantajlarını yakalamak isteyen kullanıcılar, tarzlarına hitap eden modelleri inceleyebilir. Detayları ile gömlek kullanımından faydalanmak belli kriterler oluşur;

  • Tesettür gömlek stili pek çok farklı yaka ve kol kesimine olanak verir. Dolayısıyla her biri farklı bir tarza sahiptir.
  • Tesettür gömlekler, farklı uzunluklar ile üretildiğinden, elbise, tunik, klasik gibi pek çok farklı şekillerde kullanıma açıktır.
  • Tesettür gömlek modelleri arasında, her mevsime uygun kumaş yapısı ile üretilen modeller bulunur. Dolayısıyla yılın her mevsiminde bu tarz gömlekler giyebilirsiniz.
  • Tesettür gömlekler hem gündelik hem de özel günler için uygundur. Uygun yan parçalar ve alt giyim ile yaptığınız kombinler sonucu her mekan ve koşula uygun bir görüntüyü oluşturabilirsiniz.
  • Ferah dizayna sahip olan tesettür gömlekler spor faaliyetleri için de uygundur. Özellikle dış mekan aktivitelerinde hareketinizi sınırlandırmadan size eşlik eder. Eşofman ile kombinlemenize imkân veren tesettür gömlekler sayesinde doyasıya spor yapabilirsiniz. Hava kanalları sayesinde sizi en sıcak dönemlerde bile sıkmaz. Böylece konforlu bir şekilde spor yaparak fit yaşamınıza devam edebilir ve bu şekilde sağlıklı hayat tarzınızı hiçbir kıyafet engeline takılmadan sürdürebilirsiniz.
Yazlık Tesettür Gömlekler Hangi Tarz Kumaşlardan Üretilir?

Yazlık tesettür gömlekler, yapısı gereği kışlık modellerden daha incedir. Dolayısıyla, tesettür gömleklerin dayanıklılığını diğerlerinden biraz farklı olabilir. Tesettür gömlekler, ince olsa dahi dayanıklı kumaşlarda üretilir. Dolayısıyla tekrar tekrar yıkansa bile sağlam yapısından hiçbir şey kaybetmez. Terletmeyen pamuksu, ipeksi ve şile bezi dokusuna sahip ürünlerden kendi tarzınıza uygun modeller bulabilirsiniz.

Abiye Tesettür Gömleklerin Bakımı Nasıl Yapılır?

Abiye tesettür gömlek modelleri, yüksek işleme detayı ve canlı renkleri ile dikkat çekici bir görüntüye sahiptir. Eğer kaliteli bir kumaştan yapılan tesettür gömlek alırsanız ve doğru bir şekilde yıkama işlemini gerçekleştirirseniz, uzun süre boyunca yıpranmadan kullanabilirsiniz. Elle yıkamaya uygun olanlar modeller için müşteri yorumlarını takip edebilirsiniz. Kısa ve hassas içerik ayarı bulunan çamaşır makinelerinde bu tarz abiye kumaşları ve modelleri temizleme imkanınız olabilir.

Tesettür Gömlek Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tesettür gömlekler, tamamen birbirinden farklı tasarımlarla üretilir. Tasarımların farklı şekillerde olmasının sebebi kullanım açısından her türlü koşula adapte olmak içindir. Tesettür gömlek seçimi esnasında ilk dikkat edilmesi gereken, giyecek kişinin tarzıdır. Tarz kapsamı kişinin bedeni, ve tercihlerini genel olarak kapsar. Bir diğer kıstas ise kuşkusuz giyilmek istenen mevsimdir. Çünkü mevsime uygun giyinmek terleme ya da üşüme riskini minimuma indirir. Bu gibi detaylar sayesinde yaz kış şık bir giyime sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tesettür Gömlek Modelleri

957 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 957 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60006034/60006757