U yaka atlet, genellikle kıyafetlerin yakasından görünmediği için tercih edilir. Pamuklu ya da pamuk oranı yüksek kumaşlardan üretilerek tüketicilere sunulur. Farklı renk ve modellerde tasarlanarak sağlıklı bir giyimi benimseyenlere hitap eder. Her yaştan erkeğin tercih edebileceği öngörülerek tasarlanan geniş bir ürün çeşitliliği vardır. Şahinler, X-Man ve Tutku gibi kaliteli markaların atlet modelleri arasından yaşam tarzınıza uygun atlet modellerini seçebilirsiniz.

U Yaka Atlet

Atletler kışın soğuk günlerinde ve rüzgarlı havalarda, ikinci bir deri gibi vücudu sararak vücut sıcaklığını korur. Bahar ve yaz aylarında ise teri emerek rahatlık verir. Her mevsim için sağlıklı bir giyim seçeneği sunarak vücudu soğuk algınlığı gibi olası rahatsızlıklardan korur. Dış giyiminizin üzerinden belli olmayan atlet modellerini her zaman giyebilirsiniz.

U yaka atlet modelleri, geniş yaka kesimleri ile kıyafetlerinizin yakalarından görünmez ve dış giyiminizin estetik görünümünü bozmaz. Bu sebeple de sıklıkla tercih edilir. Yaka ve kol oyumları muntazamdır. Dikiminde kullanılan ip ve dikiş şekli sürtünmeye sebep olmaz ve konfor sağlar. Esnekliği, dokuması ve dikiş profesyonelliği ile tüm gün giyebileceğiniz türde modeller üretilir. İş yaşamında ve özel yaşamda, okulda, çocuklar için oyun sırasında giyilebilir.

U Yaka Atlet Modelleri

U yaka atlet modelleri, genellikle siyah, beyaz gri renkte kumaşlardan tasarlanır. En küçük bedeni XS olmakla birlikte 3XL’a kadar bedenleri bulabilirsiniz. Ayrıca 30 ve 42 beden aralığında U yaka atletleri de markaların koleksiyonları içerisinde görülebilir. U yaka atlet modelleri genellikle kolsuz olarak tasarlanmakla birlikte zaman zaman kısa ve uzun kollu olarak da tasarlanan modellere de rastlanabilir. Termal özellik taşıyan atlet modelleri, özellikli dokumaları ile farklılık yaratır. Kış ve yaz aylarında giyilebilecek kumaş özelliğine sahiptir.

Atlet modelleri, yaşam tarzına, giyim stiline uygun olarak tercih edilebilir. Genellikle atletler, kıyafetlerin içinde iz yaparak belli olacağı ya da kıyafetlerden tezat renkte oldukları için dikkat çekeceği düşüncesi ile giyilmez. Halbuki giyiminize uygun seçimler yaparak atletlerin sağladığı rahatlığı yaşayabilirsiniz. Giyiminize uygun atlet seçerek atletin, giysinizin boyun kısmından görünmesini engelleyebilirsiniz. Dış giyiminize uygun renkteki atletleri tercih ederek hem kıyafetlerinizin üzerinden rengini belli etmesini önlersiniz hem de yaka ve bel kısmından görülmesi ihtimaline karşılık dikkat çekmesinin önüne geçersiniz. Bu sebeple siyah, beyaz ve gri renkteki atletlerin her birinden almanız uygun olabilir. Açık renk kıyafetler ile beyaz ve gri, koyu renkteki kıyafetleriniz ile siyah atletleri giyebilirsiniz. Bu şekilde tek renk iç çamaşırına da bağımlı kalmamış olursunuz.

U Yaka Atlet Fiyatları

U yaka atlet fiyatları, ürünün markasına, tasarımına, üretiminde kullanılan kumaşın özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip markaların tasarımları arasından beğendiğiniz modelleri inceleyebilir ve bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Dilerseniz fiyat aralığınızı seçerek filtreleme yapabilir, oluşan liste üzerinden tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Atlet fiyatları, ürünler göz önünde bulundurularak belirli bir denge doğrultusunda oluşturulur.

Babanız, çocuğunuz, erkek kardeşiniz, erkek arkadaşınız için de birçok atlet modelini inceleyebilir, giyim tarzlarına yönelik olarak renk ve modelleri seçebilirsiniz. Tamamı hijyenik koşullar altında, kaliteli kumaşlar ile belirli kalite kontrol standartları altında üretilen atletler, sağlıklı bir giyimi tercih edenler için tasarlanır. Özellikle çocuklar için atlet, küçük yaşlarda giyilmeye başlanan ve asla bırakılamayan bir iç giyim ürünüdür. Sıcak tutması ve teri emmesi ile gün boyu sağladığı konfordan faydalanabilirsiniz. U yaka atlet modellerini inceleyebilir, beğendiğiniz ürünler arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

U Yaka Atlet

238 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Doreanse
  2. Şahinler
  3. Kom
  4. Berrak
  5. Jiber
  6. Cacharel
  7. Özkan
  8. Dagi
  9. Erdem
  10. Eros
  11. Modakids
  12. Öztaş
  13. Namaldı
  14. Tutku
  15. X-Man
  16. Xint
  17. Elite Life
  18. Emay
  19. Deepsea
  20. Form Time
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Renk
 6. Beden A-Z
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001586/60000692/60006906
BAŞA DÖN