Okul, seyahat, turizm, yürüyüş, kamp gibi aktivitelerde kullanılan sırt çantaları, görsel ve işlevsel olarak kullanıcıların beğenisini kazanır. İki ayrı omuza takmak suretiyle giyilen bir tür olarak sırt çantaları, çeşitli modelleri ile tek omuzda da taşınabilir. Sırt çantaları farklı istek ve ihtiyaçlara bağlı olarak çeşitlilik içerisinde sunulur. Seyahat çantası, okul çantası, spor çantası olarak kullanılabilen sırt çantaları, günümüzde yürüyüş yaparken ve seyahat ederken oldukça ilgi görür. Renkli tasarımlarıyla dikkat çeken Benetton sırt çantası, kadın ve erkek kullanıcılar tarafından tercih edilir. Yenilikçi tasarımları ile her tarza ve her zevke hitap eden Benetton sırt çantaları, kişisel eşyaların güvenle taşınmasına yardımcı olur. Ayarlanabilir sırt sistemi ile taşıma kolaylığı sunan sırt çantası modelleri, giyim kombinlerine eşlik eden tamamlayıcı bir aksesuar olarak da görülür. Günlük hayatın vazgeçilmez parçaları arasında yer alan Benetton sırt çanta modelleri, estetik bir anlayışın ürünüdür. Çeşitli faaliyetlerde ve aktivitelerde kullanılabilen sırt çantaları, sağlıklı ve rahat bir taşıma deneyimi sunar.

Farklı Kombinlere Eşlik Eden Benetton Sırt Çantası Modelleri

Ergonomik yapısı ile taşıma avantajı sunan Benetton sırt çantaları kadın, erkek, çocuk fark etmeksizin geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Sırt çantaları, farklı formlarda üretilen modern çizgilere sahip tasarımlarıyla doğa ve seyahat tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında konumlanır. Taşıma işlemini pratik ve keyifli bir hale dönüştüren sırt çantaları, aynı zamanda hareket serbestliğini artırır. Ürün, eşyalara kolay ulaşılabilir bir yapıda tasarlanır. Geniş iç hacmi ile Benetton sırt çantası bayan kullanıcılar için pratik saklama alanı sunar. Rahatlığı ve işlevsel tasarımı ile ön plana çıkan ürün, farklı tarzlara hitap eden kıyafetler ile kolayca kombinlenir. Spor yaparken, hafta sonu gezmelerinde, arkadaş buluşmalarında konfor sunan sweatshirt modelleri, aktif ve sportif bir görünüm kazandırır. Kadın sweatshirt modelleri, Benetton spor sırt çantaları ile birlikte kombinlendiğinde spor bir şıklık yaratır. Cepli, cepsiz, kapüşonlu, baskılı, beli ipli, desenli olmak üzere pek çok tasarımı bulunan sweatshirt modelleri, sırt çantalarıyla kombinlenerek sportif tarzınızı ön plana çıkarır.

Benetton, spor stilin yanı sıra klasik tarzı benimseyen kullanıcılara yönelik de ürün tasarlar. Günlük kullanıma daha uygun olan Benetton deri sırt çantaları, stil sahibi bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Ezilme, yırtılma, kopma gibi olumsuz durumlara karşı dayanıklılık gösteren deri sırt çantaları ile hem şık hem de spor bir görünüm elde edebilirsiniz. Gömlek, elbise, pantolon, tişört gibi farklı giyim ürünleri ile kombinlenebilen deri sırt çantaları, fermuarlı geniş ana bölmesi ile saklama alanı sunar. Yanlarda cepleri bulunan modeller, günlük eşyaları muhafaza etmek için ekstra bir alan sağlar. United colors of Benetton sırt çantaları, doğru kullanıldığında hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştırır. Fonksiyonel tasarımı ile hareket serbestliğine sahip olan ürün, eşyalara erişim noktasında kolaylıklar sunar. Her zevke ve ihtiyaca yanıt veren Benetton sırt çantaları, eşofman modelleriyle de eşsiz bir uyum yakalar. Bu suni deri kullanılarak üretilen sırt çantaları, nefes alabilir yapısı ile koşu antrenmanlarında kullanıcılara fayda sağlar. Ekolojik oluşu ile dikkat çeken sırt çantaları, kadın eşofman modelleri ile benzersiz bir stil yaratır. Spor aktivitelerinde hareket özgürlüğü sunan ve kasların ısınmasını sağlayan kadın eşofman modelleri ile Benetton sırt çantalarını spor bir şıklık için kombinleyebilirsiniz.

Benetton Sırt Çantası Modelleri

Dağcılık, spor, kamp, gezi, seyahat, yürüyüş gibi aktivitelerin yanı sıra günlük kullanım amacına göre özel olarak tasarlanan Benetton sırt çantaları, her ihtiyacı karşılayan ürün gamı ile kullanıcıların beğenisini kazanır. United colors of Benetton sırt çantası, çeşitli faaliyetlerde gerekli olan tüm araç ve gereçleri taşıma konforu sağlar. Ergonomik yapısı ile yokuşlu, engebeli  veya düz arazilerde eşya yükünü hissettirmeyen ürün, renk seçenekleri ile farklı zevklere hitap eder. Bel ve sırt ağrısı gibi sağlık sorunlarının yaşanmaması için özenle tasarlanan çantalar,  stil tamamlayıcı bir aksesuar olarak görülür. Günlük stilin vazgeçilmez unsurları arasında yer alan sırt çantaları, kıyafet kombini yaparken kusursuz bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Romantik, feminen, spor, klasik, smart casual, maskülen, bohem, modern fark etmeksizin her stil ile uyumu yakalayabilirler. Benetton sırt çanta modelleri; renk, desen, en, boy, genişlik, tasarım çizgisi, malzeme, materyal, koleksiyon, ürün özellikleri, ürün türü, cinsiyet, kullanım amacı, bölme sayısı gibi unsurlara bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Ürün türü olarak çantalar; U sırt çantası, okul çantası, spor çantası, seyahat çantası, kamp çantası, günlük ve klasik çantalar olmak üzere farklı kategorilerde satışa sunulur.

Benetton sırt çantaları, geniş iç hacmine sahip modelleri ile makyaj malzemeleri, dizüstü bilgisayar, çeşitli aksesuarlar ve diğer ekipmanların kolayca taşınmasına yardımcı olur. Benetton sırt çantaları suni deri, pvc deri, polyester ve polyamid olmak üzere farklı kumaşlar kullanılarak imal edilir. Çantalarda kullanılan poliüretan suni kumaş, yüksek hava geçirgenliği ile yüksek su basıncına karşı dayanıklılık gösterir. Sağlığa zararlı kimyasallar kullanılmadan üretilen Benetton sırt çantaları, sürdürülebilirlik ilkesi ile ekolojik bir kullanım da sunar. Doğayı koruyan, doğaya saygı gösteren üretim teknikleri ile çevrenin kirlenmesine engel olur. Benetton kadın sırt çantası, kullanım amacına ve kategorilere bağlı olarak çeşitli koleksiyonlar ile kullanıcı karşısına çıkar. Klein, Gofraj, Shiny, Rio, Kırınkıl gibi çeşitli koleksiyonlar ile satışa sunulan Benetton sırt çantaları, uluslararası güvenlik kontrollerinden geçer. Çanta üretiminde kullanılan malzemeler, kullanıcıların konforu ve rahatlığı dikkate alınarak belirlenir.

Geniş ürün yelpazesi ve dayanıklı tasarımlarıyla sırt çantaları farklı ebatlarda üretilir. U sırt çanta modelleri arasında yer alan geniş ölçülerdeki ürün, iç hacmi ile bilgisayar çantası olarak da kullanılabilir. Model, elle tutma sapı ile kolay ve rahat bir taşıma sağlar. Göz alıcı tasarımı ile asil ve zarif parçalar arasında yer alan U sırt çanta modelleri, hem laptop hem de tablet çantası olarak kullanılabilir. Benetton sırt çantası siyah, camel, haki, yeşil, pembe, lacivert, bej olmak üzere farklı zevklere uygun tasarımlar sunar. Gelişen teknoloji ile birlikte sürekli yanınızda taşıdığınız bilgisayar, tablet, telefon gibi elektronik cihazların yanı sıra kitap, defter, cüzdan, anahtar gibi ürünler de çantalar içerisinde yerini alır. İç hacmi ile geniş bir depolama alanı sunar. Yanlarda suluk bölmesi bulunan modelleri ise oldukça işlevsel tasarılardır. Spor ve yürüyüş sonrası veya okula giderken tüketilen içecekler, çanta yanlarında bulunan suluk bölmesinde kolayca muhafaza edilir. Çocuklu ebeveynler için battaniye, biberon veya bezlerin depolama aracı olarak da kullanılabilen Benetton sırt çantası kadın, erkek, genç, yetişkin, çocuk fark etmeksizin tüm kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt verir.

Benetton Okul Sırt Çantası

Başta anaokulu ve sonrasında ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite gibi eğitim süreçlerinin ortak noktalarından biri olan kırtasiye ürünlerinin başında okul çantaları yer alır. United colors of Benetton okul çantası modelleri kitap, silgi, cetvel takımı, defter, sözlük, kalemlik gibi birçok eşyanın rahatlıkla taşınmasını sağlar. Geniş ürün skalası ile farklı ihtiyaçlara ve beğenilere yanıt veren Benetton okul çantaları, gelişim çağındaki çocuklar için özenle üretilir. Çocukları yormaması, yükün her iki omuza eşit bir şekilde dağıtılması ve gelişim sürecinin olumsuz etkilenmemesi gibi hususlar üretim aşamasında dikkate alınır. Sırt, omuz ve omurga sağlığı düşünülerek imal edilen modeller, işlevsel tasarımı ile kırtasiye ürünlerinin yanı sıra çeşitli kıyafet ve gıda ürünlerini de taşıma kapasitesine sahiptir. Ergonomik özellikleri ile okul çağındaki öğrenciler için konforlu bir kullanım sunan modeller, bölmeli iç tasarımı ile farklı kullanım alanlarına ve amaçlarına hizmet eder. Benetton sırt çantası okul dışında seyahat ederken, spora giderken, çeşitli gezi etkinliklerinde veya sosyal ortamlarda kullanılabilir.

Benetton okul çantaları; beslenme çantası, proje ve resim çantası, çekçek okul çantası, kadın ve erkek sırt çantası olmak üzere çeşitlilik gösterir. Benetton tekerlekli sırt çantası, pratik ve kolay bir kullanım sağlar. Geniş iç hacmi ile ekstra depolama avantajı sunan model, destek sağlayan süngerli sırt paneli ile sırta asılarak da kullanılabilir. El bagajı için uygun olan ürün, çekçekli aparatı ile elinizi yormadan kolay bir taşıma imkanı sunar. Okul çantalarının çekçek mekanizması isteğe bağlı olarak çıkarılabilir. Bazı modellerin çift bölmesi bulunur. Geniş olan ana bölme laptop bölmesi olarak kullanılabilir. Ayarlanabilir dolgulu omuz askısı ile çekçekli Benetton okul çantaları, çocukların eğlence dünyasına hitap eden tasarımlarla satışa sunulur. Çeşitli ağırlıklarda üretilen çekçekli modellerin bazılarında matara ya da termos için file cepler bulunur. Büyük bölmeleri, iç ve dış eşya cepleri ile fark yaratan Benetton okul çantaları, ortopedik tasarımlarıyla gün boyu ağrısız bir çanta taşıma deneyimi sunar.

Benetton Sırt Çantaların Öne Çıkan Özellikleri

United Benetton sırt çantası kullanıcıların cinsiyetine, yaşına ve kullanım alanlarına göre farklı özelliklere sahiptir. İlkokul ve ortaokul çağındaki öğrenciler için özenle hazırlanan modellerde, çantaların yanında fileli cep detayı bulunur Su şişeleri için ideal bir alternatif sunan fileli cepler, sözlük veya not defteri gibi küçük ürünler için de depolama aracı olarak kullanılabilir. Geniş ana bölmesi ile sırt çanta modelleri, 15 inçe kadar kişisel dizüstü bilgisayarları muhafaza edebilir.

Benetton sırt çantası beyaz, gri, mor, pembe, yeşil, sarı, mavi renk skalası ile fonksiyonel kullanımının yanında erkek ve kadın kullanıcıların stil sahibi olmasına yardımcı olur.

Benetton sırt çantası modelleri fermuarlı ön cep, fermuarlı ana bölme, çıkarılabilir çekçek mekanizması, matara bölmesi, elle taşıma sapı, omuz askıları, süngerli sırt paneli, ayarlanabilir dolgulu askıları gibi farklı özellikler içerir. Fermuarlı aksesuar ceplerinin yer aldığı modeller de bulunur. Küçük cepler, kişisel eşyaların düzenli bir şekilde el altında olmasına yardımcı olur. Benetton su geçirmez sırt çantası, suya dayanıklı materyali sayesinde yağmurlu ve karlı hava koşullarında eşyalarınızın kolayca yıpranmasını önler. Eşyalarınızın kuru olarak muhafaza eden su geçirmez çantalar; okul, spor, tablet, laptop, seyahat veya günlük çanta olarak kullanılabilir.

Benetton Sırt Çantası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Geniş ürün yelpazesi ile her stile ve her beğeniye hitap eden Benetton sırt çantaları; telefon, cüzdan, not defteri, kitap, elektronik cihaz gibi ihtiyaç duyulan eşyaları gün içinde depolama ve taşıma işlevi görür. Dostlarınız, aileniz ya da kendiniz için seçeceğiniz modellerde konforlu bir taşıma deneyimi için birkaç noktaya özen göstermelisiniz. Kullanım amacı, bölme sayısı, hafifliği, ürün içeriği, materyal, koleksiyon, ürün türü, renk, fiyat gibi bazı unsurlar seçim aşamasında esas alınır. Benetton sırt çantası satın alırken bazı hususları dikkate almak gerekir:

  • Sırt çantası satın almadan önce düzenli olarak yanınızda bulunduracağınız ürünleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Gün içerisinde az eşya kullanıyorsanız Benetton mini, küçük sırt çantası şık bir alternatif sunar.
  • Çocuğunuz için seçim yaparken askıların ayarlanabilir olmasına, nefes alabilir ve terletmeyen bir yapıya sahip olmasına dikkat edilmelidir.
  • Bel ağrısı, sırt ağrısı gibi sağlık sorunları yaşamamak adına yükü her iki omuzlara eşit dağıtmaya yardımcı olan kayışlı sırt çantaları tercih edilmelidir.
  • Sırt çantaları arasından bir tercih yaparken kullanılan malzeme de oldukça önemlidir.
  • Seçim aşamasında önemli olan bir diğer faktör, değişen hava koşullarıdır. Benetton deri sırt çantası, su geçirmeyen modeli ile yağmurlu havalarda kullanım konforu sunar.
  • Benetton sırt çanta alırken kullanım alanına da dikkat edilmelidir. Seyahat, okul, spor veya günlük olarak kullanılabilen Benetton sırt çantaları arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Benetton Sırt Çantası Fiyatları

Tasarım özellikleri ve kullanım alanlarına bağlı olarak fark formlarda satışa sunulan Benetton sırt çantası fiyatları ile çeşitlilik gösterir. Kullanılan malzeme, ürün türü, ürün özellikleri, renk, boyut, cinsiyet, model, tasarım çizgisi, desen gibi unsurlara bağlı olarak Benetton sırt çanta fiyatları belirlenir. Koleksiyon, sezon, ürün işçiliği, gramaj ağırlığı ve teknik özellikler de fiyatlandırma aşamasında etkin rol oynar. Konforlu ve işlevsel kullanımı ile fark yaratan sırt çanta modelleri, geniş fiyat skalası ile her bütçeye hitap eder. Ayarlanabilir kayış, nefes aldıran omuz askıları gibi özelliklere sahip olan çekçekli Benetton sırt çanta modelleri, diğer modellere kıyasla farklı bir fiyatlandırmaya tabi tutulabilir. Tasarım özellikleri, bu aşamada oldukça önemlidir.

Ürünün kullanıcıya sağladığı avantajlar da fiyat etiketini belirleyen durumlar arasında yer alır. Yanlarında file ve fermuarlı cep bulunan modeller, kullanıcıların kişisel eşyalarına hızlı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olur. Bu noktada iç ve dış cepler ile detaylandırılan modeller farklı fiyat aralığına sahip ürün grubunda yer alabilir. Kullanıcıların zevklerine ve beğenilerine bağlı olarak üretilen Benetton siyah sırt çantası, bölme sayısına göre farklı fiyatlandırılabilir. Ürünün dayanıklılığı da fiyatta belirleyici olmaktadır. Benetton sırt çantaları, kaliteli malzemeden üretilen modelleri ile uzun ömürlü bir kullanım sunar. Ergonomik yapısı ile kolay bir taşıma deneyimi sunan Benetton sırt çantası modelleri arasından bütçenize ve zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

1. Benetton Sırt Çantası Renkleri Nelerdir?

Benetton sırt çantaları cinsiyet, yaş grubu, kullanıcıların istekleri ve zevkleri doğrultusunda geniş renk skalası ile sunulur. Benetton sırt çantası yeşil, siyah, mavi, kırmızı, lacivert, pembe, turuncu, bej, gümüş, kahverengi, mor, beyaz ve krem seçenekleri ile kullanıcı karşısına çıkar.

2. Benetton Sırt Çantalarının Bakım ve Temizliği Nasıl Sağlanır?

Benetton sırt çantalarının temizliği, kumaş özellikleri doğrultusunda farklı yöntemler içerir. Deri sırt çantaların temel bakımı için kuru ve yumuşak mikrofiber bezler tavsiye edilir. Mikrofiber bezler toz, kir gibi döküntülerin birikmesine engel olur. Benetton sırt çantaları üzerine yer alan lekeler, nemli bir bez yardımı ile silinebilir.

3. Sırt Çantası Üretiminde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Benetton sırt çantaları, kullanım amacı ve kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak pek çok malzemeden üretilir. Günlük kullanımının yanı sıra çeşitli sportif aktivitelerde hem görsel hem de işlevsel olarak kullanılan sırt çantalarının üretim aşamasında farklı özelliklere sahip materyaller kullanılır. Polyester, polyamid, poliüretan suni kumaş ve pvc deri olmak üzere kullanıcı zevklerine ve beğenilerine uygun olarak farklı formlarda sırt çantası imal edilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Benetton Sırt Çantası

62 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Değerlendirme Puanı
Toplam 24 / 62 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?