Yeni Doğan Bebek Kıyafetleri

Anne ve babalar, yaşamlarına yepyeni bir anlam kazandıran bebekleri için her şeyin en iyisini ve en sağlıklısını arzu ederler. Hayata gözünü yeni açan bebekler hastane çıkışında en güzel kıyafetler seçilerek özenle giydirilir. En değerli varlığınız için seçeceğiniz kıyafetlerin onun taze ve hassas cildini güvende tutması için yumuşaklığı ve pamuksu dokusu ile bebeği sarmalaması oldukça önemlidir.

Yeni Doğan Kıyafetleri

Yeni doğan bebekler için seçilecek kıyafetler anne ve babalar için oldukça hassas bir konudur. Bebekler, sıcaklık ve soğukluk konusunda oldukça narin bir yapıya sahiptirler. Bebeğiniz için tercih edeceğiniz kıyafetlerin vücut ısısını optimum seviyede ve sabit bir ayarda tutabilmesi gerekir. Gereğinden fazla sıcak ortam oluşturan kıyafetler minik yavrunuza rahatsızlık hissi verecekken ideal sıcaklığın altında bir ortam sağlayan kıyafetler de üşümesine neden olacaktır. Yaz aylarında serinlik sağlarken kış aylarında sıcak ve konforlu ortam sunması gereken yeni doğan kıyafetleri, hassas ciltlerine temas eden kumaş yapısı ile de kaliteli bir giyim sağlamalıdır.

Bebeğin çok çabuk alerjik reaksiyon gösterebilecek olan tenine gün boyu temas edecek olan kıyafetlerin alerji testlerinden başarı ile geçmiş olması da önem arz eden bir husustur. %100 pamuk yapıları ile bebeğin narin cildini koruyan ürünler antibakteriyel ve antialerjik iplik ve boya özellikleri ile güven duyarak tercih edeceğiniz seçeneklere ulaşmanızı sağlar. Kanserojen madde içermeyen, doğal iplikler kullanılarak üretilen ürünler terletme yapmadan vücut ısısının uygun seviyede kalmasını destekler. Pek çok yeni doğan kıyafetinin vazgeçilmez parçası olan çıt çıtlar da tıpkı kıyafeti oluşturan iplik ve kumaşlar gibi kanserojen madde içermeyen kalitede olmalıdır. Bebek sağlığına hassasiyet gösteren seçkin markaların ürettiği; hastane çıkış takımları, zıbın, kundak, uyku tulumu, pantolon, eldiven, yelek, ceket, şapka, alt açma takımları içiniz rahat bir şekilde kullanması için anne ve babalara hijyenik açıdan güvenilir seçenekler sunar.

Yeni Doğan Bebek Kıyafeti Fiyatları

Yeni doğan bebekler için üretilen ürünlerin yer aldığı yelpaze, zıbından yumuşak yapılı pantolonlara kadar pek çok çeşidi içinde barındırır. Yaygın olarak en çok tercih edilen kıyafet türleri tek parça tulumlar ya da kendinden patikli pantolonlar olsa da, anne ve babalar bebeklerinin konforunu göz ardı etmeden şık bir giyim tarzı oluşturabilir. Yeni doğan sınıfında yer alan bebekler emzirme vakitleri dışında kalan sürenin neredeyse tamamını uyuyarak geçirdiklerinden rahat ve güvenilir ortam içinde olduğundan emin olmak gerekir. Kıyafetinden rahatsızlık duyan bebek huzursuzluğunu çabucak belli edeceğinden, minik yavrunuzun uyku keyfinin bozulmaması ve gelişiminin sağlıklı bir biçimde ilerlemesi için seçkin markaların her bütçeye uygun ve kaliteden ödün vermeyen seçenekleri arasından tercihte bulunmak yerinde olacaktır.

Bebeğin soğuğa karşı birkaç kat giydirilmesi, sıcakladığı zamanlarda da fazla kıyafetlerin çıkarılarak rahatlamasının sağlanması en çok tercih edilen yöntemdir. Bu nedenle kıyafetlerin üzerine giydirilebilecek yelek, ceket, pantolon gibi kıyafetlerin de gardıropta mutlaka bulundurulması gerekir. Her ne kadar hareket edemese de gerek altını kirlettiğinde, gerekse emzirme sonrası oluşan gazın çıkarılması esnasında kıyafetlerin kirlenme olasılığı yüksek olduğundan en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin birkaç takım halinde bulundurulması sıkıntılı anlar yaşanmasının önüne geçecektir.

Bebeğinizin sevimli görüntüsüne uygun desen ve işlemelerle göz alıcı hale getirilen yeni doğan kıyafetleri anne ve babaların zevkine de hitap eder. Genel olarak sade ve kıyafetten ayrılamayacak aksesuar tasarımları ile ihtiyacınızı karşılayan bebek ürünleri istenmeyen kazaların oluşmasının da önüne geçer. Özellikle diş çıkartma dönemlerinde bebeklerin buldukları her şeyi ağızlarına götürme eğilimleri dikkate alındığında, anne ve babaların bebeklerinin sağlığını tehlikeye atmayacak tasarımları tercih etmesi şiddetle önerilmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yeni Doğan Bebek Kıyafetleri ve Ürünleri

Anne / Bebek / Oyuncak
Anne / Bebek / Oyuncak
Giyim
Giyim
Bebek Giyim
Bebek Giyim
Yenidoğan
Yenidoğan
Hastane Çıkışı
Hastane Çıkışı
Zıbın
Zıbın
Kundak
Kundak
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 206 ürün
DSACategoryId/2147483639/60000710/301152/60007309