Mavi Erkek Gömlek

Gömlek erkek giyiminin en önemli parçaları arasında yer almaktadır. Hemen herkes gömlek seçiminde hassas davranmaktadır. Gömlekler tarzlara şıklık katmak için giyilen kıyafetlerden bir tanesidir. Erkek gömleklerinin tarz çeşitliliği oldukça fazladır. Tekstil ürünleriyle adından söz ettirmeyi başaran markalardan olan Mavi de, erkekler için özel olarak gömlekler üretmektedir. Mavi erkek gömlek modelleri arasından seçim yaparak tarzınızı yansıtabilirsiniz. Marka, gömlek modellerinde farklı tarzlara uygun olarak ürünler sunmaktadır. Mavi erkek gömleklerinde kareli, çizgili, düz gibi tasarımların yanı sıra renk olarak da özel seçenekler bulunmaktadır. Mavi gömlekler renk ve tasarımlarıyla kombin yapabilmek için oldukça uygundur. Tarzınızı yansıtmak için kaliteli bir gömlek almak amacıyla Mavi markasına başvurabilirsiniz.

Genç ve olgun yaşlar da düşünülerek tasarlanan gömlekler yazlık, kışlık ve uzun kollu modellerdedir. Modaya yön veren markalardan olan Mavi, erkek gömlekleriyle öne çıkmaktadır. Mavi marka erkek gömlek modellerinde kot, kanvas veya keten kumaşların yanı sıra pamuklu kumaşlara da fazlasıyla yer verilmektedir. Modellerin kalıpları fit ve oversize giyinenlere göre düzenlenmiştir. Mavi gömleğinizi tasarım ve detaylarına göre seçebilirsiniz. Gömleklerdeki dikiş, düğme, cep gibi tüm detaylar daha şık bir hava yakalamanıza yardımcı olacaktır. Markadan tercih ettiğiniz gömleği, günlük hayatın her alanında giyebilirsiniz. Özel davetler için de erkek gömlek bulabilirsiniz. Mavi markası erkek gömleklerinde modanın son trendlerine uygun detaylara yer vermektedir. Jean alanında öncü markalardan olan Mavi, gömleklerinde de Jean’lere fazlasıyla yer vermektedir. Jean gömlekler de yine diğer modeller gibi farklı renk ve tasarımlarda üretilmektedir. Kumaş kalitesi, tarz detaylar ve özgün tasarımlarıyla Mavi markasının erkek gömleklerini tercih edebilirsiniz.   

Tarzınıza En Uygun Mavi Erkek Gömlek

Erkek giyim tarzının vazgeçilmezleri arasında gömlekler yer almaktadır. Bu gömlekler hem günlük hayatta hem de iş hayatında giymeye oldukça uygundur. Rahat ve kullanışlı tasarımlarıyla Mavi erkek gömlekler tarzınıza şıklık katar. Tercih edeceğiniz gömlekler tarzınızın en büyük göstergelerinden biri konumuna gelecektir. Bu nedenle Mavi markasının kaliteli erkek gömlek modellerine bakabilirsiniz. Gömleğinizi yaka tiplerine göre seçebilirsiniz. Mavi erkek gömlek modelleri arasında tam ve bisiklet yakalı türler de bulunmaktadır. Gömleğinizin tarzını kendinize göre belirleyebilirsiniz veya Mavi markasından yardım alarak tarzını yansıtabilirsiniz. Markanın erkek gömlekleri tarzlara uyum sağladığı gibi yeni tarzlar yaratmak için de uygundur. Son zamanların en gözde olan gömlek türleri arasında Jean’ler yer almaktadır. Jean gömlekler her giyim tarzına uyum sağlayabilecek renk ve tasarımlara sahiptir. Lacivert veya siyah tonlarında Mavi erkek Jean gömlek modellerine bakabilirsiniz. Markanın tüm gömlekleri diğer parçalarla uyum sağlayabilecek şekildedir. Gömleğinizi diğer kıyafetlerinize göre seçebilirsiniz. Gömleğinizin içine tişört giyebilirsiniz. Ayrıca ayakkabı ve pantolon seçiminizi de yine gömleğinize göre yapabilirsiniz. Gömleğiniz ile birlikte üzerinizdeki tüm parçaların uyum içerisinde olması daha şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

Ürünlerde kısa kollu ve uzun kollu ayrımı da olmaktadır. Kısa kollu modeller daha hafif ve sıcak havalarda giymek için oldukça uygundur. Yazlık gömleklerde sıcak havalara uygun renk ve detaylara yer verilmektedir. Yine aynı şekilde mevsimlere göre kışlık gömlekleri de bulabilirsiniz. Mavi erkek kışlık gömlek modelleri mont veya ceketlerle en iyi şekilde kombin yapılabilir. Kışlık ürünler desen ve tasarım olarak daha kapalı renklerde olmaktadır ve diğer kıyafetle uyum içerisindedir. Mavi markasından gömleğinizi seçebileceğiniz çok fazla kategori bulunmaktadır. Sportif, salaş veya klasik giyimler için uygun ürünü bu markadan tercih edebilirsiniz. Mavi marka gömlekler şık ve tarzlarının yanı sıra kalite ve rahatlığı da sunar. Gömleklerin pamuk, keten gibi kumaşlardan üretildiği için sıcak veya soğuk havalarda herhangi bir şekilde rahatsız etmez. Ayrıca tercih edilen kumaşlar cildinize de hiçbir şekilde zarar vermez. Rahatlık ve tarz için Mavi erkek gömleklerini giyebilirsiniz. Gömleğinizin seçimini günlük veya klasik giyimlere göre seçebilirsiniz. Gömleğiniz tarzınızla uyum yakalar ve şıklık katar. Mavi’nin geniş ürün yelpazesiyle sunduğu gömleklerinden tarzınıza en uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Mavi marka gömleğinizin kalitesini ve tarzını giydiğiniz andan itibaren hissedeceksiniz.

Mavi Erkek Gömleklerinde Renklerin Her Tonu

Mavi, erkek gömleklerinde tarz bir giyim için farklı renk tonlarına yer vermektedir. Maskülen ve sade renkleri gömleklerinizde tercih edebilirsiniz. Marka gömlek renklerinde cinsiyet olmadığını ve her türlü tonun kullanılabileceği ürünleriyle kanıtlamıştır. Erkek veya kadın gömleklerinde farklı renkler birbirleriyle harmanlanmıştır. Gömlek tonlarında karışık renklerin yanı sıra sade ve düz renkleri de tercih edebilirsiniz. Klasik giyim için beyaz gömleklere bakabilirsiniz. Mavi erkek gömlek beyaz modelleri iş hayatında giyilebilecek özelliklere sahiptir. Beyaz renkli modellerde kesim ve detaylar takım elbise veya klasik pantolon ve ayakkabıyla kombin yapılabilir. Ürünlerdeki düğmeler de yine renk uyumu için seçilmiştir. Beyaz veya diğer tonlardaki gömleklerin düğmeleri ürüne şıklık katmaktadır. Mavi erkek gömlek pembe renkli modelleri son zamanların en fazla tercih edilenlerindendir. Pembe renkli tasarımlarda küçük detay siyah düğmeler ürünü daha şık bir hale getirmektedir. Pembe modelleri tamamıyla pamuk kullanılmaktadır. Diğer modellerle aynı özellikleri taşıyan pembe gömleklerin kolunda, omuz ve bilek kısmında şık dikişler bulunur. Pembe gömleğinizi günlük hayatınızda rahatlıkla giyebilirsiniz. Ürünlerde birbirleriyle uyumlu renklere yer verilmektedir. Çizgili, kareli, ekose, indigo gibi modellerde sıklıkla farklı renkler kullanılır.

Kareli gömlekler son zamanların trend olan modellerinden bir tanesidir. Mavi erkek kareli gömlek türlerinde kırmızı, lacivert, sarı, siyah, yeşil gibi renklere sıklıkla yer verilmektedir. Renklerin belirlenmesinde ürünlerin yazlık veya kışlık olması etkilidir. Yazlık kısa kollu gömleklerde daha canlı renklere yer verilir. Soğuk havalarda giyilebilecek modellerde ise kare ve kapalı renklere sıklıkla başvurulmaktadır. Yatay ve dikey çizgilerle oluşturulan büyük karelere sahip gömleklerinizi içine giyeceğiniz bir tişört ile kullanabilirsiniz. Renk seçimi gömlekler açısından oldukça önemlidir. Seçilen renkler gömleğin hangi alanlarda ve ne amaçla giyileceğini belirler. Mavi marka gömleklerinizi günlük hayat ve resmi davetlerde rahatlıkla giyebilirsiniz. Markanın gömleklerinde kullandığı renk tonları ve desenler diğer kıyafetlerle en iyi şekilde uyum sağlar. Kot kumaştan elde edilen ürünlerde de farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Siyah, açık ve kapalı mavi, yeşil gibi tonlar Jeans gömleklerin vazgeçilmezlerindendir. Kapalı veya açık renkli gömleklerinizi mevsimlere göre ayırabilirsiniz. Her mevsim için uygun olan renkleri diğer kıyafetlerinizle kombin yapabilirsiniz. Markanın gömleklerinde fazlasıyla renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürünün rengini kendi tarzınıza ve zevklerinize göre belirleyebilirsiniz. Gömleği kendinize veya sevdiğiniz insanlara hediye olarak alabilirsiniz. Seçim yaparken tarz ve zevklerinizi ön planda tutmalısınız. Mavi gömlekler renk ve tarzlarıyla daha şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.     

Mavi Gömleklerde Şık Çizgiler

Gömlek seçimi erkekler için üzerinde en fazla düşünülen konuların başında gelmektedir. Gömleklerin farklı desen ve çizgileri şıklık açısından çok önemlidir. Çizgili ve desenli gömlekler her tarza uyum sağlayabilmesiyle dikkat çeker. Mavi markası da çizgili gömleklerinde yenilikleri yakalamayı başarmıştır. Bu ürünlerde çizgiler yatay ve dikey olacak şekilde tercih edilmektedir. Sade veya kapalı bir renk tonunun üzerine farklı tonlarda çizgiler kullanılmaktadır. Çizgili gömlekler hatlarda ve gömleğin renginde zıtlık yakalandığı için oldukça şık görünmektedir. Bu modellerde şık ayrıntılar bulunmaktadır. Çizgilerin rengi ve birbirine uzaklığı ürünün tarzını belirlemektedir. Çizgili gömleğinizi vücut tipinize göre seçebilirsiniz. Mavi çizgili erkek gömlek modelleri çeşitli vücut tiplerine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Geniş hacimli bedenlere sahip kişiler Mavi gömleklerinden yatay çizgilerde olanları seçebilir. Uzun boylu kişiler ise vücut hatlarının düzgün gözükmesi için dikey çizgili modelleri tercih edebilir. Gömleklerde sık çizgilere de fazlasıyla yer verilmektedir. Renklerin kaynaştığı sık çizgili gömlekler tarz bir duruş yakalamanızı sağlar. Çizgili modellerde cep ve düğme detaylarına da fazlasıyla yer verilmektedir. Düğme renkleri açık veya kapalı tonlarda olacak şekilde seçilmektedir. Bazı modellerde çizgiler yakaya kadar olmaktadır. Ayrıca çizgilerin yakalarda da devam ettiği ürünleri bulabilirsiniz. Mavi’nin bu ürünleri tişört gibi içe giyilebilecek kıyafetlerle oldukça uyumludur. Gömleğiniz ile beyaz veya siyah renkli bir tişörtü bütün haline getirebilirsiniz.

Mavi beyaz çizgili gömlek erkek modellerinde tercihler daha sade olmaktadır. Beyaz üzerine mavi, lacivert gibi kapalı tonlardaki çizgiler geçmektedir. Bu renkteki çizgiler beyaz üzerine yatay veya dikey olacak şekilde tasarlanmıştır. Beyaz çizgili gömlekler siyah veya açık mavi pantolonlarla giyilmek için oldukça uygundur. Gömleklerde yatay ve dikey çizgilerin bir araya gelmesiyle birlikte kareler oluşmaktadır. Bu kareler çizgi ve gömleğin renginin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Kareler tüm renklerin harmanlanmış hali olarak ortaya çıkar. Bu model ürünlerde çizgiler daha fazla öne çıkar. Çizgiler yazlık ve kışlık gömleklerde de fazlasıyla tercih edilmektedir. Yazlık modellerdeki çizgiler ve desenler daha açık tonlarda ve ferahlık sağlayacak şekildedir. Mavi markası diğer modellerde olduğu gibi çizgili gömleklerde de modaya yön vermektedir. Çizgilerde yer alan özel tasarımlar kullanıcıların büyük beğenisini kazanmıştır. Seçtiğiniz çizgili gömleği günlük hayatınızın her alanında şık bir şekilde giyebilirsiniz. Kalın veya ince çizgili ürün seçimi tamamıyla zevklerinize kalmıştır. Stilinize göre Mavi çizgili gömlekleri tercih edebilirsiniz.    

En Şık Mavi Erkek Gömlek Kombinleri

Gömlekler şık bir kombin yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Mavi gömlek modelleri her türlü kombine uyum sağlayabilecek özelliklere sahiptir. Gömleğin duruşu, rengi ve detayları sayesinde kendi kombinlerinizi yaratabilirsiniz. Gömlek seçiminde ilk olarak vücut tipi önemlidir. Ürünlerin vücudunuza çok bol gelmemesi ve çok sıkmaması gerekmektedir. Bu nedenle gömleklerin kalıplarına ve bedenlerine dikkat etmelisiniz. Markanın çeşitli kalıplarda gömlekleri bulunmaktadır. Dar veya oversize gömlekleri Mavi’den tercih edebilirsiniz. Mavi’den aldığınız gömleği iş günleri veya özel davetlerde giyebilirsiniz. Gömleğinizi klasik kıyafetlerinize kombin yapabilirsiniz. Saat, bileklik gibi aksesuarlarla en iyi şekilde uyum yakalayan modeller, rahat hissetmenizi sağlar. Markanın spor, klasik, salaş gibi tüm tarzlara uyum sağlayabilecek gömlekleri bulunmaktadır.

Son zamanların en moda olan gömlekleri arasında oduncu modeller yer almaktadır. Mavi’de oduncu gömlekleri çeşitleri oldukça fazladır. Oduncu olarak adlandırılan gömleklerde açık ve kapalı renklerine fazlasıyla yer verilmektedir. Seçtiğiniz Mavi erkek oduncu gömlek modelini farklı bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Genel olarak kış aylarında giymeye uygun olan bu modeller, çok kolay bir şekilde kombine dönüştürülebilir. Oduncu gömleğinizin içine bir tişört giyebilirsiniz. Bu tişörtün rengini siyah veya beyaz olarak tercih edebilirsiniz. Bu iki renkteki tişörtler oduncu gömlekleri en iyi uyumu yakalar. Ayrıca tişörtün yanı sıra siyah, lacivert, açık mavi renklerdeki pantolonunuzu gömleğinize adapte edebilirsiniz. Bu modellerle yapılan kombinlerde oduncu gölekleri fazlasıyla öne çıkmaktadır. Gömleklerde aranan tarzlardan biri de slim fit olmasıdır. Slim fit modeller de çok farklı kombinlerde kullanılabilir nadir stillerdendir. Mavi erkek gömlek slim fit tarzını günlük hayatınızda giyebilirsiniz. Klasik keten takımlar ile en iyi uyumu yakalayan slim fit gömlekler vücut hatlarınızı daha fazla öne çıkarır. Ayakkabı, pantolon, kemer ve aksesuar seçimlerinizi slim fit gömleğinize göre yapabilirsiniz. Beyaz renkli slim fit model ile krem rengi pantolon ve açık tonlu bir ayakkabıyı rahatlıkla giyebilirsiniz. Markanın öne çıktığı stillerden biri de kot gömleklerdir. Mavi kot gömleklere yön veren bir markadır ve modelleri fazlasıyla tercih edilmektedir. Kot gömleğinizi sade bir şekilde veya içine giyeceğiniz bir tişört ile kullanabilirsiniz. Kot gömleklerin kombin yapılabileceği çok fazla parça bulunmaktadır. Marka keten gömleklerini de tarzlara uygun üretmiştir. Mavi erkek keten gömlek modellerinin üstüne veya altına farklı kıyafetler giyebilirsiniz. Gömleğinizin üzerine uyumlu bir kazak tercihinde bulunabilirsiniz. Mavi gömlek modellerini inceleyerek en güzel kombinleri yaratabilirsiniz.                   

Mavi Erkek Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Mavi erkek gömlek çeşitlerini geniş ürün yelpazesiyle sunmaktadır. Marka ürün çeşitliliği açısından oldukça zengindir. Ürünlerin fazla olması fiyatları da etkilemiştir. Her gömleğin fiyatı birbirinden farklıdır. Gömleklerin özellikleri ve tarzlarına göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Gömleğin stili, kesimi, detayları gibi özellikleri fiyatların değişmesine neden olmaktadır. Mavi markasının her bütçeye uygun olacak şekilde gömlekleri bulunmaktadır. Siz de gömlek almak istediğinizde Mavi’ye başvurabilirsiniz. Mavi erkek gömlek fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yaparak aradığınız modeli kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Tarzınıza göre Mavi erkek çift cepli gömlek veya daha sade stilleri tercih edebilirsiniz. Markanın gömleklerinin üretiminde pamuk gibi sağlığa zararı bulunmayan kumaşlar bulunmaktadır. Mavi’nin bu ürünleri malzeme kalitesi olarak en iyiyi sunmaktadır. Kaliteli malzeme kullanılması gömleğinizi uzun yıllar boyunca giyebilmenize imkan sağlar. Gömlekler yıkandıklarında veya zamanla herhangi bir şekilde solma yapmazlar. Hiçbir zarara uğramayan gömleğinizi rahatlıkla giyebilirsiniz.

Gömleklerde renk solması en büyük sorunlardandır. Mavi’nin gömleklerinde kaliteli malzemeler kullanıldığı için hiçbir şekilde renk solması yaşamazsınız. Bu gömlekler günün her alanında giymeye oldukça uygundur. Mavi Jeans erkek keten gömlek veya diğer modelleri kombin yaparak günün her anında giyebilirsiniz. Rahatlık ve şıklığı öne çıkaran marka sayesinde tarzınızı konuşturabilirsiniz. Ayrıca markanın gömlekleri yeni bir tarza geçmek için de oldukça uygundur. Mavi’nin farklı modelleri arasından seçim yaparak yeni tarza adım atabilirsiniz. Markanın gömleklerinde sunduğu avantajlar oldukça fazladır. Şıklık, kalite ve rahatlığı sunan Mavi, kullanıcılardan tam not almayı başarmıştır. Mavi gömlekler arasından hangisini seçeceğiniz size kalmıştır. Tarz ve stil için modeller arasında araştırma yapabilirsiniz. Mavi’nin gömlek ile birlikte giyilebilecek çok fazla ürünü bulunmaktadır. Kaliteyi öncü olarak bulunduran Mavi’nin ürünleri kumaşları sayesinde terlemenizi engeller. Özellikle sıcak ve soğuk havalarda gömleğinizle terlemezsiniz. Temizliğinin kolay yapılabilmesi Mavi’nin sunduğu kolaylıklardan bir tanesidir. Leke tutmayan kumaş sayesinde gömleğinizi özgürce giyebilirsiniz. Ayrıca modeller yıkama sonrasında ütü yapmak için de oldukça uygundur. Ütü işlemi kolay bir şekilde yapılabilen Mavi gömlekler, kırışıklık ve buruşma gibi izler bırakmaz. Mavi bu ürünlerinde sunduğu avantajlar ile tüm beklentilerinize cevap verebilecek bir markadır. Renk, desen, tasarım, dikiş gibi tüm detaylar Mavi gömleklerde düşünülmüştür. En iyi tarz için Mavi marka ürünleri tercih edebilirsiniz. Aradığınız Mavi erkek gömlek modelini Hepsiburada’dan fiyat ve özelliklerine bakarak rahatlıkla bulabilirsiniz. 

Mavi Erkek Gömlek Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gömlek seçiminizde ilk olarak bedeninize dikkat etmeniz gerekir. Kendi bedeninize göre bulduğunuz Mavi erkek gömleği renk ve tasarımlarına göre tercih edebilirsiniz.

Mavi Erkek Gömlek Renk Çeşitleri Nelerdir?

Mavi markasının erkek gömleklerinde oldukça fazla ürünü bulunmaktadır. Bu ürünlerde her renkte ve tasarımda gömlek bulmak mümkündür.

Mavi Erkek Gömlek Kaç Derecede Yıkanır?

Mavi erkek gömlek modelleri pamuk, keten gibi kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Bu nedenle gömleğin dikkatli bir şekilde yıkanması gerekir. Mavi erkek gömleklerin 30 derecelik sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mavi Erkek Gömlek Modelleri

175 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Beden
Toplam 36 / 175 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?