Adesea markası; bilgi birikimi, deneyimli ve başarılı geçmişiyle en yüksek ürün kalitesini sunmak üzere 1974 yılında bay, bayan ve çocuğa yönelik hazırladığı koleksiyonlar ile trikodan mayoya kadar uzanan geniş ürün yelpazesine sahip olan Öztoklar Tekstil tarafından, tesettür mayo koleksiyonu ile müşterilerin beğenisine sunulmuştur.

Haşema kullanan bayanların en büyük şikayetleri arasında, kumaşın su tutması, ağırlaşması, kolların dolanarak ve içine su alarak kulaç atmayı zorlaştırması, zor kuruyan kumaş yapısı yer almaktadır. Yüksek teknolojili kumaşlar kullanılarak üretilen Adasea Tesettür Mayo, tüm bu kullanıcı şikayetleri baz alınarak üretilmiştir. Yeni nesil teknoloji ürünü olan Adasea Haşemalar sayesinde yüzmek, tesettürlü bayanlar için de artık büyük bir keyif haline gelmektedir.

Adasea Tesettür Mayo

Koleksiyonda tesettürlü bayanların çeşitli ihtiyaçlarına yönelik olarak; tam tesettür, jile takım, likralı tesettür, havuz, marine, yüzücü mayo gibi modellere yer verilmiştir. Ayrıca günümüzde haşemalar tesettürlü bayanların yanı sıra zararlı güneş ışınlarından korunmak isteyen, bronzlaşmaktan hoşlanmayan bayanların da tercihi haline gelmektedir. 

Tam tesettür haşema modelleri pantolon, tunik ve boneden oluşur. Su tutmayan kumaştan üretilmektedir. Böylece sudan çıkarken kumaş ağırlık yapmaz. Sudan çıktıktan sonra ise kolaylıkla kurur. Kumaştaki su itme özelliği klasik haşemaların aksine yüzmeyi kolaylaştırır ve bir zevk haline getirir. Tam tesettürlü haşemalar vücuda yapışmayan, hatları belli etmeyen modelleri ile karma yerlerde deniz veya havuza girmek isteyen tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilmektedir. 

Jile tesettür mayoları su tutmayan, ağırlaşmayan özel likralı kumaşlardan yapılır. Yelek içine giyilen dalgıç badisi kolları sıkıca sararak, kol içine su girmesini engeller ve kulaç atmayı kolaylaştırır. Pantolonu ise bacak hatlarını belli etmeyen özel kesime sahiptir. Üst yelek %100 polyester mayo kumaşından üretilir. Uzun kollu dalgıç badinin kumaş özelliği %88 polyemit, %12 elastandır. Jile tesettür mayonun paket içeriği; uzun kol likra tesettür mayo, üst sıfır kol fermuarlı yelek, tayt, likralı eşarp bone ve mini bone olmak üzere toplam 5 parçadır. 

Likralı tesettür mayoları, su tutmayan full likralı kumaştan üretilir. Su da daha çok hareket edenlerin, dalmayı seven hanımların tercih ettiği modellerdir. Likra yapısı suda yapılan hareketler esnasında pantolon paçalarının ya da kolların sıyrılarak yukarı çıkmasını engeller. Böylece suda serbestçe hareket etmek mümkün olur. Ayrıca güneş altında vücut hatlarının görünmesini engelleyen bir kumaş yapısı vardır. Ürün içeriği tayt, tunik, bone, eşarp ve sütyenden oluşur.

Kadınlara mahsus alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan havuz tesettür mayoları, full likra kumaştan üretilir. Su tutmayan bu mayolar havuzda giyilebildiği gibi denizde giyilmeye de uygundur. Sağlığa zararlı hiçbir materyal kullanılmadan üretilen havuz mayoları, birinci sınıf işçilik ile dikilir.

Marine koleksiyonunda modern çizgileri ile dikkat çeken modeller bulunmaktadır. Ayrıca garson beden ve çocuk haşema modelleri estetik çizgiler barındırmakta, yaş kitlesine hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. Çocuk haşemaları güneşten çabuk etkilenen çocukları korumak isteyen anneler tarafından büyük rağbet görmektedir. 

Tesettür mayolarının uzun ömürlü olması için her kullanım sonrasında güneş yağı, güneş sütü gibi kozmetiklerden arınması için elde ılık su ve beyaz, parfümsüz sabun ile yıkanması gerekmektedir. Çamaşır makinesinde yıkanmaması, sıcak su ve deterjana maruz bırakılmaması tavsiye olunur. Birden fazla renge sahip olan haşemaların ıslak olarak bekletilmemesi lazımdır. Kuruturken direk güneş ışığına maruz kalmaması ve ütülenmemesi tavsiye olunur. Havuzda giyildikten sonra kloru arıtılana kadar durulanmalıdır. Aksi halde klor haşemayı yıpratarak ömrünü kısaltır. Floresan renkli haşemaların uzun süreyle güneşe maruz kalması halinde renk değişimine uğraması olağandır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Adasea Tesettür Mayo

281 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 36 / 281 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?