Adidas Bayan Ayakkabılar

Spor giyimin vazgeçilmezi spor ayakkabılar, spor yaparken meydana gelebilecek burkulma gibi kazaları önlemek veya en aza indirgemek için çokça tercih edilir. Yapılan spor aktivitelerinin yanı sıra rahatlığı sebebiyle günlük seçimlerle de kombinlenir. Bu yüzden özellikle kadınlar için, satın alınacak ayakkabının rahatlığı kadar görünüşü de tercihleri büyük ölçüde etkiler. Kadın modasının dinamik ve kendini sürekli yenileyen bir halde olması ile spor ayakkabı modası yakından ilgilidir. Kadın spor ayakkabılar da modaya göre şekillenir ve geliştirilir. Dolayısıyla ayakkabı satın alma tercihlerinde sağlık ve estetik her zaman ilk sıralarda yer alır.

Adidas Kadın Ayakkabıları

Spor ayakkabısı denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Adidas; ayakkabı modellerinde tasarım, modelin yapıldığı malzeme ve spor türü ile bağlantılı olarak ayakkabı ağırlığı konularına ağırlık verir. Bu sebeplerle piyasadaki birçok markadan kolaylıkla sıyrılarak ayakkabı satın alma aşamasında ilk bakılan markalardan olur. Adidas, ihtiyaca ve beklentilere yönelik olarak çok sayıda kadın ayakkabı modeline sahiptir. Adidas’ın ürün gamında birçok modele yer vermesi, isteyen herkesin kendine uygun bir model bulabilmesini kolaylaştırır.

Kadınlar için özel olarak geliştirilen ayakkabı modelleri, spor türlerine göre yapısal farklılıklar gösterir. Koşu, yürüyüş, basketbol gibi farklı spor dalları için ayrı ayakkabılar üreten Adidas, günlük kullanım için de rahatlığı ve şıklığı gözeterek ürünlerini geliştirir. Marka, günlük kadın ayakkabı modellerinde ayak sağlığından ödün vermeksizin kendi modasını yaratan ürünleri ile ön plana çıkıyor.

Adidas Kadın Ayakkabısı Modelleri

Dünyaca tanınmış Adidas, her kadının beklentilerini rahatlıkla karşılayabilecek kadar geniş bir ürün gamına sahiptir. Birbirinden fonksiyonel ve kullanışlı kadın ayakkabı modelleriyle Adidas markası, spor aktiviteleri esnasında rahat kullanım sunmanın yanı sıra her ortamda giyilebilecek kadar estetik görünüme de sahip. Adidas Sumbrah model ayakkabı ile konforlu bir şekilde koşu yapılabilirken, Superstar modeli ile yollar rahatlıkla tempolu adımlarla yürünebilir. Honey modelleri ile rengarenk spor kıyafetler kombinlenerek günlük şıklık bütünleştirilirken, Hoops modeliyle ise sokak tarzı tamamlanabilir.

Her yaştan her kadının zevkine hitap edebilen Adidas modeller, vücut ağırlığını taşıyabilmek için orantılı bir şekilde tasarlanır. Yürürken dahi vücut ağırlığı değişken olabilmektedir. Adidas ayakkabılar, ayaklara ve bileklere yüklenen ağırlığı en iyi şekilde dağıtarak sakatlanmaları önler. Bu yüzden günlük kullanım için dahi spor ayakkabı satın alırken modeli doğru analiz edilmeli ve fiziğe uygun bir model tercih edilmelidir.

Adidas Kadın Ayakkabısı Fiyatları

Kadın ayakkabılarının fiyatları genellikle yapıldığı malzemenin kalitesiyle orantılıdır. Piyasada çok ucuz fiyatlara şık, ancak çok sağlıklı ve dayanıklı olmayan ürünler olabileceği gibi, hem sağlıklı hem de uygun fiyatlı ürünler de bulunur. Spor ayakkabı tercihleri de diğer tüm ayakkabılarda olduğu gibi malzemesi, dayanıklılığı ve kalitesiyle belirlenebilir. Spor türüne uygunluğu ve sağladığı rahatlık ile fiyatı kıyaslandığında, spor ayakkabı modellerini seçmek kolaylaşacaktır. Ayrıca günlük kullanımda da sıklıkla tercih edilen spor ayakkabıların görünümü de fiyatını büyük ölçüde etkileyecektir.

Adidas kadın spor ayakabıların fiyatları, diğer marka ayakkabılarla karşılaştırıldığında bazen ortalamanın bir miktar üzerine çıkabilir. Bu fiyat farkını, malzeme kalitesi ve markanın güvenilirliği önemli ölçüde etkiler. Adidas ürünlerin arkasında, Adidas’ın müşteri memnuniyeti politikalarının verdiği güvence vardır. Bunlara ek olarak, her yeni çıkan modeli ile başka bir moda akımını tetikleyen Adidas bayan ayakkabılar, çoğu zaman diğer markalara öncü olmuştur. İşlevine uygun tercih edildiği takdirde Adidas bayan spor ayakkabılar, dayanıklılığı ve şıklığıyla uzun süre boyunca konforlu bir kullanım sunar.

Adidas Kadın Ayakkabı Modelleri

511 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Adidas
  2. Sothe
  3. Tarçın
  4. Kemal Tanca
  5. Harley Davidson
  6. Caterpillar
  7. Polaris
  8. Lumberjack
  9. Scooter
  10. Pembe Potin
  11. Gön
  12. Fox Shoes
  13. Butigo
  14. Cool Moon
  15. DGN
  16. Timberland
  17. Rouge
  18. Limoya
  19. Eşle Ayakkabı
  20. Marjin
  21. Pegia
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Numara A-Z
 5. Renk
 6. Ürün Puanı
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Adidas
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/adidas
Başa dön