Kadın giyimde farklı kullanım alanları bulunan eşarp çeşitleri en sık talep gören aksesuarlardan biridir. Başörtüsü olarak ya da kıyafet üzerine kullanılabilmesi en çok tercih edilen kullanım şekilleridir. Ürünün çok fazla tercih edilmesi sahip oldukları çeşitliliklerin de artması anlamına gelir. Eşarp modelleri ile kendinden sıklıkla bahsettiren Armine eşarp, ürün yelpazesi içerisinde bulunan birbirinden şık ürünlerini kullanıcıları ile buluşturur. Marka; renk, desen ve boyut farklılıkları ile ortaya koyduğu ürünleri sayesinde kadınların olduğundan daha şık görünmesine katkı sağlar. Eşarpların meydana geldiği kumaş çeşitleri de birbirinden farklıdır. Her bir kumaşın kendine özgü görüntüsü ve dokusu bulunur. Üretildikleri ipliklere bağlı olarak kumaş cinsleri bazı özelliklere sahiptir. Bu özellikler eşarp modellerinin de farklı niteliklere sahip olmasını sağlar. Bazı kumaş türleri eşarplara hareket kazandırırken bazıları ağır bir görüntü verebilir. Bu tarz farklılıklar eşarpların farklı ortamlarda kullanılmasına olanak sağlar. Kullanıcılar kendi tarz ve istekleri doğrultusunda bu seçeneklerden kolayca seçim yapabilir.

Kullanım Şekillerine Göre Armine Eşarp Çeşitleri

Eşarp çeşitleri birbirlerinden farklı noktalarda ayrım gösterir. Kumaş türü, rengi, modeli gibi bilinen özellikler dışında aynı zamanda kullanım amacı ve şekli gibi farklılıkları da bulunur. Eşarp çeşitleri en sık başörtüsü ya da kıyafet aksesuarı ihtiyacı olarak ortaya çıkar. Bu nedenle de en fazla bulunan ölçüsü 90x90 ya da 100x100 şeklindedir. Ölçülerden de anlaşılacağı üzere kare şeklinde meydana gelen bu eşarp çeşitleri kolay şekil alabilen modellerdir. Ürünün boyutlarının optimum uzunluklara sahip olması kullanıcılar için konforlu bir kullanım sunar. Armine eşarp modelleri aynı zamanda kumaş dokuları sayesinde rahatlıkla bağlanabilir. Bu durum, başörtüsü tercihini eşarptan yana kullananlar için oldukça güzel bir özelliktir. Hızlı ve basit şekilde bağlanabilmesi sayesinde giyinme sırasında harcanan vakit minimuma iner. Kıyafet üstü aksesuar niteliğinde kullanılan durumlarda da aynı özellik geçerlidir. Doğru tercih yapıldığında kıyafetin üzerinden kayma, doğru görüntüyü yakalayamama gibi istenmeyen durumlar yaşanmaz. Ayrıca başörtüsü bağlama durumunda kıyafete ve yüz şekline uygun seçimler yapmak da oldukça önemlidir. Her yüz tipi ile her bağlama şekli ve kumaş kullanılarak istenen görüntü oluşturulamaz. Bağlama ve örtme şekli yüz, vücut şekli ve ayrıca giyilen kıyafet ile uyumlu olmalıdır. Bunlar dikkate alınmadığı durumda istenen stilin yansıtılması mümkün olmayabilir. Ayrıca bunlara dikkat etmek kullanıcının rahatlığı açısından da önemlidir. Kendi kafa ve vücut şekline göre ayarladığı eşarp modeli, kişinin oldukça konforlu bir kullanıma sahip olmasını sağlar. Yüz tipleri üçgen, kare, yuvarlak ya da oval olabilir. Her yüz tipine uygun olan bazı bağlama şekilleri bulunur. Eşarbın kullanımı sırasında bunlara dikkat etmek gerekir. Bunun dışında şekil verme konusunda iç kısma takılan bir boneden yardım alınabilir. Bonenin öne ya da arkaya doğru takılması eşarp bağlama tarzının değişmesini sağlayabilir. Bonenin dışında farklı ek aksesuarlar da yine eşarplar ile kullanılabilir. İğne ya da broşlar ile desteklenen eşarplar çok daha gösterişli hale gelir. Ek aksesuarlar kombinin tamamlanmasında eşarbın en büyük yardımcısıdır. Bu ürünleri seçerken; bulunulan ortam, kullanılan eşarp modeli ve kıyafetin genel tarzı mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.

Armine Eşarp ile Her Mevsim Rahatlık

Kadınlar, giyim tarzlarını belirlerken şık olma kriterini her zaman en ön planda tutar. Şık görünmek ve göz alıcı olmak kadar kıyafetlerin içerisinde rahat hareket etmek de oldukça önemlidir. Bu nedenle kıyafet seçimleri yapılırken genellikle en konforlu olanı tercih edilir. Rahatlık konusu genel kıyafetler dışında aksesuarlar için de geçerlidir. Armine Eşarp, kullanıcıların bu istekleri doğrultusunda ürünlerinin kullanımı sırasında konfor sağlaması için sürekli olarak çalışır. Kumaş türleri seçilirken kullanılan yöntem ve malzemelerin insan sağlığına uygun olmasına da özellikle dikkat eder. Marka kullanıcı isteklerine cevap verebilmek için farklı kumaş türleri kullanır. Pamuklu, saten, ipek, twil ipek, keten, polyester gibi farklı ürünler farklı alanlarda kullanılmak üzere kullanıcıları ile buluşur. Bu ürünlerin her birinin görüntüsü ve dokusu ayrı olmasına rağmen kullanım rahatlığı bakımından oldukça üst seviyelerde yer alırlar. Ürünler meydana gelirken yapılan çalışmalarda özellikle kumaş dokusu ve boyut açısından değerlendirme yapılır. Farklı şekillerde kullanımları olduğu için kumaş cinsi dışında boyutun da değerlendirilmesi gerekir. Bazı bağlama şekillerinde daha kısa eşarp çeşitleri yeterli olurken bazıları için daha büyük boyutlu ürünler gerekebilir. Özellikle boyunda fular şeklinde kullanılan eşarp çeşitleri için ekstra bir uzunluğa gerek duyulmaz. Farklı bağlama stilleri ile başörtüsü olarak kullanımında ise boyut oldukça önemlidir. Ürünle birlikte bone de kullanılması da bağlama stillerini değiştirir. Bonenin bağlama şekline göre, eşarp farklı tarzlarda bağlanabilir. Armine eşarp çeşitleri tüm kullanıcıların beklentilerini karşılamak için çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

Rengarenk Modelleri ile Armine Eşarp Çeşitleri

Eşarp dünyası birbirinden güzel modelleriyle her zaman göz alıcı niteliktedir. Eşarpların bu kadar ilgi çekici olmasının en önemli etkenlerinden biri çok farklı renk ve tonlarda ürünler içermesidir. Kadın giyim ürünleri düşünüldüğünde oldukça geniş bir çeşitlilikte yer aldığı görülür. Bu çeşitlilik eşarplarda da aynı şekilde görülür. Seçilen kıyafetler ile uyum sağlama için eşarplar sürekli olarak çeşitlendirilir. Ürün tasarımları yapılırken renk farklılığı özel yöntemler ile denenerek en uygun olanı seçilir. Armine eşarp, bu alanda farklı desenlere sahip ya da düz olan ürünlerinde kullandığı renkler ile kendinden sıklıkla söz ettirir. Renk seçimin bazı özel kriterleri bulunur. Genel olarak kış mevsimlerinde daha koyu renkler tercih edilebilir. Açık renklerin de görülebildiği bu dönemde siyah, kahve, lacivert gibi renkler sıklıkla görülür. Bunların kendi aralarında farklı tonlamaları da bulunur. Bu renkler aynı zamanda özel günlerde de daha klasik kıyafetler ile oldukça güzel bir görüntü yakalanmasını sağlar. Eşarpların göz alıcı olduğu diğer renk tonları ise cıvıl cıvıl renklere büründüğü açık tonlardır. Pembe, mavi, beyaz, krem gibi açık renkler eşarplarda en sık rastlanan tonlardır. Özellikle desenli eşarp modellerinde doğru renk uyumu yakalandığında çok şık kombinler oluşturulabilir. Kıyafetler ile eşarp uyumu ayarlanırken yakın renkler seçilebildiği gibi birbirine zıt renkler de tercih edilebilir. Bu şekilde kıyafet ile eşarbın arasında bir bağ kurularak istenen kombin tamamlanabilir. Eşarp konusunda dikkat gerektiren bir detay da her kumaş cinsinin uygun olduğu bazı renkler bulunduğu konusudur. Her rengin istenen her kumaş türü ile aynı görüntüyü vermesi mümkün değildir. Kumaş türleri sahip oldukları doku gereği farklı görünümler sağlar. Bu görünümler uygun renkler ile bir araya geldiğinde istenen şıklık yakalanabilir. Renk doğru olmadığında beklenen görünüm sağlanamaz. Pamuklu bir eşarp ile saten bir eşarbın aynı tonda bir rengin aynı görüntüyü vermesi mümkün olamaz. Eşarp konusundan bir çeşitlilik de fiyat konusunda olur. Eşarp modelleri üretilen materyalleri sebebiyle farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Armine ürünleri de fiyat konusunda geniş bir bareme sahiptir. Bu durum kullanıcılar için oldukça güzel bir alternatiftir. Herkes kendi bütçesi ve istekleri doğrultusunda beklediği ürüne kolaylıkla ulaşabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Armine Eşarp Modelleri

3585 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler