Seyahat Çantası

Seyahat Çantası

Günü birlik ya da uzun vadeli seyahatler için birçok eşya dizaynı gerekmektedir. Eşyaların fazla olması ve taşınabilir olmasını kolaylaştırmak adına seyahat çantası kullanmak oldukça avantajlı bir durumdur. Küçük ya da büyük birçok farklı ve birçok parça eşyayı istediğiniz şekilde sıralayarak yerleştirmeyi de taşımayı kolaylaştıran bir eşyadır. Seyahat çantalarının birçok farklı fonksiyonlara sahip ve farklı boyutlara sahip bölmeleri olmalıdır. Aynı zamanda bu bölmelerin dokuları ve yüzeyleri de farklılık gösterebilir. Örneğin file cepler ya da fermuar bulunmayan ceplerden söz edilebilir.Her birinin farklı işlevleri bulunmaktadır.

Seyahat Sırt Çantası

Sırt çantalarının uzun ömürlü olması adına kaliteli ipliklerden üretilmesi gerekir. Kullanılan ipin kalitesine göre de taşıyabilecekleri ağırlıklar doğru orantılı bir şekilde artar. Uzun mesafe yürüyüş gerektiren seyahatlerde kullanılan sırt çantalarında bu durum daha da önemlidir. Özellikle devamlı olarak ağırlık taşıyacak olan seyahat sırt çantası seçimlerinde göz önünde bulundurulması gereken bir durumdur. Aynı zamanda sırt çantalarının seyahat esnasında daha düzenli olabilmesi için oldukça fazla bölmesi bulunmalıdır. Bu bölmelerin boyutları farklı olmalıdır ki bütün alan en fonksiyonel şekilde kullanılabilsin. Bu özellikler kullanıcılar için önem arz eder.

Seyahat Çantaları

Seyahat ederken eşyaları taşımak ve güvenilir bir şekilde muhafaza etmek adına seyahat çantaları oldukça seçici olmayı gerektiren bir üründür. Bu çantaların belli fonksiyonları olması ihtiyacı karşılama adına önemlidir. Örneğin suluk gibi hızlı çıkarılabilmesi gereken ürünlerin fermuarsız bir yerde muhafaza edilmesi için ayrılmış bir bölümdür. Daha minik ve dağılmaması adına farklı boyutlarda cepler ya da yerden tasarruf etmek için fileli bölmeler olmalı. Bunun yanı sıra dış yüzeyinin su geçirmeyen bir kumaş ile kaplaması önemlidir.

Seyahat Çantası Kadın

Seyahat çantası kadın, seyahat edilen süreç boyunca eşyaların güvenli ve rahat bir şekilde ulaşmaya yönelik olarak taşınmasını sağlayan bir mantık ile üretilmelidir. Aynı zamanda farklı boyutta, farklı zevkleri için renk çeşitliliği dolayısıyla farklı ihtiyaçları olan müşteriler için de uygun seçim haline gelebilir. Aynı zamanda bu ürünlerin setleri de bulunmaktadır. İçinde farklı gözler olması ve ek parçaların olması ürünün satışlarını olumlu etkiler.

Kadın Seyahat Çantası

Serhat çantaları tercih edilirken birçok farklı fonksiyon göz önünde bulundururlar. Bunların başlıcaları ne kadar fazla ürün taşıyabileceğidir. Kadın seyahat çantası kaliteli ipliklerden üretilerek rahat bir kullanım sağlamalıdır. Aynı zamanda ürünlerin zarar görmemesini sağlamalıdır. İhtiyaca yönelik ürünlerin boyutlarında farklı beklentiler olabilir. Bütün bunları karşılamak adına oldukça fazla alternatif model ve boyut bulundurmak satışları olumlu yönde etkiler.

Pierre Cardin Seyahat Çantası

Müşterilerin seyahat ederken yanlarında bulundurdukları çantalardan bazı beklentileri olmaktadır. Örneğin bütün eşyaları düzenli bir şekilde koymak adına farklı bölümlerden oluşan bir içyapı. Bu sayede hem düzenli hem de detaylı bir şekilde ürünler seyahat çantasına yerleştirilir. Bunun yanı sıra ürünlerin iplik kalitesi yük taşıyor olabilmeleri açısından oldukça önemlidir. Aynı zamanda su geçirmez kumaş ile ürünler daha fazla güven içerisinde taşınabilir. Bu seyahat çantaların içerisinde bazı ürünleri yerleştirirken ekstradan çantalar bulunabilir. Ürünleri satın almadan yorumlardan ya da ürün bilgilerinden bu gibi detaylara hakim olunabilir. Pierre Cardin seyahat çantası bütün bu içerikleri barındıran ve ihtiyaçları gidilebilen ürünler yelpazesine sahiptir. Oldukça çeşitli ürün skalası sayesinde farklı zevkteki insanların beğenilerine de hitap eder.

Katlanabilir Seyahat Çantası

Seyahat çantaları piyasada oldukça farklı modellerde üretilen bir ürün modelidir. Bu seyahat çantalarından beklentiler gün geçtikçe değişmektedir. Yapılan seyahatlerde ihtiyaç duyulan çantalara göre fonksiyonlar çeşitlendirilir. Örneğin katlanabilir seyahat çantası ürünün farklı varyantlarından bir tanesidir. Eşyaları taşırken oldukça fazla iç hazne ve fazla ağırlıkta ürün taşıyabilme imkanı sağlar. Kullanımından sonra fazla yer kaplamaması adına katlanabilir özelliği ile kullanımını daha fonksiyonel bir hale getirebilir. Aynı zamanda üretilmiş olduğu kaliteli iplikler dolayısıyla uzun bir kullanım ömrü vaat eder. Tasarlanırken katlanabilmesi adına belirli ek yerleri ve belirli deforme olmayan ürünler tercih edilir. Bu sayede de bozulmadan uzun zamanlar boyunca kullanılabilir. Aynı zamanda şık tasarımı ve ekstra çantaları ile de müşterilerin dikkatini çeken bir model haline getirilebilir.

Spor Seyahat Çantası

Seyahatlerde eşlikçi olarak çantalar oldukça büyük rol oynar. Bu nedenle her türlü seyahat için uygun bir çanta modeli piyasada mevcuttur. Bu ürünlerin fonksiyonları üreten markanın ya da hangi amaçlara yönelik tasarlandıklarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Örneğin spor seyahat çantası bazı fonksiyonlarıyla diğer seyahat çantalarından ayrılabilir. Bu fonksiyonları örnek olarak daha ince bir yapı ve su geçirmez kumaşı sayesinde yağmurlu havalarda da kullanım imkanından söz edilebilir. Aynı zamanda kalın askısı ile rahat bir şekilde taşınabilir. Seyahat esnasında ihtiyaç duyulan su, tercihe bağlı olarak taşınan yemek gibi kapları rahat taşımak adına bölmeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda farklı boyutları sayesinde her türlü ihtiyaç duyulan spor çantası özelliklerini de barındırır. Bu sayede normalin haricinde zevkleri olan ya da standart ebatlarda farklı bölmelere ihtiyaç duyan müşterilerin ürünü tercih etme olasılığı artırılır.

Seyahat Çantası Sırt

Seyahatler esnasında oldukça fazla tercih edilen ürünlerden biri de seyahat çantalarıdır. Bu çantalar bazı seyahatler boyunca devamlı olarak eşlikçi olarak kullanılabilir. Aynı zamanda yapılacak seyahatin türüne bağlı olarak da farklı fonksiyonlara ihtiyaç duyulabilir. Örneğin daha sportif ve ağır eşyalar taşınacak olan seyahatlerde daha dayanıklı ve fazla yük taşıyabilen çantalar tercih edilir. Dolayısıyla ürünlerdeki farklılıklar da ihtiyaçlar yönünde şekillenir. Bu çantalar örnek olarak seyahat çantası sırt modelinden de bahsedilebilir. Bu model daha çok dayanıklı ve ağırlığı fazla olan ürünleri taşımaya yönelik tasarlanmıştır. Kalın askıları sayesinde sırtta taşınırken daha rahat etmeyi sağlar. Yağmurlu günlerde kullanıma uygun olması açısından su geçirmez materyallerden üretilen modelleri de mevcuttur.

Seyahat Çantası Fiyatları

Seyahat çantaları oldukça ihtiyaç duyulan bir üründür. Bu ürünlerin fiyat aralıkları da çeşitlerle birlikte genişlemektedir. Farklı seyahat türlerine yönelik birçok ürün sayesinde geniş bir yelpaze sunulmaktadır. Dolayısıyla bu ürünlerin fiyat aralıklarında çeşitlilikle doğru orantılı bir şekilde genişlemektedir. Seyahat çantası fiyatları üzerinde etkili olan birçok faktör söz konusudur. Örneğin ürünler yapılırken kullanılan materyalin kalitesi arttıkça ürünlerin fiyat aralığı da artarak genişlemektedir. Bunun yanı sıra da modellerin duymuş olduğu talep sayısına göre de stoklarla birlikte fiyatlar da değişmektedir. Bunların yanı sıra ne kadar fazla taşıyabildiği ve ekstra parçalarına göre de fiyatlar değişir. Tüm bunların yanı sıra ürünlerin nereden satın alındığı da oldukça önemlidir. Komisyon payları da alım fiyatlarına göre büyük oranlarda değişiklikler söz konusu olabiliyor.

Sırt Seyahat Çantası

Sırt çantası, gezginler arasında giderek daha da popüler hale gelen bir üründür. Seyahat ederken tüm temel ihtiyaçları taşıması için uygun bir yol sağlarlar ve her ihtiyaca uyacak çeşitli stil ve boyutlarda üretilirler. Sırt çantası seyahat çantaları hafif, dayanıklı ve rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Uzun yolculuklarda veya kısa kaçamaklarda tüm ihtiyaçları güvenli bir şekilde taşımak için mükemmel bir tercihtirler. Birçoğunda kolay düzenleme için birden fazla bölme, ekstra malzeme, maksimum seviyede konfor için ayarlanabilir askılar ve içindeki ürünleri hava koşullarından korumak için su geçirmez malzemeler bulunur. Mevcut bu kadar çok seçenek arasından yaşam tarzınıza ve belirlenen bütçeye uyan mükemmel sırt seyahat çantasını bulabilirsiniz.

Bayan Seyahat Çantası

Seyahatlere eşlik için bayan seyahat çantası, kadınlara uygun olan yapılarıyla birlikte vazgeçilmez bir parçadır. Dolayısıyla ürünlerin fonksiyonlarının ihtiyaçlara yönelik olması oldukça önemlidir. Genellikle seyahat çantalarında aranan bazı özellikler vardır. Bu özelliklere örnek olarak su geçirmez kaliteli kumaşlar, birden fazla bölme, taşınacak ürüne göre ekstra malzeme ya da fazla ağırlık taşımaya uygun bir yapıdan söz edilebilir.

Katlanır Seyahat Çantası

Seyahat çantaları gün geçtikçe farklı modelleri ile piyasada sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünlerin de başta olmasıyla birlikte ürünlerin nitelikleri de oldukça çeşitli hale gelmektedir. Örneğin farklı kalitede kumaşlar ve ekstra bölmelerden söz edilebilir. Katlanır seyahat çantası, farklılaşan fonksiyonlar üzerine üretilen çantalardan biridir. Bu çantalar daha az yer kaplayarak alandan tasarruf etme imkanı sağlar. Aynı zamanda da kaliteli materyallerden yapılmasıyla uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Aynı zamanda kullanılan materyalin kalitesine göre de ürünlerin özellikleri değişkenlik gösterir. İhtiyaca yönelik olarak bu farklılıkları göz önünde bulundurup uygun seyahat çantası alışverişi yapılabilir.

Su Geçirmez Seyahat Çantası

Su geçirmez seyahat çantası, eşyalarını güvenli taşımasını, rahat ulaşabilmek için düzenli yerleştirme imkanı sağlayan ve kuru tutmak isteyen tüm gezginler için çok önemli ve avantajlı bir eşlikçidir. İster plaja, ister kampa ya da orman yürüyüşlerine gidiyor olun, ister sadece uzun mesafeli bir seyahate gidiyor olun, su geçirmez bir çantaya sahip olmak, eşyalarınızı su hasarından korumak olduğunda büyük fark yaratabilir. Doğru su geçirmez seyahat çantasıyla, seyahatleriniz sizi nereye götürürse götürsün önemli eşyalarınızın kuru ve güvende kalacağından emin olabilirsiniz. 

Seyahat Çantası Fiyatı

İster kısa soluklu ister daha uzun vadeli bir seyahat yapılıyor olsun seyahat çantaları oldukça ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Bu ürünler birçok farklı kişinin ihtiyacını karşılamak adına farklı fonksiyonlar ile donatılmıştır. Ürün yelpazesinin geniş olması ile birlikte de ürünlerin fiyat aralıkları genişlemektedir. Seyahat çantası fiyatı üzerinde etkili olan birden fazla faktör söz konusudur. Örneğin kullanılan materyallerin kalitesi ile birlikte doğru orantılı olarak fiyat ağırlıkları yükselerek artış gösterir. İçerisinde bulunan cep sayılarının artması ve boyutlarının farklılıkları ihtiyaçlara yönelik olduğundan dolayı da ürünler daha fazla alınır. Bu gibi daha fazla tercih edilen ürünler de fiyatlara yansımaktadır. Ürünlerin kullanım ömrünün uzun olması iyi bir yatırım niteliği taşıdıklarından dolayı fiyatları arttıran bir özelliktir. Aynı zamanda maliyeti ne kadar fazla ise fiyat doğru orantılı bir şekilde artar.

Sırt Seyahat Çantalarının Kaç Tane Bölümü Olmalıdır?

Nasıl bir seyahat yapılacağına göre sırt çantasının bölme sayısı çeşitlendirilebilir. Aynı zamanda bölme sayısının yanı sıra ekstra malzemelerde bulunmaktadır. Bu da yine daha çok nasıl ürünlerin taşınacağına bağlı olarak değişen bir durumdur.

Seyahat Çantalarının Kumaşı Nasıldır?

Daha fazla yük taşıyabilmesi adına kaliteli iplikten üretilen kumaşlar kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra çantalardan beklenen performansa göre de fonksiyonlar çeşitlendirilebilir. Örneğin su geçirmemesi isteniyorsa su geçirmez bir kumaşı tercih etmek gibi. 

Seyahat Çantaları Kaç Kilo Taşıyabilir?

Yapılan seyahate göre çantaların kaç kilo taşıyor oldukları da değişir. Her ihtiyaca yönelik ürün çeşitliliği bulunan bir alandır.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Seyahat Çantası Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000163/60000145