Seyahate çıkarken alınacak çantalar özenle seçiliyor ve yerleştiriliyor. Bayan valiz çeşitleri kadınlara değişik seçenekler sunuyor. Her mekanda farkını gösteren kaliteli markalar, bayan seyahat çantası alanında da birbirinden şık modeller ve desenlerle kendini belli etmeye devam ediyor. David Jones ile seyahatlerde taşınan valizler, modelleriyle, renkleriyle, desenleriyle adeta konuşuyor. Yolculuk tutkunlarının gözdesi Delsey valizler, özgün tarzlarıyla; gezginlerin, seyahat sevenlerin, sık seyahat yapmak zorunda kalanların ilgisini çekiyor. Sunduğu nitelikli kategoriler sayesinde farklı valiz ihtiyaçlarını karşılıyor. Tatile çıkarken el altında bulundurulmak istenen seçeneklerden bir tanesi oluyor.

Bayan Seyahat Çantası

Leonarde Polo bayan seyahat çantaları, kadınların çıktıkları yolculuklarda kendilerini ifade etmelerine imkan veriyor. Ççs çantaları, valiz deyip geçmeyen, kıyafetleriyle ve iç dünyalarıyla uyumlu valiz arayan kadınların gözdesi oluyor. Özenli, titiz kadınlardan, sofistike kadınlara geniş bir kesimin beğenisini kazanıyor. Birbirinden şık valizler, sürekli iş gezilerinde olan kadınlar kadar, keşfetmeyi seven ve her fırsatta dünyayı gezen kadınlara da uygun seçenekler sunuyor. Centrixx çantalar, sporcu bayanlara spor eşyalarını konforlu şekilde taşıma imkanı tanıyor. Rengarenk desenli valizler kadar, sade bir estetik sağlayan tek renk valizler de göz alıyor. Yolculuklarınızda sizinle uyumlu valizler arıyorsanız, kaliteli ve yüksek performanslı bayan seyahat çantaları yardımınıza koşuyor. Modern çizgileriyle, fonksiyonel yapılarıyla, desenleriyle, kullanılan farklı malzemeleriyle herkese ulaşmayı başarıyor. İster amatör olun, ister profesyonel gezgin, kaliteli markaların seyahat çantaları size profesyonelliği tattırıyor.

Bayan Seyahat Çantası Modelleri

Birbirinden şık tasarımlarla bayan seyahat çantaları farklı markalarda, renklerde, kategorilerde ve modellerde çantalar sunuyor. Sahip olunan geniş model yelpazesi sayesinde, her kadın kendine uygun tarzı ve modeli bulabiliyor. Yolculuğa neşe katan rengarenk valizler kadar, sade bir güzellik sunan tek renkli valizler de ilgi çekiyor. Büyük, orta ve küçük boylardaki valizler, yolculuk mesafenize ve yolculuk amacınıza göre uygun seçeneği seçmenize olanak tanıyor. Her boyda bulabileceğiniz sert yüzeyli dayanıklı valizler kadar, kırılmama garantisi taşıyan kırılmaz valizler de zorlu ve uzun yolculuklar da iyi bir alternatif oluyor. Farklı boy ve desendeki çekçekli ve tekerlekli seyahat valizleri yolculuklarınızı kolaylaştırıyor, yükünüzü hissetmeden taşımanızı sağlıyor. Öte yandan hafif valiz setleri, birçok yönden işinizi kolaylaştırıyor: Valiz boşken rahatça taşınabiliyor. Bunun yanı sıra, yük limiti olan yolculuklarda daha fazla eşyayı yanınızda taşımanıza izin veriyor. Uçmayı seven kadınlara hitap eden kabin valizleri de, uçuşlarınızda kıymetli eşyalarınızı yanınızda taşımanızı sağlıyor. Yerine göre büyük, yerine göre küçük valiz ihtiyacı hissediyorsanız; farklı boylarda valizleri içeren valiz setleri ihtiyacınızı görüyor.

Bayan Seyahat Çantası Fiyatları

Geniş model seçenekleriyle her zevke hitap edebilen kaliteli markalar, fiyatlarıyla da herkese ulaşmayı başarıyor. Farklı modelleri kadar, rengarenk desenleriyle ve kullananların tarzını göstermesiyle ayrı bir tercih sebebi oluyor. Yolculuklarınıza kattığı renklerle dinamiklik veren ürünler, tanıştırdıkları kaliteyle de ön plana çıkıyorlar. Uzun vadeli kullanımlarıyla ödenen ücreti hak eden ürünler, yüksek performanslarıyla da övgü alıyor. Bayan seyahat çantası kategorisinde sunduğu geniş ürün yelpazesiyle tüm yüksek performanslı markalar, yolculuklarda hem şık hem pratik hem de rahat olmayı seven kadınlara hitap ediyor. Dayanıklı, estetik, kaliteli ürünler, taşıdıkları özelliklerle ilgi çekmeyi başarıyor. hava alanlarında, spor merkezlerinde, tren istasyonlarında, otobüs garlarında kalitenin farkını hissetmek ve sergilemek ayrı bir keyif yaşatıyor. Valizler, zorlu koşullar altında bile eşyalarınızı güvenle koruyor. Yüksek kalite ve performansına rağmen, ürün estetik görünümünden de taviz vermiyor. Çantalar, fiyat performans açısından incelendiğinde de ön plana çıkmayı başarıyorlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Seyahat Çantası Modelleri

Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 848 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000163/60000145