Bebek aksesuarları, bebekleriniz için hem kullanışlı hem de estetik ürünlerdir. Çoraplardan kukuletalara, kulaklıklardan eldivenlere kadar yüzlerce aksesuar çeşidini, her zevke ve her bütçeye uygun alternatiflerle bulabilirsiniz. Bebek aksesuar ürünleri seçerken, bebeğin hassas tenine zarar vermeyecek materyallerden yapılmış olmasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde bebeğinizde alerjik durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Soğuk kış günlerinde en çok kullanacağınız bebek aksesuarları arasında atkı ve bereler sayılabilir. Atkı ve bereler, bebeğinizin başını ve boynunu kapatarak hassas bedenini üşümekten korur. Pek çok farklı renk ve modellerde üretilen bereler ve şapkalar, bebekleri sadece soğuktan korumakla kalmaz aynı zamanda bebeğinize sevimli bir görünüm de kazandırır. Kulaklara kadar uzanan bere modelleri, bebeğinizin hem başını hem de kulaklarıyla birlikte yüzünü de soğuktan koruduğu için çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Zira bebeklerin kulakları soğuğa karşı yetişkinlere göre daha hassas olabilir. Renkli desenleri ile peluş kulaklıklar, bebeğinizin kulaklarını soğuktan korumak için kullanabileceğiniz diğer ürünler arasında yer alır.

Bebek Aksesuar Modelleri

Bebek aksesuar modelleri arasında yeni doğanlar için çok tercih edilen ürünlerden biri olan eldivenler de sayılabilir. Yeni doğan bebekler tırnakları ile yüzlerine zarar verebilir. Bu yüzden ilk zamanlarda eldiven kullanmak gerekir. Daha büyük çocuklar içinse soğuktan koruma amaçlı eldivenler kullanılır. Farklı renk ve desenlerdeki eldivenler, tek parmaklı ve klasik tarzlarda alternatiflere sahiptir. Bebek şapkaları, bebeğinizi yaz mevsiminde güneşten ve sıcaktan korur. Yeni doğan bebeklerde ise baş bölgesindeki ısı kaybını önler. Erkek çocukları için tasarlanmış kasketler, bebeğinize farklı bir hava katar. Kep şapka modelleri de yine özellikle erkek çocukların çok kullandığı ürünler arasında yer alır. Hasır şapkalar, doğal malzemeden yapılmış dokuları ve hafif yapıları ile hem kız hem de erkek çocukları için yaz aylarında tercih edilebilir.

Kışlık atkı, bere ve eldivenleri tek tek satın alabileceğiniz gibi takım olarak da satın alabilirsiniz. Böylece hem renk ve desen uyumu sağlamış olursunuz hem de daha ekonomik bir tercih yapabilirsiniz. Yeni doğanlar için ise şapka, eldiven, tulum, önlük gibi ürünlerden oluşan takımlar bulabilirsiniz. Kukuletalar, bebeklerinizin başını soğuktan, sıcaktan ve rüzgardan korurken, bebeğinizin şirinliğine şirinlik katan bir başka bebek aksesuar ürün çeşididir.

Bebek Aksesuar Fiyatları

Bebek çorapları, soket çorap ve külotlu çorap çeşitleri ile sizlere sunulur. Tekli ve çoklu paketler halinde satılan çoraplar, zengin renk ve desen alternatiflerine sahiptir. Çocuğunuzun her kıyafeti için uyumlu bir çorap modeli mutlaka bulabilirsiniz. Kaymaz taban bebek çorapları, çorabın özel tabanı sayesinde özellikle yeni yürümeye başlayan bebeklerinizin kayıp düşmesini engeller. Bebek patikleri, bebeğinizin gün içinde ayaklarını soğuklardan korumak için tercih edebileceğiniz ürünlerdir.

Bebek aksesuarları arasında, bebeğinizin günlük bakımı için ihtiyaç duyduğunuz bez, ıslak mendil, pamuklu mendil, pişik kremi ve benzeri ürünleri koyabileceğiniz şık ürünler olan bebek bakım sepetlerini de unutmamak gerekir. Pek çok renk ve desende bulabileceğiniz bakım sepetleri, aynı zamanda dekoratif ürünlerdir. Bebek setleri, içerisinde alt açma örtüsünden eldivene kadar bebeğinizin pek çok ihtiyacını içinde barındıran bebek aksesuar ürünlerindendir. Hem renk ve desen uyumu açısından hem de daha ekonomik olması açısından tercih edilebilir.

Saç bantları ve bandanalar, kız çocuklarının vazgeçilmez aksesuarlarındandır. Özellikle henüz saçları uzamamış kız çocuklarına sevimli bir hava katan bantlar, düz ve sade renkli modellerden çiçekli, fiyonklu ve desenli modellere kadar pek çok alternatife sahiptir. Bebek aksesuar fiyatları, ürünün markasına ve modeline göre değişiklik gösterir.

Bebek Aksesuarları

439 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Mayoral
  2. Cocco Pari
  3. Sevi Bebe
  4. Baby Corner
  5. Sema Baby
  6. İdil Baby
  7. Baby By Bumbo
  8. Baby Banz
  9. Kitti
  10. Tuc Tuc
  11. BebePan
  12. BBS
  13. Baby Center
  14. Katamino
  15. iplay
  16. Eda Baby
  17. Kietla
  18. KitiKate
  19. Sebi Bebe
  20. Akyüz Bebe
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Renk A-Z
 6. Beden A-Z
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/60000710/301152/60007304
BAŞA DÖN