Altın, eski dönemlerden beri insanların bilhassa da kadınların tercih ettiği ve severek kullandığı bir aksesuardır. Özellikle altın bir kolye, sade bir elbiseyi çok şık, basit bir kombini özenilmiş bir giyim tarzı gibi gösterir. Takı, tüm kıyafetlerin tamamlayıcı rolündedir. Altın takılar ve özellikle de altın kolyeler sadece aksesuar olarak değil, bir yatırım aracı olarak da, uzun yıllar boyu insanların gözdesi olmuş, anı olarak nesiller boyunca aktarılan miras altın kolyeler ilk günkü gibi kullanılmaya devam edilmiştir. Yalnızca kendi kullanımınız için değil, aynı zamanda değer verdiğiniz bir kişiye hediye olarak da düşünebileceğiniz altın kolye modelleri, hediyeler içinde en kıymetli ve kalıcı olanlar arasında olacaktır. Üstelik günümüzde, altın kolyeleri sadece kadınlar değil, erkekler de tercih etmekte ve erkek altın kolyeleri de özellikle spor giyimde kıyafeti ve şıklığı tamamlayıcı rol üstlenmektedir. Üstelik seçtiğiniz altın kolye modelleri tasarımcılar kanalı ile iç dünyanızı da yansıtmaktadır. 

Erkekler De Altın Takı Kullanır Mı?

Günümüzde erkekler tarafından da tercih edilen taşsız altın kolyeleri hemen her kıyafet ile kombinlemek mümkün olacağından gündelik kullanım için daha uygun bir seçenek olur. Aynı zamanda altın tespihler de erkekler tarafından tercih edilmektedir. 

Geleneksel modellerin yanı sıra sıra dışı, modern çizgi de sınırsız sayıda olan altın kolye modelleri; kadın - erkek, büyük - küçük herkesin dikkatini ve ilgisini çeker. İster yatırım için ister gündelik kullanım için konusunda uzman onlarca tasarımcı tarafından tasarlanan, altın kolye seçeneklerinden bir tanesi mutlaka sizin zevkinize ve bütçenize hitap edecektir. Şıklığınız ile göz doldurmak istiyorsanız mutlaka hayatınızda altın kolyelere yer açmalısınız. 

Altın kolye modellerini Hepsiburada.com'dan güvenle satın alabilirsiniz. 


 • Hediye Alırken Neden Altın Tercih Edilir?

 • Altının dayanıklı olması, 14 ayar, 22 ayar ve 24 ayar gibi seçenekleri ile her bütçeye hitap etmesi ve ekonomik anlamda da hiç bir zaman alıcıyı zarara uğratmıyor oluşu alıcıların altını tercih etmesine neden olmaktadır. Her ne kadar geleneksel olan aile büyükleri bir düğün, sünnet veya doğum günü gibi özel bir günde klasik çeyrek, yarım veya tam altın takmayı tercih etse de; özellikle gençler bu gibi özel günlerde, hediyeyi alan kişinin hediyeyi gündelik hayatında da kullanmaya devam etmesini istiyor. Bu sebeple sadece kendi şahsi kullanımı için değil, kalıcı ve kullanışlı bir hediye vermek isteyenler herkesi gözdesi olan altın kolyeler modern tasarımlarla alıcıları kendilerine çekiyor. Uzun yıllar kullanabileceğiniz altın kolye; aksesuarlarınız arasında en özel yeri alacak ve sizin içinde anlamı farklı olacaktır.
 • Altın Kolyeler Şıklığınızı Nasıl Tamamlar?

 • Altın kadın kolyeleri; uzun, kısa veya çember şeklinde olup, bunların seçimi ile kıyafetinize başka anlam yükleyecektir. Çember şeklindeki altın kolyeler kıyafetinizi daha spor bir görünüme kavuştururken; kısa kolyeler daha çok çalışanların iş gününde tercih ettikleri bir kolye çeşididir. Öte yandan uzun kolyeler spor kıyafeti daha şık göstermek amacıyla kullanılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra kolyeleri üst üste takmak da her dönemin modasıdır. Aynı anda çember altın kolye ile uzun kolyenizi bir arada takıp, takılara olan düşkünlüğünüzü ve özel zevkinizi de gözler önüne sermeniz mümkündür. Altın kolyelerin taşlı - taşsız ve renkli modelleri de mevcut olup, kişilerin zevkine göre alıcı bulmakta. Taşlı altın kolyeler genellikle kadınlar tarafından tercih edilip, özel davetlerde ve akşam saatlerinde tercih edilse de; düz taşsız kolyeler de her daim revaçta olmuştur. Daha renkli modeller ise, kıyafetinizin rengine göre kullanıldığı takdirde, kıyafetinize göz doyuran bir bütünlük katacak ve tüm gözleri üzerinize çekecektir.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Altın Kolye Modelleri

10.982 ürün var
 1. Cinsiyet
 2. Markalar A-Z
  1. Glorria
  2. Gizzaro
  3. Altınbaş
  4. Ariş Pırlanta
  5. AllegroGold
  6. Ejoya
  7. Harem Altın
  8. Goldstore
  9. Altın Sepeti
  10. Bilezikci
  11. Bilezikhane
  12. Myra Gold
  13. Melis Gold
  14. Milades
  15. SembolGold
  16. Koçak
  17. Pirnus Diamond
  18. Altın Sevgisi
  19. Engingold
  20. Online Takı
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483617/16032929/80586080/16032932/16032930
Başa dön