Üretildiği günden beri erkeklerin en çok kullandığı üst giyim parçalarındandır gömlek. Gerek günlük yaşamda kot veya kanvas pantolonlarla sportif olarak gerek takım elbiselerin içine kumaş pantolon ile klasik olarak gömlek çeşitleri çok tercih edilmektedir. Gömlek mısırlılardan günümüze kadar uzanan çok eski bir tarihe sahip bir kıyafettir. Son yüzyıllarda günlük kullanım dışında iş yerlerin resmi kıyafet olarak da hayatımızda yer almaya başlar. Bu kadar çok kullanım alanı olan gömleklerin özellikle erkeklerin gardroplarının ve alışveriş listelerinin en önemli parçasıdır. Bisse gömlek uzun yıllardır gömlek ve erkek tekstil ürünleri üretmektedir. Takım elbise, ayakkabı, kazak, aksesuarlar gibi çok sayıda ürün çeşidi bulunmaktadır. Bisse 1976 yılında gömlek üreterek işe başlar. Gömlek konusunda kendini geliştirip üst düzey bir kalite yakalayarak dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapmaktadır. Gömlekte elde ettiği başarıyı diğer tekstil ürünlerine de yansıtmak isteyen Bisse 2006 yılından itibaren de takım elbise başta olmak üzere; pantolon, dış giyim, kazak, ayakkabı, aksesuarlar gibi diğer tekstil ürünlerini de üretmeye başlar. Bisse erkek gömlek konusunda her geçen gün kendini geliştirerek ve koleksiyonuna yeni modeller katarak özellikle gömlek konusunda sektörde kendine önemli bir yer edinir. Gömleklerde kullanılan kumaş, desen, farklı kesimler, kullanım alanı ve ihtiyaca göre farklı çeşit ve modellere sahiptir. Gömlekler kısa ve uzun kollu iki kol boyuna sahipti ancak son zamanlarda modada ki gelişmeler ile katlamalı kollarda dahil oldu. Bunun haricinde kalın kumaşlardan üretilen gömlekleri kış aylarında da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu sayede yaz kış dört mevsim gömlek şıklığına erişmek mümkündür. En çok ceketler ile kullanılan gömlekler, kış aylarında kazak içine giyilerek şık bir şekilde kombinleyebilmektedir. Şık kombinlerin ve davetlerin vazgeçilmezi olan gömlekleri günlük olarak da kullanarak da gömlek şıklığını yakalamanız mümkündür.

Erkek Gömlek Modelleri

Erkek gardıroplarının vaz geçilmezi tabii ki de gömleklerdir. Erkeklerin ihtiyaç ve kullanım amaçlarına göre çeşitli gömlek modelleri mevcuttur. Desen, kesim ve kullanım alanına göre gömlek modelleri bulunur. Gömlek kesimleri regular, slim ve comfort olarak çeşitlenmektedir. Gardıropların baş köşesinden duran en çok kullanılan gömlek modeli tabii ki de düz gömlekler. Her zaman ihtiyaç duyulan hem takım elbiselerin içinde hem de günlük olarak da kullanılabilmektedir. Gömleklerde bin bir renk seçeneği bulunmaktadır. Ancak düz renkler daha çok tercih edilmektedir. Bisse beyaz gömlek özellikle takım elbiseler ile çok tercih edilmektedir. Hem renk ile uyumlu olması hem de kolay kombinlenebilmesi açısından kullanıcıların favori renklerinden biridir. Diğer bir ana renk olan Bisse siyah gömlek modelleri de özellikle koyu renk kıyafetleri fazla olan kullanıcılar tarafından çok tercih edilen diğer bir renktir. Ana renkler başta olmak üzere; mavi, krem, gri, lacivert gibi diğer renklerde diğer düz gömlek renk çeşitleridir. Genelde kumaş pantolonlar ve takım elbiselerle kullanılan düz gömleklerin farklı kesimleri mevcuttur. Gömlek kesim modelleri ihtiyaçlara ve vücudunuza göre değişiklik göstermektedir. Rahat gömlekleri sevenler için Bisse regular fit gömlek yani klasik kesim gömlek çeşitlerini tercih edebilirler. Özellikle iş yerinde takım elbise giymek zorunda olan ve vücuda uyum sağlayacak gömlekler isteyen kişiler için Bisse erkek klasik gömlek çeşitlerini takım elbiseler kullanmanız mümkündür. Ancak dar kesim sevenler için ve özellikle İtalyan kesim takım elbiseler ile Bisse slim fit gömlek modellerini değerlendirebilirsiniz. Vücuda tam oturan gömlekler seven kullanıcılar için slim fit modeller vaz geçilmezdir. Diğer bir kesim ise comfort yani rahat kalıp gömleklerdir. Bu kalıplar rahat hareket etmek isteyen ve fazlalığı olup potluk olmasını istemeyen kullanıcıların tercih ettiği kalıptır. Bu kalıplarda hem desenli hem de düz renk ve modeller mevcuttur. Takım elbiselerle düz renkler tercih edilse de, sade desenli gömleklerde tercih edilebilir. Daha canlı renk ve desenlerde ki gömlekleri de günlük olarak kot, kanvas, keten pantolonlar ile kombin yaparak kullanmak mümkündür.

Erkek Gömlek Çeşitleri

Gömlekler en çok kullanılan kıyafet parçalarının başında gelir. Rahat ve şık oluşu gömlek modellerine olan ilgiyi artırır. İhtiyaca ve kullanım alanına göre gömlek çeşitleri bulunur. Genel olarak takım elbiselerin içine ve kumaş pantolonların üzerine kullanılır. Genellikle pamuklu kumaştan düz renk olarak üretilir. Düz renklere alternatif olarak; kareli, çizgili veya kendinden desenli kumaşlardan da üretilen modelleri de bulunur. Klasik Bisse gömlek erkek çeşitlerinde de hem düz hemde desenli çeşitleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Casual kelime anlamı olarak; günlük kullanım manasındadır. Casual giyim tarzı; yoğun, tempolu, stresli günlerde hem kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak hemde şık gösterecek giyim tarzı anlamına gelmektedir. Casual gömlek çeşitleri de hem rahat hem şık gömleklerdir. Hem spor rahat bir ceketle kombin edebilir hemde denim bir pantolon ile kullanabilirsiniz. Diğer bir gömlek çeşidide ceremony gömlekledir. Bu gömlek çeşidi daha çok özel günlerde kullanılır. Düğün, davet, balo ve benzeri özel organizasyonlarda takım elbise veya smokin ile kullanılan gömlek çeşididir. Klasik veya ata yaka olarak üretilir ve papyon ile kullanılır. Bisse gömlek modelleri sayesinde özel günlerinizde kullanarak şık ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Bisse smokin çeşitleri ile kombin yapabileceğiniz ceremony gömlek modelleri bulabilirsiniz. Bisse gömlek fiyatları model, çeşit, renk, kumaş gibi etkenler ile farklılık göstermektedir. Geniş ürün yelpazesi ile her bütçeye, ihtiyaca ve zevke uygun gömlek çeşitlerine Bisse ile ulaşabilirsiniz.

Erkek Gömlek Yaka Modelleri

Gömlekler erkeklerin vazgeçilmez kıyafet parçalarıdır. Her erkeğin gardırobunda en fazla bulunan kıyafetler büyük ihtimalle gömlek çeşitleridir. Gömlekler farklı çeşit ve modellere sahiptir. Kullanım alanına göre değişen gömlek çeşitlerinin değişiklik gösteren diğer bir parçası da yakalarıdır. Düz yaka gömlekler hemen herkesin kullandığı klasik yakalardır. Her tür gömlek modelinde kullanılır. Yuvarlak yaka gömlekler ülkemizde pek rağbet görmesede güzel ve şık bir modeldir. Kravat ve papyon takmaya uygun olmayan çok kısa ve yuvarlak bir biçimde çıkıntıya sahiptir ve hakim yakaya benzer. Hakim yaka gömlek ise; yuvarlak yaka benzeri papyon ve kravatsız kullanıma uygun olan yakadır. Yaka kısmı dik bir şekilde durur ve katlama yeri bulunmaz. Ata yaka, Atatürk’ten adını alan ve kendisinin en sevdiği yaka modelidir. Frak ve smokin ile papyon takılarak kullanılır. Kravat ile kullanmayı tercih edenlerde mevcuttur. Bisse erkek gömlek modelleri her çeşit yaka bulabileceğiniz çeşitliliğe sahiptir.

Mevsimlik Gömlekler

En çok kullandığımız gömlekleri her mevsim kullanmak mümkündür. Mevsimine göre gömlekler kumaş özellikleri ve kol uzunlukları bakımından farklılık gösterir. Yaz aylarında rahat ve serin tutacak hemde şık gösterecek gömlekler tercih edilir. Bisse kısa kollu gömlek veya katlamalı kol gömlekler en çok talep gören modelleridir. Pamuklu gömlekleri dört mevsim kullanabilirsiniz. Ancak yaz aylarında daha çok Bisse keten gömlek modelleri hem şıklık açısından hemde rahat kullanımdan dolayı tercih edebilirsiniz. Yaz ayları için daha çok açık ve canlı renkler tercih edilir. Yaz aylarında klasik gömlekler yerine daha çok rahat ve şık olan yaza uygun Bisse spor gömlek modelleri tercih edilmektedir. Kış aylarında ise daha sıcak tutacak kış renklerinin hakim olduğu gömlekler tercih edilmektedir. Bisse kışlık gömlek modellerinde pamuklu, kaşe gibi kumaşlardan sık dokulu sıcak tutacak gömlekler hem klasik hem spor çeşitleri kullanılabilmektedir. Ancak kışın günlük ve spor kullanımlar için yıllardır modası geçmeyen Bisse oduncu gömlek modelleri de çok rağbet görmektedir.

Gömlek Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hepimizin en sık kullandıkları parçalar olan gömlekleri seçerken bazı dikkat etmesi gereken noktalar vardır. Bisse bayan gömlek ve erkek gömlek modellerini seçerken öncelikle doğru bedeni seçmek gerekir. Hem üzerinize tam oturan hem de içinde rahat hareket edebileceğiniz bir gömlek olmalı. Bu konuda beden kadar gömlek modeli de önem taşır. Rahat mı yoksa dar kesim bir gömlek modeli olmalı vücudunuzun şekline göre veya rahatlığına göre karar verebilirsiniz. Kumaş seçimi mevsime göre değişkenlik gösterir. Yaz kış pamuklu kumaşlar kullanılabilir. Ancak yazın keten kumaşlar da tercih edilebilir. Kışın ise yünlü, kalın kumaşlar sıcak tutması bakımından tercih edilir. Yine uzun kol mu yoksa kısa kol mu mevsime göre karar verilmesi gereken özelliktir. Yaka seçiminde ise kullanacağınız yere göre değişir. Takım elbiseyle düz yakalar, bir davet için frak veya smokin giyecekseniz ata yaka kullanmanız gerekebilir. Tabii yaka tercihinizi yüz şeklinize göre tercih edilebilir. Uzun ve sivri yüze sahip kişiler geniş yakaları oval yüze sahip olanlarda sivri ve uzun yakaları tercih edebilir. Bisse gömlek modelleri ve fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde geniş fiyat aralığına sahiptir. Gömlek alışverişlerinde doğru tercih yaparak şıklığı yakalayabilirsiniz.

Gömlek Modası

Üretildiği günden bugüne en çok kullanılan kıyafetlerin başında gömlekler gelir. Tarih boyunca modanında temel belirleyici parçalarındandır. Ancak gömleklerin deseni, rengi, modeli değişsede gömleğin modası hiç geçmez. Örneğin düz gömlekler her dönem revaçtadır. Bisse beyaz ve siyah gömlekler modası geçmeyen renkteki gömleklerdir ve her gardropta bulunması önerilir. Spor gömleklerden olan kot ve oduncu gömlekleri yine modası geçmeyen gömlekler arasındadır. Her dönemde çok tercih edilen gömlek modellerinin başında gelir. Smokin ve fraklarda kullanılan ata yaka beyaz gömleklerinde tarihi çok eskilere dayanır. Tarihten günümüze kadar bu model gömlekler hiçbir değişikliğe uğramadan ulaşır. Gömlekler her dönem var olmuştur ve kumaş ve modeline göre fiyatlarda değişiklik gösterir. Bisse erkek gömlek fiyatları her bütçeye uygun fiyat seçeneğine sahiptir. Bisse gömlek indirim dönemlerinde ihtiyacınız olan her model gömleği uygun fiyatlara alabilirsiniz. Bisse gömlek kampanya dönemleri ile kullanıcılarına Bisse kalitesini daha uygun fiyatlara alma imkanı sunmaktadır. Hepsiburada aracılığı ile en ucuz Bisse gömlek modellerine ulaşabilirsiniz.

Gömlekleri Kaç Derecede Yıkayabilirim?

Gömleğinizin kumaş türüne göre değişiklik gösterir. Gömleklerin etiket kısımlarında yıkama program ve dereceleri yer alır. Genel olarak beyaz gömlekleri 60 derecede diğerlerini ise 30 derecede yıkamanız önerilir.

Takım Elbise ile Hangi Model Gömlek Kullanabilirim?

Takım elbiseler ile genel olarak düz renk gömlekler tercih edilir. Zevkinize ve takımınıza kombinleyebileceğiniz çizgili, kareli veya kendinden desenli gömleklerde kullanılabilir. Yaka olarak ise klasik düz yakalar kullanılır.

Gömlek ve Kravat Uyumu Nasıl Olmalıdır?

Gömleğiniz desenli ise düz bir kravat, düz ise desenli bir kravat tercih edebilirsiniz. Gömleğinizin rengi ile uyumlu olacak renk ve tonlarda kravatlar kullanabilirsiniz. Ayrıca gömlek ve kravat seçiminizi ortama göre belirlemeniz önerilir. Resmi bir işleriniz için daha ağır ve protokol renkleri tercih edilmesi tavsiye edilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bisse Erkek Gömlek Modelleri

1027 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Kol Boyu
Toplam 24 / 1027 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?