Cenk Eşarp

Kadınlar, başlarını örtmek için birçok farklı kumaştan ve örtüden yararlanabilirler. Tercihlerine bağlı olarak bu örtülerin kumaşları, boyutları ve renkleri değişiklik gösterir. Sizler de kullanacağınız zamanı ve alanı göz önünde bulundurarak bu modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Sizi Anadolu motifleriyle yeniden buluşturan ve bünyesinde bulunan yazmalar aracılığıyla size geçmişten parçalar taşıyan Cenk eşarp, sunduğu bu güzelliğin yanı sıra kalite de vadeder. Birbirinden farklı ve renkli modeller arasından size hitap eden eşarpları seçerken aynı zamanda aradığınız kaliteyi de elde etmiş olursunuz. Konu eşarp olduğunda, kişiler genelde kaliteyi ön planda tutar. Günün büyük çoğunluğunda sizinle olacak bu eşarpların doğal olarak kaliteli ve rahat bir kullanım sunmasını istersiniz. Aradığınız rahatlığı bulabileceğiniz bu eşarplar tüylenmez bir yapıya sahiptir. Yıkandığı zaman çekme ve solma yapmaz. Bu da sizin için daha uzun süreli kullanımlar sağlar. Tüm bu özellikleri sayesinde kadınların son zamanlarda sık sık tercih ettiği başörtü çeşitlerinden biri olmayı başarmıştır.

Cenk Eşarp Yazma

Yazma modelleri, kadınlar için günlük kullanımları oldukça rahat olduğu iddia edilen başörtü modelleridir. Bu başörtüler aslında geleneksel bir anlam da taşır. Geçmişte oldukça sık tercih edilmiş ürünler olarak karşınıza çıkar. Sizleri geçmişin kokusu ve dokusuyla buluşturan Cenk eşarp yazma modelleri aynı zamanda son zamanların da sık tercih edilen ürünü olmayı başarmıştır. Yazmalar ince bir yapıya sahiptir. Bu yüzden de günlük kullanımlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Eski bir gelenek olarak oya ile süslenebildiği gibi sade bir şekilde de kullanılabilir. Bu modeller arasından tercihinize ve zevkinize bağlı olarak sizler de seçim yapabilirsiniz. Bu sayede hem aradığınız rahatlığı elde etmiş hem de bir nebze de olsa Anadolu’nun havasını üzerinize taşımış olabilirsiniz. Son zamanlarda yazmalar çeşitli renklerle buluşturulmuş ve böylece sizler için model ve renkleri arttırılmıştır. Eskiye göre çok daha büyük bir yazma çeşitliliği olduğunu fark edebilirsiniz. Artık bu noktada daha fazla seçenek olduğundan, size hitap eden yazma modelini de seçmeniz daha kolay olacaktır. Bu marka sizin için tek renk yazma seçenekleri sunduğu gibi aynı zamanda desenli ve farklı renklerin bir arada olduğu modeller de sunar. Tek renk yazma modelleri arasından bahar aylarında açık tonlarda tercihler yapabileceğiniz gibi koyu renkler arasından da kış mevsimleri için tercihler yapabilirsiniz. Aynı zamanda ten renginiz de yazmalarınızın rengini seçerken dikkat etmeniz gereken özelliklerden biridir. Ten renginize uygun seçimler yaptığınızda daha uyumlu bir görüntü ortaya çıkartabilirsiniz. Bunların yanı sıra, daha renkli ve canlı yazma modelleri de bulunur. Rengarenk desenler verilmiş bu yazmalarda daha çok çiçek baskıları ağır basar. Bu modeller arasından da renk tercihi yapabilmeniz için farklı renk ağırlıklı desenler vardır. Hareketli yazma modelleri ile kendinize farklı bir hava katmak isterseniz, bu modeller sizin için oldukça uygun olarak ön plana çıkar.

Cenk Eşarp Modelleri

Eski bir geleneğin devamı olarak karşınıza çıkan yazma modelleri farklı şekillerde bulunur. Bunlar dikişli yazma modelleri, dikişsiz yazma modelleri, renkli yazma modelleri ve desenli yazma modelleri olarak sayılabilir. Çeşitli ürünleri bir arada bulunduran Cenk eşarp modelleri arasında dikişsiz yazmalar da bulunur. Bu tür yazmalar yüzde yüz kesik elyaftan üretilmiştir. 90x90 ölçülerinde yumuşak bir yapıya sahiptir. Tüylenme yapmayan bir kumaştır. Kenarları dikişsiz olduğu için kenarlarına dilediğiniz renk ve şekillerde oya yapabilirsiniz. Bu tarz oyalı modeller günümüzde sadece baş örtmek için kullanılmayıp aynı zamanda kadınların boynuna bağladığı bir aksesuar olarak da kullanılmaya başlanmıştır. Renkli oyalarıyla siz de kombinlerinize renk ve fark katabilirsiniz. Aynı şekilde başınızı örtmek için kullandığınızda da kendinize renk katarak oyalı yazma uçlarınızla fark yaratabilirsiniz. Bu marka adı altında aynı zamanda Cenk flamlı eşarp modellerine de ulaşabilirsiniz. Flamlı eşarplar oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir. Günlük kullanımlarınız için tercih edilebilir ürünlerdir. Kullanırken oldukça rahat edeceğinizden emin olabilirsiniz. Hafif bir yapıya sahip oldukları için size ağırlık hissi vermezler. Taktığınız zamanlarda başınızda yokmuş gibi hissetmenizi sağlarlar. Yaz mevsimlerinde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Sizi terletmeyecekleri için yaz mevsimlerinde vazgeçilmez eşarplarınız olabilir. Dört mevsim kullanılabilir olmasıyla da oldukça kullanışlı ürünler olarak değerlendirilir. Sizin için bu kalitede ve farklılıkta birçok ürün sunulur. Sizler de bu ürünler arasından seçimler yaparak oldukça kullanışlı olan bu yazmaları dolabınıza eklemek istiyorsanız güvenli ve kolay bir şekilde buradan ulaşabilirsiniz. Onlarca ürün arasından kendiniz için en uygun modeli dikişli, dikişsiz, düz ve desenli seçenekleri içerisinden belirleyebilirsiniz.

Cenk Eşarp Fiyatları

Başını örtmeyi tercih etmiş kadınlar için başörtü çok önemli ve özen gösterilmesi gereken bir ürün olduğundan, her kadının rahatı düşünülerek bu alanda birçok çeşit üretilmiştir. Kumaşa, boyuta ve renge göre değişiklik gösteren bu çeşitlilik arasında siz de sizin için en rahat olabilecek modeli tercih etmelisiniz. Günün büyük çoğunluğunu bu şekilde geçirdiğiniz düşünülürse, rahat kullanabileceğiniz bir eşarp arayışınız da oldukça doğaldır. Bu noktada, seçimlerinizi bu marka ürünleri arasından yapmalısınız. Sizin rahatlığınız ön planda tutularak üretilmiş olan bu eşarplar aynı zamanda görüntü olarak da size hitap edebilmeyi başarır. Bünyesinde her kadının beğenebileceği ve tercih edebileceği türden ürünler bulundurur. Bu yüzden de Cenk eşarp fiyatları birçok sebebe bağlı olarak değişiklik gösterir. Dikişli, dikişsiz, desenli ve düz olarak farklı çeşitlerde bulunduğu için bu çeşitler arasında fiyat farkları görülebilir. Aynı şekilde flamlı eşarplar da kişiler üzerinde farklı etki yarattığından farklı bir fiyatlandırmaya sahip olabilir. Kısacası, bu noktada fiyatlar siz kadınların beğenileri ve zevkleri doğrultusunda değişiklik gösterir. Düz yazma modelleri ve desenli yazma modelleri aynı olmayabilir. Aynı şekilde dikişli ve dikişsiz yazma modelleri de farklı fiyatlarda sunulabilir. Alacağınız dikişsiz modeller üzerine rengarenk oyalar ekleyerek kendiniz için farklı tarzlar yaratabilirsiniz. Dikişli modeller için aynı şeyi yapamazsınız. Düz bir şekilde kullanabileceğiniz modellerdir. Bu yüzden bu iki model arasında da fiyat farklarının görülmesi mümkündür. Yani bir eşarp almak istediğinizde, fiyatlarının tüm bu farklılıklara göre değiştiğini bilerek hareket edebilirsiniz. İhtiyacınız olabilecek yazma ve eşarpları bir arada bulunduran Cenk eşarp fiyat çeşitliliği ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bütçenizi aşmadan, en uygun fiyatlar üzerinden sahip olacağınız bu eşarp ve yazmaları günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Flamlı Eşarp Ne Demek?

Yüzde yüz keten pamuktan üretilmiş bu şallar hafif bir yapıya sahiptir. Gün boyu rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Terletmez ve başınızdan kaymaz. Dört mevsime uygun olarak kullanabileceğiniz bu eşarplar günlük kullanım için idealdir.

Yazma Ve Eşarp Farklı Mıdır?

Evet, farklıdır. İkisi de günlük kullanım için tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Aralarında sadece kumaş farkı bulunur. Yazma ince ve pamuklu bir kumaşa sahipken, eşarp genelde ipeksi yapıdadır. Eskiden gelen bir gelenek olarak yazmalara oya yaparak süsleyebilirsiniz.

Cenk Yazma Ebatları Nedir?

Cenk yazma bünyesindeki yazmalar genel olarak 100x100 cm olup kare şeklindedir. 90x90 cm ölçülere sahip yazma seçenekleri de bulunur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cenk Eşarp Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001127/60001143/cenk