En ucuz ve Kaliteli Çocuk Çantaları

Her yaştan çocuğun kişisel eşyalarını taşıma ihtiyacına cevap veren onlarca Çocuk Çantası modeli kapsamı içinden kendi çocuğunuza gerekli olan ürünü kolayca bulabilirsiniz. Küçük büyük tüm çocukların yanlarında taşımaları gereken, oyuncak, kırtasiye malzemesi, beslenme veya giyim eşyaları gibi pek çok şeyi kullanışlı çantalar içine yerleştirebilirsiniz. Hem kız çocuklara hem de erkek çocuklara en şık ve en rahat çantaları hediye edebilirsiniz.

Çocuk Çantası Modelleri

Okul harçlıklarını koyacakları küçük sevimli cüzdan çeşitleri, sandviç, su gibi beslenmeleri taşıyabilecekleri beslenme çantası çeşitleri, yolculuklarda kişisel eşyalarını, kıyafetlerini koyabilecekleri büyük çantalar ve okula giderken kullanacakları okul çantası çeşitleri çocukların beğenisine sunuluyor. Çocuklar ve anne babalar, çeşit çeşit pratik çanta modelleri sayesinde memnun oluyor. Güzel görünümleri, şık dizaynlarıyla çocuklar için sunulan çantaları, ailece inceleyerek birlikte seçiminizi yapabilirsiniz. Babaanneler, anneanneler torunları için almak istedikleri armağanları çantalar arasından kolaylıkla seçebilirler. Sevimli çizgi kahramanlarla süslenmiş çantalar farklı yaş gruplarındaki çocukları mutlu ediyor. Mickey Mouse, Sünger Bob, Sevimli Kelebek gibi çizgi karakterler çocukların çantalarını süslüyor. Okul öncesinden itibaren çocukların ihtiyacı olan beslenme çantaları hem gezmeye parka giderken hem de yuvaya giderken sevdikleri yiyecekleri koyabileceğiniz önemli ürünler olarak evdeki yerini alıyor. Fermuarlı, tek gözlü veya birkaç gözlü olan ürünlerin kullanımları çok kolay oluyor. Uzun saplı oldukları için omuzlarından düşme riskine karşı rahatça çapraz asılarak taşınabiliyor. Beslenme modellerinin uzun saplarının dışında üst bölümlerinde elde taşıma şekline uygun kulpları da bulunuyor. Ayarlanabilir sapları sayesinde çocuğunuzun taşıma durumuna göre uzun sapları kısaltıp uzatabilirsiniz. Kare, yuvarlak veya dikdörtgen şeklinde olan beslenmeler arasında farklı ebatlarda olanları inceleyebilirsiniz. Çantaların iç bölümü oldukça geniş olduğu için çocuğunuzun su şişesini, sandviç ekmeğini, tostunu, meyvesini veya atıştırmalıkları içine rahatça yerleştirebilirsiniz. Beslenme çantası kullanmasını tavsiye ederek çocuğunuzun okula giderken derli toplu bir biçimde yiyeceklerini taşımasını da sağlayabilirsiniz. Yiyecek ve içeceklerin diğer okul eşyaları arasına dökülüp saçılmadan temiz bir şekilde taşınmasını da mümkün hale getirmiş olursunuz.

Çocuk Çantası Fiyatları

Çocukların ilkokul ve sonrası tüm eğitim hayatları boyunca okul eşyalarını taşıyabilecekleri geniş iç hacimli şık okul çantası çeşitleri çocukların yükünü kaldırıyor. Geniş ve ayarlanabilir askılarıyla rahat bir sırt çantası işlevi gören okul çantası modelleri arasından çocuğunuzun zevkine ve beğenisine uygun seçimler yapabilirsiniz. Çapraz askı takılabilen omuz çantalarını da değerlendirebilirsiniz. Erkek ve kız çocukları için hazırlanmış ayrı ayrı çanta modellerinin yanı sıra unisex çantaları da çocuğun beğenisine göre düşünebilirsiniz. Poliuretan veya polyester malzemelerle yapılan çantaların bazı bölümlerinde tekstil veya keten detaylar da olabiliyor. Rahatlıkla her hafta yıkanabilen çantalar, otomatik çamaşır makinesinde soğuk suda veya 30 derece sıcaklıkta temizleniyor.. Balkona koyduğunuzda veya kaloriferin yanında kısa sürede kuruyan çantaları, hijyen sağlamaları açısından da tercih edebilirsiniz. Yüksek ısıya atmadıkça renkleri, desenleri ve yazıları silinmiyor uzun süre kullanılabiliyor. Dinamik ve enerjik olan çocuklar hem okul çantalarını hem de cüzdan, kalemlik veya beslenme çantası gibi eşyalarını sıkça kirletiyorlar. Bu nedenle kullandıkları çanta çeşitlerinin kolay yıkanabilmesi ve hemen kuruyan bir materyalle yapılmış olması anneler için önem arz ediyor. Hem ıslak mendille kolayca silinen leke tutmayan hem de yıkanabilen malzemelerden yapılan çantalar işinizi kolaylaştırıyor. Alanında bilinen çok sayıdaki markanın en güzel ürünlerinin sergilendiği çantalar arasında model, renk, sapların kullanım şekli, ebat gibi kriterlere göre seçiminizi yapabilir, kalite ve fiyatları kıyasladıktan sonra çocuğunuzu mutlu edecek en güzel ürünü armağan edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Çantaları

10.000+ ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Çocuk
Çocuk
Erkek Çocuk
Erkek Çocuk
Aksesuar
Aksesuar
Çanta
Çanta
Cüzdan
Cüzdan
Beslenme Çantası
Beslenme Çantası
Okul Çantası
Okul Çantası
Günlük Çanta
Günlük Çanta
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 51 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?