Colin’s 1983’te Eroğlu ailesi tarafından İstanbul’da bir hazır giyim markası olarak kuruluyor ve 6 makinelik küçük bir hazır giyim atölyesi ile işe başlıyor. Bu adımla Eroğlu Holding'in temelleri atmış oluyor. Eroğlu Konfeksiyon, 150 m² kapalı alanda 15 kişilik bir ekiple mont ve kaban üretimine başlıyor. Yıllar içinde Türkiye genelinde 5 adet fabrikasıyla tekstil sektörünün önde gelen isimlerinden biri haline geliyor. Colin’s ilk yıllardan günümüze değin üretim ilkelerini, sürdürülebilirlik esasına uygun olarak gerçekleştiriyor. Marka kadın ve erkekler için günlük giyim, moda ve aksesuarlardan oluşan geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet sunuyor. Teknolojik olarak ileri düzeyde üretim yetkinliklerine sahip olan marka, dünya geneline ürün satışı yapıyor. Tüm mağazalarında ve dünyadaki satış noktalarında yeni, fit ve kalite anlayışını aynı anda sunuyor. Colin’s cesur, özgür ve yenilikçi üretim anlayışıyla 38 ülkede, 600’ü aşkın mağazada, dünyanın etkin hazır giyim üreticilerinden birisi olarak faaliyet gösteriyor. Colin’s bir dünya markası olmanın bilinci ve sorumluluğu ile üretim yapıyor, hedeflerini yüksek tutuyor.

Colin's Kadın Gömlek Modelleri

Firma Türkiye'nin önde gelen hazır giyim markalarından biri olmanın yanı sıra, dünyanın birçok noktasına ihracat yapıyor. Colin's kadın gömlek modelleri farklı ülkelerde de ilgi görüyor. Bu yılın yaz dönemi kadın gömlek modelleri renkli ve hafif kumaşlardan, zarif çizgilerden, özel tasarımlardan oluşuyor. Değişik renk ve model seçenekleriyle sunulan kadın gömlek tasarımları markanın takipçileri tarafından beğeniyle kullanılıyor.

Uzun ya da kısa kollu gömlek modelleri kadınlar için kullanışlı olması ile dikkat çekiyor. Gömlek modelleri farklı kumaşlardan yapılmış etek ve pantolonlarla kombin yapılarak rahatça kullanılıyor. İş yerinde, günlük kullanımda hatta gece kullanımlarında, kurtarıcı bir üst giysi oluyor. Hem spor hem de şık gömlek modelleri kadınlara alternatif kombinler yapabilme seçenekleri sunuyor. Çizgi detaylı yarım kollu gömlekler, renkli çizgi detaylı aplike örnekler ve bluz versiyonları, aplike desenli kolsuz bluzlar, spor çizgiler taşıyan kolsuz modeller ya da işlemeli renkli ve desenli gömlekler, kadınlar için üretilen seçenekler arasında yer alıyor. Şık ve zarif Colin's kadın gömlek modelleri arasından tarzınızı yansıtan bir seçim yapabilirsiniz.

Kot gömlek seçenekleri yaz için kot pantolon, etek ve şortlarla tam bir kombin oluşturuyor. Viskon ya da ipekli kumaş seçenekleriyle hazırlanan Colin's kadın gömlek modelleri ise gece kullanımlarına olanak tanıyor. Genç kadınlara hitap eden denim gömlekler, uzun tunik tarzı seçenekler, kısa ya da belden kuşaklı uzun gömlekler, yakasız otantik modeller veya dökümlü ve cep detaylı gömlekler Colin's kadın gömlek modelleri olarak günün her anında kadınların yardımına koşuyor.

Colin's Kadın Gömlek Fiyatları

Colin’s ürünleri, ödenen paranın karşılığını veren ürünler olarak biliniyor. Kaliteli kumaştan, özel tasarımlarla üretilen, rahat ve yenilikçi çizgiler taşıyan Colin's kadın gömlek fiyatları markanın kalitesiyle doğru orantılı olarak belirleniyor. Ülkemizde ve dünyanın çeşitli noktalarında geniş kullanıcı kitlesine sahip olan Colin’s ürünleri, markanın güçlü bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlediğini gösteriyor. Her yaş grubundan kadın kullanıcının tercih edebileceği çizgiler içeriyor. Özellikle gençler arasında markanın ürünleri sıklıkla tercih görüyor.

Colin’s ürünleri genç ve yetenekli bir tasarım ekibi tarafından hazırlanıyor. Genç kesimin nabzını tutmayı bilen tasarımcılar, onlar için en ideal seçenekleri oluşturuyorlar. Markanın ileri teknoloji ile üretilen kadın gömlekleri, kumaş, renk ve desen özellikleriyle kadın kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Kullanılan kumaşlar, modeller ve tasarım özellikleri Colin's kadın gömlek fiyatları açısından belirleyici ölçüt oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Colin's Kadın Gömlek

161 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Beden
Toplam 24 / 161 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60004640/60000715/colins