Ucuz Kadın Gömlekleri

Kadın giyiminin en kullanışlı parçalarından biri olan kadın gömlek, çok farklı tarzlarda yorumlanarak, gardıroplardaki temel yerini korumaya devam ediyor. Her giyim üslubuna uygun şekilde farklı çeşitleri üretilebilen ve çok çeşitli kıyafet kombinasyonlarında yer alan gömlekler, tüm çeşit zenginliği ve kalitesi ile hanımların beğenisine sunuluyor. Kaliteleri, özgün tasarımları, biçki ve dikişlerindeki özen ile dikkat çeken ürünler, tarz sahibi, şık bir görünümü garanti ediyor. Hepsi birbirinden şık gömlek çeşitleri geniş bir yelpazede çok çeşitli tasarım ve markaları bir araya getiriyor. Ortak özellik olarak ise, her birinin nitelikleri, kaliteli oluşları göze çarpıyor. Modayı takip ederken gardırobunda değişik kombinasyonlara uygun parçalar bulundurmak, daima görünümüne özen göstermek, şıklığını her ortamda sürdürmek isteyen hanımlar için, gömlekler daima kurtarıcı oluyor.

Bayan gömlek modelleri zengin bir kumaş, model, renk ve beden çeşitliliğine sahip. İnce vücut ölçülerine sahip hanımlar için olduğu kadar, büyük beden giyen kadınlar için de şık gömlekler bulunuyor. Her ortamda giyilebilecek, iş yaşamında, ofiste kadınların işini kolaylaştıracak gömleklerin yanı sıra, gündelik hayatın her alanında giyim tarzını bütünleyecek ürünler koleksiyonda yerini alıyor. Kullanıcının değişen beklentileri zengin çeşitlilik ile cevaplanıyor. Uzun kollu gömlekler, yarım kollu seçenekler, kısa ve düşük kollu modeller hanımların seçimini bekliyor. Tunik tarzında uzun kesimli gömlekler, basenleri kapatan modeller, taytların, pantolonların üzerinde çok şık bir görünüm oluşturuyor.

Bayan gömlek modelleri arasında her kıyafet tarzına hitap eden modeller mevcut. Sportif çizgilerin egemen olduğu modeller, özellikle kot pantolonların ya da spor tarzdaki kadife, keten pantolonların üzerinde kullanılabiliyor. Klasik üslupta giyinen hanımlar için klasik çizgilerdeki kumaş gömlekler hem kumaş pantolonlarla hem de kumaş etekler ile kombine edilebiliyor. Zarif kesimleri ile öne çıkan beyaz klasik gömleklerin yanı sıra, renkli gömlekler renkli kombinasyonlar kurmaya olanak veriyor. Basic tabir edilen temel gömlek modellerinin yanı sıra fantastik tasarımlar seçenekler arasında. Yarasa kol bol kesim gömlek, tarzını konuşturmak isteyen hanımlara göre bir seçenek olarak beliriyor. Yaka işlemeli bir başka model, gömleğin ne kadar zengin bir moda anlayışı ile yorumlanabileceğini gösteriyor. Şeker pembesi biyeli gömlek, mercan renkli kısa kol kadın gömlek renk çeşitliliğini ortaya koyuyor. Düz renklerin yanı sıra desenli gömlekler de bulunuyor. Geometrik desenli gömlekler, uzun çizgili gömlekler, siyah beyaz çiçek desenli gömlek, düz renkli etek ve pantolonları tam bir uyumla tamamlıyor. Bazı ürünlerde baskılı desenler ile fantastik bir görünüm yakalandığı dikkat çekiyor. Bu modellerle hanımlar genç ve çocuksu bir ruha bürünüyor

Gömlek modelleri her açıdan üretim kalitesini yansıtıyor. Yüksek nitelik, kumaş seçimlerinde, biçki ve dikişlerde ortaya çıktığı gibi detaylarda da göze çarpıyor. Arka fermuar detaylı gömlekler, orijinal çizgileri ile modellerin yaratıcılık düzeyini ortaya koyuyor. Kolu katlamalı gömlek modelleri ise, zarif bir giyim tarzını ifade ediyor, genç, dinamik, enerjik bir görünüm oluşturuyor. Ana renklerin tümünün kullanıldığı çeşitleri, ürünler arasında bulmak mümkün. Söz konusu çeşitlilik içerisinde siyah renkli modeller hem beyaz giysilerle hem de farklı renklerle çok şık bütünleşiyor. Uzun gömleklerin tunik tarzında pantolon ve eteklerin üzerine bırakılabilmesi, beden yapılarını kıyafet seçimleri ile dengelemek isteyen hanımlara kolaylık sağlıyor.

Bayan gömlek fiyatları, hem şık giyinmek, modanın çizgilerini takip etmek, kıyafetinde özgün olmak, hesaplı davranırken bakımlı görünümünü korumak isteyen hanımlara hitap ediyor. Siz de kaliteli marka ve modelleri, kalite fiyat dengesinin en üst düzeyde elde ederek satın alabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Gömlek Modelleri

Beyaz
Siyah
Mavi
Bej
Yeşil
Pembe
Kırmızı
Sarı
Lacivert
Kahverengi
Mor
Gri
Çok Renkli
Turuncu
Krem
Gümüş
Konumseçilmedi
Marka
Toplam 24 / 9703 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60004640/60000715