Kışın zorlu hava şartları, geçiş mevsimlerinde havaların belirsizliği her an hazırlıklı olmanıza neden olur. Bu durumlarda sizi olumsuz dış etmenlerden koruyacak giysilere ihtiyaç duyabilirsiniz. Colin’s markası yılların kalitesi, tecrübesi ile bu ihtiyacınızı giderebilecek bir markadır. Klasik, şık veya spor farketmeden herkesin giyim tarzına ayak uyduran Colin’s erkek mont çeşitleri her dönemin modasına da uygundur. Mevsimlerin değişikliğine uygun olarak ihtiyaç duyduğunuz koruyuculuğa sahip olmanızı sağlar. Mevsim geçişlerinde size ayrı bir ceket masrafı çıkartmaz. Colin’s erkek baharlık mont mevsim geçişlerindeki ani yağışlar için uygundur ve sizi ıslanmaya karşı korur. Olumsuz hava koşulları dışarıdaki günlük ihtiyaçlarınızı giderme konusunda sizi endişelendiriyor olabilir. Koruyuculuğu yüksek montunuz sayesinde, serin havalarda bile günlük rutininize devam edebilirsiniz. Colin’s erkek mont iç malzemesinde sahip olduğu kaliteyi şıklığıyla beraber dış malzemesinde de ortaya çıkarır. Genel olarak dış katmanın su itici özellikte olması, yağmur ve su damlalarının üzerinden kayıp akabilmesini sağlar. İç yapısındaki katmanlı özel doku içerideki sıcaklığın dışarı kaymasının önüne geçer. Colin’s erkek ceket mont özel dış yüzeyi ile sadece sudan ya da rüzgardan korumaz. Bu ürünü giydiğiniz zaman aktif hareketleriniz sırasında oluşan hışırtılı sesi minimum seviyede tutmaya da özen gösterir. Şişme montun dış yüzeyi sizin için gereken bir miktar havayı iç yüzeye geçirerek terlemeyi engeller. Bu katkısı sayesinde ürünü üzerinizden çıkardığınız anlarda daha fazla üşümenizin de önüne geçer. Vücudunuzu terleme soğuma dengesini optimum seviyede tutar.

Colin's Erkek Mont Genel Özellikleri

Kullandığınız montun tasarımının, sadece her kombinize uyum sağlaması yeterli değildir. Colin’s erkek deri mont iş hayatınızda ya da özel yaşamınızda giydiğiniz kıyafetlere kombinlenmesi oldukça kolay bir üründür. Yumuşak dış dokusu giydiğiniz zaman omuzlarınızda ve kollarınızda oluşabilecek gerginlikleri engeller, hareketinize engel olmaz. İsterseniz şık gömlekleriniz ile isterseniz spor sweatleriniz ile kolaylıkla kombinleyebileceğiniz kurtarıcı bir parçadır. Colin’s erkek deri mont fiyatları sahip olduğu kalite ile doğrusal olarak belirlenir. Dış dokusu kendine has nemli dokusu ile kurumaz, ceketinizin durduğu yerde pul pul dökülmesine engel olur. Nemli dış yüzeyi kötü koku oluşumuna sebep olmayacak şekilde tasarlanır. İç astar kısmı deri kısmı ile uyumlu olarak dikilir. Dikimi için kullanılan iplikler esnektir, kullandığınız anlarda vücut tipinize göre gerekirse esneyip gevşeyerek dış kaplamanın kopmasını veya yırtılmasını önler. Colin’s erkek mont kaz tüyü içeriği ile vücut ısısını en verimli şekilde kullanır. Dikişlerinde kullanılan iplik su geçirmezdir. Dış kaplamasındaki özel kumaş kaplaması içerideki tüyün delip dışarı geçmesini engeller. Çok hafiftir, sırt ve omuz ağrısı yapmaz. Ergonomik yapıya sahiptir, kolayca katlayıp çantanızda, bavulunuzda taşıyabilirsiniz. Colin’s erkek kışlık mont ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar. Suya dayanıklıdır. Su ile temasında özel iç tabakası sayesinde büzülüp bozulmaz. Kapüşonlu ve yünlü mont, Özel dış kaplaması iç tabakaya nefes aldırarak içerisindeki nem dengesini korur. İç tabakada ıslak kuru dengesini sağlayarak oluşabilecek absürd şekillenmelerin önüne geçer. Colin’s erkek turuncu mont su ile temas ettikten sonra kuruduğunda leke bırakmaz. Temizlemesi çok kolaydır, silinerek veya sadece ıslak mendille bile temizlenebilir. Bazı çeşitleri makinede yıkamaya uygun iken diğer türleri malzeme yapısına göre kuru temizleme gerektirebilir.

Colin’s Erkek Mont Avantajları

Colin’s şişme mont erkek giyim tarzına adapte olarak gerçek anlamda sıcak tutar. Kaliteli içeriği tir tir titremenin önüne geçer. Kaliteli, endüstriyel naylondan üretilir. Giyim malzemesi olarak kullanıma uygun naylon tercih edilir. Colins erkek mont modelleri yapısı içerisindeki naylonun hava geçirmez özelliği ile soğuk havayı içine almaz. Soğuk ve yağışlı havanın negatif etkilerinden korur. Yağışlı havalarda gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Colin’s erkek mont gri rengi ile tarzınızı da yansıtan modern çizgilere sahiptir. Rüzgar geçirmeye karşı dayanıklı yapısı,kullanışlı özelliklerinin yanında tasarımıyla da dikkatleri üstüne toplar. Montunuzu sahip olduğunuz hemen her parçayla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Colin’s erkek mont siyah modelini farklı renklerdeki tişörtler, sweatshirtler ile birleştirerek canlı ve hareketli bir kombin elde edebilirsiniz. Siyahın zerafetli duruşunu açık renkler kıyafetlerle birleştirerek ikonik bir görünüm elde edebilirsiniz. İsterseniz eşofman,kot veya kumaş pantolonlarınızla birlikte kullanabilirsiniz. Colin’s erkek uzun mont bel altı çevrenizi de sarar. İç bölgedeki ısıyı daha geniş alanlara yayarak vücut sıcaklığınızı dengelemeye yardımcı olur. Kesim şekli oturup kalkarken sizi rahatsız etmez. Size uygun bedeni seçtiğiniz takdirde gerilmez. Spor ve kaliteli şıklığı bir arada bulundurur. Colin’s kaz tüyü mont erkek kullanıcıların sağlığına içeriğinden kaynaklı zarar vermez. Dış tabakası sayesinde iç bölgesine toz geçirmediği için solunumunuzu olumsuz etkilemez. Kaliteli içeriği ve mevsimlere uygun tasarımı sayesinde size özel optimum sıcaklık dengesi oluşturarak sizi olumsuz şartlardan korumaya çalışır. Ergonomiktir,dengeli malzeme dağılımı ve hafif tasarımı ürünü üzerizinde veya elinizde taşımanıza kolaylık sağlar.

Colin’s Erkek Mont Fiyatları

Colin’s erkek mont fiyatları tasarım özelliklerine ve iç malzemesine bağlı olarak farklılık gösterir. Malzeme yapısı ve teknik özellikleri uygun fiyatı belirlemekteki en temel unsurlardan biridir. Mont,üç katmana sahiptir. Her katman kendi içinde ayrı ayrı teknik özelliklere sahiptir. Dış katman su damlalarını kaygan yapısı sayesinde kolayca kaydırır. Kullanırken sizi sarar,sıcak tutar. İç katman yumuşak yapılıdır, vücudunuza baskı oluşturmaz. Colin’s erkek mont modelleri dış ve iç iki katmanın arasında ise yalıtım dengesini sağlar. Esnek yapısı hareket ettiğinizde gerinerek vücudunuza uyum sağlar. Böylece daha rahat hareket etmenizi sağlar. Kaliteli yapısı sadece zamana karşı dayanıklılık sağlamaz. Olumsuz hava koşullarına karşı üstün koruma sağlar. Ayrıca bir çaba gerektirmez. Nefes alabilir yapısı aktif hareket halinde oluşan teri dışarı atar. Böylece vücudunuz kuru kalarak ısı kaybına uğramaz. Colin’s erkek mont deri malzemesi sayesinde şık bir duruş sergiler. Kombinlerinizde kullandığınız diğer parçalara uyumlanarak hem spor hem klasik giyim tarzını destekler. Mevsim geçişlerinde size ayrı bir ceket ihtiyacı çıkarmaz ve bütçenizi sarsmaz. Dünyada yeni bir akım haline gelen kapsül dolap modelinin de en temel parçalarından biridir. Colin’s erkek siyah şişme mont rengi sayesinde dolabınızda kurtarıcı bir parça olabilir. Takım elbise, eşofman gibi birbirinden apayrı kombinlerle bir arada kullanılabilir. İç dolgusunda elyaf kullanılır. Tasarımı iç dolgusunda homojen dengeyi sağlayacak şekildedir. Kaliteli yapısı ve üstün tasarımı ürün için fiyat performans dengesini sağlar. Birbirinden şık tasarımlı ve kaliteli malzemelerle üretilen Colin’s erkek kaban mont çeşitlerini Hepsiburada’da bulabilirsiniz.

Colin’s Erkek Mont Nasıl Temizlenir?

Ürünün dış yüzeyinde lekelenme mevcutsa ıslak bir bez veya ıslak mendil yardımı ile temizlenebilir. Ancak ürünün tamamen temizlenmesi için iç etiketinde belirtilen yıkama talimatına uyarak öneriliyorsa kuru temizleme yaparak bu ihtiyacı karşılayabilirsiniz.

Colin’s Erkek Mont, Bavul veya Çanta İçerisinde Taşınabilir mi?

Ürünün içeriği dolayısıyla hafif, tasarımı ile de ergonomiktir. El çantanıza veya valizlerinize kolaylıkla sığdırabilirsiniz. Sıkışmaya bağlı absürd olarak şekillenmez tasarımını korur.

Colin’s Erkek Mont Hangi Malzemeden Üretilir?

Ürün içeriği mont çeşidine bağlı olarak değişir. Ancak genel olarak montlarda içerik polyesterdir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Colin's Erkek Mont Modelleri

30 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Renk
Toplam 30 / 30 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?