Crocs Terlik Modelleri kışlık ve yazlık olarak başlıca iki gruba ayrılıyor. Hem kız hem erkek çocuklar için kullanıma uygun olan markanın ürünleri renkleri ve tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Yazın plajda, denizde, havuzda, parkta, sokakta, yolculuklarda rahatlık sağlayan terlikler oldukça trend. Anne, baba ve çocukların tercih ettikleri Crocs, çocukların stillerini mükemmel tamamlıyor. 

Crocs Sandaletlerle Ayaklar Çok Rahat 

Crocs yazlık terliklerin önü kapalı klasik serisi ve sandalet modelleri çocuğunuzun yaz boyu ayağından çıkarmak istemeyeceği detaylara sahip. Sandaletlerin en büyük özellikleri hafif ve rahat oluşları. Ayak tabanının konforlu olmasını sağlayan Croslite donanımıyla çocukların ayak tabanı koşup oynarken yorulmuyor. Kavisli ayak tabanına ve her çocuğun ayak yapısına göre ayarlanabilen kayışlara sahip olan modeller çocuklara tüm yazı maksimum rahatlıkla geçirme olanağı sunuyor. Ürünlerin havalandırma portlarının da yardımıyla nefes alabilen minik ayaklar terden etkilenmiyor.

İkonik Crocs Modeli Her Daim Gözde 

Çocukların çok sevdikleri klasik Crocs modeli farklı renk ve model seçenekleriyle miniklerin beğenisine sunuluyor. Tasarımın orta taban şeridi modele sportif bir görünüm sağlıyor. Suda da yüzebilen ürünler kokuya dayanıklı yüzeye sahip olmalarının yanı sıra kolay temizlenip çabuk kurumaları sayesinde kısa sürede tekrar kullanıma hazır oluyor. Crocs klasik modelin kemerinin ileri veya geri yerleştirilebilmesi alternatifli kullanım şansı sağlıyor. Esnek ve 360 derece konfor sunan çocuk terlikleri ile yaz daha rahat ve neşeli geçiyor. Crocs terliklerin nefes alabilirlik özelliği sayesinde çocukların ayakları tüm yaz rahat ediyor. 

Kışlık Crocs Modellerinde Tüylü Astar

Crocs çocuk terliklerinin kış ve sonbahar ayları için tasarlanan astarı tüylü çeşitleri çocukların ayaklarını sıcak tutuyor. Hem iç hem dış mekânda kullanılabilen ürünlerin pofuduk iç bölümü dışarıdan da sevimli görünüyor. Astarlı bu versiyonla çocuklar kış aylarında da çok sevdikleri terliklerinden vazgeçmek zorunda kalmıyor. İster çoraplı ister çorapsız kullanabilecekleri şirin terlikleri Croslite köpük yapısı sayesinde hafif ve kolay giyilebilir özellik taşıyor. Yumuşak ve esnek olan bu ürünler çocuklarınıza gün boyu rahatlık sunuyor. Ürünlerin topuk kayışı yaz modellerinde olduğu gibi güvenlilik sağlayan ve rahat giyilebilmesi için ileri itilebilir opsiyona sahip. 

Neşeli ve Renkli Tasarımlar 

Crocs terlik, sandalet ve kışlık tüylü modellerinin tamamı tasarım olarak hem çocuklar hem ebeveynler tarafından tercih ediliyor. Günümüzde hemen hemen her çocuğun ve bebeğin en az bir adet Crocs terliği bulunuyor. Sarı, pembe, mavi, yeşil, kırmızı ve benzeri birçok rengi bulunan modelin birkaç renkten oluşan tasarımları da mevcut. Yalın stili benimsemiş aileler için gri, lacivert, siyah gibi sade renkler de markanın ürün seçkisinde yer alıyor. Tabanında şerit ve Crocs yazısı bulunan modeller, üst gövdesinde marka yazanlar ve benzeri farklılık taşıyan çeşitler var. Tabanı çoğunlukla beyaz olan tasarımların çizgi film karakterlerinin yer aldığı özel dizaynları da bulunuyor. Disney karakterleri, araba desenliler, çiçek detayları, süper kahraman figürleri ve benzeri çok sayıda neşeli baskı Crocs terlikleri süslüyor. 

Ailece Bir Örnek Terlik Kullanabilirsiniz

Crocs sandalet ve terlik çeşitleri ürünlerin modeline, sezonuna ve bazı diğer özelliklerine bağlı olarak farklı fiyatlara sahip. Hem işlevsel hem görsel olarak son derece başarılı bulunan Crocs modellerini kendinize, eşinize ve çocuğunuza bir örnek satın alarak ailece aynı ürünü kullanmanın neşesini yaşama şansınız da var. Hem iç hem dış mekânlarda rahatlıkla kullanılan ürünler dayanıklı materyalleri sayesinde kolay kolay yıpranmıyor. Crocs modelelrini Hepsiburada.com aracılığıyla inceleyebilir, beğendiğiniz modelleri kendi çocuklarınıza ya da sevdiklerinize satın alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Crocs Çocuk Terlik

137 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 137 ürün
DSACategoryId/2147483636/60002723/205474/60002362/60002367/crocs