Giyim sektörünün büyük bir kısmı erkek giyim kategorisinde yer alır. Marka ve mağazaların farklı modellerde kıyafet sunması ile beraber erkek giyim sektörünün geliştiği biliniyor. Erkek giyim kategorisinde yer alan parçalar şu şekildedir:

· Kazak: Kazak çeşitleri genel olarak yaka tipine göre birbirinden ayrılır. Erkek kazak modellerinin en sık tercih edilen yaka tipi ise yuvarlak yaka kazaklardır. Yuvarlak yaka kazaklar çeşitli pantolon türlerine uyumlu olduğu için sıklıkla tercih edilir. V yaka kazak çeşitleri de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen bir modeldir. V yaka erkek kazakları yuvarlak yaka kazaklara oranla daha az tercih edilir.Hakim yaka kazak çeşitleri son zamanlarda çıkan yeni bir modeldir. Hakim yaka hem spor hem de şık giyim kombinine uyum sağladığı için erkekler tarafından tercih ediliyor. Boğazlı yaka tipi olan model ise yine sık tercih edilenler arasındadır. Boğazlı kazakları genelde vücut yapısı geniş olan erkekler daha sık tercih eder. Boğazlı kazaklar vücut hatlarını daha da belirginleştirir ve şık bir görünüm sağlar. Boğazlı kazak çeşidiyle farklı kombinler yapılabilir. Boğazlı kazak ile ceket kombini en sık tercih edilenler arasındadır. Kazak seçimi yapmadan önce vücut tipinize uygun olup olmadığına bakmalısınız. Vücut tipinize ve bedeninize uygun olan kazak modelini tercih etmeniz önerilir. Erkek kazak modellerini mağazalarda ve markalara ait internet sitelerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Hepsiburada.com üzerinde bulunan filtreleme özelliği sayesinde aradığınız model ve ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

· Gömlek: Erkek giyimin en önemli parçalarından biri olan gömlekler oldukça sık tercih edilir. Gömlek modelleri de kendi içerisinde kategorilere ayrılır. Gömlek modelleri yaka ve kol boyuna göre kategorilere ayrılır. Düz gömlek yaka klasik gömlek çeşitlerinden birisidir. Genelde düz gömlek yakasına sahip olan gömlekler tercih edilir. Yuvarlak gömlek yaka sık tercih edilmeyen fakat şık bir gömlek çeşididir.Hakim yaka ise diğer üst giyim ürünlerinde olduğu gibi gömlek çeşitlerinde de sıklıkla tercih edilir. Hakim yaka gömlek, kravat veya başka aksesuara gerek duymadan kullanılabilen bir parça olması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Düğmeli yaka gömlek çeşidi ise özel günlerde tercih edilen modeller arasındadır. Düğmeli yaka gömlek, kravat veya farklı aksesuara gerek duymadan kullanılabilir. İğneli yaka gömlek modeli ise oldukça şık bir modeldir. Özel günlerde tercih edilen bu gömlek türü sıklıkla tercih edilen modeller arasında değildir. Yeni trendler arasında olması sebebiyle bilinmeyen bir yaka modeline sahiptir. Mağazalarda ve mağazaların internet sitelerinde size uygun gömlek modellerini bulabilirsiniz. İnternet sitelerinin en önemli özelliği de filtreleme özelliğidir. Filtreleme sayesinde sitede bulunan ve sizin tercihinize uygun modelleri kısa bir sürede bulabilirsiniz.

· Tişört: Erkek tişört modelleri de diğer kıyafetler gibi yaka tipine göre sınıflandırıldığı biliniyor. Tişört yakalarının son zamanlarda en sık tercih edileni geniş yakadır. Geniş yaka tişörtler bol ve rahat olması sebebiyle sık tercih edilir. Hakim yaka tişörtler de sıklıkla tercih edilen ikinci yaka tipidir. Hakim yaka tişörtler şık ve spor görünüme uygun olduğu için sıklıkla tercih edilir. V yaka tişörtler eski dönemlerdeki kadar tercih edilmese de kullanılır. Tişört modellerinin mağazalarda bulunması zor olabiliyor. Marka veya mağazaya ait internet sitelerinden istediğiniz tişört modelini araştırabilir ve oradan temin edebilirsiniz.

· Pantolon: Erkek pantolon modelleri de paça ve bel kısımlarının özelliklerine bakılarak sınıflandırılır. Pantolon çeşitlerinin paça olarak sınıflandırılan kısmında ilk seçenek düz paça pantolondur. Düz paça pantolonların kullanımı daha kolay olarak biliniyor. Boru paça pantolon çeşidi de genelde gençler arasında sıklıkla tercih edilen bir pantolon modelidir. Dar paça pantolon modeli son dönemlerin trend pantolon modeli olduğu biliniyor. Dar paça pantolon çeşidi trend bir model olduğu için sıklıkla tercih edilir. Pantolon çeşitlerine de mağaza ve internet sitelerinden araştırarak ulaşabilirsiniz.

· Eşofman: Erkek eşofman modelleri de kumaş ve paça tipine göre kategorize edilir. Eşofman paça tipi, geniş ve dar lastikli olarak iki çeşit olarak bilinir. Geniş paçalı eşofmanlar bol olduğu için daha çok tercih edilir. Dar ve lastikli olan eşofmanlar ise son dönemlerin trend parçası olduğu için sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Dar ve lastikli olan eşofmanlar herkes tarafından sıklıkla tercih edilir. Hepsiburada.com üzerinden internet sitelerinden eşofman çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

· Kravat: Erkek giyimin bir parçası olan kravatlar farklı renk ve desenlerde mağazalarda bulunur. Geniş ve dar kesim olmak üzere iki kategoride incelenebilir. Kravat modelleri genellikle azdır fakat aksesuarı ve deseni sayesinde oldukça çeşitlidir. Kravat desenleri kravatın kendi renginden farklı bir renkte tasarlanır. Bunun sebebi de şık görünmesidir. Kravat ve çeşitlerine mağazalardan, mağazaların internet sitelerinden ulaşmanız mümkündür. Hepsiburada.com’da bulunan filtreleme özelliği sayesinde de aradığınız kravat modelinin özelliklerini seçerek istediğiniz modeli daha kolay bulabilirsiniz. İnternet alışverişinizi tamamlamadan adres ve kart bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olun.

· Ayakkabı: Kıyafetlerin tamamlayıcısı olan ayakkabıların ise oldukça fazla çeşidi vardır. Erkek ayakkabı modelleri şu şekildedir: son dönemlerin en trend ayakkabı modeli outdoor modeldir. Outdoor modeli günlük yaşamda, doğada giyilebilen rahat ve sağlam bir modeldir. Outdoor, kaliteli ve şık görüntüsüyle sık kullanılan modeller arasında yer alır. Profesyonel olarak doğa ile ilgilenen kullanıcıların da ilk tercihi outdoor modelidir. Rahat ve günlük yaşama uygun olan diğer ayakkabı modeli ise sneaker modeldir. Sneaker model ise hafif, rahat bir ayakkabı modelidir. Günlük bir model olan bu ayakkabı genelde spor giyim ile kombin yapılır. Sneaker ayakkabı modelinin sıklıkla tercih edilmesinin ilk nedeni rahat ve hafif olması, ikinci nedeni ise şık görünümüdür. Brogue ayakkabı modeli ise genelde takım elbise ile tercih edilen, üzerinde az da olsa desenleri olan bir modeldir. Bu modelin kendi içerisinde çeşitli modelleri vardır. Çeşitlerine mağaza veya internet sitelerinden ulaşabilirsiniz. CapTou ayakkabı modelinde ise ayakkabının ön kısmında dikiş izi olan daha sade bir modeldir. Özel günlerde kullanımı daha sık olarak biliniyor. Bu sade ve düz modellere mağazalardan ulaşmak kolaydır. Makosen ayakkabı modeli ise bağcığı olmayan ve giyimi diğer modellere göre daha kolay olan bir ayakkabı modeli olarak biliniyor. Makosen ayakkabı modelinin de kendi içerisinde oldukça fazla çeşidi vardır. Aksesuarlı olan modelleri daha şık görünümlüdür. Makosen ayakkabı modelinin çeşitlerine mağaza veya internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Derby model ayakkabı çeşidi ise bağcıklı ve daha sade bir model olarak bilinir. Derby model ayakkabı çeşidi özel günlerde şık görünüm için tercih edilen modeller arasındadır. Son model olan Oxford ayakkabı modeli ise şık görünüm isteyenlerin gözde modelidir. Oxford ayakkabı modelinin de kendi içerisinde farklı modelleri vardır. Oxford erkek ve kadın kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir ayakkabı modelidir.

· Terlik: Terlik modelleri son dönemlerin trend ürünü haline geldiği biliniyor. Terlik çeşitlerinin artması ile beraber kullanım alanı da genişlemiştir. Terlik modelleri genel olarak kullanıldığı malzeme ve açık, kapalı olması ile biliniyor. Terlik kullanım alanlarından bahsedecek olursak, evde kullanılan yumuşak terlik modelleri evin içerisinde ve balkonda kullanmak için uygundur. Evin içerisinde kullanılan yumuşak ve kumaşlı terlik modellerinin birçok farklı çeşidi vardır. Genel olarak evde sıklıkla tercih edilen terlikler peluş şeklinde ayakkabıya benzer ürünlerdir.Evin içerisinde banyo kısmında kullanılan terlikler ise yumuşak fakat yünlü ve kumaşlı olmayan modellerdir. Banyo terliklerinin farklı modeli ve çeşitleri de vardır. Sıklıkla tercih edilen banyo terliklerinin önü kapalı olan modeller olduğu biliniyor. Evde kullanılan diğer bir terlik ise kesinlikle misafir terliğidir. Misafir terliği evde olmazsa olmaz ürünlerden birisidir. Misafir terliği için daha şık görünümlü terlikler tercih edilir. Misafir terliği seçiminde kaliteli olmasına özen gösterilir. Misafir terliği seçimi yaparken hem erkek hem de kadın terlik modellerinden seçim yapılması önerilir. Evde kullanılan terlikler yerine misafir terliklerinin misafirler için kullanılması daha uygundur. Evin çevresinde veya bahçede kullanılmak için olan terlikler ise rahat ve sade bir modeldir. Dışarıda kullanmak için olan bu terlikler genelde sade modeller olur. Günlük yaşamının diğer alanlarında terlik kullananlar için farklı ve daha şık terlik modelleri üretilir. Çarşıda veya pikniğe gittiğinizde giymek için terlik arıyorsanız rahat ve şık terlik modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer bir gezi ya da tatil planı yaptıysanız yanınıza mutlaka terlik almalısınız. Ayakkabı terlikle kıyaslandığında pek rahat olmayan bir modeldir. Terlikler her yerde ve her zaman giyilebilen modelleri olduğu için rahatlıkla kullanılabilir.Terlik modellerinin şık görünümlü olan modelleri de vardır. Kadın ve erkek terlik modellerinin en trend çeşidi ise kesinlikle Crocs terlik modelidir. Crocs terlik modeli rahat kullanımı ve farklı renkleriyle dikkat çeken bir üründür. Şık, sade ve rahat olması sebebiyle sıklıkla tercih edilen bu modelin farklı çeşitleri de vardır. Crocs terlik modellerinin en son çeşitleri arasında üzerinde rozeti olan modellerdir.Crocs terlik modelinin birçok renk çeşidi de vardır.

Crocs Terlik Erkek

Crocs terliklerin erkek modellerinin arasından da beğenilen çeşitleri vardır. Erkek ve kadın modellerinin arasında bariz bir fark olmadığı biliniyor. Erkek ve kadın modellerinin arasındaki fark numara farkı olarak biliniyor. Erkek kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bu model günlük hayatta kullanım için de uygundur. Rahat ve şık olması sebebiyle sık tercih edilir. Crocs terlik modelini kombin yapmak oldukça kolaydır. Spor bir kıyafetle her türlü giysiyle kombin yapabilirsiniz. Farklı renkleri sayesinde istediğiniz giysiyle kombin yapmakta özgürsünüz.Erkek ve kadın crocs terlik modeli almak için mağazalara bakabilirsiniz. Mağazalarda terlik çeşitlerinin hepsini bulamayabilirsiniz. Mağazalarda bulunmayan terlik modellerine Hepsiburada.com internet sitesinden ulaşma ihtimaliniz vardır. Beğendiğiniz ürünün kodunu veya adını yazarak ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Eğer aradığınız ürünü almak istiyorsanız kısa adımlarla ürünü adresinize temin edebilirsiniz. Aradığınız ürünü mağazada bulamadıysanız farklı mağazalara ve internet sitelerine bakabilirsiniz. Crocs terlik modelini almaya karar verdiyseniz farklı internet sitelerinden ürün karşılaştırması da yapabilirsiniz. Ürün karşılaştırması yaparken ürünün tüm özelliklerine, ürünün fotoğraflarına, ürün yorumlarına ve ürün değerlendirmelerine bakmalısınız. Ürüne ait tüm bilgilere bakarak diğer sitelerle bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Tüm crocs erkek model terliklerine ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Crocs Erkek Terlik Modelleri

238 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 41 / 238 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?