1973 yılında Almanya’da kurulan Dockers markası ayakkabı üretimi yapıyor. Dockers by Gerli 1985 yılında erkek deri slip-on ayakkabı modelini tasarlayarak kullanıcılara sunuyor. Markanın kendine özgü olan ayakkabı tasarımları seviliyor. Kaliteli ve dayanıklı ayakkabılar üreten Dockers ürünleri uzun yıllar kullanılabilir. Dockers by Gerli erkek ayakkabı modelleri arasında günlük ve klasik birçok seçenek yer alıyor. Dockers ayakkabıları kışlık, yazlık ve mevsimlik olarak farklı seçeneklerden oluşuyor. Bir ayakkabı çeşidi olan bot modelleri arasında hem kadınlar hemde erkekler için farklı modeller üretiliyor. Botlar spor ayakkabıdan daha uzun, çizmeden ise daha kısa bir tasarıma sahip. Bot modelleri özellikle kış mevsiminde tercih ediliyor. Esnek yapıdaki botlar kış aylarında hem kullanıcıyı rahat ettiriyor hemde soğuktan koruyor. Dockers by Gerli erkek botları kauçuk bir tabana sahip. Kauçuk tabanın en önemli özelliği kullanıcılar adımlarını atarken yere daha rahat basıyor. Hafif bir ağırlığa sahip olan Dockers botlar kullanıcının rahat hareket etmesine imkan tanıyor. Botlar farklı topuk boyuna sahip olarak tasarlanıyor. Kullanıcılar kendi tarzına ve ihtiyacına uygun olan bot modelini seçebiliyor. Süet ve deri tasarıma sahip olan Dockers botlar yıpranma ve aşınmalara karşı oldukça dayanıklı. Botların iç yüzeyi soğuk ve yağışlı havalarda ayağı sıcak tutuyor. Su geçirmez özelliği bulunan Dockers botlar yağışlı havalarda rahatlıkla kullanılabilir. Dockers by Gerli botların bilek boyu modelden modele değişiklik gösterebiliyor. Dockers by Gerli ürünlerinde ünisex modeller de mevcut. Hepsiburada ile Dockers by Gerli ürünlerini inceleyerek, ihtiyacınız olan bot modeline kolayca ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. 

Dockers Bot Modelleri

Dockers bot modelleri yarım veya tam oluşuna, rengine, tasarımına, kullanılan malzemesine, fermuarlı ya da bağcıklı olmasına göre çeşitlilik gösteriyor. Dockers bot çeşitleri tasarımları ile her kullanıcı zevkine hitap edebiliyor. Dockers botlar kadınlar ve erkekler için ayrı olarak üretilidiği gibi ünisex olan modeller de bulunuyor. Dockers kadın botları sportif bir tarza sahip olduğu için genellikle günlük yaşamda tercih ediliyor. Genel olarak günlük yaşamda kullanılmak için tasarlanan Dockers bot modelleri takım elbiseyle uyum sağlayan botlar da üretiyor. Günlük yaşamda rahatına önem veren kullanıcılar Dockers bot modellerinden kendi zevkine hitap edeni seçerek kullanıyor. Dockers bot modelleri:

 • Dockers Erkek Deri Bot

Dockers erkek deri botlar hem tasarımları hemde işlevselliği ile en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Fermuarlı dockers erkek botların giyimi oldukça pratik ve kullanıcıyı rahat ettiriyor. Önden bağcıklı Dockers erkek deri botlar ise sportif bir görünüme sahip. Yumuşak yapıdaki Dockers deri botlar esneyebilir. Dockers deri botların üzerinde gözle görülmeyen küçük hava delikleri bulunuyor. Bu hava delikleri sayesinde ayak nefes alabiliyor ve bakteri oluşumu engelleniyor. Böylece kötü koku oluşumunun da önüne geçilmiş oluyor. Kolayca temizlenebilen Dockers deri botlar kullanıcıya temizlik konusunda da avantaj sağlıyor. Nemli bir bezle silinerek temizlenebilen deri botlar boyanabiliyor ve cila atılabiliyor. Cila botlara ayrı bir parlaklık veriyor. 

 • Dockers Siyah Erkek Bot

Dockers erkek bot modellerinde en sık kullanılan renk siyah. Dockers siyah erkek bot her kombinle ve her renkle uyum sağlayabiliyor. Bağcıklı ve fermuarlı olarak iki farklı seçenekle üretilen Docker siyah botlar sportif bir duruşa sahip. Tabanı rahat olan ve esneme yapan siyah botlar ayağın şeklini alıyor. Giyimi oldukça kolay olan Dockers botlar kullanıcının ayağını sıkmıyor ya da vurmuyor. Dockers by Gerli erkek bot siyah rengi 40 ile 45 numara arasında üretilerek her ayak boyu için uygunluk gösteriyor. Siyah botlar tam ve bilekte biten modellerde tasarlanıyor. Dockers siyah botlar kirleri göstermediği için kış mevsiminin yağmurunda ve çamurunda rahatça giyiliyor. 

 • Dockers Erkek Yarım Bot

Dockers erkek yarım bot bilekte biten bir tasarıma sahip. Yarım erkek botlarının hem günlük yaşamda kullanılan sportif modelleri hemde iş hayatında tercih edilen klasik modelleri bulunuyor. Sportif yarım botlar günlük yaşamda kot pantolonlarla veya eşofmanlarla tercih edilirken, klasik yarım botlar resmi iş kıyafetinin altına giyilebiliyor. Su geçirmez özelliğe sahip olan yarım botlar yağmur ve kar suyundan etkilenmiyor. Farklı renklerde üretilen yarım botlar bağcıklı, fermuarlı veya hem bağcıklı hem fermuarlı olabiliyor. Deriden yapılan yarım botlar kullanıcıya avantaj sağlıyor. Deri botlar esneyebildiği ve aynı zamanda yıpranmaya karşı dayanıklı olduğu için uzun yıllar problemsiz olarak kullanılabiliyor. Böylece kullanıcı her yıl yeni bir bot alma derdinden kurtularak bütçesini koruyabiliyor. Nefes alan yapıdaki yarım deri bot ayakta mantar oluşumunu engelliyor. Ayağın şeklini alan yarım botlar, ayağı sıkarak tırnak batığı oluşturmuyor ya da ayak tabanında su toplama gibi sorunlara sebebiyet vermiyor. Dış tabanı yerden yüksek olan botlar ortopedik bir yapıya sahip. 

 • Dockers Erkek Sarı Bot

Dockers erkek sarı bot siyah renginden sonra en çok tercih edilen renklerden biri. Kauçuk dış tabana sahip olan erkek botları karlı havalarda buzlanma yaşandığında kullanıcının yere sağlam basmasını ve dengede kalmasını sağlıyor. Böylece kullanıcı düşme ve kayma gibi kazalardan korunuyor. Dockers sarı bot bağcıklı ve spor bir model. Süet dış yapıya sahip olan Dockers erkek sarı bot iç astarı sayesinde ayağı rahat ettirirken iç tabanı ile ayağın şeklini alıyor. Esnek yapıdaki sarı bot ayağı sıkmıyor ya da vurmuyor. Bunun sonucunda da tırnak batması ya su toplaması gibi sorunlar yaşanmıyor. 

Dockers Bot Özellikleri

Dockers bot özellikleri modeline göre değişiklik gösterebiliyor. Ama Dockers botların birçok ortak özelliği de bulunuyor. Dockers botlar genellikle günlük kullanım için tasarlanıyor. Dockers erkek botların dış materyalinde genellikle deri malzeme kullanılıyor. Bunun dışında bazı bot modellerinin dış yüzeyinde tekstil de tercih edilebiliyor. Tekstil dış yüzeye sahip olan Dockers erkek botları Waterproof ve Water Resistant özelliklerine sahip oluyor. Bu özellikler sayesinde Dockers botlar su geçirmiyor ve ayağın yağmurlu havalarda kuru kalmasını sağlıyor. Dockers by Gerli botların iç astarları tekstilden ya da deriden üretilirken, taban astarında deri malzeme kullanılıyor. Dockers botların genelinde taban malzemesi olarak kauçuk, termo ve phylon tercih ediliyor. Phylon tabanlı Dockers botlar hafif bir ağırlığa sahip olduğu için varlığı hissedilmiyor. Dockers erkek botlarının tabanı karlı ve buzlu hava koşullarına uygun olarak tırtıklı şekilde tasarlanıyor. Böylece kullanıcı düşme ya da kayma gibi problemler yaşamıyor. Dockers erkek botlarının geneli bağcıklı olarak tasarlanıyor. Ancak bağcıklı dışında fermuarlı olarak üretilen Dockers botlar da mevcut. Dockers botların bazı modellerinde ise hem bağcık hemde fermuar kullanılıyor. Birçok farklı renk seçeneğine sahip olan Dockers erkek botları; sarı, tarçın, taba, kum, bej, lacivert, kahverengi ve siyah renginde üretiliyor. 

Dockers Erkek Bot Satın Alırken Hangi Özelliklerine Bakılmalı?

Dockers erkek bot seçiminde dikkat edilmesi gereken belli başlı kriterler yer alıyor. Bu kriterler hem kullanıcıya konforlu bir kullanım sunuyor hemde uzun vade kullanım imkanı sunarak bütçesini koruyor. Dockers erkek bot satın alırken nelere dikkat edilmeli:

 • Dockers bot seçiminde ilk olarak dikkat edilmesi gereken ayağın rahatlığı oluyor. Botun ayağı sarması ancak sıkmaması gerekir. Ayak parmaklarının botun içinde rahat hareket edip etmediğine dikkat etmek gerekir. Ayağı taraklı olan kullanıcıların ince ve uzun tasarıma sahip olan modelleri değil, geniş burunlu modelleri seçmesi öneriliyor. Bu şekilde seçildiğinde kullanıcının tarak bölgesi acımıyor ve vurmuyor. Aynı zamanda bot kullanıcının ayak kemerini ve tabanını desteklerse rahat ettirir. 
 • Bot seçiminde tabana da ayrıca dikkat etmek gerekir. Seçilen botların tabanının tırtıklı olması oldukça önemli. Tırtıklı tabana sahip olan botlar karlı ve buzlu yollarda kaymayı engellediği için kullanıcının güvenliğini sağlıyor. Botların tabanının çok yumuşak olmaması gerekir. Aşırı yumuşak olmayan bot tabanları ayağı doğru şekilde destekler ve konforlu bir kullanım sunar. Yumuşak olmayan bot tabanları ile kullanıcılar uzun saatler yorulmadan yürüyebilirsiniz. Ayağın bot içerisinde yanal hareketlerini azaltan çok yumuşak olmayan bir taban rahat kullanım vadediyor. 
 • Botlar genellikle kış mevsimi için tercih ediliyor. Ancak sonbahar mevsiminde de kullanılabiliyor. Bu sebeple yağışlı geçen sonbahar mevsimine uygun olması için su geçirmez özelliği bulunan botların tercih edilmesi öneriliyor. 
 • Vücudumuzda bir ayağımız diğerinden daha büyük olabilir. Bot alırken numara tercihinde buna dikkat etmek gerekiyor. Numara tercihini büyük olan ayağın numarasına göre yapmak en doğru tercih oluyor. 
 • Bot seçiminde kullanıcının tarzı da oldukça önemli. Kullanıcılar günlük yaşamında daha çok nasıl giyiniyorsa ona uygun bir bot modelini seçmesi gerekir. İş hayatında takım elbise gibi resmi kıyafetler giyen kullanıcıların deri ya da nubuk bir bot seçmesi uygun olabilir. Renk olarak da siyah hem klasik bir renk olduğu için hemde her renge uyum sağladığı için tercih edilebilir. Kauçuk tabanlı olan süet ve nubuk botla rahat ve smart casual olarak ifade edilen ofis kıyafetleri ile beraber kullanıldığında şık bir tarza sahip olunabilir. 
 • Erkek bot tercihinde bağcıklı ya da fermuarlı oluşu da önemli. Spor giyimden hoşlanan kullanıcılar için bağcıklı modeller uygunken, klasik tarzdan hoşlanan kullanıcılar fermuarlı modeli seçebilir. Bunun dışında birde hem fermuarlı hem bağcıklı olan bot modelleri var. Bu modeller kanvas ve kumaş pantolonlarla kombin ederek hem günlük yaşamda hemde iş hayatında kullanılabiliyor. 

 

Dockers By Gerli Markasının Diğer Ürünleri

Dockers markasının bot dışında birçok farklı ayakkabı modeli bulunuyor. Dockers ayakkabı modelleri arasında; terlikler, sandaletler, sneakerlar, outdoor ayakkabılar ve botlar yer alıyor. Marka hem kadın hemde erkek kullanıcılar için üretim yapıyor. Dockers By Gerli ayakkabı modelleri:

 • Dockers by Gerli Sneakers

Dockers by Gerli markasının ayakkabı seçenekleri arasında botlar dışında sneaker modelleri de yer alıyor. Dockers by Gerli sneaker modeli hem kadın hemde erkek kullanıcılar için üretiliyor. Yüksek taban özelliği bulunan ve güçlü bir tutuşa sahip olan Dockers sneakers kullanıcıyı rahat ettiriyor. Sneaker modelinin tabanında bir destek bulunuyor. Bu taban sayesinde kullanıcı adımlarını rahatça atabiliyor. Dockers sneaker modelleri günlük hayatta kotlarla ve eşofmanlarla kombinlenerek sıkça tercih ediliyor. Sneaker modelinin topuk kısmında çekme ucu bulunuyor ve bu uç sayesinde hızla giyilebiliyor. Kullanıcıyı gün boyu rahat ettiren sneaker modelleri egzersiz sırasında da kullanılabiliyor. Sneaker ön kısımda yer alan file sayesinde hava alıyor. Böylece terleme sorunu minimuma indirilir ve kötü koku oluşumu engellenir. 

 • Dockers By Gerli Kadın Ayakkabısı

Dockers kadın ayakkabı çeşitleri arasında hem spor hemde klasik modeller yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar hem günlük yaşamlarında hemde iş hayatların Dockers ayakkabı modellerini tercih edebiliyor. Sağlam bir dış yüzeye sahip olan Dockers kadın ayakkabıları yıpranmaya ve darbelere karşı direnç gösteriyor. Dockers kadın sneaker modelleri yumuşak ve rahat bir tabana sahip olduğu için yürüyüş ve koşu yaparken kullanılabiliyor. Yav mevsiminde kullanıma uygun olan Dockers kadın sneakerlar nefes alan özellikleri ile ayağı terletmiyor. 

 • Dockers By Gerli Terlikler

Terlikler özellikle yaz mevsiminin olmazsa olmaz ürünlerinden biri. Sahilde, dışarıda, parkta ya da bahçede kullanılabilen Dockers terlikler parmak arası ve tek bantlı tasarımlara sahip olarak üretiliyor. Tasarımında markanın logosu bulunan Dockers terlikler rahat ve yumuşak bir zemin sunuyor. Ayağı acıtmayan bu terlikler, kullanıcıyı gün boyu rahat ettiriyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan Dockers terlikler elbiselerin ya da şortların altına giyilebiliyor. 

 • Dockers By Gerli Sandaletler

Siyah ve kahverengi gibi farklı renk seçeneklerine sahip olan Dockers sandaletler özellikle doğa yürüyüşü yapmayı seven kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Dişli bir tabana sahip olan sandaletler kullanıcının kayarak düşmesini önlüyor. Bantlı tasarıma sahip olan sandaletler pratik şekilde giyilip çıkarılabilir.

 • Dockers By Gerli Ayakkabılar

Dockers ayakkabı modelleri arasında yer alan casual ayakkabılar ile şık kombinler yapılabiliyor. Deri tasarımlardan oluşan Dockers ayakkabılar günlük kullanıma uygun. Dış etkenlere karşı dayanıklılık gösteren ve yıpranmayan Dockers ayakkabılar uzun yıllar kullanılabilir. 

Dockers Bot Fiyatları

Dockers bot fiyatları ürünün üretiminde kullanılan materyallerine bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Dockers erkek bot modelleri farklı özellikler içerebilir. Bu özelliklerde fiyat üzerinde büyük bir rol oynuyor. Markanın erkek botlarının birçoğunda waterproof ve water resistant özelliği bulunuyor. Bu özellikler yağmurlu ve karlı hava koşullarında kullanıcıların ayağının kuru kalmasını sağlıyor. Botların tasarımında hakiki deri, kauçuk, phylon ya da termo taban kullanılıyor. Bu tasarım özellikleri de fiyatı etkiliyor. Dockers bot fiyatları Hepsiburada’da listeleniyor. Kullanıcılar fiyat araştırmasından önce özellik belirtmesi aradığı ürüne ulaşmasını hızlandırıyor. Artan ya da azalan fiyat şeklinde sıralanan Dockers bot seçenekleri arasından kullanıcı kendisine cazip gelen modeli seçebiliyor. Dockers bot modelleri kendi aralarında ya da farklı markalarla fiyat ve özellik yönünden karşılaştırılabilir. Ürünler için renk ya beden belirmesi yapılarak arama özelleştirilebilir. Aradığı özelliklerdeki bot modeline ulaşan kullanıcı ürünü sepetine ekleyerek alışverişini tamamlayabiliyor. 

Dockers Bot İndirim ve Kampanyaları

Dockers bot için fiyat araştırması yaparken indirim ve kampanyalara göz atmak kullanıcıya avantaj sağlıyor. Hepsiburada’da yer alan “Süper Fiyat Süper Teklif” köşesinden aradığınız ürüne verilen teklifleri değerlendirerek bütçenizi koruyabilirsiniz. Bunun dışında “Kampanyalar” kısmına bakarak aradığınız bot modelinde kampanya olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Üründe kampanya varsa değerlendirerek bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Satın almak istediğiniz üründe herhangi bir indirim veya kampanya yoksa ürünü beğenebilir, listenize ekleyebilir veya indirim alarmı kurabilirsiniz. İndirim alarmı sayesinde ürünün fiyatında bir azalış gerçekleşirse haberdar edilirsiniz. 

Dockers Bot Yorumları

Dockers bot yorumları ve değerlendirmeleri kullanıcıya ürün hakkında fikir veriyor. Hepsiburada’da ürünler için yorumlar yapılıyor ve değerlendirme puanları veriliyor. Kullanıcılar bu sayede ürünler hakkında gerçek kullanıcılar tarafından olumlu ve olumsuz yorumları okuyarak bilgi sahibi olabiliyor. Kullanıcılar ürünü satın aldıktan ve kullanmaya başladıktan sonra kendisi de yorum bırakabiliyor. Böylece kendisinden sonra aynı ürünü almak isteyen kullanıcılara yardımcı oluyor. Ürünler için birkaç farklı satıcı yer alabiliyor. Bu satıcılar arasından kullanıcı dilediği satıcıyı seçerek alışverişini yapabiliyor. Ürünle ilgili aklınıza takılan bir soru olduğunda satıcıya sor kısmından sorunuzu sorarak yanıtınızı kısa süre içerisinde alabilirsiniz. Bunun dışında aynı satıcıya daha önce sorulan soruları da görüntüleyebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dockers Bot

İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 70 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60000117/60000125/dockersbygerli