Kadın ve erkek giyim modasına yeni bir soluk kazandıran ‌FullaModa tasarımları özellikle gündelik hayatta şıklık ve konfor arayanların imdadına yetişiyor. Kadın giyiminde ‌basic parçalara sıklıkla yer veren marka, her yeni sezonda yeni koleksiyonlarıyla heyecan yaratıyor. Giyim stilinde ‌basic parçalara yer veren kadın ve erkekler için en ideal tasarımlar markanın koleksiyonlarında yer alıyor. ‌FullaModa kadın giyim kreasyonlarında sade ancak bir o kadar da şık parçaları ön plana çıkarıyor.

Spor giyim tarzını tamamlayan pek çok tişört modeli, sade ve baskılı seçenekler eşliğinde beğeniye sunuluyor. Markanın baskılı olarak dizayn ettiği tasarımlarda yazı baskıları sıklıkla kullanılıyor. Sıfır yakadan V yakaya, gömlek yakadan bisiklet yakaya kadar her türlü tişört modelini markanın ürün modelleri arasında bulmak mümkün olabiliyor. Erkek tişört modellerinde ise baskılı olarak hazırlanan tasarımlar daha fazla dikkat çekiyor. Modern kent erkeği imajını güçlendiren pek çok tasarım markanın erkek tişört kreasyonlarında yer alıyor.

‌FullaModa, kadın bluz ve gömlek modellerinde ise sadelikten ziyade desenleri ön plana çıkarmayı tercih ediyor. Desenli kumaşlardan dizayn edilen tasarımların modadan bağımsız olarak uzun süre kullanılabilir olması dikkat çekiyor. Çünkü marka bu tasarımlarında ‌puantiye, çizgili ve kareli gibi modası hiç geçmeyen desenleri tercih ediyor. İş hayatında da kullanıma uygun olan gömlek ve bluzlarla kolay kombin yapılabiliyor.

Elbise ve etek modellerinde ise tek başına kombinin parlayan yıldızı olabilecek tasarımlara imza atıyor. Marka bu ürün gruplarında sadeliği değil, hareketli parçaları beğeniye sunuyor. Dinamik desenlerle bezenmiş olan farklı kumaş türlerinden hazırlanan elbise ve etekler gündelik yaşamın yanı sıra iş hayatında ya da şık davetlerde de kullanılabiliyor. Her yaşa hitap edebilecek şık parçaları markanın koleksiyonunda bulmak mümkün oluyor.

Gösterişli tasarımlardan hoşlananlar da markanın ürün gruplarında beklentilerini karşılayan parçaları çok rahat buluyor. Çünkü inciler, parlak taşlar gibi çeşitli materyallerle süslenerek daha gösterişli bir duruş kazandırmış olan tasarımları da markanın ürünleri arasında bulmak mümkün oluyor. Son yılların trendleri arasında yer alan püsküller de süslemelerde sıklıkla kullanılıyor.

Erkek giyim koleksiyonunda ise ‌basic parçalar ile birlikte baskılı olarak dizayn edilen parçalar da ön plana çıkıyor. ‌Kapri modellerinde küçük de olsa bir süsleme ya da baskı mutlaka yer alıyor. Ancak marka erkek pantolon tasarımlarında tercihini sadelikten yana kullanıyor. Bu ürün grubunda koyu renk tonlar daha fazla ön plana çıkıyor. ‌FullaModa erkek giyim kreasyonu içerisinde ‌jean modellerini bulmak da mümkün olabiliyor.

Erkek gömlek modelleri, her giyim tarzına uygun olmasıyla dikkat çekiyor. Sade bir duruş sergileyen bu tasarımlar arasında takım elbise içerisinde kullanıma uygun olan modeller de bulunuyor. Aynı zamanda tişört üzerine giyilerek daha ‌cool bir görünüm sergileyen tasarımlar da seçenekler arasında yer alıyor. Marka, bu ürün grubunda ‌slim fit ve ‌regular kesim seçeneklerine de yer veriyor.

‌FullaModa kız ve erkek çocuklar için de şık parçalar dizayn etmeyi ihmal etmiyor. Her iki ürün grubunda da şirin tasarımlar hazırlayan marka, fiyonklar ve tüller gibi çeşitli süsleme materyallerini kullanmaya özen gösteriyor. Markanın kız ve erkek çocuk giyim modellerinde yumuşak kumaşlar ile rahat kalıplar kullanıldığından çocukların konforlu bir gün geçirmesi mümkün olabiliyor. Hareket kabiliyetini kısıtlamayan kalıplar sayesinde minikler gün boyunca rahatlıkla koşup oynayabiliyor. Ürün gruplarındaki model çeşitliliği ile de ön plana çıkan ‌FullaModa farklı stillere hitap eden tasarımları ile çok sayıda kişinin favori markası olmayı başarıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

FullaModa

2.458 ürün var
  1. Cinsiyet
  2. Ürün Çeşidi A-Z
  3. Beden A-Z
  4. Renk A-Z
  5. Fiyat Aralığı
    -
  6. Ürün Puanı
  7. Fırsat Ürünleri
  8. Satıcı A-Z
Başa dön