Gezer Erkek Terlik Modelleri

Gezer erkek terlik modelleri rahat ve hafif tasarımlarıyla geniş bir kullanım imkanı sunar. Sahip oldukları dış tasarımları ve kullanıcılara ilk kullanımdan itibaren sundukları avantajlarıyla dikkat çeken terlik modelleri arasından kendi stilinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan terlik modellerini bulabilirsiniz.

Kullanım alanlarına göre değişim gösteren Gezer erkek terlik modelleri arasında güvenilir şekilde kullanabileceğiniz seçenekler vardır. Erkek plaj terlik modelleri tatil yapanlar ve plajda giymek için en iyi seçenekleri arayanlar tarafından tercih edilir. Terliklerin tasarımlarından ya da kullanımından memnun değilseniz, bu durumda sandalet kullanımı da sizler için uygun olabilir. 

Gezer Erkek Terlik Modelleri

Gezer erkek terlik modelleri arasında sade tasarımlara sahip seçenekler de vardır. Gezer tarafından üretilen sabo terlik modellerini tercihini sadelikten yana yapanların ilk tercihlerindendir. Kış aylarında ve soğuk zamanlarda da kullanılan terlikler arasında her mevsim rahat bir şekilde kullanabileceğiniz çeşitler mevcuttur. Kış ayları için özel olarak dizayn edilen terlik modelleri kalın ve sıcak tutabilen malzemeleriyle, ayağınızın gün içerisinde konforlu bir şekilde sıcak kalabilmesini sağlar.

Günün her anında kullanıma uygun olan ve hafif yapısıyla dikkat çeken Gezer erkek terlik modelleri uzun süreli kullanımlarda da ayağınızda herhangi bir soruna yol açmaz. Hassas yapıya sahip ayaklarınız olduğunu düşünüyorsanız güvenilir bir şekilde Gezer imzalı erkek terlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Stilinize Uygun Gezer Erkek Terlik Tasarımları

Erkek terlik modelleri arasında erkeklerin stilini dışarıya en iyi şekilde yansıtabilecekleri seçenekler vardır. Spor, klasik ve alternatif tasarımlar ayak sağlığını ve hijyenini korurken aynı zamanda stilinizi de vurgulayabilmenizi sağlar.

Ev terliği olarak adlandırılan terlikler genellikle yumuşak yapıya sahiptir. Bu modeller ayak içini sıcak tutabilecek özel materyaller ile tasarlanır. Ayrıca değişik terlik modelleri de bulunur. Suni deri ev terlikleri erkeklerin en fazla tercih ettikleri terlik modellerindendir. Şık bir görüntü elde edebileceğiniz suni deri terlikler evde kullanmak için uygundur.

Ön kısımları genel olarak kapalı olarak tasarlanan ev terlikleri arasında birbirinden farklı renk seçenekleri mevcuttur. Soğuk havalarda da ev terlikleri tercih edilir. Ayağında sorun olanlar ise ortopedik olarak üretilen terlikleri kullanabilirler. Bunun yanı sıra yeni evlenecek olan gelin adaylarının hediye olarak seçebileceği damat terlikleri de tasarlanır.

Banyo kullanımı için de terlik tasarlayan Gezer, alt kısımları tırtıklı, kaymaz özelliklere sahip ve su tutmayan modelleri sizlere sunar. Su ile temas etme ihtimalinin yüksek olduğu banyo terliklerinde gevşeme yapılmayacak olan modeller tercih edilir.

Her Mevsim Kullanılabilir Gezer Erkek Terlik Modelleri

Sıcak havalarda sandalet tipi terlikleri de kullanabilirsiniz. Erkekler için özel olarak tasarlanan Gezer erkek sandalet modellerinin büyük bir bölümü açık olarak tasarlandığı için ayaklar gün boyunca hava alır. Böylelikle sıcak havalarda ayaklarda terleme oluşumu da engellenmiş olur. Ayakları sağlığını koruyabilmek isteyenler bu özelliklere sahip özel terlik modellerini kullanmayı deneyebilirler. Sandalet türü terliklerin arka kısımlarında kemerler olduğundan dolayı ayaktan dışarıya kayması gibi sorunlar da yaşanmaz.

Gezer erkek terlik modelleri arasından seçim yaparken taban kısımlarının size uygun olmasına özen göstermelisiniz. Her biri son derece güvenilir ve rahat kullanım imkanı sunan taban özellikli terlikler arasından ayak numaranıza uygun olanlarını seçerek farklı kullanım alanlarına uygun olabilecek terlikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gezer erkek terlik fiyatları ürünlerin tasarımında kullanılan malzemelerine ve modeline göre değişebilir. Dış tasarım özellikleri de fiyatları belirleyen detaylar arasındadır. Estetik özellikleri yüksek olan Gezer erkek terlik modelleri kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilerek sizlere sunulur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gezer Erkek Terlik Modelleri

1432 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 1432 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60000117/60000803/gezer