Greyder Erkek Bot

Botlar özellikle kış aylarında giyilen ve soğuktan koruyan ayakkabı türlerinden bir tanesidir. Botlar yağmurlu ve karlı havalarda giyilmek için özel olarak tasarlanmıştır. Günümüzde bot üreten çok fazla marka bulunmaktadır. Bu markalar arasından en fazla satış yapanlar arasında Greyder de yer almaktadır. Greyder markası erkek botlarını geniş ürün yelpazesiyle sunmaktadır. Greyder sağlam, dayanıklı ve şık erkek bot modelleriyle büyük beğeni kazanmıştır. Markanın ürünleri farklı renk ve tasarımlara sahiptir. Ürün çeşitliliğinin fazla olması sayesinde her zevke uygun erkek bot bulmak mümkün hale gelmiştir. Siz de Greyder erkek bot modellerinden birini tercih ederek kış aylarını rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Greyder botunuzu günlük hayatınızda rahatlıkla giyebilirsiniz. Botlarda her tarza uygun model sunan marka, konforu ve şıklığı ön planda tutmaktadır. Klasik, spor gibi tarzlar için uygun botları Greyder markasından bulabilirsiniz.

Greyder erkek kışlık bot modellerini günlük veya iş hayatınızda tercih edebilirsiniz. Greyder markası erkek botlarındaki kalite ile ilk olarak tercih edilen markalar arasına girmeyi başarmıştır. Botlar modası sürekli devam eden nadir ürünlerdendir. Greyder markası da erkek botlarında trendleri devamlı olarak yakalamaktadır. Fermuarlı, ince tabanlı, bağcıklı, spor veya klasik erkek botlarını Greyder’de bulabilirsiniz. Greyder su geçirmez erkek bot modelleri sayesinde yağışlı ve karlı günleri daha rahat geçirebilirsiniz. Suya karşı dayanıklı yüzey sayesinde soğuk havalarda ayaklarınız sıcak kalır. Greyder erkek bot çeşitleri arasından klasik modelleri de kış aylarında giyebilirsiniz. Botların şık tasarımı kombinlerinizle en iyi şekilde uyum sağlayabilir. Soğuk havalarda giydiğiniz diğer parçalar ile Greyder botunuzu kombin yaparak şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Greyder botların konfor ve şıklığını giydiğiniz andan itibaren hissedeceksiniz.

Greyder Erkek Bot Modellerinin Özellikleri

Greyder markası tüm ürünlerinde öncelikle kaliteyi öncü olarak almaktadır. Marka tüm ürünlerinde olduğu gibi erkek botlarında da kaliteli üretim yapmaktadır. Kaliteli Greyder botlar rahatlıkla giyilebilir. Ayrıca dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur. Markanın modelleri arasında özellik farkları olabilir. Her modelin üretim malzemesi ve tasarımı değişiklik gösterebilir. Marka deri, nubuk, süet gibi malzemeleri botlarında tercih etmektedir. Botların üretiminde kullanılan malzemeler tasarımlarını belirlemektedir. Üretim malzemeleri ne olursa olsun Greyder erkek botlarının kalitesi sürmektedir. Botlar ayak yapısına göre üretilir ve dış darbelere karşı dayanıklıdır. Greyder bot ile ayağınız dış etkenlerden en iyi şekilde korunur. İç kısımda kullanılan malzemeler soğuğa karşı dayanıklıdır. Tercih edeceğiniz Greyder içi kürklü erkek bot ayağınız sürekli olarak sıcak kalabilir. Kürklü modellerin yanı sıra klasik, spor, outdoor modelleri de soğuğa karşı direnç sağlar. Botların taban ve yüzey kısmı sürekli olarak yerle temas eder. Bu nedenle bu kısımlar yüksek dayanıklı malzemelerden üretilir. Alt taban sert hava şartlarına ve darbelere karşı dayanıklı bir yapıdadır. Son zamanlarda deri ve nubukun yanı sıra kaliteli sentetik malzemeler de Greyder tarafından fazlasıyla kullanılmaya başlanmıştır. Bu malzemelerde de yine kalite ön planda tutulur ve su geçirmem özelliği öne çıkar.

Greyder erkek bot nubuk modelleri özellikle klasik tarzlar için oldukça uygundur. Nubuk kalitesinin sonuna kadar hissedildiği bu ürünleri iş hayatınızda veya özel davetlerde takım elbisenizle birlikte giyebilirsiniz. Nubuk ve deri botlar birbirlerine çok benzer. Markanın iki modeli de dayanıklı ve oldukça kalitedir. Greyder erkek bot deri üretimli olan modelleri pek çok alanda giyebilirsiniz. Deri botlar son zamanların en trend olan ürünlerinden biridir. Greyder markası da deri botlara gereken özeni göstermiş ve kaliteli ürünler sunmuştur. Greyder erkek botlarda fermuar, bağcık gibi detaylar fazlasıyla kullanılmaktadır. Greyder fermuarlı erkek bot tasarım ve özellik olarak oldukça dayanıklıdır. Açılıp kapanabilen fermuarlar sayesinde botunuzu daha rahat bir şekilde çıkarabilirsiniz. Botların tümünde rahatlık sunmak amaçlanmıştır. Deri, süet, sentetik veya nubuk botlarda Greyder konforunu hissedebilirsiniz. Botların rahat yapısı hareket özgürlüğü sunar. Ayakların rahat olması için alt tabanda yumuşak ve ayak yapısına uygun malzemeler kullanılmıştır. Bu malzemeler rahatlığın yanı sıra ayağınızın terlemesini de engeller. Greyder erkek bot modelleri kapsamında renk ve tasarımlara da dikkat etmektedir. Botların renkleri en şık haliyle hazırlanmakta ve tasarımlarla uyum sağlamaktadır.  

En Zarif Greyder Erkek Bot Seçenekleri

Greyder erkek botlarında çok fazla ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Klasik, spor, salaş gibi her tarz için Greyder bot bulmak mümkündür. Ofis hayatında giymek için aradığınız botu Greyder markasından bulabilirsiniz. Ofis ve iş hayatında genel olarak takım elbise ve gömlek gibi resmi parçalar giyilmektedir. Bu nedenle giyilecek ayakkabının da diğer parçalara uygun olması gerekmektedir. İş hayatınızda Greyder klasik erkek bot modellerini tercih edebilirsiniz. Klasik botların taban ve dış tasarımı gömlek ve takım elbiselerle en iyi uyumu yakalar. Klasik botunuzun renk ve tasarımını diğer parçalara göre belirleyebilirsiniz. Yine klasik giyim için süet ve nubuk botları da tercih edebilirsiniz. Süet botlar soğuk havalara karşı dayanıklılık ve takımınız ile ayak kısmının daha zarif durmasını sağlar. İç yüzeydeki kauçuk malzemeler ofisinizde çalıştığınız anlara rahatınızı bozmaz ve konforlu olmanızı sağlar. Kış ayları yağmur ve karlı geçeceği için Greyder botlar leke ve kir tutmama özelliğine sahiptir. Tüm botlar su geçirmez ve üzerinde leke tutmaz. Markanın botları iş hayatının ganı sıra günlük hayatta giymek için de oldukça uygundur. Günlük hayatınızın koşuşturması içerisinde Greyder botları rahatlıkla giyebilirsiniz.

Greyder günlük erkek bot seçenekleri farklı detaylar bulunur. Fermuar, bağcık gibi detaylara günlük botlarda fazlasıyla yer verilmektedir. Günlük botların giyilip ve çıkarılmasının kolay olması gerekir. Bu nedenle marka da fermuar ve bağcıklara sıklıkla yer vermiştir. Ayrıca bu botların renkleri de günlük kıyafetlerinize en iyi şekilde uyum sağlar. Esnek ve ortopedik Greyder erkek botlarınızı, rutin hayatınızda güzel bir şekilde giyebilirsiniz. Günlük veya klasik botlar uzun süre ayakta beklediğiniz anlarda bile rahatsızlık hissi vermez. İş veya günlük hayatta giyeceğiniz Greyder bot modelleri, uzun süre yürüseniz bile ayak konforunuzu bozmaz. Markanın erkek botlarında tercih edilen seçeneklerden biri de outdoor olanlardır. Özellikle trekking, kamp gibi aktivitelerde giyilen Greyder outdoor erkek bot modellerini günlük hayatınızda da değerlendirebilirsiniz. Bu botlar yapıları gereği bağcıklı olurlar ve yine rahatlığı önde tutarlar. Su geçirmez ve konforlu yapısı Greyder outdoor botların günlük hayatta da giyilebilmesini sağlamıştır. Marka klasik, outdoor ve günlük botlarında boyut olarak farklılıklar sunar. Tam veya yarım botlar tüm tarzlarda yer almaktadır. Greyder yarım bot erkek modellerini ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. Yarım botlar bilek hizasında olurlar ve paçaları kapatmazlar. Yarım botlar gibi tam botlar da bulunmaktadır. Greyder tam botların uzunluğu bileğin üstüne kadar çıkabilir.        

Greyder Erkek Bot Seçimi  

Ayakkabı ve botlar gün içerisinde yerle temas ettikleri için kirlenebilir ve zarar görebilirler. Kir, toz, çamur gibi lekeler botlarınıza bulaşabilir. Greyder markası botlarında kaliteli malzeme kullandığı için leke gibi durumları çok az yaşarsınız. Bir ürün seçerken bakmanız gereken ilk nokta kalitedir. Greyder markası ürünlerinde kaliteyi öncü olarak almış ve botlarını da buna göre üretmiştir. Bu ayakkabıların çok daha fazla koruma özelliği bulunmaktadır. Greyder’in bu ürünleri su çekmeme, buz gibi kaygan zeminlerde kaymama ve sıcak tutmak için gereken tüm özelliklere sahiptir. Markanın erkek botlarında çeşitli ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler arasından seçim yaparken pek çok kişi kafa karışıklığı yaşamaktadır. Bot seçimi şıklık açısından çok önemlidir. Kendi tarzınıza göre renk ve tasarımda Greyder marka ürünü bulabilirsiniz. Siyah ve kapalı renkler bu ürünlerde en fazla tercih edilen renklerden bir tanesidir. Özellikle siyah tonlardaki diğer ürünlerle rahat bir şekilde kombin yapıldığı için pek çok kişi tarafından giyilmektedir. Ayrıca bu ürünler kışlık olduğu için kapalı renklere ağırlık verilmektedir. Greyder siyah erkek bot çeşitlerine bakarak aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Siyah renkli botunuz ile diğer kıyafetlerinizi şık bir kombin haline getirebilirsiniz. Bot seçiminde tarz ve kombinler oldukça önemli bir yere sahiptir. Greyder botunuzla birlikte oluşturabileceğiniz çok fazla kombin bulunmaktadır.

Markanın ürünleri kışlık kıyafetlerinizle uygun olur ve şık bir görünüm kazanmanızı sağlar. Kombinlerde nasıl bir pantolon tercih edeceğiniz çok önemlidir. Greyder marka botunuza göre giyeceğiniz pantolonu seçebilirsiniz. Greyder erkek bot kahverengi botunuz ile siyah veya kapalı renkli bir pantolon tercih edebilirsiniz. Ayrıca kahverengi botunuz ile birlikte çizgili ve ekoseli kumaş pantolonları da rahat bir şekilde giyebilirsiniz. Ürün ile günlük veya iş hayatınızdaki kıyafetlerinizi uygun hale getirebilirsiniz. Klasik bir bot tercih ettiyseniz takım elbiseniz ile uyum sağlayabilecek renk ve tasarımda bir bot almalısınız. Greyder erkek bot haki renkli ürünler klasik ve outdoor tarzlarda sunulmaktadır. Klasik tarzdaki haki botunuzu resmi günler için tercih edebilirsiniz. Outdoor haki rengi botunuzu ise günlük pantolon ve eşofmanlarınızla giyebilirsiniz. Marka bu ürünlerinde ayakkabı şeklinde olanları da sunmaktadır. Greyder erkek bot ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Botunuzun bilek uzunluğu da yapacağınız kombinlerde oldukça önemlidir. Bileği kaplayan bir ayakkabı ile dar paça pantolon giyebilirsiniz. Bol paça pantolonunuzu ise botunuzun üstünü kapatacak şekilde giyebilirsiniz. Greyder erkek bot modelleriyle farklı kombinler oluşturabilirsiniz.   

Greyder Erkek Botta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürün seçerken aceleci davranmamalı ve inceleyerek seçim yapmalısınız. En küçük detayına kadar dikkat ederek bot seçerseniz ürünü uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde giyebilirsiniz. Zor şartlara karşı en iyi korumayı sağlayan Greyder’in bu ürünleri, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Ürün seçerken farklı özellik ve modellerde botlar arasından tercih yapmanız gerekmektedir. Greyder bot seçerken ilk olarak özelliklerine bakmalısınız. İç kısmında kullanılan materyaller, yaban yapısı, esneklik kabiliyeti, ayağınıza uygunluğu dikkat etmeniz gereken konuların başında gelir. Bir ayakkabı giydiğinizde ilk olarak rahat hissetmeniz gerekir. Greyder markası ürünlerinde ayak rahatlığı için kaliteli malzemeler tercih etmektedir. Alt taban ve iç kısımda kullanılan tüm malzemeler ayağınızın rahat olmasını sağlar. Ayağınızın rahat olduğu Greyder botlar ile daha özgür bir şekilde hareket edebilirsiniz. Seçim yaparken hangi alanlarda giyeceğiniz de önemlidir. Ofis hayatında daha resmi kıyafetler giydiğiniz için klasik tarzdaki ürünlere bakabilirsiniz. Markanın klasik modelleri takım elbise ve gömlek gibi parçalarla en iyi şekilde uyum yakalar. Kış aylarının karlı ve soğuk geçtiği yerlerde ayakkabı tabanının kaymayı engelleyici özelliklerde olması gerekir. Bunun için Greyder botların alt kısmı tırtıklı kauçuk ve dişlerle desteklenmiştir. Klasik tarzdaki ürünlerin alt kısmı daha düzdür. Su geçirmeme özelliği her kışlık ayakkabıda olması gereken bir özelliktir.

Greyder’in erkek botlarının tümü suya karşı dayanıklıdır ve bu sayede ayağınızın üşümemesi sağlanır. Greyder marka kışlık ayakkabı seçerken ayak numaranız da önemlidir. Ayağınızın numarasına göre erkek botunu Greyder’de bulabilirsiniz. Markanın ürün çeşitlerinde büyükten küçüğe tüm ayak numaraları için uygun kalıplar bulunmaktadır. Ayak büyüklüğünüze göre Greyder erkek bot 46 numara kalıplarını seçebilirsiniz. Ayağınıza uygun kalıplardaki botlar hem ayak sağlığı hem de rahatlık için çok önemlidir. Seçtiğiniz ürünün ayağınıza çok bol gelmemesi ve çok sıkmaması gerekmektedir. Bunun için markanın numaraları arasından aradığınız kalıbı bulabilirsiniz. Marka küçük numaralarda da üretim yapmaktadır. Greyder erkek bot 39 numara gibi küçük kalıplı modellere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Marka çocuk ve genç modeller kapsamında da erkek botları sunmaktadır. Greyder genç erkek bot kalıpları daha küçük olacak şekilde tasarlanmıştır. Botunuzu aldığınızda temizliğine de dikkat etmelisiniz. Greyder’in bu ürünlerini nemli bir bez veya özel olarak temizlik için tasarlanan özel aparatlarla yapabilirsiniz. Marka erkek bot modellerinin tüm özellik ve tarzlarını sorun yaşamamanız için tasarlamıştır.

Greyder Erkek Botlarıyla Karizmatik Görünüm

Greyder markası erkek bot modellerinde sürekli olarak yeniliği yakalayan bir markadır. Erkek modasına uygun botları ile öne çıkan Greyder markası, büyük beğeni toplamaktadır. Erkek modasında botların yeri çok önemlidir. Bu nedenle Greyder bu ürünlerde modanın en son trendlerine yer vermektedir. Daha şık ve zarif kombinler için aradığınız tüm özellikler Greyder erkek bot modellerinde bulunmaktadır. Renk ve tasarım olarak farklılıkların görüldüğü markanın bu ürünleri, her tarza uyum sağlayabilir. Bu nedenle ürün sayısı oldukça fazladır. Botların model ve özellikleri oldukça fazladır ve ürüne göre değişiklik göstermektedir. Ürünler arasında farklılıkların olması fiyatları da etkilemiştir. Greyder erkek bot fiyatları modeller ve özelliklerine göre değişmektedir. Marka fiyatlarında herkesin bütçesine önem vermektedir. Siz de aradığınız erkek botunu Greyder’den uygun fiyatlı bir şekilde alabilirsiniz. Modayı yakından takip eden marka trendlere yön vermesiyle de öne çıkmaktadır. Özellikle yeni sezon ürünlerinde yenilikçi tasarımlara sıklıkla yer verilmiştir. Bu yenilikler Greyder markasını daha cazip hale getirmiştir. Greyder yeni sezon erkek bot seçerek markanın yenilikçi tasarımlarını kullanabilirsiniz. Yeni veya var olan tüm tasarımlarda tarz ve konfor düşünülmüştür. Markanın kalite ve konforu kullanıcıları en fazla memnun eden noktadır.

Greyder erkek bot yorumları bölümünde kalite ve konfordan fazlasıyla bahsedilmektedir. Markanın geliştirdiği farklı tasarım ve modeller kaliteyi uzun süreli yaşamanızı sağlar. Erkek modası için gereken tüm renkler Greyder botlarda bulunur. Botlar uzun, yarım ve ayakkabı şeklinde sunulmaktadır. Ürünlerin uzunluğu giyeceğiniz kıyafetlerle farklı kombinler yapabilmenizi sağlar. Botların dış etkenlerden koruması kadar şıklık katması da oldukça önemlidir. Greyder botunuz ile yağmurlu ve karlı havalarda ayaklarınızı üşümeyecek. Botu kendinize alabileceğiniz gibi sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Hediye olarak seçeceğiniz botu sevdiğiniz kişinin tarzına göre belirleyebilirsiniz. Klasik veya spor tüm botları Greyder markasının güvencesiyle giymeye başlayabilirsiniz. Markanın botlarında kalite ve konforu anında hissedeceksiniz. Bol, dar veya boru paça pantolonlarınızla ayakkabınızı giyebilecek ve şıklığı yakalayabilirsiniz. Fermuarlı veya bağcıklı tercih yapabilirsiniz. Bağcıklı botlarda bileğinize kadar olan kısmın sağlam durması için bağcıkların doğru bir şekilde durması gerekir. Bağcıklar düzgün durmazsa giyerken sorunlar yaşayabilirsiniz. Fermuarlı modellerin de giyilip çıkarılması çok kolaydır. Bu sayede botunuzu rahat bir şekilde giyebilirsiniz. Greyder erkek bot modellerine Hepsiburada’nın marka için oluşturduğu kategoriden özellik ve uygun fiyatlara bakarak ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Greyder Erkek Bot Modelleri

100 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 100 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60000117/60000125/greyder