Haşema Tesettür Mayo Fiyatları

Haşema tesettür mayo modelleri ile yaz aylarında denizin tadını keyifli bir şekilde çıkarabilirsiniz. Haşemayı açık ve kapalı havuzlarda da giyebilirsiniz. Tesettür giyime uygun olan haşemalar sayesinde vücudunuzu kapatan kullanışlı ürünlere sahip olabilirsiniz. Kadınlara konfor sağlayan haşemalar vücudunuzun terlemesini de önler. Yaz sıcaklarında giyebileceğiniz haşemalar ince kumaşları sayesinde terlemenizi engeller. Nefes alabilir kumaş özelliği, denizden çıktıktan sonra şezlongunuza uzanarak rahatça dinlenebilmenize yardım eder. Haşemalarda kullanılan kumaşlar suya karşı dayanıklıdır. Suyu emmeyen kumaşlarla üretilen haşemalar sayesinde teninizin daha az ıslanmasını sağlayabilirsiniz. Haşemalarda kullanılan iplikler esnek yapılarıyla giyim konforunuzu artırır. Yüzerken kollarınızı ve bacaklarınızı özgürce hareket ettirebilmek için haşemadan yararlanabilirsiniz. Haşema modelleri sudaki yabancı cisimlerden bedeninizi korumanıza da yardım eder.

Birbirini Tamamlayan Parçalardan Oluşan Şık Haşemalar

Alt ve üst giyim ürünlerini bir arada içeren haşemalar giyiminizi tamamlar. Gövdenizi saran üst giyim ürünleri fermuarlı tasarımlara sahiptir. Fermuarlarını kullanarak bu ürünleri pratik bir şekilde giyebilirsiniz. File detayına yer veren haşema üstleri oldukça estetiktir. Fermuarlı cepleri bulunan haşemalar çeşitli eşyalarınızı taşıyabilmenize de olanak tanır. Boyun bölgesini saran haşemalar suların içinize girmesini önler. Haşema altları da birçok kullanışlı özelliğe sahiptir. Ayak bileklerini saran haşemalar suların ayaklarınızdan içeriye girmesini zorlaştırır. Astarlı haşemalar suyla temas ettiklerinde vücut hatlarınızın daha belirgin hale gelmesini önler. Haşemaların elastik bir yapıya sahip olması yüzerken daha rahat şekilde bacaklarınızı kullanabilmenizi sağlar. Paraşüt kumaşıyla üretilen haşema pantolonlarını giyiminizde kullanarak hafif ve suya dayanıklı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Bone, slip ve büstiyer gibi parçaları da içeren haşema takımlarını satın alarak giyiminizi tamamlayabilirsiniz. Su itici özelliğe sahip olan haşemalar sayesinde yüzerken enerjinizi daha verimli biçimde kullanabilirsiniz.

Kısa Sürede Kuruyan Haşemalardan Yararlanın

Haşemaların kumaşları denizden ya da havuzdan çıkmanızdan sonra kısa bir sürede kurur. Haşema modelleri pratik özellikleriyle giyim konforunuzu artırır. Bel bölümünde stoperi bulunan haşemalar kayma sorununu önler. Likralı kumaşlara ve elastik liflere sahip olan haşemalar bacaklarınızı, kollarınızı ve gövdenizi rahatça hareket edebilmeniz için uygundur. Polyester ve polyamid gibi malzemeleri içeren haşemalar da vardır. Haşemaların kumaşları sürtünme sorununa karşı dayanıklıdır. Bu sayede tahriş sorunu yaşamanız önlenir. Haşemalar modaya uygun tasarımlarıyla da dikkat çeker. Plajlarda modaya uygun bir haşemayla zarif bir giyime sahip olabilirsiniz. Haşemaların dış kısmı güneşi iten tasarımları sayesinde daha serin kalabilmenize yardım eder. Tropikal desenlere sahip olan haşemaların yanı sıra çiçek desenleriyle süslenen şık haşemalar da vardır. Tek renkli ve haşemaları kullanarak minimal bir sitil oluşturabilirsiniz.

Haşemaların kullanıcılarına sağladığı avantajlar nelerdir?

Haşemaların kumaşları güneş ışınlarından korunmanıza yardım eder. Suyu iten ve suyu çekmeyen haşema kumaşları ağırlığınız artmasını engeller. Haşema modelleri gövdenizi sararak tesettür giyim kurallarına uygun şekilde denize girebilmenize olanak tanır. Cepleri bulunan haşemaları çeşitli eşyalarınızı yanınızda bulundurmak için kullanabilirsiniz.

Haşemaların tasarım özellikleri nelerdir?

Boru paça özelliğiyle tasarlanan haşema altları bacaklarınızı sararak su içerisinde kolayca hareket edebilmenize olanak tanır. Çift yönlü fermuar desteği sunan haşemaları vücudunuza rahatça giyip üzerinizden pratik bir şekilde çıkarabilirsiniz. Gövde bölümü ve kolları birleşik şekilde tasarlanan ürünleri kullanarak yüzme konforunuzu artırabilirsiniz. Astarlı haşemalar iç kısımlarında yer alan astarlarla vücudunuzu sararak korur.

Haşema takımlarının içerisinde hangi parçalar yer alır?

Mayo ve bone gibi parçaları içeren haşema takımlarıyla suda yüzerken işlerinizi kolaylaştırır. Ayaklı taytları içeren takımlar ayaklarınızı sararak suda konforlu bir şekilde hareket edebilmenizi sağlar. İçeriklerinde büstiyere de yer veren haşema takımlarıyla göğüs bölgenizi saran şık bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Haşema Tesettür Mayo

68 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 68 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60006034/60005888/hasema