Estetik ve sevimli tasarımlara sahip olan Havaianas terlik modelleriyle beraber yaşamınıza konfor katacak bir ürüne sahip olabilirsiniz. Günlük yaşamda ve ev ortamında keyifli bir şekilde giyebileceğiniz çok sayıda terlik tasarlayan marka, rahatlığınızı koruyarak giyim gerçekleştirebilmeniz için size yardımcı olur. Bayan terlikleri arasında bulunan Havaianas ürünleri, zevklerinize uygun seçimlerde bulunmanıza olanak tanır. Çok sayıda alternatif tasarıma sahip olan marka sayesinde özgün ve şık ürünlere sahip olabilirsiniz. Numaraları bakımından da geniş bir çeşitlilik yaratan Havaianas terlik kadın ürünleri, ayaklarınızın ölçüsüne tam uyum gösteren modelleri size sunar. Böylece ayaklarınıza oturan terlikleri kullanarak kayma ve çıkma gibi sorunlara karşı koruma elde edebilirsiniz. Havadar yapıları ile de dikkat çeken Havaianas bayan terlik modelleri, ayaklarınızın ferahlaması için ideal özellikler taşır. Sıcak havalarda ayaklarınızı özgür bırakmak ve çorap kullanmadan rahat bir şekilde yürüyebilmek için markanın tasarladığı özel terliklerden yararlanabilirsiniz. Ergonomik detaylar taşıyan tasarımları sayesinde bu terlikleri son derece güvenli bir şekilde giyebilirsiniz. Ayak anatomisine uygun niteliklerle dizayn edilen modeller, ayaklarınızda fazla baskı oluşmasının önüne geçerek size verimli bir kullanım yaşatır. Aynı zamanda ayakları saran tasarımları ile de dikkat çeken bu ürünleri kullanırken çok sayıda alternatif renkten yararlanabilirsiniz. Havaianas pembe, siyah, turuncu, beyaz, yeşil terlik modellerinin sunduğu çeşitlilikle beraber zevklerinize uygun tercihlerde bulunmanız sağlanır. Aynı zamanda detaylı renk tonlarına sahip olan terlik modelleri de Havaianas markasının geniş ve zengin ürün seçkisinde boy gösterir. Tek renkli dizaynları ile şıklık yaratan terlikler, sade ve kolay kombinlenebilir bir ürüne sahip olmanız için idealdir. Birden fazla renkle tasarlanan ve dikkat çekici bir stil oluşturan terliklere de markanın sunduğu birbirinden zarif ürünler arasından ulaşabilirsiniz.

Tutuş Sağlayan Havaianas Terlik Seçenekleriyle Oluşan Emniyet

Zemine kolayca tutunan tasarımları ile öne çıkan Havaianas plaj terliği çeşitleri, kum yüzeylerde ve ıslak yüzeylerde emniyetli bir şekilde yürüyüş gerçekleştirmeniz için uygundur. Aynı zamanda günlük giyim için ideal olan terlikler de üreten marka, farklı zeminlere adapte olmanız için size birçok kolaylık sunar. Tasarladığı plaj terlikleri suya karşı dayanıklı özellikler gösterdiği için Havaianas’ın şık ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Çorapsız giyebileceğiniz şekilde üretilmiş olan plaj terlikleri, rahat bir kullanım yaşamak isteyen kişiler için idealdir. Sıcak kum yüzeyinde yürürken ayaklarınızın yanmasını önlemek adına da plaj terliklerinden yararlanabilirsiniz. Plaj yüzeyinde çıplak ayakla yürümenin yaratabileceği çeşitli tehlikelere karşı koruma oluşturmak için de plaj terliklerini kullanabilirsiniz. Bu terliklerin sahip olduğu dayanıklı yapı, sivri ve keskin maddelerin ayaklarınıza zarar vermesini önlemeye yardımcı olur. Detaylı tasarımları ile dikkat çeken modeller arasında Havaianas terlik taşlı ürünler de yer alır. Gövdelerinde yer alan taş detayıyla beğeni toplayan bu ürünlerden yararlanarak estetik bir tarz oluşturabilirsiniz. Taşlarının kopmaya ve deforme olmaya karşı dayanıklı şekilde üretilmiş olması, bu terlikleri son derece güvenli bir biçimde kullanabilmenizi sağlar. Kullanıcılarının beğenisini kazanan tasarım özellikleri taşıyan terlikler, gövdelerinde yer verdikleri desenlerle de dikkat çeker. Yaratıcı tasarımları ile yazın renkli dünyasını başarılı bir şekilde yansıtan plaj terliklerini kullanarak son derece şık bir giyim gerçekleştirebilirsiniz. Tasarımlarında palmiye ağaçlarına ve çeşitli çiçeklere yer veren görünümleri ile öne çıkan terlikler, sempatik ve işlevsel bir ürüne sahip olmanız için idealdir. Terliklerin gövde yüzeyini kaplayan yaratıcı tasarımlar, tematik özellikler taşıyan yapıları sayesinde kullanıcılarından tam not alır. Bu zarif ürünleri Havaianas terlik fiyatları açısından uygun koşullarla sipariş ederek bütçeniz için ideal tercihlerde bulunabilirsiniz.

Ayakların Kaymasını Önleyen Havaianas Terlik Çeşitleri

İç ve dış taban kısımları özel olarak tasarlanan Havaianas terlik modelleri ile birlikte ayaklarınızın kaymasını önleyen bir ürüne sahip olabilirsiniz. İç taban bölümünde tırtık detayına yer veren terlikler, çoraplı ya da çorapsız giyim esnasında maksimum rahatlığa erişebilmeniz için idealdir. Tırtıklı yüzeyleri ile ayak tabanını destekleyen bu ürünler sayesinde yağışlı havalarda rahatça yürüyüş yapabilirsiniz. Aynı zamanda yumuşaklıkları ile de öne çıkan Havaianas terlik çeşitleri, ayaklarınızın alt kısmının son derece güvenli bir şekilde korunmasını sağlar. Yumuşak bir yüzeye temas etmenizi sağlayarak size rahatlık hissi kazandıracak olan terliklerle beraber son derece keyifli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Esneme payının yüksek olmasıyla da dikkat çeken modeller, ayak hareketlerinize oldukça rahat bir şekilde uyum gösterir. Havaianas terlik modellerinin sunduğu kullanışlı özellikler arasında kayma sorununu önlemeye yardımcı noktalar da yer alır. Tırtıkların yanı sıra destek noktaları ile de dikkat çeken bu terlikler, kayma sorununu aşmak isteyen kullanıcılar için büyük bir kolaylık yaratır. Dış taban bölümüyle öne çıkan tasarımlar gerçekleştiren Havaianas yardımıyla ayaklarınızı koruyan terliklere kolayca ulaşabilirsiniz. Deforme olmaya ve parçalanmaya karşı dayanıklı dış taban malzemeleri kullanılarak üretilmiş terlikler sayesinde yürüyüş konforunuzu koruyabilirsiniz. Yollarda karşılaşabileceğiniz olası tehlikelere karşı da koruma oluşturan dış taban bölümü, ayaklarınıza alabileceğiniz darbelere karşı güvenlik yaratır. Basıncı azaltan ve dağıtan tasarımları ile kullanıcılarını memnun eden lastikler, dış taban bölümünün yarattığı denge sayesinde size avantaj kazandırır. Yürüyüş kolaylığı elde etmek ve daha az efor harcayarak yürümek için Havaianas’ın geliştirdiği modern terlik modellerinden yardım alabilirsiniz. Desenleri ile estetik bir tarz yaratan Havaianas leopar terlik çeşitleri, damalı tasarımlardan hoşlanan kullanıcılar için idealdir. Bu terlikleri leopar desenli diğer ürünlerinizle beraber kombinleyerek ekstra şıklık elde edebilirsiniz.

Havaianas Parmak Arası Terlik Modelleriyle Giyim Kolaylığı Kazanın

Pratik tasarımları ile öne çıkan Havaianas parmak arası terlik modelleri sayesinde ayaklarınıza tam oturan ürünlere ulaşabilirsiniz. Çıkma sorununu önleyen tasarımlarıyla da kullanıcılarını memnun eden parmak arası terlikler, ev ortamında ya da açık havada tercih edebileceğiniz birçok ürünü size sunar. Ayağa oturan kalıpları ile giyim deneyimini geliştiren bu ürünleri Havaianas terlik numaraları açısından size en uygun modeller arasından tercih edebilirsiniz. Tasarımlarında marka adına ve logosuna estetik bir biçimde yer vererek kalitelerini yansıtan terlikler sayesinde son derece zarif bir stil oluşturabilirsiniz. Şık tasarımlara sahip ürünleri pek çok kıyafetinizle kolayca kombinleyebilirsiniz. Güneşte solmaya karşı dayanıklılık yaratan renklerle tasarlanmış olan terlikler, şık görünüşlerini uzun süreli şekilde koruyarak kullanıcılarını memnun eder. Aynı zamanda iç taban bölümünde ya da dış taban kısmında numara detayına yer vererek kullanıcılarına yardımcı olan terlikler, ürünün hangi kişiler için uygun olduğunu anlamanızı kolaylaştırır. Gövdelerinde yer alan desenler ve yazılar silinmeye karşı dayanıklı olduğu için Havaianas terlikleri oldukça kaliteli bir şekilde kullanabilirsiniz. Tabanları yüksek olan modeller, ayaklarınızın zemine temas etmesini önleyerek olası tehlikelere karşı ekstra koruma oluşturur. Ayak parmaklarınızı ve ayaklarınızın yan kısmını güvenli bir şekilde koruyan yüksek tabanlara sahip terliklerle ıslak zeminlerde kuru kalarak yürüyüş gerçekleştirebilirsiniz. Son derece hafif materyallerle üretilen bu modeller Havaianas terlik yorum yazılarında kullanıcılarından pozitif dönüşler elde etmeyi başararak kalitesini ortaya koyar. Merdiven çıkarken ve hızlı yürüyüşler gerçekleştirirken de kullanabileceğiniz terlikler, ayaklarınıza uyum gösteren tasarımları sayesinde konforunuzu arttırır. Farklı ölçü kriterlerine göre numara değerlerini gösteren çok yönlü dizaynlarından yararlanarak bu terlikleri rahatça kullanabilirsiniz. EUR ve USA yazılarına tasarımlarında yer vererek numara detayını belirten terlikler, Avrupa ve Amerika ölçü birimlerine göre sizi bilgilendirir.

Terleme Sorununu Engelleyen Havaianas Terlik Çeşitleri

Ayaklarınızın terlemesini önlemeye yardımcı tasarımları ile dikkat çeken Havaianas terlikler, keyifli bir giyim deneyimine ulaşmak isteyen kullanıcılar için idealdir. Nefes alabilir tabanları ile kullanışlılık yaratan terlikler aynı zamanda kısa bir sürede kuruyarak giyim rahatlığı sağlar. Suyu emmeyen gövdeleriyle ön plana çıkan modeller, terliklerinizin ağırlaşmasını önleyerek size yağışlı havalarda da giyim konforu kazandırmayı başarır. Yaz ve kış aylarında keyifli bir şekilde giyebileceğiniz birçok terlik modeli geliştiren Havaianas sayesinde yıl boyunca yararlanabileceğiniz şık ürünlere evinizde yer verebilirsiniz. Tek bantlı tasarımları sayesinde giyim konforu oluşturmayı başaran terliklere de markanın seçkisi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Geniş ve dayanıklı bantları ile giyim esnasında ayağınızın üst bölümüne uyum gösteren bu terlikler, sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşamanız için idealdir. Isıya ve güneşe karşı dayanıklılık gösteren tasarımları ile yaz aylarında açık havada kullanılmaya uygun bir yapı kazanan bu terlikler keyifli bir deneyime erişebilirsiniz. İç taban kısmı pirinç tanesi desenlerine sahip olan modeller, ayaklarınızın alt kısmını oldukça güvenli bir şekilde koruyarak size rahatlık kazandırır. Alt taban bölümü tuğla desenli olan terlikler tasarlayarak kullanıcılarına avantaj yaratan Havaianas aracılığıyla bozuk zeminlere kolayca uyum gösterebilirsiniz. Kauçuk malzeme ile imal edilen terlikler geliştiren Havaianas, delinmeye karşı dayanıklı modeller tasarlayarak taşlı zeminlerde yürüyebilmenizi de kolaylaştırır. Havaianas terlik özellikleri arasındaki eğim detayı, ayaklarınızın çeşitli engellere takılmasını önlemeye yardım eder. Uç kısmı yukarıya doğru eğimli olan modeller, bozuk yollarda ilerlerken ayaklarınızın altına kaçabilecek küçük taş parçalarının engellenmesine de yardımcı olur. Bütçeniz için uygun olanaklar sunan Havaianas terlik fiyatı seviyesi, ekonomik seçimler gerçekleştirerek ayaklarınızı korumaya başlayabilmenize imkân tanır.

Havaianas Topuklu Terlik Modelleriyle Oluşan Rahatlık

Tasarımlarına şıklık kazandıran topuk bölümü ile dikkat çeken terlikleri kullanarak giyim avantajı elde edebilirsiniz. Boyunuzun daha uzun görünmesine yardım eden topuk detayı aynı zamanda sizi destekler. Konfor hissi yaratan topuk bölümüne sahip olan terlikleri giyerek yürüyüş kolaylığı elde edebilirsiniz. Bu terliklerin sağladığı yüksek taban desteğiyle birleşen topuk kısmı, ayaklarınızı özgürce hareket ettirmeniz konusunda size kolaylık sağlar. Zarif hatlara sahip olan tasarımları ile beğeni toplayan topuklu terlikler, estetik bir tarz yaratmak isteyen kullanıcılar için ideal özellikler taşır. Ev terliği ve günlük terlik olarak kullanabileceğiniz birçok modele de seçkisinde yer veren marka, hayatınıza konfor katacak ürünlere ulaşmanızı sağlar. Giyim rahatlığı elde etmek için kullanabileceğiniz ürünler arasında kadın günlük ayakkabı modelleri de yer alır. Bu ayakkabıların sahip olduğu konfor yaratan özellikleri kullanarak gün boyunca işlerinizi rahatça yerine getirebilirsiniz. Şıklığını korumak isteyen kullanıcılar için üretilen kadın babet modelleri de yararlanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Zengin kullanım olanağı sunan Havaianas markasının yarattığı kolaylıkları deneyimlemek için gündelik yaşamda terliklerden de yardım alabilirsiniz. Kısa mesafeli yürüyüşlerde, çarşıya ya da markete giderken gönül rahatlığıyla giyebileceğiniz bu terlikler size pratiklik sağlar. Tasarımlarında toka detayına yer vererek dikkat çeken ürünler de markanın zengin ürün koleksiyonunda boy gösterir. Ayarlanabilir delikleri bulunan tokalar, ayaklarınızın ölçüsüne uygun şekilde terliğinizi giyebilmeniz için size kolaylık sağlar. Sahip oldukları sağlam dikişlerle de dikkat çeken Havaianas terlik çeşitleri, uzun ömürlü ve sorunsuz bir kullanım deneyimi kazanmak isteyen kişiler için son derece elverişlidir. Gün boyu ayakta çalışan kişiler için uygun özellikler taşıyan terlik modellerine de Havaianas ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayak tabanını destekleyen bu modeller, saatlerce ayakta kaldığınızda dahi minimum oranda yorgunluk hissi duymanıza yardımcı olur.

Kullanım Kolaylığı Oluşturan Detaylara Sahip Havaianas Terlikler

Göçme ve biçim kaybı gibi sorunlara karşı dayanıklı olan tasarımları ile kullanıcılarından tam not alan Havaianas terlik çeşitleri, uzun süreli ve güvenli bir giyim deneyimi elde etmek isteyen kullanıcılar için geliştirilmiştir. İç taban bölümü ile dış taban bölümü birbirini tamamlayacak şekilde dizayn edilmiş modelleri kullanarak şık ve estetik bir görünüm kazanabilirsiniz. Renkleri ile birbirlerini tamamlayan tasarımlara sahip olan modeller, dikkat çekici bir stil yaratmak isteyen kullanıcılar için uygundur. İç taban ve dış taban kısımları birbirleriyle başarılı bir şekilde birleştirildiği için ekstra dayanıklılık kazanan terliklerle gün boyunca rahatlık elde edebilirsiniz. Rengârenk tokalara ve kemerlere sahip olan gövdeleri ile fark yaratan terlik modelleri de Havaianas’ın size sunduğu ürünler arasında yer alır. Çeşitli meyvelere desenlerinde yer vererek sempati toplayan terlikler, yazın ruhuna uygun renklere ve gövdelere sahip olan modellere ulaşmanızı sağlar. Sandalet özellikleri taşıyan ürünlere de sahip olan Havaianas, topuk bölgesini saran tasarımlarıyla kullanıcılar için giyim avantajı oluşturur. Kolayca giyilip çıkarılabilen bu ürünler, sandaletin ayağınızı sarmasını sağlayarak gün boyunca konfor kazanmanıza yardımcı olur. Yastıklı tabanlık desteği sunan terlikleri kullanarak ayaklarınıza binen baskının anında minimize edilmesini sağlayabilirsiniz. Keyifli bir şekilde yürüyerek işlerinizi gerçekleştirmek adına yararlanabileceğiniz yastıklı terlikler, ayaklarınızı özgürce yönlendirebilmenize de olanak tanır. Esnek yapıyı destekleyen yastıklama ve dolgu detayı bulunan modeller, kısa ya da uzun adımlarla yürüyebilmeniz için son derece uygundur.

Havaianas Terliklerin Sahip Olduğu Kaliteli Özellikler

  • Sıcak ve soğuk suya karşı dayanıklı olan gövdeleri ile banyo ve havuz gibi alanlarda kullanılabilen terliklerden yararlanarak maksimum rahatlığa ulaşabilirsiniz.
  • Tasarımlarında yer alan insan, hayvan ve bitki figürleriyle dikkat çeken terlikler sayesinde tarzınızı ve giyim zevklerinizi yansıtan ürünlere sahip olabilirsiniz.
  • Çim ve toprak yüzeylerde olduğu gibi beton ve asfalt yüzeylerde de kullanılabilen terlikler, tatitlerinizde yanınıza alabilmeniz için içe içe geçirerek saklayabileceğiniz şekilde üretilmiştir.
  • Anime hayranı kullanıcılar için üretilmiş olan birbirinden yaratıcı tasarımlarıyla fark yaratan terlikler arasından favori animenize uygun olan modellere ulaşabilirsiniz.
  • Tozlara ve kirlere karşı dayanıklı olan gövdeleri sayesinde kullanıcılarına güven veren Havaianas terlikler, dağ ve orman yollarında rahatça giyebileceğiniz birçok modeli size sunar.

Terlik Kullanırken Hangi Noktalara Dikkat Edilmelidir?

Terliğinizi giyeceğiniz zeminin özelliklerine göre seçimde bulunarak kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Kaygan ve ıslak zeminlerde tabanları yüksek olan ve tabanlarında tırtıklı desenlere yer veren modelleri tercih edebilirsiniz. Parmak arası terlikleri çorapsız şekilde giyerek daha keyifli bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.

Terlik Modellerinin Avantaj Sağlayan Tasarım Özellikleri Nelerdir?

Kullanıcılarının ayaklarının kaymaması için taban yüzeyleri özel olarak şekillendirilmiş terliklerle yürüyüş güvenliği elde edebilirsiniz. Terliklerin tasarımında kullanılan malzemelerin farklı hava koşullarına adapte olma özelliği, farklı ortamlarda ve farklı zamanlarda konforlu bir kullanım yaşayabilmeniz için idealdir.

Terlik Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Suya dayanıklılık gösteren yüzeylere sahip olan terlikleri musluk suyu ile pratik bir şekilde yıkayıp temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda nemli bir bez kullanarak silebileceğiniz terlikler, kısa bir sürede kuruyarak yeniden kullanılabilir hale gelir. Tabanlarındaki desenlerin arasına sıkışan küçük taşları çıkarmak için çeşitli ekipmanları kullanarak istenmeyen maddeleri terliklerinizden uzaklaştırabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Havaianas Terlik

197 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Renk
Toplam 24 / 197 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/60003913/havaianas