Gömlekler, günlük hayatta ya da iş hayatında hem bayan hem de erkek kullanıcılar tarafından sıkça tercih ediliyor. Erkek gömlekleri erkeklerin en çok kullandığı kıyafetlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Gömleklerin birçok farklı modeli bulunuyor. Spor gömlekler günlük hayatta tercih ediliyor. Klasik gömlekler ise kullanıcıların daha şık olmak istedikleri zamanlarda kullanılıyor. 1938 yılında erkekler için kumaş satışı yapmak amacıyla kurulan Kiğılı markası 1965 yılından bu yana pantolon ve gömlek üretimi yapıyor. İlk mağazasını Beyoğlu’nda açan Kiğılı bir Türk markası. Kaliteli kumaşlardan üretilen ve şık tasarımlara sahip olan Kiğılı erkek gömlekleri kullanıcıların dolabında yerini alıyor. Kiğılı gömlek seçenekleri genellikle klasik giyime yoğunluk veriyor. Ancak spor tarza hitap eden gömlek modelleri de bulunuyor. Regular, fit ve slim fit gibi farklı gömlek kalıp seçenekleri sunan Kiğılı gömlekler her zevke hitap edebiliyor. Geniş bir renk skalasına sahip olan Kiğılı gömlekler; mavi, siyah, beyaz, pembe, sarı ve haki yeşili gibi birçok farklı renk seçeneğinden oluşuyor. Farklı özelliklere sahip olan kumaşlarla tasarlanan Kiğılı gömlek erkek kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Kiğılı gömleklerin kumaşım suyu itiyor ve ütü istemiyor. Sezonsuz tasarımlara sahip olan Kiğılı gömlekler uzun yıllar kullanılabilir. Erkek kullanıcıların şıklığını tamamlayan Kiğılı erkek gömlek modellerini Hepsiburada ile karşılaştırabilirsiniz. Tarzınıza ve aradığınız özelliklere uygun olan modeli seçerek alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. 

Kiğılı Erkek Gömlek Modelleri

Kiğılı erkek gömlek modelleri desenine, kumaşına, kullanıldığı alana, özelliklerine, kalıbına ve rengine göre değişiklik gösteriyor. Kiğılı erkek gömlekleri hem klasik hemde spor tarza hitap edebiliyor. Bu sebeple özel günlerde ya da günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilir. Her tarza hitap eden Kiğılı gömlekler arasında her mevsime uygun olan ürünler yer alıyor. Kiğılı erkek gömlek modelleri:

 • Desenine Göre Kiğılı Gömlekler

Kiğılı desenli gömlekler hem klasik giyim hemde günlük giyimde erkek kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Desenli gömlekler; kareli, çizgili ya da ekose olarak üretiliyor. Ekose deseninin yoğun olarak kullanıldığı Kiğılı erkek oduncu gömlek ise günümüzde en sık tercih edilen gömlek modellerinden biri olarak ön plana çıkıyor. 

 • Kumaşına Göre Kiğılı Gömlekler

Kiğılı erkek gömlek modelleri hem yaz mevsimi için  hemde kış mevsimi için özel olarak üretim yapıyor. Kiğılı erkek gömlekleri yaz aylarında terletmeyen kumaşlar kullanıyor. Bu gömlekler arasında Kiğılı pamuklu gömlekler, Kiğılı keten gömlekler, Kiğılı denim gömlekler yer alıyor. Kış mevsimi için ise daha kalın pamuklu Kiğılı gömlekler tasarlanıyor. Yaz aylarında tercih edilen gömleklerin rahat, nefes alan ve terletmeyen formda olmasına özen gösteriliyor. Kiğılı keten gömlekler yaz aylarında terletmediği için konforlu bir kullanım sunuyor. Ayrıca keten gömlekler dayanıklı olduğu için uzun yıllar kullanılabilir. Kiğılı ipek gömlekler daha narin bir yapıya sahip ve şık bir görünüm sunuyor. İpek gömlekler takım elbiselerle kombinlendiğinde şık bir görünüm elde edilebiliyor. 

 • Kullanım Alanına Göre Kiğılı Gömlekler

Kiğılı gömlek modelleri kullanıldığı alana göre farklı seçenekler sunuyor. Günlük hayatta daha çok Kiğılı erkek spor gömlekler tercih ediliyor. Resmiyet gerektiren yerlerde ise Kiğılı klasik gömlekler kullanılıyor. Söz, nişan ya da evlilik gibi özel günlerde damatlığın altına giymek için Kiğılı ata yaka gömlekler kullanıcıların şıklığını tamamlıyor. 

 • Özelliğine Göre Kiğılı Gömlekler

Gömleklerin en büyük problemlerinden biri de kolayca kırışması. Kiğılı markası ürettiği non-iyon özellikli erkek gömlekleri ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Bu gömlekler ütü istemiyor. Kiğılı markasının kolay ütülenebilir gömlekleri ve Oxford gömlek modelleri de kırışmaya karşı dayanıklılık gösteriyor. 

 • Kalıbına Göre Kiğılı Gömlekler

Erkek gömlekleri bedenine yani kalıbına göre farklı seçeneklerden oluşuyor. Kiğılı büyük beden erkek gömlekleri en sık tercih edilen modellerden biri olarak ön plana çıkıyor. Kiğılı erkek gömlekleri kalıp seçenekleri arasında; slim fit gömlekler, regular fit gömlekler ve comfort fit gömlekler yer alıyor. Dar kesim anlamına gelen slim fit gömlek bele tam oturuyor. Fit bir görünüm sergilemek ve vücut hatlarını ortaya çıkarmak isteyen kullanıcılar genellikle Kiğılı slim fit gömlekleri tercih ediyor. Kiğılı erkek gömlek slim fit tek başına ya da şık bir ceket ile kombinlenerek kullanılabiliyor. Normal kesim anlamına gelen regular fit, slim fite kıyasla bir tık daha bol bir görünüme sahip. Vücut yapısını saklamada kullanıcıya yardımcı olan Kiğılı regular gömlekler, fazla kiloya sahip olan kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyor. Genellikle genç yaştaki kullanıcılar slim fit gömleği tercih ederken, orta yaştaki kullanıcılar regular fit gömleği seçiyor. Kiğılı comfort fit gömlekler vücudu hiç belli etmiyor. Genellikle yaz mevsiminde tercih edilen comfort fit gömlekler bol olduğu için vücuda yapışmıyor. 

 • Rengine Göre Kiğılı Gömlekler

Geniş bir renk çeşitliliğine sahip olan Kiğılı erkek gömlekleri kışın pantolonların üstüne yazın ise bermuda ya da şortların üstüne giyilebiliyor. Günlük hayatta tercih edilen birçok farklı çeşitte Kiğılı gömlek renk seçeneği bulunuyor. Kiğılı gömleklerin renk seçenekleri arasından en çok beyaz ve mavi rengi tercih ediliyor. Kiğılı erkek siyah gömlekler hem kolay kombinlenebiliyor hemde kullanıcıya asil bir hava katıyor. Siyah gömleğin en büyük avantajlarından biri de zayıf göstermesi oluyor. Vücudunun üst bölümünde fazla kilosu olan kullanıcılar kilolarını gizlemek adına siyah gömleği tercih edebiliyor. Bunun dışında Kiğılı gri gömlekler de siyah takım elbiselerle uyum sağlıyor. Siyah, gri ve beyaz renkteki gömlekler ile daha şık bir hava yakalanırken, renkli gömlekler ile daha spor kombinler yapılabiliyor. 

 • Kol Uzunluğuna Göre Kiğılı Gömlekler

Kiğılı gömlek modelleri arasında kol uzunluğuna bağlı olarak üretilen kısa kollu ya da uzun kollu gömlek seçenekleri yer alıyor. Kiğılı erkek gömlek kısa kollu model genellikle yaz mevsiminde şortların üzerine tercih ediliyor. Kiğılı erkek uzun kollu gömlekler ise kış mevsimi için uygunluk gösteriyor. 

Kiğılı Erkek Gömlek Satın Alırken Hangi Özelliklerine Bakılmalı?

Erkeklerin şıklığını tamamlayan ve aynı zamanda tarzını yansıtan Kiğılı gömlek tercihi önem arz ediyor. Günlük yaşamın ve klasik görünümün vazgeçilmez ürünü olan gömlek seçiminde dikkat edilmesi gereken birkaç detay yer alıyor. Kiğılı erkek gömlek satın alırken dikkat edilmesi gerekenler:

 • Kullanıcıların erkeklere gömlek tercih ederken kendi fiziklerine ve tarzlarına uygun olan modeli seçmeleri öneriliyor. 
 • Kiğılı gömlek satın alma işleminden önce kullanıcının gömleği kullanacağı alanı belirlemesi oldukça önemli. Gömlek bir takım elbiseyle tercih edilecekse klasik olana bakılması, spor bir görünüm isteniyorsa spor gömleklere yönelinmesi tavsiye ediliyor. 
 • Hem spor hemde klasik tarzla uyum sağlayan gömlek modeli arayışındaki kullanıcılar çizgili ve hareketli desenli Kiğılı gömlekleri tercih edebilir. 
 • Kiğılı beyaz gömlek hem spor tarza hemde klasik tarza hitap ettiği için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alıyor. 
 • Kiğılı gömlek bir ceket ile kullanılacaksa gömleğin kol boyunun ceketin boyundan bir santim daha uzun olmasına dikkat edilmesi öneriliyor. Giyilecek gömleğin kol boyunun bileğin tam üstünde bittiğine özen gösterilmesi gerekiyor. Bu sayede kullanıcılar şık bir görünüm kazanıyor. 
 • Gömlek tercihinde yaka detayı da kol boyu kadar önem arz ediyor. Kısa boylu erkek kullanıcıların daha küçük yakalara yönelmesi öneriliyor. Oval yüze sahip kullanıcılar ise klasik gömlek yakalarını tercih edebiliyor. 

 

Kiğılı Erkek Gömlek Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kiğılı erkek gömleklerin kullanımı, ürünün ömrü için önem arz ediyor. Doğru kullanılan erkek gömlekleri uzun yıllar ilk günkü görünümünü bozmadan kalabiliyor. Kullanıcıların gömlek satın aldıklarında ürünün nasıl ütülendiğine ve kaç derecede yıkandığında dikkat etmesi gerekiyor. Kiğılı gömleklerin kaç derecede yıkanacağı ve ütü isteyip istemediği kumaşın türüne göre değişiklik gösteriyor. Kiğılı erkek gömlekleri kullanırken nelere dikkat etmeli:

 • Pamuklu kumaşa sahip olan gömlekler makinede çekme gibi bir problem yaşayabilir. Bu sebeple üzerinde bulunan yıkama derecesine uygun olarak yıkanması öneriliyor. Genellikle pamuklu gömleklerin 30 ya da 40 derecede yıkanması tavsiye ediliyor.
 • Kırışma olasılığı yüksek olan pamuklu gömlekler ütü yaparken ısıya karşı dayanıklılık gösterdiği için rahat bir kullanım sunuyor.
 • Polyester, naylon ve lycra formundaki sentetik kumaşlar da yıkandığında çekebiliyor. Bu sebeple ılık suda yıkanması tavsiye ediliyor. Sentetik kumaş gömleğin düşük bir ısıda ütülenmesi gerekiyor. 
 • Keten gömlekler makinede yıkamaya uygun değil. Bu sebeple elde yıkanması tavsiye ediliyor. Yıkanırken de soğuk su kullanılması öneriliyor. Kırışık bir yapısı olan keten gömleğin ütüye dayanıklılığı bulunduğu için sık sık ütülenebilir. 
 • Genel olarak Kiğılı gömleklerin üzerinde yazan yıkama ve ütüleme talimatlarına dikkat etmek gerekiyor. Çünkü yıkama işlemi gömleğin rengine ya da kumaş çeşidine göre değişiklik gösterebiliyor. 

 

Kiğılı Erkek Gömlekleri Nasıl Kombinlenir?

Zamansız olarak üretilen Kiğılı gömlekler dünya modasını sıkı şekilde takip ediyor. Her sezon kendini yenileyerek farklı gömlek modelleri satışa sunan Kiğılı markası kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi görüyor. Kullanıcılar Kiğılı gömlek modelleri arasından kendi tarzına hitap eden modeli seçerek kombinini yapabiliyor. Gömlek seçenekleri arasından birçok farklı tarzda kombin çıkarılabiliyor. Spor aksesuarlar ile daha günlük ve sportif bir tarz yakalanırken, klasik aksesuarlar ile daha şık bir görünüm kazanılabiliyor. Spor gömlekler denim pantolonlarla ve spor ayakkabılarla kombinlenerek modern bir tarz yakalanabiliyor. Şık bir görünüm isteyen kullanıcılar ise klasik gömlekleri takım elbiselerle kombinleyerek şık bir akşam yemeğine, özel bir davete, iş yemeğine ya da düğüne gideilir. Klasik görünümü tamamlamak için ise mendil, kol düğmesi, kravat ve kravat iğnesi tercih edilebiliyor. Hem spor hemde klasik bir görünüm isteyen kullanıcılar ise Kiğılı gömlekleri blazer ceketlerle ya da spor bir mont ile kombinleyebilir. Bu şekilde günün her saati şık ve aynı zamanda rahat olunabiliyor.  

En Çok Tercih Edilen Kiğılı Erkek Gömlekleri Nelerdir?

Erkek giyiminin olmazsa olmaz parçalarından olan gömlekler hem spor hemde klasik tarza hitap eden farklı modellerden oluşuyor. Gömlekler takım elbiselerle, spor pantolonlarla veya kot pantolonlarla rahatlıkla kombinlenebilir. Geniş bir renk seçeneğine sahip olan Kiğılı gömlekler siyahtan beyaza birçok farklı renk seçeneği sunuyor. Her tarza hitap eden Kiğılı erkek gömlekleri arasında en çok tercih edilen renk ise beyaz. Çünkü Kiğılı erkek beyaz gömlek her renk ile uyum sağlıyor ve kolay kombinlenir. Kiğılı erkek gömlek beyaz rengi mavi ya da siyah takım elbiseyle kombinlenerek şık bir görünüm yakalanabiliyor. Bu sebeple erkek kullanıcıların dolabında farklı modellerden ve desenlerden oluşan beyaz gömlek seçeneklerinin bulunması gerekiyor. Beyaz gömlek dışında en çok tercih edilen bir diğer gömlek rengi de mavi oluyor. Kiğılı açık mavi rengindeki gömlekler siyah takım elbiselerle veya füme ve antrasit gibi renklerle uyum sağlıyor. Ayrıca açık mavi renk gömlekler lacivert takım elbiselerle kombinlendiğinde çok şık bir görünüm kazanıyor. Açık pembe renk gömlekler de birçok farklı renkle bir araya getirilebilir. Açık pembe renk gömlekler füme ya da antrasit takım elbiselerle kullanıldığında farklı bir görünüm yakalanıyor. İddialı görünümden hoşlanan kullanıcılar ise takım elbiselerle siyah renk gömlekleri tercih edebiliyor. Günlük kombinlerde kot pantolonlar ile her renk gömlek tercih edilebiliyor. Bordo, yeşil ya da lacivert rengindeki gömlekler kotlarla rahatlıkla kombinlenebilir. Kullanıcılar lacivert renk pantolonlarla beyaz gömlekleri kombinlediğinde klasik ve sade bir görünüme kavuşuyor. Bunun dışında spor bir görünüm için lacivert pantolonlar, hareketli ve desenli gömlekler ile kombinlenebilir. Kareli ya da ekose desenli Kiğılı gömlekler birden çok rengi bir arada sunduğu için günlük yaşamda rahatlıkla kombinlenerek tercih edilebiliyor. 

 

Takım Elbiseye Uygun olan Kiğılı Erkek Gömlekleri

Kiğılı erkek gömlek modelleri arasından takım elbiseye uygun olarak seçilen gömlek kullanıcıların şıklığını tamamlıyor. Takım elbiseye uygun olan Kiğılı gömlek seçimi nasıl yapılır:

 • Kullanıcıların öncelikle kendi takım elbise modelini belirlemesi ve ona uyum sağlayacak bir gömlek seçmesi gerekiyor. Kiğılı slim fit takım elbise ya da süper slim fit takım elbisenin Kiğılı slim fit bir gömlekle kombinlenmesi öneriliyor. Slim fit yerine rahat kesim bir gömlek seçilirse bele oturan dar kesim ceketlerin içinde potluk yaparak kötü bir görüntü oluşturabilir. Ayrıca yelekli takım elbiselerle de slim fit gömleklerin tercih edilmesi oldukça önemli. Slim fit gömlekler yeleğin içinde toplanmıyor ve estetik bir görünüm sunuyor. 
 • Bol yapıdaki rahat kesim gömleklerin klasik ve rahat kalıp olan takım elbiselerle kombinlenmesi öneriliyor. 
 • Takım elbiseye uygun olan gömlek seçiminde ürünün kalıbı kadar deseni de önem arz ediyor. Düz bir kumaşa sahip olan Kiğılı takım elbiseler ile düz, desenli veya çizgili gömlekler tercih edilebiliyor. Bunun aksine desenli, ekoseli veya çizgili takım elbiseler ile düz kumaşlı Kiğılı gömlekler giyilmesi öneriliyor. Bu şekilde daha dengeli ve gözü yormayan bir görünüm sağlanıyor. 
 • Deseni olmayan düz bir kumaş pantolon ve kareli bir ceketten oluşan takım elbise modeli ile desensiz bir gömlek kombinlenmesi öneriliyor. 
 • Takım elbiseye gömlek seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli detaylardan biri de rengi oluyor. Kiğılı beyaz gömlekler hemen hemen her renkteki takım elbise ile giyilebilir. Kiğılı siyah gömlekler füme rengindeki takım elbiselerle uyum sağlıyor. Kiğılı mavi gömlekler ise siyah veya lacivert renkteki takım elbiseler ile kombinlenebilir. 

 

Kiğılı Erkek Gömlek Fiyatları

Kiğılı erkek gömlek fiyatları ürünün modeline göre değişiklik gösterebiliyor. Kiğılı erkek gömlek modelleri rengine, desenine, kalıbına, kumaşına, kullanım alanına ve özelliklerine göre farklı seçeneklerden oluşuyor. Kullanıcıların Kiğılı gömlek fiyatlarını araştırmadan önce aradığı özellikleri belirlemesi gerekiyor. Filtrelem özelliklerinden yararlanılarak Kiğılı gömlekler listelenebiliyor. Kiğılı gömlekler kendi aralarında hem özellik hemde fiyat yönünden karşılaştırılabilir. Fiyatlar artan ya da azalan şekilde sıralanabilir. Artan şekilde sıralanan fiyatlar arasından kullanıcı cazip fiyatlı gömleği hemen fark edebiliyor. Bunun dışında kullanıcılar kendileri de bütçesine uygun olan fiyat aralığını girerek listeleme yapabiliyor. Kullanıcılar bütçelerinden tasarruf etmek için Hepsiburada’da yer alan “Süper Fiyat, Süper Teklif” kısmından ya da “Kampanyalar” bölümünden yararlanabiliyor. Erkek gömlek indirimlerinden yararlanmak için fiyat alarmı da kurabilirsiniz. Fiyat alarmı aktif olduğunda ürünün fiyatında bir azalış olursa bilgilendirilirsiniz. Aynı şekilde ürünün fiyatında bir artış olursa da haberdar edilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kiğılı Gömlek

583 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Beden
Toplam 24 / 583 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60004641/12087280/kigili