Kinetix Erkek Bot 

Kinetix erkek bot tercih gören bot türleri arasında yerini alıyor. Bu bot modelinin bu kadar fazla beğenilmesindeki sebep ise dayanıklı olması ve su geçirmez yapılarda üretilmesidir. Fiyat performans ürünü için üretilen botlar kış aylarında oldukça büyük öneme sahip. Özellikle soğuk iklimi olan bir bölgede yaşayan kişi kesinlikle kaliteli ve dayanıklı bir bot almalıdır. Botun içyapısı ise en az dış yapısı kadar önemlidir. Kitentix bot modellerinde ise yerine göre üretmiş olduğu farklı botlar ile dağıtım sağlıyor. Yani botlar hem kışı ağır atlatan hem de hafif geçiren yerlere göre üretilebiliyor. Dönem dönem de değişen botların kendi içerisinde yünlü modelleri var. Yani Kinetix bot konusunda kendisini su geçirmezlik ve dayanıklılık alanında iyi bir şekilde geliştirdi. Botun kar gibi havalarda suni deri olduğunda daha fazla yıpranacağını hesaba katmak ve buna göre model almak da önemlidir. Kinetix erkek botları arasında gerek hakiki gerekse suni deriler var. Yaşanılan yöreye veya bölgeye göre tercih yapılması için çeşitler ve uygunluk bu şekilde model farklılıkları ile ayrılmış durumda.

Kinetix Su Geçirmez Bot 

Kinetix erkek botları genelleme yapılırsa su geçirmez bir özelliğe sahip. Ancak bazı botlar bu konuda daha dayanıklıdır. Yani yağmur, kar gibi soğuk olan durumlarda daha sıcak tutar ve suyu geçirmez. Yağmurlu, çok yağış alınan bir bölgede yaşayan kimsenin yağmura dayanıklı, su geçirmeyen bot alması oldukça önemlidir. Kinetix erkek botu bazı modellerde rahatlık içerebiliyor. Yani daha sportif olan botlar da üretebiliyor. Bu botlar ise çok su geçirmeyen ve bunun yanında rahat hareketi sağlayan yapılardadır. Üstelik Kinetix erkek bot su geçirmez özelliklerin yanında sıcak tutan bir yapıyı da içerisinde barındırıyor. 

Kinetix Erkek Bot Modelleri

Kinetix erkek bot modelleri farklılık içerebiliyor. Yani sıcak tutan modeller, yünlü olan modeller, hakiki deri olan ve suni olan türleri içerisinde barındırıyor. İsteğe göre model seçimi yapmak da mümkün. Kinetix erkek bot modelleri suni veya hakiki fark etmeksizin kaliteli olarak üretimi gerçekleştiriliyor. Suni deride çok soğuk havalarda kırılmalar görülebilir. Ancak hakiki deride böyle bir şey elbette görünmeyecektir. Çünkü hakiki derinin kendi özelliği ve suni derinin kendi özelliği mevcut. Dayanıklılık açısından da farklılıklar var. Üstelik ikisinin fiyat farkı da elbette olacaktır. Herhangi bir durumda seçilecek olan botun, yere göre seçilmesi mantıklı olandır. Su geçirmez mi, sıcak mı olacak veya oldukça soğuk olan koşullara göre alınmasına gerek yok mu? Gibi durumlar göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer sıcak bir bölgede bot alınacaksa bu çok fazla sıcak tutan bir bota ihtiyaç olmadığı anlamına gelir veya yağışı az olan bir bölgede yaşanıyorsa o zaman da su geçirmez özellikten ziyade rahatlık ön planda tutulursa daha işlevli bot alınır.

Kinetix Bot Su Geçirir mi?

Yeni alınan bir Kinetix bot su geçirmez özellik sunuyorsa elbette geçirmez. Aksi takdirde iletişime geçip durumu bildirmek gereklidir.

Kinetix Çizme Ve Bot Farkı Nedir?

Çizme ve bot kış zamanları da giyilebilen yapılarda üretilir. Ancak çizme daha uzun olabilir ve bu sayede su, kar gibi ıslak maddeleri geçirmez. Bot ise bazı çizme modellerinden daha ağır ve buzda çok kaymama gibi özellikleri barındırabilir. Ancak iki çeşidin de özelliği soğuk havalarda koruma sağlamaktır.

Kinetix Erkek Bot Ne Kadar Dayanıklı?

Dayanıklılık modellere ve kullanılan malzemelere göre değişecektir. Ancak dayanıklılık arttıkça fiyat açısından da değişiklikler olacaktır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kinetix Erkek Bot Modelleri

189 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 189 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60000117/60000125/kinetix