Sweatshirt

Çeşitli kumaş, desen, yazı ve detayları ile trend tasarımlarda üretilen kız çocuk sweatshirt modelleri modaya uyum sağlıyor. Konforlu bir giysi olarak bilinen sweatshirt farklı mekânlarda ve hava sıcaklıklarında giyilebilir olduğundan sıklıkla tercih ediliyor. Üst giyim parçaları arasında yer alan ürünler farklı tarzlara sahip olan çocuklara hitap ediyor. Çocukların kendiniz tanımaya başladığı küçüklük çağından beri kendi zevki oluşuyor. Renk, desen ve model seçenekleri ile spor, şık ve günlük tasarımlarda üretiliyor. Nefes alabilen yapısı ile kaliteli ve dayanıklı kumaşlardan üretilen modeller çocukların hassas cildine uyum sağlıyor. Pantolon, tayt, etek ve elbiselerle beraber giyilebilen modeller farklı tarzlara uyarlanabilir oluşu ile dikkat çekiyor. Doğadan ve çocukların sevdiği karakterlerden ilham alınarak tasarlanan modeller konforuyla dış ve ev giyiminde tercih edilebiliyor. Doğru beden seçimi ile çocuğunuz uzun süre severek kullanıyor. Kapüşonlu, fermuarlı ve cepli farklı tasarımlara sahip olan tasarımlarda işlemeler ve fırfırlar dikkat çekiyor. Okulda beden eğitimi derslerinde, doğum günü partilerinde ya da alışverişe giderken tercih edebileceği değişik tasarımlar ile her daim rahat ve özgür oluyor.

Kız Çocuk Sweatshirt Bedenleri

Kız çocuk ve bebekler için kullanılabilir olan ürünler farklı beden seçeneklerinde üretiliyor. Bebekler için ay, çocuklar için yaş ve boy göz önüne alınarak farklı bedenler arasından karar veriliyor. Seçim yaparken çocuğun zevkini de göz önünde bulundurmak ya da direkt ona göstererek belirlemek ürünü sevmesini sağlıyor. Beden seçimi yaparken, global olarak belirlenen ölçülerde hazırlanan beden tablolarından yararlanılıyor. Her çocuğun gelişimi farklı sebeplerden ötürü farklı olabiliyor. Yaşıtlarından uzun, kısa, kilolu ya da zayıf bir kızınız varsa seçimleri de ona göre üst ya da alt bedende yapmanız üzerinde ta oturmasını sağlıyor. Bazı çocuklar bol giyimden bazıları da üzerine tam oturmasından hoşlanıyor. Çocuğun giyim alışkanlığına göre kesim ya da beden tercihi yapılması onu daha mutlu ediyor. Eğer çocuğunuz belirtilen ölçülerin üst sınırına yakında genellikle bir sonraki bedeni tercih etmeniz uzun süre kullanmasına olanak tanıyor. Üzerine tam oturan bedeni seçtiğinizde, kızınız keyifli ve konforlu hissediyor, oyun sırasında kıyafet hareketlerini kısıtlamadığı için kendini bunalmış hissetmiyor.

Kız Çocuk Sweatshirt Desenleri

Birbirinden farklı tarzlara hitap eden kız çocuk sweatshirt modelleri ile çocuğunuz şık görünmeye devam ederken kendini rahat hissediyor. Farklı desen ve renklere sahip ürünlerde oldukça fazla seçenek bulunuyor. Aralarında lisanslı seçeneklerin de bulunduğu ürünlerde sıklıkla çizgi karakterler kullanılıyor. Kızınızın izlemeyi sevdiği fil, çizgi film ve oyun karakterlerinin kullanıldığı tasarımlar geniş model yelpazesi ile beğeni topluyor. Sadece bir filmden alıntı olan değil soyut olarak çalışılan karakterler de yine ürünler üzerinde motif olarak kullanılıyor. Gerçek ve hayalden hayvanlar da dikkat çekici tasarımlar arasında yer alıyor. Ayı, tavşan, kaplumbağa gibi gerçek hayvanlar; unicorn gibi hayali olanlar renkli tasarımlarıyla çocukların sevdiği ürünler arasında yer alıyor. Sadece hayvan karakterleri değil poslarına ait desenler de ürün skalasında yer alıyor. Zebra, yılan ve leopar derilerine ait klasikleşmiş desenler de sweatshirt modellerinde kullanılıyor. Oyuncak bebekler, insan figürleri, balonlar ve çiçekler gibi çocukların ilgisini çeken rengârenk motifler ile modeller dinamik bir hal alıyor. Geniş desen seçenekleri ürünün tamamında ya da sadece önünde olabiliyor. Baskı yöntemi ya da boyama ile kumaşa işlenen desenlerde her daim kaliteli boyalar kullanılarak çocuk cildine uyum sağlaması amaçlanıyor.

Kız Çocuk Sweatshirt Renkleri

Çocuklar cinsiyet ve karakterlerine göre farklı renklerden hoşlanıyor. Bir erkek çocuk pembeye, kız çocuk maviye düşkün olabiliyor. Çocuklar için renkler anlamı olmayan, eğlenceli unsurlar olarak görülüyor. Her çocuğun zevki birbirinden farklı olduğu için ana ve ara renkler ile bunların alt tonlarından birçok model üretiliyor. Canlı ve enerjik renkler ile klasik tonlar sıklıkla çocukların ilgisini çekiyor. Seçim yaparken çocuğunuza yardımcı olarak gardırobunda bulunan diğer kıyafetlerin renklerine uyum sağlayan ve takım oluşturan renklere yönelmesine yardım edebilirsiniz. Alt ve üst takım olarak bulunan ürünlerle de uyumlu bir şıklık yakalamasını sağlayabilirsiniz. Çocuklar genellikle birçok farklı rengi bir arada kullanmaktan ve karşıt tonları giymekten hoşlanır. Kırmızı ile yeşili, mor ile sarıyı bir araya getirerek enerjik ve dinamik bir görüntü yakalanıyor. Sade kıyafetlerden hoşlanan kızlar için ise pembe, kırmızı ve mavi gibi canlı renkler genellikle aynı tonla ya da siyah, beyaz ve gri gibi dengeleyen tonlarda bir arada kullanılabiliyor. Farklı renk seçenekleri arasından karar verirken ayakkabılar da göz önünde tutulduğunda uyumlu bir stil yakalanıyor.

Kız Çocuk Sweatshirt Kumaşları

Çocuklar için üretilen kıyafetler direkt olarak cilde temas ettiğinden sağlıklı, kaliteli ve rahat materyallerden üretiliyor. Sweatshirt modelleri genellikle pamuklu ve yünlü kumaşlardan örme olarak imal ediliyor. İçerisinde elastan bulunan tasarımlar esneyebildiği için çocuğun hareketlerine uyum sağlıyor. Pamuklu kumaş hava geçirgenliği yüksek olduğundan terleme ve bunalma hissini azaltıyor, teri hızla kendine çekiyor ve çabuk kuruyor. Polyester de yine sık kullanılan kumaşlar arasında yer alıyor ve ince yapısı ile genellikle sıcak havada giyilen modellerin üretiminde kullanılıyor. Sadece pamuk, polyester ve elastan değil, detaylarda farklı kumaşlar da kullanılıyor. Saten pürüzsüz, parlak ve yumuşak dokusu ile detaylarda kullanılan kumaşlardan biri oluyor. Dantel ve tüller de yine fırfır gibi şık detaylar ile beraber kullanılarak gösterişli bir hava yakalanıyor. Pul ve payet, kumaş ya da sıralı dizilim olarak kullanılan detay parçalar arasında kendine yer buluyor. Özellikle doğum günü gibi parti anlarında giymek için şık ve rahat modellerin üretilmesinde tercih ediliyor. İnci, zımba, boncuk ve kurdele gibi pek çok farklı materyal ürünlerin şık görünmesi için detaylarda sıkça tercih ediliyor.

Kapüşonlu Kız Çocuk Sweatshirt

Sweatshirt denince akla gelen tasarımların başını çeken spor modellerden biri de kapüşonlular oluyor. Başı kapama imkânı bulunan modeller, soğuk hava ve beklenmeyen yağmur zamanlarında çocuğu koruyarak, üşütmesini engelliyor. Özellikle spor modellerde kullanılan kapüşon, çocuğunuza antrenman sonrasında da koruyucu katman oluşturuyor. Terli geçen spor egzersizi sonrası, çocuk başını kapatarak rüzgârdan ve üşümekten kendini koruyor. Kapüşonlu modeller sadece işlevselliği ile değil aynı zamanda şık görünmesi ile de dikkat çekiyor Fermuarlı ve cepli modeller spor kombinlerde sıkça tercih ediliyor. Kapüşonu sıkarak, başı daha iyi korumak amacıyla kenarlarında ip olan modeller de bulunuyor. Eşofman ve spor ayakkabılarla uyumlu olan modeller aynı zamanda etek ve pantolonlarla beraber de kullanılabiliyor. Farklı renk, tasarım ve desen seçenekleri ile oldukça fazla alternatif bulunuyor. Kolay giyilip çıkarılması için geniş yakalı ya da elastanlı olarak imal ediliyor. Fermuarlı, geniş yakalı ve esnek modelleri kızınız kendi başına giyip, çıkarabiliyor. Yakası ipli, detaylı, yazılı birçok farklı tasarım spor kombinlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Kız Çocuk Sweatshirt Kombinleri

Farklı mekânlarda ve anlarda kullanım sağlayan oldukça fazla çeşidi ile kız çocuklarının şık görünmesini sağlıyor. Spor tasarımlar genellikle pantolon ve taytlar ile beraber tamamlanıyor. Spor ayakkabı ile kullanıldığında oyun oynarken ya da okula giderken kullanabileceği konforlu bir kıyafete dönüşüyor. Baskılı ve çok renkli olan sweatshirt modelleri içerisinde barındırdığı tonlar ile beraber güzel bir uyum yakalıyor. Ürünün detaylarında kullanılan renklerden birini seçerek etek, pantolon ve elbiseler ile kombinleyebilirsiniz. Tütü etek ve elbiseler ile bir araya geldiğinde oldukça şık görünüme kavuşan modeller partilerde ve davetlerde konfor ve güzellik sağlıyor. Standart, oversize, slim fit ve crop kesimlere sahip farklı tasarımlar bulunabiliyor. Geniş kesimler rahat ve spor kombinlerinde, crop modeller sıcak havalarda yüksek belli parçalarla bir arada sıkça kullanılıyor. Uzun kollu tasarımların düğme, fermuar, çıtçıt gibi farklı bağlantı aparatları ile çeşitli şekillerde kullanılması sağlanıyor. Açıklıklardan hava girişini engelleyen, beli ve kolu lastikli tasarımlar da rüzgârlı zamanlarda sıklıkla kullanılıyor. Bel ve kol lastiği bulunmayan modeller dış ve ev giyiminde sıkça tercih ediliyor. Renklere uyumlu ayakkabılar, saç aksesuarları ve gözlükler de kombinin tamamlayıcısı oluyor ve kızınız her daim şık görünüyor.

Her Mevsim Kız Çocuk Sweatshirt

Birbirinden renkli ve şık sweatshirt modelleri her mevsim kullanılabilir farklı seçenekleri ile gardıropların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor pamuklu, yünlü, polar ya da polyester gibi farklı malzemelerden üretilerek çeşitli havalara uyum sağlıyor. Soğuk kış günlerinde yünlü ve polar olanlarını tercih ettiğinizde sıcak tutuyor ve vücudu koruyucu bir katman gibi sarıyor. Bahar aylarında ise genellikle orta kalınlıkta olan pamuklu kumaşlar sıkça tercih ediliyor. Sıcak yaz günlerinde değil ama akşam saatlerinde hava serinleyince ya da yağmurlu olduğunda ince kumaşlardan üretilenler kullanılabiliyor. Fermuarlı ve kapüşonlu olanlar, özellikle yazın çocuk üşüdüğü zaman kullanılıyor. Havuz ve denizden çıktığında, akşam dışarıda olduğunda üşüyen çocuk için pratik şekilde giydirilen fermuarlı modeller ailelerin çantasında kendine yer buluyor. Farklı mevsimlerde kullanılabilir olan ürünler kumaş ve kalınlıklarına göre seçeneklere ayrılıyor. Sıcak tutan kumaşlar kışın, serin tutan polyester gibi materyaller ise yazın kullanılıyor. Örme kalınlığına göre farklı dokulara sahip olan modeller arasından yine sıcaklık durumuna göre karar veriliyor. Şık ve işlevsel tasarımları ile dikkat çeken sweatshirt ürünleri ile çocuklarınız her mevsim modaya uygun giyinebiliyor. Mevsime göre sandalet, babet ve bot gibi farklı ayakkabı stilleri ile kullanıldığında, uyumlu bir tarz yakalanıyor.

Evde Kız Çocuk Sweatshirt Konforu

Sweatshirt modelleri sadece dışarıda ya da egzersiz sırasında kullanım için üretilmiyor. Rahat yapısı ve işlevsel cepleri ile evde gün içerisinde de sıklıkla tercih ediliyor. Eşofman olarak kullanılabilir olan modeller kapüşonlu ve kapüşonsuz olarak evde oyun oynarken ya da ders çalışırken de kullanılıyor. Cepler sayesinde eşyaları saklama ve yanında taşıma avantajı sunan modeller, gece giyimi olarak da kullanılabiliyor. Pamuklu kumaşı ile kapüşonsuz modeller gece yatarken de sıklıkla pijama olarak tercih ediliyor. Evde kullanılan ürünlerde pul, payet, tül ve dantel gibi detayların bulunması önerilmiyor. Gece yatarken sürtünme nedeniyle bu detayların kopma ihtimali bulunduğundan genellikle sade olanlar tercih ediliyor. İpli ve kapüşonlu tasarımlar da gece uyurken boğaza dolanma ihtimali olduğundan uyanık olunan saatlerde kullanılıyor. Rahat yapısı ile özgür hareket etmeyi sağlayan, esnek modeller dışarıda ve evde yılın her dönemi sevilerek kullanılıyor. Bütçe dostu fiyatları ile kız çocukları için farklı tasarımlar sıklıkla birden fazla sayıda gardıropta bulunduruluyor. Her zevke hitap eden tasarımlar, güncel trenleri yakalayarak hayatın her anında kız çocuklarının şık görünmesini sağlıyor. Kullanım alanına göre sade yada gösterişli, kaliteli tasarımlar arasından seçim yapıldığında, uzun süre kullanılıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kız Çocuk Sweatshirt

5965 ürün listeleniyor
Toontoy Kids
Koton
Breeze
Toontoy
Best Kids
Art T-Shirt
DeFacto
FullaModa
Pembe Life
Little Star
Angelos Girls
Nk Kids
Tofisa
Panço
Cansın Mini
LTB
Civil Girls
Escabel
Trendiz
Gülseli
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 48 / 5965 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?